First Name                      Middle Name                Last Name                                       Suffix       Degree 1                                   Major 1 Degree 2 Major 2 Honors City State
Jennifer Ashley Sowell Bachelor of Science Nursing Cum Laude Abbeville SC
Gina Renee Adkins Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Aiken SC
Brittany Elizabeth Bozzarello Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences                                            Aiken SC
Taylor Dixon Burke Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Aiken SC
Kylee Breann Denardo Bachelor of Science Bioengineering Aiken SC
Joshua P. Flach Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Aiken SC
Robert Steven Gunter Master of Science Civil Engineering Aiken SC
Cody Shawn Hayden Bachelor of Science Biochemistry Aiken SC
Daniel William Leonardi Bachelor of Arts Political Science Aiken SC
Katelyn Ann Marbert Bachelor of Science Marketing Bachelor of Science                      Economics Cum Laude Aiken SC
Abigail C. Marbert Bachelor of Science Marketing Cum Laude Aiken SC
Rachael Lee Perkins Bachelor of Science Graphic Communications Aiken SC
Stephanie Nicole Safford Master of Science Youth Development Leadership Aiken SC
Matthew Thomas Simpson Bachelor of Science Graphic Communications Aiken SC
Daylin Deron Smith Bachelor of Arts Psychology Aiken SC
Michael Wallace Stoner Master of Science Civil Engineering Aiken SC
Neeha Z. Ali Bachelor of Science Accounting Anderson SC
Jennifer Sherer Bashore Bachelor of Science Nursing Anderson SC
Jeffrey W. Bertrand Doctorate Human Centered Computing Anderson SC
Benjamin James Boulware Bachelor of Science Sociology Anderson SC
Jordan Lee Breland Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Anderson SC
Meghan Kelly Bundrick Master of Business Administration Business Administration Anderson SC
Hannah Lane Cartee Bachelor of Fine Arts Visual Arts Cum Laude Anderson SC
Lindsey Denise Craig Master of Science Animal and Veterinary Sciences Anderson SC
Clayton J. Culbreath Master of Science Materials Science and Engineering Anderson SC
Bradley Mark Daniel Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Anderson SC
Heather Ashley Dickerson Bachelor of Science Management Anderson SC
Ashleigh Nicole Dickson Bachelor of Arts Psychology Anderson SC
Austin Michael Evert Bachelor of Science Civil Engineering Anderson SC
Pedro Chaves Ferreira Bachelor of Science Computer Engineering Anderson SC
Ryan A. Finn Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Cum Laude Anderson SC
Erica L. Grunst Master of Business Administration Business Administration Anderson SC
Haden Stanley Hall Bachelor of Science Mechanical Engineering Anderson SC
Shawn Jadrnicek Master of Science Plant and Environmental Sciences Anderson SC
Samone Alicia Jones Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Anderson SC
Nikolette Kim Bachelor of Science Accounting Cum Laude Anderson SC
Bernadette Tomika Latimer Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Anderson SC
Brent Robert Lollis Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Anderson SC
Lilia Lutsenko Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Anderson SC
Kristin N. Maddox Bachelor of Science Marketing Anderson SC
Grant M. Morgan Bachelor of Science Management Anderson SC
Erin E. Nunley Master of Science Youth Development Leadership Anderson SC
Steven Thomas O'Shields Jr. Master of Science Mechanical Engineering Anderson SC
Theresa C. Pometto Bachelor of Arts English Anderson SC
Scott W. Reed Master of Science Automotive Engineering Anderson SC
Kayla Renee Reynolds Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude                         Anderson SC
Kelly Marie Shaw Bachelor of Science Biological Sciences Anderson SC
Juliet Zafra Smith Bachelor of Science Nursing Cum Laude Anderson SC
Shawn Anthony Waters Bachelor of Science Civil Engineering Anderson SC
Victoria Ellen Watkins Bachelor of Fine Arts Visual Arts Anderson SC
Mary Margaret Wilkinson Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Andrews SC
Kaitlin Nicole Owens Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Barnwell SC
Justyn Daniel Fox Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Batesburg SC
Carlton O'Neal Schumpert Master of Business Administration Business Administration Batesburg SC
Sam Marcus McDonald Bachelor of Arts Philosophy Beaufort SC
Hannah Jean Raymond Bachelor of Science Psychology Cum Laude Beaufort SC
Lee A. Samuel Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Beaufort SC
Harrison James Tucker Bachelor of Science Computer Engineering Beaufort SC
Michael Robert Baker Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Belton SC
John L. Dodds Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Belton SC
Rebecca Suzanne Edlein Master of Science Graphic Communications Belton SC
William E. Gautsch Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Belton SC
Dustin Sean Goodson Bachelor of Science Accounting Belton SC
Rachel Ann Hipps Bachelor of Science Graphic Communications Belton SC
Morgan Leigh Norton Bachelor of Science Chemistry Belton SC
Taylor Storm Richey Master of Professional Accounting  Accounting Belton SC
Taylor Drake Snipes Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Belton SC
Robert Jackson Ferdon Jr. Bachelor of Science Biological Sciences Bennettsville SC
Robert Leland McNiel III Bachelor of Arts Political Science Bachelor of Arts History                                    Bennettsville SC
Jamar R. Williams Bachelor of Science Management Bennettsville SC
William Roy Caughman Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Bishopville SC
Jasmine Nicole Perkins Bachelor of Arts Psychology Bishopville SC
Jessica Nicole Parker Bachelor of Arts Modern Languages Blacksburg SC
Kyle Andrew Lengel Bachelor of Science Financial Management Bluffton SC
Jordan E. Mcshane Bachelor of Arts Communication Bluffton SC
Corey Allen Stoner Bachelor of Science Materials Science and Engineering Bluffton SC
Katherine Louisa Bennett Bachelor of Science Horticulture Blythewood SC
Mary Madeleine Bixler Bachelor of Science Management Blythewood SC
Nicholas Kincaid Nieri Bachelor of Arts Biological Sciences Blythewood SC
Andrew McKinley Stanley Bachelor of Science Packaging Science Blythewood SC
Leigh Anne Beasley Bachelor of Science Nursing Cum Laude Boiling Springs SC
Rachel Ann Brewer Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Boiling Springs SC
Matthew Ryan Gatlin Bachelor of Science Civil Engineering Bonneau SC
Ryan Michael Potter Bachelor of Science Financial Management Bonneau SC
Madison Tyler West Bachelor of Science Civil Engineering Bowman SC
Benjamin Bryan Fogle Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Branchville SC
Kayla Elizabeth Gosnell Bachelor of Science Accounting Brunson SC
Davis Craig Goodrich Bachelor of Science Industrial Engineering Camden SC
Haley M. Ranson Bachelor of Science Psychology Magna Cum Laude Camden SC
James Hilliard Satterwhite Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Camden SC
Ashley Elizabeth Spiers Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Cameron SC
Asma Abdelghafar Abdelghafar Doctorate Plant and Environmental Sciences Central SC
Jonathan Ramon Arredondo Bachelor of Science Accounting Central SC
Rui Chang Master of Science Computer Science Central SC
Nora Gabrielle Cialkowski Bachelor of Science Nursing Cum Laude Central SC
Raleigh Morgan Dawson Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Central SC
Matthew John Dorosh Bachelor of Science Accounting Central SC
Ahmed W. Elroukh Master of Arts Economics Central SC
Stephanie Lynn Ely Master of Science Environmental Engineering and Science Central SC
Joseph Griffin Faucett Bachelor of Science Civil Engineering Central SC
Amanda Elizabeth Garrison Bachelor of Science Psychology Central SC
Charles C. Greene Bachelor of Science Civil Engineering Central SC
Delvin Rashard Hall Master of Arts Professional Communication Central SC
Catherine Reaves Herring Bachelor of Science Health Science Central SC
Guy Harrison Higdon Bachelor of Science Civil Engineering Central SC
Joshua Michael Hilley Master of Science Computer Science Central SC
Jun Hu Doctorate Automotive Engineering Central SC
Brianna Leigh Huffstetler Bachelor of Science Anthropology Central SC
Tyler Brian Jackson Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Central SC
Amit Jain Bachelor of Science Computer Engineering Central SC
Daniel Leighton Jones Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Central SC
Ayse Korucu Doctorate Mechanical Engineering Central SC
Colleen Monica Lashley Master of Professional Accounting  Accounting Central SC
Bolim Lee Doctorate Food Technology Central SC
Ziyuan Liu Bachelor of Science Electrical Engineering Central SC
Rebecca Bryn Looney Bachelor of Science Genetics Central SC
Jingyao Ma Master of Science Computer Science Central SC
Robert Kyle McCracken Bachelor of Science Civil Engineering Central SC
Behnam Naji Doctorate Civil Engineering Central SC
Christopher Michael Oliver Bachelor of Arts History Central SC
Stacy Marie Ozolins Bachelor of Science Nursing Central SC
Pritesh Arvind Patel Bachelor of Science Biological Sciences Central SC
Tyrah Michel Perry Bachelor of Science Management Central SC
Elizabeth Raye Qualkinbush Bachelor of Science Health Science Central SC
Monique Arambul Rea Bachelor of Science Nursing Central SC
Mahmoodreza Soltani Doctorate Civil Engineering Central SC
Dana Marie Sumter Master of Professional Accounting  Accounting Central SC
Junyan Wang Master of Science Computer Science Central SC
Samuel Chatham Wigley Bachelor of Arts Political Science Central SC
Christian Taylor Williams Bachelor of Arts Architecture Central SC
Dakota Shane Woodcock Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Central SC
Jingyuan Yan Doctorate Mechanical Engineering Central SC
Krista L. Yockel Bachelor of Arts Psychology Cum Laude Central SC
Weiyi Yu Master of Science Civil Engineering Central SC
Xi Zhao Doctorate Civil Engineering Central SC
Nathan James Adams Bachelor of Science Psychology Chapin SC
Noelle Debra Chasmar Bachelor of Science Nursing Cum Laude Chapin SC
Meghan Tyler Earles Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Chapin SC
Kyra Catherine Koch Bachelor of Science Computer Science Chapin SC
Victoria Morgan Ross Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Chapin SC
Bradley Joseph Simpson Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Chapin SC
Rachel Amanda Ulmer Bachelor of Science Psychology Chapin SC
Nathaniel Robert Welsh Bachelor of Science Nursing Chapin SC
Bailey B. Bass Bachelor of Science Psychology Charleston SC
Joshua David Biggs Master of Science Bioengineering Charleston SC
Richard Chan Bachelor of Science Biological Sciences Charleston SC
Keith Maclean Currie Bachelor of Science Mechanical Engineering Charleston SC
Allison Leigh Decker Bachelor of Science Nursing Charleston SC
Taylor Michelle Feigl Bachelor of Arts Psychology Charleston SC
Kristen Michaela Gillette Master of Science Civil Engineering Charleston SC
Sergio Hernandez Bachelor of Science Mechanical Engineering Charleston SC
Sarah Parker Luhn Bachelor of Science Graphic Communications Charleston SC
Andrea Josette Maute Bachelor of Science Graphic Communications Charleston SC
Frances Christian Mckenzie Bachelor of Science Marketing Charleston SC
James Byron Near III Bachelor of Science Mechanical Engineering Charleston SC
David Duc Nguyen Bachelor of Science Environmental Engineering Charleston SC
Kendall O. Phelps-Polirer Bachelor of Science Health Science Cum Laude Charleston SC
Marissa Nicole Phipps Bachelor of Science Civil Engineering Cum Laude Charleston SC
Michael Craig Reifeis Bachelor of Science Industrial Engineering Charleston SC
Christopher D. Roxon Bachelor of Science Biochemistry Cum Laude Charleston SC
Michael John Smith Bachelor of Science Computer Science Charleston SC
Fiona Byrne Sykes Bachelor of Arts Communication Magna Cum Laude Charleston SC
Michelle M. Thompson Master of Science Historic Preservation Charleston SC
Micah Abram Workman Bachelor of Science Computer Science Charleston SC
Chelsea Erin Maier Bachelor of Science Graphic Communications Cheraw SC
Rebecca Alison Marsh Bachelor of Science Graphic Communications Cheraw SC
Gracin Annie Watson Bachelor of Arts Communication Bachelor of Arts Political Science Chesnee SC
Austin Kyle Creed Clark Bachelor of Science Mechanical Engineering Chester SC
Hunter Troy Lalli Bachelor of Science Packaging Science Cum Laude Chester SC
Gracyn E. Gaskins Bachelor of Science Biological Sciences Chesterfield SC
Gandura Abagandura Doctorate Plant and Environmental Sciences Clemson SC
Abdlmnam A. Abdlrahem Doctorate Electrical Engineering Clemson SC
Mostafa Hassan Alwan Master of Science Plant and Environmental Sciences Clemson SC
Thomas Adam Austin V Master of Science Youth Development Leadership Clemson SC
Emily Alexandra Ayers Bachelor of Science Graphic Communications Summa Cum Laude Clemson SC
Ava Carol Bell Master of Human Resource Development Human Resource Development Clemson SC
Quresh Hakimali Bohra Master of Science Electrical Engineering Clemson SC
Jacquelyn Noel Buhmeyer Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Clemson SC
Dongya Cai Master of Science Industrial Engineering Clemson SC
Donald O. Chamberlain III Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Hannah Elisabeth Clements Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Clemson SC
Christopher D. Cornett Master of Science Civil Engineering Clemson SC
Michael John Cox Bachelor of Science Political Science Clemson SC
Amanda Margaret Davidson Bachelor of Science Economics Clemson SC
Sarah Caitlin Edison Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Clemson SC
Seyed Alireza Fayazi Doctorate Mechanical Engineering Clemson SC
Dianna Marie Frykenberg Bachelor of Arts Sociology Clemson SC
Megan A. Green Bachelor of Science Biological Sciences Clemson SC
Margaret Grisham Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Clemson SC
Jared Michael Halter Doctorate Educational Leadership Clemson SC
Benjamin Philip Hardy Master of Science Applied Psychology Clemson SC
Mary Alexandria Hobbs Master of Science Industrial Engineering Clemson SC
Robert Blake Huffman Bachelor of Science Psychology Clemson SC
David Ruple Hutto Jr. Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Clemson SC
Myasia Kierah Jacobs Bachelor of Arts Communication Clemson SC
Anand Jagannathan Master of Science Electrical Engineering Clemson SC
Yi Jin Doctorate Chemistry Clemson SC
Daniel Benjamin Johnson Bachelor of Science Civil Engineering Clemson SC
Derrick R. Jordan Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Clemson SC
Katherina Ann Jurewicz Master of Science Industrial Engineering Clemson SC
Matthew W. Kielty Master of Science Materials Science and Engineering Clemson SC
Yinling Liu Doctorate Chemistry Clemson SC
Siliang Luo Bachelor of Science Computer Science Clemson SC
Tracy Elizabeth McGee Bachelor of Science Psychology Cum Laude Clemson SC
Emily R. McMacken Bachelor of Science Biochemistry Bachelor of Science Genetics Summa Cum Laude Clemson SC
Joseph Anthony Meadows Bachelor of Science Civil Engineering Clemson SC
Daniel Charles Merola Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Michael Ralph Mills Jr. Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Clemson SC
Alexander Mitchell Moore Bachelor of Science Management Clemson SC
Gustavo Moran Soto Doctorate Engineering and Science Education Clemson SC
Miriam Navarro Lozoya Master of Science Bioengineering Clemson SC
Tulsi Pardip Patel Bachelor of Science Graphic Communications Clemson SC
Ashley B. Pruitt Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Clemson SC
Douglas C. Ramsey Bachelor of Science Agricultural Education Clemson SC
Hannah Christine Reeves Bachelor of Science Psychology Clemson SC
Hunter Katherine Rogers Bachelor of Science Industrial Engineering Cum Laude Clemson SC
Shaneria Quannise Sanders Bachelor of Science Health Science Clemson SC
Lucas P. Schmidt Master of Science Bioengineering Clemson SC
Davey Kyle Scism Bachelor of Science Mechanical Engineering Clemson SC
Donald Lee Spitler Bachelor of Science Packaging Science Clemson SC
Brendan Allen Standifer Bachelor of Science Biological Sciences Clemson SC
Mckenzie Anna Talbert Bachelor of Arts Sports Communication Clemson SC
Annah K. Tiller Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Bryan Thomas Torres Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Magna Cum Laude Clemson SC
Maciel Ugalde Doctorate Food Technology Clemson SC
Claire Marie Wagner Bachelor of Arts Psychology Clemson SC
Erica Black Walker Doctorate Curriculum and Instruction Clemson SC
Max Jacob Wender Bachelor of Science Management Clemson SC
Peng Xie Doctorate Environmental Engineering and Science Clemson SC
Amy Elizabeth Knight Bachelor of Science Biological Sciences Cleveland SC
Alice Ruth Benjamin Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Clinton SC
Julia Marianna Goeckel Master of Science Food, Nutrition, and Culinary Sciences Clinton SC
Anna Christine Ragin Bachelor of Arts Economics Clinton SC
Charles Ray Graham II Bachelor of Science Financial Management Clover SC
Haley Lynn Hendry Bachelor of Science Graphic Communications Summa Cum Laude Clover SC
Logan T. McAlister Bachelor of Science Marketing Clover SC
Rachel Ramelle Beckman Bachelor of Science Packaging Science Columbia SC
Sydney Alexandra Bland Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Columbia SC
Victoria M. Brewer Bachelor of Arts Psychology Columbia SC
Barbara Ann Briggs Bachelor of Science Nursing Columbia SC
Austin Stuart M. Burris Master of Business Administration Business Administration Columbia SC
Megan A. Cielo Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Columbia SC
Baichard Urich Donald Bachelor of Science Electrical Engineering Columbia SC
Tara Marie Gianopulos Bachelor of Science Marketing Columbia SC
Evan Daniel Graese Bachelor of Science Biological Sciences Columbia SC
Chandler Kelly Grant Bachelor of Science Marketing Columbia SC
Karl M. Hamilton Bachelor of Science Chemistry Columbia SC
Nicholas Karl Harman Bachelor of Science Graphic Communications Columbia SC
Wilton Cole Hobbs Bachelor of Science Mechanical Engineering Columbia SC
Jacqueline Chante' Jenkins Bachelor of Arts Modern Languages Columbia SC
Emory Clifton Kinder II Bachelor of Science Biological Sciences Columbia SC
Jeffrey Winston Leister Bachelor of Science Nursing Columbia SC
Robert John Ley Bachelor of Science Environmental Engineering Columbia SC
Jaime A. Mundo Master of Fine Arts Digital Production Arts Columbia SC
Ikponmwosa Olga Omoigui Bachelor of Arts Language and International Trade Columbia SC
Trupal Rajeshbhai Patel Bachelor of Science Electrical Engineering Columbia SC
Mitchell Lyon Rainsford Bachelor of Science Computer Science Columbia SC
Seth Faulkner Rhoden Bachelor of Science Accounting Columbia SC
Subina Saini Bachelor of Science Psychology Summa Cum Laude Columbia SC
Lillian G. Tribble Bachelor of Science Health Science Cum Laude Columbia SC
Colleen Elizabeth Wilson Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Columbia SC
Andrew O. Wood Bachelor of Science Accounting Bachelor of Science Financial Management Columbia SC
Ricky Trey Cooper Bachelor of Science Electrical Engineering Cum Laude Conway SC
Marshall J. Hardee Bachelor of Science Biological Sciences Conway SC
Margaret Renee Harper Bachelor of Science Financial Management Conway SC
Whitney Elaine Tyler Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Conway SC
Brian Charles Gray Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Daniel Island SC
Thomas S. Ledbetter Bachelor of Science Economics Daniel Island SC
Samantha Iesha Jones Bachelor of Arts Psychology Dillon SC
Tom March Vasavong Bachelor of Science Mechanical Engineering Duncan SC
Matthew Jared Acosta Bachelor of Science Management Easley SC
Anthony Eugene Berendsen Bachelor of Science Packaging Science Easley SC
Connor Lee Brank Bachelor of Science Accounting Summa Cum Laude Easley SC
Robert Henry Burth Bachelor of Science Mechanical Engineering Easley SC
Regan Danielle Carson Bachelor of Fine Arts Visual Arts Cum Laude Easley SC
William C. Crain Bachelor of Science Biological Sciences Easley SC
Mckenzie Michelle Faulkner Bachelor of Arts English Easley SC
Kaitlin Marie Gibson Bachelor of Science Biological Sciences Easley SC
Kristina Leigh Goodman Bachelor of Science Management Easley SC
Marlyn Pontecha Grant Bachelor of Science Management Easley SC
Eandra Cinshasa Hall Bachelor of Science Language and International Health Easley SC
Steven Lain Hearndon Master of Science Computer Science Easley SC
Michael Jerry Roper Herd Bachelor of Science Mechanical Engineering Easley SC
Spencer David King Bachelor of Science Mechanical Engineering Easley SC
Jonathan W. Lawing Bachelor of Science Agribusiness Magna Cum Laude Easley SC
Evan Grant Mackey Bachelor of Science Mechanical Engineering Easley SC
Austin Harris McCall Bachelor of Science Civil Engineering Easley SC
Matthew Derek Parsons Bachelor of Science Computer Engineering Cum Laude Easley SC
Taylor Brianne Perry Bachelor of Arts Sociology Easley SC
Samuel Austin Quinney Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Easley SC
Audrey Leigh Rigsby Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Easley SC
Carson James Shirley Bachelor of Science Industrial Engineering Easley SC
Brandon C. Swartwood Bachelor of Science Industrial Engineering Easley SC
Tracy Whitt Thomas Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Easley SC
Addison Taylor Tow Bachelor of Science Electrical Engineering Easley SC
Jaqualyn Taylor Waldrop Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Easley SC
Crystal Susan Wiedemann Master of Science Applied Psychology Easley SC
Sean Doyle Wilson Master of Science Computer Science Easley SC
Brandon Lee Bechtler Bachelor of Science Industrial Engineering Edgemoor SC
Jamie Brianna Butler Bachelor of Science Sociology Edgemoor SC
Samuel Lawrence Dozier II Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Elgin SC
Katherine Moira Hoskins Bachelor of Science Sociology Elgin SC
Kristin Danielle Hauser Bachelor of Science Language and International Health Cum Laude Enoree SC
Benjamin Harry Glover Bachelor of Science Computer Information Systems Eutawville SC
Keith Alan Myers Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Eutawville SC
Daniel William Fernanders Bachelor of Science Marketing Fingerville SC
Edward B. Asger Bachelor of Science Financial Management Florence SC
Elizabeth Lowndes Commander Bachelor of Arts Communication Florence SC
Phillip Maurice Gardner Bachelor of Science Mechanical Engineering Florence SC
Kathryn E. Gasque Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Florence SC
Curtis Powers Hammond II Bachelor of Science Mechanical Engineering Florence SC
Lindsey Elise Hughes Bachelor of Science Language and International Health Cum Laude Florence SC
Lindsey Elise Hughes Bachelor of Science Nursing Cum Laude Florence SC
Shawn Anthony Jordan Bachelor of Science Economics Florence SC
Brittany Monique McLaughlin Bachelor of Arts Psychology Florence SC
Robert Hunter Moore Bachelor of Arts Political Science Florence SC
Samuel C. Sanders Master of Science Physics Florence SC
Jessica N. Saxton Bachelor of Science Biological Sciences Florence SC
Grey Keisler Strait Bachelor of Science Packaging Science Cum Laude Florence SC
Darran Basil Thomas Master of Business Administration Business Administration Florence SC
Kelsey Tayler Young Bachelor of Arts History Florence SC
Samuel Robert Cauthen Bachelor of Arts Political Science Economics Fort Mill SC
Gabrielle Reagan Cothran Bachelor of Arts English Fort Mill SC
Emma L. Davies Bachelor of Science Graphic Communications Fort Mill SC
Caroline Ashley Holcombe Bachelor of Science Packaging Science Fort Mill SC
Caroline Anne Korte Bachelor of Science Biosystems Engineering Fort Mill SC
Mary E. Larkin Bachelor of Arts English Fort Mill SC
Phillip John Maguire Bachelor of Science Management Fort Mill SC
Daniel J. Randar Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Fort Mill SC
Garrett Benjamin Ray Bachelor of Science Mechanical Engineering Fort Mill SC
Jessica W. Tucker Bachelor of Science Psychology Summa Cum Laude Fort Mill SC
Samuel Cusack Vanbuskirk Bachelor of Science Management Fort Mill SC
John Alexander Weller Bachelor of Science Chemistry Fort Mill SC
Cameron S. Wells Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Fort Mill SC
Jesse Alan Shaw Balsiger Bachelor of Science Civil Engineering Fountain Inn SC
Ashley Nicole Cummings Bachelor of Science Nursing Fountain Inn SC
Amber Camille Johnson Bachelor of Science Nursing Fountain Inn SC
Ben Raban Koissaba Doctorate International Family and Community Studies Fountain Inn SC
Christopher D. Lancaster Bachelor of Science Management Fountain Inn SC
Haley D. Rodgers Bachelor of Science Psychology Fountain Inn SC
Zachary Thornburg Bachelor of Arts History Fountain Inn SC
William Robert Mcnair Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Gable SC
Justin Wayne Adams Bachelor of Science Turfgrass Gaffney SC
Mary Katherine Benson Bachelor of Science Chemistry Gaffney SC
Joshua Tyler Blake Bachelor of Science Electrical Engineering Gaffney SC
Silas Mitchell Copeland Bachelor of Science Bioengineering Gaffney SC
Sadie Kathryn Dollar Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Gaffney SC
David James English Jr. Bachelor of Science Management Georgetown SC
Mary Catherine Loftus Bachelor of Science Nursing Georgetown SC
Charlotte Moss Cunningham Bachelor of Arts Language and International Trade Goose Creek SC
Ryan Andrew Detweiler Bachelor of Science Computer Science Goose Creek SC
Anne-Julie Dube Master of Science Food, Nutrition, and Culinary Sciences Goose Creek SC
Brandon Reid Elkins Bachelor of Science Mechanical Engineering Goose Creek SC
Keomba Adonica McNeely Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Goose Creek SC
Brandon Garris Stoots Master of Forest Resources Forest Resources Goose Creek SC
Christopher Alexander Armstrong Bachelor of Arts Architecture Gray Court SC
Cameron J. Bagwell Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Gray Court SC
Farbod Akhavan Niaki Doctorate Automotive Engineering Greenville SC
Rawya Al-Dulaimi Bachelor of Science Environmental Engineering Greenville SC
Caroline Elizabeth Ashworth Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Greenville SC
Nani Oneia Aspinwall Bachelor of Science Nursing Greenville SC
Lynette Marie Nocito Axson Bachelor of Science Nursing Greenville SC
Abdulbasit Aydin Doctorate Economics Greenville SC
Braxton W. Bassie Bachelor of Science Health Science Greenville SC
Sarah Twitty Bauer Doctorate Biochemistry and Molecular Biology Greenville SC
Chunyang Bian Master of Professional Accounting  Accounting Greenville SC
Anna Danielle Biggers Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Greenville SC
Joshua Andrew Bishop Bachelor of Science Nursing Cum Laude Greenville SC
Megan Nicole Blume Bachelor of Science Financial Management Greenville SC
Jennifer Nicole Bolta Bachelor of Science Management Greenville SC
Andrew Teague Brooks Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Marissa Jean Bruton Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greenville SC
Nicholas Bennett Caldwell Master of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Walker L. Calhoun Bachelor of Arts Communication Summa Cum Laude Greenville SC
Joseph C. Capriola Bachelor of Science Civil Engineering Greenville SC
Nina Denise Conits Bachelor of Arts Modern Languages Cum Laude Greenville SC
John Jeremy Cooper Bachelor of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Jayme A. Davisson Bachelor of Arts Psychology Greenville SC
Conswlya J. Decoteau Education Specialist Counselor Education Greenville SC
Nicholas Stratton Demosthenes Bachelor of Science Packaging Science Magna Cum Laude Greenville SC
Rebekah Marie Dill Bachelor of Science Management Greenville SC
Robert Haywood Duke Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Greenville SC
Christopher Nathen Dunn Bachelor of Science Anthropology Greenville SC
Davis West Einstein Bachelor of Science Financial Management Greenville SC
Casey Fain Eller Bachelor of Arts Biological Sciences Greenville SC
Alexandra C. Emerson Bachelor of Arts Communication Cum Laude Greenville SC
Paul Ensminger Master of Professional Accounting  Accounting Greenville SC
Lauren Ashley Fairey Bachelor of Science Packaging Science Greenville SC
Robert Edward Ferlauto Master of Professional Accounting  Accounting Greenville SC
Anna Gillespie Few Bachelor of Science Nursing Cum Laude Greenville SC
Dillon Ryan Fleming Master of Professional Accounting  Accounting Greenville SC
Mikaela Jenae Freeman Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Greenville SC
Emma Osborn Frengel Bachelor of Arts English Greenville SC
Eliset Garcia Bachelor of Science Accounting Greenville SC
Katherine Alexa Helvey Bachelor of Science Nursing Greenville SC
Johnathan Crofton Hill Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Tu Trinh N. Ho Bachelor of Arts Chemistry Greenville SC
James Arthur Hodan Bachelor of Science Nursing Greenville SC
Virginia Ward Jenkins Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Allison Jane Kelly Master of Science Plant and Environmental Sciences Greenville SC
Robert Chase Langley Bachelor of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Qian Liang Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Jack Dylon Ligon Bachelor of Arts History Greenville SC
Hao Liu Bachelor of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Benedict John Longenecker Bachelor of Science Management Greenville SC
Joshua Stephen Marbert Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Rebecca Ann McCain Bachelor of Science Graphic Communications Greenville SC
David K. McCammon Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Christian Stephen Mitchell Bachelor of Science Industrial Engineering Greenville SC
Alejandro Moreno Bachelor of Science Accounting Greenville SC
Keitt Rebecca Panuccio Bachelor of Science Marketing Greenville SC
Graham Hill Paylor Master of Professional Accounting  Accounting Greenville SC
Kailey B. Phillips Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greenville SC
Hopeellen Holder Philpot Bachelor of Science Nursing Greenville SC
Laura Ellen Quantrille Bachelor of Science Graphic Communications Greenville SC
Hunter R. Quinn Bachelor of Science Packaging Science Greenville SC
Vishnupriya Ramineni Master of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Teri Ann Raymond Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Greenville SC
Stephen Bradford Reinke Bachelor of Science Civil Engineering Greenville SC
Jessica Danielle Ringenary Bachelor of Science Microbiology Greenville SC
Brittany Ranae Rogers Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Greenville SC
Ashley Ann Rose Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Edgar Alejandro Sanchez Martinez Bachelor of Arts Architecture Cum Laude Greenville SC
Ayman Seliman Master of Science Environmental Engineering and Science Greenville SC
Debbie Sherwood Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Greenville SC
Leigh Amber Smith Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Dorian Leon Srelz Master of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Ericka Nicole Styles Bachelor of Science Management Greenville SC
Jean Marcel Tessier Bachelor of Science Computer Science Greenville SC
Kiyanna Shamarion Todd Bachelor of Science Psychology Greenville SC
Scott Maclennan Trembly Bachelor of Science Management Greenville SC
Caroline Vargas Bachelor of Arts Language and International Trade Greenville SC
Caitlan D. Walsh Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Greenville SC
Rebecca Danielle Whitmire Bachelor of Science Management Greenville SC
Richard Garland Wilkes Bachelor of Science Biological Sciences Greenville SC
Karl Daniel Willman Bachelor of Science Nursing Greenville SC
Andrea Marie Wyman Bachelor of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Jacob L. Young Bachelor of Science Management Greenville SC
Margaret Ann Young Master of Public Administration  Public Administration Greenville SC
Justin Thomas Zegar Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Xianjie Zhou Doctorate Automotive Engineering Greenville SC
Mary Driver Boswell Master of Education Teaching and Learning Greenwood SC
Haley Brooke Floyd Master of Fine Arts Visual Arts Greenwood SC
Brent Alan Johnson Bachelor of Science Mechanical Engineering Greenwood SC
Charles Tyler Lowe Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greenwood SC
Matthew Lawrence McMahon Bachelor of Science Mathematics Teaching Greenwood SC
Hope Christina Nicholson Bachelor of Science Biological Sciences Greenwood SC
Wesley Allen Patterson Bachelor of Science Graphic Communications Greenwood SC
Matthew H. Roberts Bachelor of Science Marketing Greenwood SC
Lee Brooks Salisbury Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Magna Cum Laude Greenwood SC
Cameron Alexander Abarotin Bachelor of Science Mechanical Engineering Greer SC
Colin Lee Anderson Master of Business Administration Business Administration Greer SC
Jonathan Anthony Barreto Bachelor of Science Electrical Engineering Cum Laude Greer SC
Severin Christopher Beckwith Bachelor of Science Management Greer SC
Allison C. Bossong Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Greer SC
Danielle Nicole Brafford Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greer SC
Jennifer Laura Clevenger Bachelor of Fine Arts Visual Arts Greer SC
Donna L. Coffman Master of Education Teaching and Learning Greer SC
Ross Byron Coll Bachelor of Science Economics Greer SC
Tyler Barnabas Corwin Master of Business Administration Business Administration Greer SC
Scott Martin Curtis Bachelor of Science Electrical Engineering Greer SC
Elizabeth M. Daum Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Greer SC
Sydney Marie Deangelis Bachelor of Arts Psychology Greer SC
Valentina Echavarria Bachelor of Science Graphic Communications Greer SC
Karen Lee Eggers Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Greer SC
Sidney Ritts Eskew Master of Science Nursing Greer SC
Charlie Bronson Gale Bachelor of Science Physics Greer SC
Jordan Brooke Gann Bachelor of Science Accounting Greer SC
Zachary Adam Gilstrap Bachelor of Science Biosystems Engineering Magna Cum Laude Greer SC
Jeffrey Jewel Greene Master of Human Resource Development Human Resource Development Greer SC
Xiaoqing Gu Master of Professional Accounting  Accounting Greer SC
Caroline Victoria Heath Master of Professional Accounting  Accounting Greer SC
Megan Rose Henry Bachelor of Science Psychology Greer SC
Halie Alisa Johnson Master of Education Teaching and Learning Greer SC
Cody James Jordan Bachelor of Science Bioengineering Greer SC
Michael Allen Knapp Bachelor of Science Environmental Engineering Greer SC
Michael Robert Kopscik Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Greer SC
Omar David Lopez Bachelor of Science Biochemistry Greer SC
Callie Susanna Martin Bachelor of Science Genetics Greer SC
Samuel Moore Nunamacher Bachelor of Science Management Greer SC
Graham Ross Pankratz Bachelor of Arts Architecture Greer SC
Zachary Joseph Riggs Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greer SC
Julia E. Roman Bachelor of Science Psychology Greer SC
Kristin Adams Schulze Doctorate Educational Leadership Greer SC
Gina M. Skrobola Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Greer SC
Michelle Margo Teague Bachelor of Science Nursing Cum Laude Greer SC
Paul Grayson Thomas III Bachelor of Science Health Science Greer SC
Dillon M. Uldrick Bachelor of Science Management Greer SC
Andrew D. Westberry Bachelor of Science Biochemistry Summa Cum Laude Greer SC
Eric Jason Youmans Master of Business Administration Business Administration Greer SC
Marisa Elizabeth Pitman Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Hampton SC
Caroline Elizabeth Davidson Bachelor of Arts Political Science Hanahan SC
Latishia Deon Webber Bachelor of Science Mathematical Sciences Hardeeville SC
William Grant Atkinson Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Hartsville SC
Kimberly Ann Porter Bachelor of Science Psychology Hartsville SC
Derrick Nicholas Steen Bachelor of Science Computer Science Hartsville SC
Curtis Barret Beck Bachelor of Science Mechanical Engineering Hilton Head Island SC
Ryan Michael Beliles Bachelor of Science Computer Information Systems Hilton Head Island SC
Caroline Miller Dula Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Hilton Head Island SC
Sarah Elizabeth Hancock Bachelor of Science Biological Sciences Hilton Head Island SC
Brody Raymond Ledbetter Bachelor of Science Accounting Hilton Head Island SC
Tori Eve Motchan Bachelor of Science Packaging Science Magna Cum Laude Hilton Head Island SC
Marianna Lynne Parlagreco Bachelor of Science Psychology Hilton Head Island SC
Benjamin B. Warner Bachelor of Science Mechanical Engineering Hilton Head Island SC
Nia Monet Avila Bachelor of Arts Psychology Holly Hill SC
Christopher J. Bocklet Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Hollywood SC
Jennifer Noel Graham Bachelor of Science Biological Sciences Honea Path SC
Allison Hamilton Warner Bachelor of Science Graphic Communications Honea Path SC
Grayson C. Bonds Bachelor of Science Computer Science Inman SC
Jill Denise Brock Master of Business Administration Business Administration Inman SC
Zachary Edward Pruitt Bachelor of Science Civil Engineering Inman SC
Jakeb Glenn Spears Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Inman SC
Rachel McAfee Awtrey Bachelor of Arts Communication Irmo SC
Ian Marshall Dickerson Bachelor of Science Civil Engineering Irmo SC
Kaitlyn Alanna Grier Bachelor of Science Biochemistry Irmo SC
Charles Heyward James Bachelor of Science Electrical Engineering Irmo SC
Katherine G. McGreevy Bachelor of Science Marketing Irmo SC
Alexis Azucena Prijoles Bachelor of Science Mathematical Sciences Irmo SC
Brianna Nicole Rasnick Bachelor of Science Industrial Engineering Irmo SC
Sonya Nicole Weeks Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Irmo SC
Callie Nicole Wingo Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Irmo SC
Brittney Elizabeth Watt Bachelor of Science Nursing Iva SC
Elizabeth B. Squire Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Johns Island SC
Bailey Marie Vevon Bachelor of Science Nursing Johns Island SC
William Douglas Herlong Bachelor of Arts Religious Studies Johnston SC
Joseph Clayton West Bachelor of Science Chemical Engineering Kiawah Island SC
Jeffery Leonard Fleming II Bachelor of Science Graphic Communications Kingstree SC
Elizabeth Ann Rice Bachelor of Arts Language and International Trade Ladson SC
Zachary John Kleiner Bachelor of Science Civil Engineering Lake Wylie SC
Steven G. Hendryx Jr. Bachelor of Arts Political Science Lancaster SC
Reagan Elizabeth Latham Bachelor of Arts Biological Sciences Cum Laude Lancaster SC
Drew Christopher Schembra Master of Business Administration Business Administration Landrum SC
Cameron Nicole Padgett Bachelor of Science Agricultural Education Leesville SC
Lisa M. Payne Bachelor of Science Biological Sciences Leesville SC
Scott A. Tager Bachelor of Science Agricultural Education Leesville SC
Caroline Braden Alvarez Bachelor of Science Graphic Communications Lexington SC
Richard Elmer Boyles III Doctorate Genetics Lexington SC
Heath Landon Browder Bachelor of Science Accounting Lexington SC
Stephen Tyler Connell Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Lexington SC
Sterling Quintin Davis Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Lexington SC
Paul Melvin Dunnavant IV Bachelor of Science Packaging Science Cum Laude Lexington SC
Tyler Lee Gorman Bachelor of Science Graphic Communications Lexington SC
Elizabeth Jean Laughridge Bachelor of Science Nursing Lexington SC
Kaitlyn Marie Morgan Bachelor of Arts History Lexington SC
Alexander Daniel Peck Bachelor of Science Computer Science Lexington SC
Katie M. Quakenbush Bachelor of Science Biological Sciences Lexington SC
Kelvin Jesse Rogers Jr. Bachelor of Science Management Lexington SC
Cassidy M. Rogers Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Lexington SC
Robert R. Underwood Bachelor of Science Computer Science Summa Cum Laude Lexington SC
Kathleen E. Whitesides Bachelor of Science Marketing Lexington SC
Anna Dorn Wilson Bachelor of Science Marketing Lexington SC
Isaac Jay Cannady Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Liberty SC
Suhaylah Bint-Abdulaziz Faruq Bachelor of Science Biological Sciences Liberty SC
Abby Lynn Herrin Bachelor of Science Psychology Liberty SC
Grady Franklin Kelley Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Liberty SC
Christopher William Powers Bachelor of Science Biological Sciences Liberty SC
Thomas Stephen Repik Master of Science Civil Engineering Liberty SC
Kaleigh Elizabeth Winchester Bachelor of Arts Mathematical Sciences Liberty SC
Alexander L. Attaway Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Little Mountain SC
Taylor M. Frick Bachelor of Arts Political Science Psychology Cum Laude Little Mountain SC
Brittany Erin McCord Bachelor of Science Bioengineering Little River SC
Georgia Michelle Goodman Bachelor of Science Graphic Communications Lyman SC
Andria Leigh Holcombe Bachelor of Science Nursing Cum Laude Lyman SC
Conor Michael O'Boyle Bachelor of Science Biological Sciences Lyman SC
Mary Suzanne Green Bachelor of Science Nursing Cum Laude Lynchburg SC
Alexus Carolyn Watford Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Lynchburg SC
Rebecca Marie Cash Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Mauldin SC
Bridgette Lynn Erickson Bachelor of Arts History Mauldin SC
David Alvin Estes III Bachelor of Science Management Magna Cum Laude Mauldin SC
Courtney Marie Goforth Master of Business Administration Business Administration Mauldin SC
Sharon Patrice Harris Master of Business Administration Business Administration Mauldin SC
Allison M. Rosemond Education Specialist Counselor Education Mauldin SC
Wayne Jacob Stevenson Bachelor of Science Packaging Science Summa Cum Laude Mauldin SC
James Marion Wood III Bachelor of Science Computer Science Mauldin SC
Brandyn Leonardo New Bachelor of Science Packaging Science Mc Cormick SC
Shelby Dianne Droze Bachelor of Science Civil Engineering Moncks Corner SC
Tyler George Harvey Master of Science Bioengineering Moncks Corner SC
Kandace Nacole Taylor Bachelor of Arts Biological Sciences Moncks Corner SC
Stacey Anne Wilson Bachelor of Science Nursing Cum Laude Moncks Corner SC
Lorelei Ashley Sanders Bachelor of Fine Arts Visual Arts Moore SC
Taylor G. Scott Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Moore SC
Michael Spencer Smith Bachelor of Science Management Moore SC
Emily Grace Yarbrough Bachelor of Science Marketing Moore SC
Hugh Connor Ansley Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Mount Pleasant SC
William Edward Barnhart II Bachelor of Science Civil Engineering Mount Pleasant SC
Morgan Lee Bastian Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
William Spencer Bresnihan Bachelor of Science Bioengineering Mount Pleasant SC
Michael D. Chute Bachelor of Science Civil Engineering Summa Cum Laude Mount Pleasant SC
Margaret Elizabeth Dominick Bachelor of Science Graphic Communications Mount Pleasant SC
Everett Courtney Engstrom Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Mount Pleasant SC
Forrest Swails Evans Bachelor of Science Forest Resource Management Mount Pleasant SC
Meghan Ryleigh Evers Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Alison Fleming Hall Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Mount Pleasant SC
Lauren Elizabeth Hall Bachelor of Science Nursing Mount Pleasant SC
Rhiannon Nicole Heck Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Mount Pleasant SC
Brenna Marie Lauer Bachelor of Science Accounting Summa Cum Laude Mount Pleasant SC
Augustin Loren Manke Bachelor of Science Mechanical Engineering Mount Pleasant SC
Stephen George Mattox Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Zachary Francis McGurk Master of Business Administration Business Administration Mount Pleasant SC
Phillip Nicholas Miller Master of Business Administration Business Administration Mount Pleasant SC
Katie L. Parker Bachelor of Arts Psychology Mount Pleasant SC
Anna Claire Richardson Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Mount Pleasant SC
Victoria Nicole Robinson Bachelor of Science Management Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Olivia Nicole Schertz Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Mount Pleasant SC
Joseph Curtis Sottile Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Katlyn R. Taylor Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Alan Evans Townsend Jr. Bachelor of Science Civil Engineering Mount Pleasant SC
Susan Applegate Wilson Bachelor of Science Psychology Mount Pleasant SC
Mallory Harris Winter Master of Business Administration Business Administration Mount Pleasant SC
James Michael Wood Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
James Davis Wray Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Stephen Evans Wray Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Justin Newberry Odom Bachelor of Science Forest Resource Management Mullins SC
Candler Davis Smith Bachelor of Science Nursing Murrells Inlet SC
Victoria Elizabeth Brooks Bachelor of Arts Political Science Myrtle Beach SC
Allison M. Dunsford Bachelor of Arts Political Science Myrtle Beach SC
Johann Daniel Forrest Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Myrtle Beach SC
Jacob Lazarus II Bachelor of Science Forest Resource Management Myrtle Beach SC
Michael Joseph Martin Master of Business Administration Business Administration Myrtle Beach SC
Jessica C. Molnar Bachelor of Science Marketing Myrtle Beach SC
Mikala A. Riga Bachelor of Arts History Myrtle Beach SC
Iqra Hassan Wani Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Myrtle Beach SC
Shelby Grace Stephens Bachelor of Science Nursing Cum Laude New Ellenton SC
James Douglas Wilkie Bachelor of Science Management Ninety Six SC
Marshaye Breon Stack Bachelor of Science Health Science North SC
Blake Alexander Adams Bachelor of Science Biological Sciences North Augusta SC
Alison L. Cercy Bachelor of Science Environmental and Natural Resources North Augusta SC
John David Chambers II Bachelor of Science Management North Augusta SC
Gregory Durst Edison Master of Science Computer Science North Augusta SC
Alysse Leah Edwards Bachelor of Science Mathematical Sciences Cum Laude North Augusta SC
Stephen Michael Lint Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude North Augusta SC
Zachary Phillip Richardson Bachelor of Science Graphic Communications North Augusta SC
Jennifer Salizzoni Bachelor of Science Management North Augusta SC
Diana Lynn True Bachelor of Science Management North Augusta SC
Nicholas James Loe Bachelor of Science Mechanical Engineering North Charleston SC
Joshua Tiberio Rodriguez Master of Science Bioengineering North Charleston SC
Matthew Edward Tilley Bachelor of Arts Sociology North Charleston SC
Kendall Blake Vinson Bachelor of Science Biological Sciences North Charleston SC
Cameron James Weathers Bachelor of Science Civil Engineering North Charleston SC
Pamela Deneace Wyant Bachelor of Science Geology North Charleston SC
Zachary Middleton Dantzler Bachelor of Science Soils and Sustainable Crop Systems Orangeburg SC
Andrew Anthony Etheridge Bachelor of Science Graphic Communications Orangeburg SC
Jackson Kizer Faulling Bachelor of Science Bioengineering Orangeburg SC
Michelle Georgianna Frazier Bachelor of Science Industrial Engineering Orangeburg SC
Sarah Cameron Frierson Bachelor of Science Marketing Orangeburg SC
Micah Christian Godwin Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Orangeburg SC
Jadar Kentrell Johnson Bachelor of Arts Sociology Orangeburg SC
Anne Albion Lee Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Orangeburg SC
Lawrence Phillips Thackston IV Bachelor of Science Management Orangeburg SC
Samuel H. Watford III Bachelor of Science Civil Engineering Orangeburg SC
Thomas Allen Steen Bachelor of Science Economics Pageland SC
Andrew Thomas Gianos Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Pawleys Island SC
Lauren Elizabeth Gault Bachelor of Science Nursing Pelzer SC
Patrick Lee Griffin Bachelor of Science Industrial Engineering Pelzer SC
Rebekah K. Welborn Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Pelzer SC
Ian Richard Cummings Bachelor of Science Microbiology Summa Cum Laude Pendleton SC
James Brandon Marro Doctorate Materials Science and Engineering Pendleton SC
Corrie Leigh Martin Doctorate Curriculum and Instruction Pendleton SC
Andrew David McQueen Doctorate Wildlife and Fisheries Biology Pendleton SC
Nyssa Mareve Militar Quinon Bachelor of Science Psychology Pendleton SC
Jessica Allison Wayland Bachelor of Arts Chemistry Pendleton SC
Ashley Danielle Waldrop Bachelor of Arts Language and International Trade Pickens SC
Erikson Callis Master of Science Applied Economics and Statistics Piedmont SC
McKenzie Louise Campbell Doctorate Chemistry Piedmont SC
Jana Hitch Clack Master of Science Youth Development Leadership Piedmont SC
Ashley U. Ekwere Bachelor of Arts Psychology Piedmont SC
Alison Aikins Koutroulias Master of Science Biological Sciences Piedmont SC
Christopher Alex Lance Bachelor of Arts Anthropology Cum Laude Piedmont SC
Jo Elizabeth Manley Education Specialist Counselor Education Piedmont SC
Sara Christian Martin Bachelor of Science Management Piedmont SC
Latoya Juree Mccombs Bachelor of Science Nursing Piedmont SC
Angela Lea Norris Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Piedmont SC
George Herbert Worthington Bachelor of Science Packaging Science Piedmont SC
Kelsey Ann Carlisle Bachelor of Arts Biological Sciences Pinewood SC
Chelsea Danielle Coullette Bachelor of Arts Computer Science Pinewood SC
Hope Baker Corley Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Prosperity SC
Logan Elizabeth Schumpert Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Prosperity SC
Alyssa Jean Buschman Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Rembert SC
Wilson L. Alt Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Richburg SC
Khristina Renae Kennedy Bachelor of Science Psychology Ridgeland SC
Andrew Proctor Jr. Bachelor of Science Civil Engineering Ridgeland SC
Jerome L. Stevenson Bachelor of Science Biological Sciences Ridgeland SC
Amanda Lynn Williams Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Ridgeland SC
Darcy L. Alcorn Bachelor of Science Economics Rock Hill SC
Lakedra Nykiera Barber Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Rock Hill SC
Traci D. Cromwell Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Rock Hill SC
Emily Carter Edwards Bachelor of Science Nursing Rock Hill SC
Ashley Elizabeth Green Bachelor of Science Sociology Rock Hill SC
Quintin Tylor Helline Bachelor of Science Marketing Rock Hill SC
William Joseph Herring Bachelor of Science Civil Engineering Rock Hill SC
Peyton H. Moore Bachelor of Arts Psychology Cum Laude Rock Hill SC
William Baxter Morgan Bachelor of Science Management Rock Hill SC
Gabrielle Ashley Moss Bachelor of Science Psychology Rock Hill SC
Brian Matthew Price Bachelor of Science Materials Science and Engineering Rock Hill SC
Catilyn B. Priddy Bachelor of Science Psychology Magna Cum Laude Rock Hill SC
Xinglei Qin Master of Professional Accounting  Accounting Rock Hill SC
Gabe Stihl Sasser Master of Public Administration  Public Administration Rock Hill SC
Ridge Scott Thomas Bachelor of Science Packaging Science Rock Hill SC
Melanie V. Urtel Bachelor of Science Biological Sciences Rock Hill SC
Mary Grayson Ford Bachelor of Science Psychology Roebuck SC
Benjamin Pierce Hanson Bachelor of Science Mechanical Engineering Roebuck SC
Mallori Joan Lawson Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Roebuck SC
Louis Theadore Chewning II Bachelor of Science Management Round O SC
Eric Alexander Creel Bachelor of Science Management St. George SC
Coleman Adams Scroggs Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business St. Helena Island SC
Rebecca D. Chandler Master of Science Forest Resources Salem SC
Lauren Celeste Davis Bachelor of Science Computer Science Salem SC
Leila Emelyn Jones Bachelor of Arts Psychology Salem SC
Ryan Wesley McMullan Bachelor of Science Economics Salem SC
April M. Jeffcoat Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Salley SC
Zontavius Vidale Johnson Bachelor of Science Mechanical Engineering Saluda SC
Deighton Taylor Abrams Master of Fine Arts Visual Arts Seneca SC
Joseph Michael Ancona Bachelor of Science Management Cum Laude Seneca SC
Martin Keitt Brandenburg Bachelor of Science Computer Science Bachelor of Science Mathematical Sciences Seneca SC
Melissa G. Brewer Bachelor of Science Accounting Seneca SC
Brian Lee Cain Master of Business Administration Business Administration Seneca SC
Samantha L. Campbell Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Seneca SC
Casey Lynn Collins Bachelor of Science Sociology Magna Cum Laude Seneca SC
Lindsey Stevenson Coutu Bachelor of Science Nursing Seneca SC
Jada McKinsey Dantzler Bachelor of Science Psychology Seneca SC
Kathleen R. Gonzalez Bachelor of Arts Psychology Cum Laude Seneca SC
Jennifer Arlington Hackett Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Seneca SC
Grace Marie Hanna Bachelor of Science Genetics Cum Laude Seneca SC
Lindsay Moore Hill Doctorate Wildlife and Fisheries Biology Seneca SC
Nancy Danielle Jeffcoat Bachelor of Science Nursing Seneca SC
Shane Hall Keels Bachelor of Science Computer Information Systems Seneca SC
David Rogers Kerfoot Bachelor of Arts English Bachelor of Science Economics Seneca SC
Jackson F. Liner Master of Construction Science Management Construction Science and Management Seneca SC
Bennett David Livingston Master of Science Civil Engineering Seneca SC
Jared B. Marshall Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Seneca SC
Paige Marie Miller Bachelor of Science Genetics Seneca SC
Lindsey M. Morris Bachelor of Arts Psychology Seneca SC
Colin Arthur O'Neill Bachelor of Science Horticulture Seneca SC
Megan Larhe Oliver Bachelor of Science Nursing Seneca SC
Anna Katherine Page Bachelor of Arts Political Science Seneca SC
Mackenzie Alexander Perro Bachelor of Science Environmental Engineering Seneca SC
Matthew James Redding Bachelor of Arts History Seneca SC
Tripp William Tuten Ross Bachelor of Science Environmental Engineering Seneca SC
Geoffry Shane Sheehan Bachelor of Science Computer Science Seneca SC
Stephen Kent Smith II Master of Science Materials Science and Engineering Seneca SC
Joseph Charles Smoak Jr. Bachelor of Science Horticulture Seneca SC
Peter Marcus Staples Doctorate Policy Studies Seneca SC
Jacob Daniel Strawderman Bachelor of Science Packaging Science Seneca SC
Abigail S. Towe Bachelor of Science Biological Sciences Seneca SC
Christina Marie Watters Bachelor of Arts Sociology Seneca SC
Jordan Kylie Weir Bachelor of Science Mechanical Engineering Seneca SC
Shannon Leann White Bachelor of Science Nursing Seneca SC
Samuel Carl Willis Bachelor of Science Civil Engineering Seneca SC
Hayden Lynn Wilson Bachelor of Science Mechanical Engineering Seneca SC
Jomary N. Arias Bachelor of Science Psychology Simpsonville SC
Kelsey Lynn Baird Master of Engineering Biomedical Engineering Simpsonville SC
Leslie Marie Benson Education Specialist Counselor Education Simpsonville SC
Morgan Leigh Brizendine Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Simpsonville SC
Ginger M. Cash Education Specialist Administration and Supervision Simpsonville SC
Audria Lashun Chandler Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Russell Tyson Clark Bachelor of Arts Political Science Simpsonville SC
Margaret Paige Cowley Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Christianna Jolynn Cron Bachelor of Science Accounting Simpsonville SC
Victoria Marie Denardis Bachelor of Arts Psychology Simpsonville SC
Melissa Lynn Desantis Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Simpsonville SC
Cheyanne Kayla Duncan Bachelor of Science Civil Engineering Simpsonville SC
Benjamin T. Francis Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Nardine Michael Ghobrial Bachelor of Science Bioengineering Simpsonville SC
Lisa A. Hall Master of Education Teaching and Learning Simpsonville SC
Devin John Harkins Master of Science Materials Science and Engineering Simpsonville SC
Megan A. Hart Bachelor of Science Packaging Science Simpsonville SC
Lauren Elizabeth Hayes Bachelor of Science Nursing Cum Laude Simpsonville SC
William Alexander Hebert Bachelor of Science Chemistry Simpsonville SC
Tyler Stephen Holland Master of Professional Accounting  Accounting Simpsonville SC
John Drayton Hopkins III Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Nathan Coelho Jones Bachelor of Science Computer Science Simpsonville SC
Poonamdeep Kaur Kahlon Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Leland Joel Kleger Bachelor of Arts Communication Simpsonville SC
Sarah Elizabeth Kreutziger Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Simpsonville SC
Jonathan Lepage Master of Engineering Biomedical Engineering Simpsonville SC
Spencer Alan Martin Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Aihua McCall Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Erin Marie McDaris Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Ashley Elizabeth McGovern Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Simpsonville SC
Paige Ashleigh McMillin Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Simpsonville SC
Victoria Christa Maria Meier Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Magna Cum Laude Simpsonville SC
Kylee Reagan Muir Bachelor of Science Graphic Communications Bachelor of Science Marketing Simpsonville SC
Jeffrey Andrew Nager Bachelor of Science Accounting Simpsonville SC
Nathan Daniel Newsome Master of Science Computer Science Simpsonville SC
Christian Karl Oelsner Jr. Bachelor of Science Civil Engineering Simpsonville SC
Melody Marion Ownby Bachelor of Science Graphic Communications Simpsonville SC
Victoria R. Pilgrim Bachelor of Science Language and International Health Simpsonville SC
Jason Alan Porter Bachelor of Science Psychology Simpsonville SC
Maria M. Portilla Rodriguez Master of Science Bioengineering Simpsonville SC
Alison Hannah Rehfus Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Simpsonville SC
James Caldwell Rex III Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Simpsonville SC
Matthew M. Riggs Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Emily Maryam Rostampour Bachelor of Science Nursing Cum Laude Simpsonville SC
Sloan Kathryn Shanahan Bachelor of Science Financial Management Simpsonville SC
Jessica Shuler Shearer Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Jamison Brooke Simkins Bachelor of Science Psychology Simpsonville SC
Maren Kendall Trofatter Bachelor of Science Graphic Communications Simpsonville SC
Rebekah Noel Warren Bachelor of Fine Arts Visual Arts Summa Cum Laude Simpsonville SC
Kayla Weston Master of Science Youth Development Leadership Simpsonville SC
Jerson Gerardo Zarate Bachelor of Science Accounting Simpsonville SC
Alan Robert Hahn Bachelor of Arts Mathematical Sciences Six Mile SC
Warren Taylor Boyd Master of Business Administration Business Administration Spartanburg SC
Jacob Thomas Brady Bachelor of Science Management Spartanburg SC
Lauren Elizabeth Carter Master of Science Mechanical Engineering Spartanburg SC
Katherine Elizabeth Coggins Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Spartanburg SC
Grant Dupre Fisher Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Spartanburg SC
Caroline K. Greissinger Bachelor of Science Marketing Spartanburg SC
Savanna R. Harrington Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Spartanburg SC
Emerson E. Hart Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Spartanburg SC
Angel Melanie Hemphill Bachelor of Science Management Spartanburg SC
Carder Leigh Edward Jones Bachelor of Science Genetics Spartanburg SC
Brandon Duane Page Bachelor of Science Mechanical Engineering Spartanburg SC
Parveen Kaur Singh Bachelor of Science Accounting Spartanburg SC
Brandon G. Stinson Bachelor of Science Management Spartanburg SC
Maria E. Ausburn Bachelor of Science Agricultural Education Starr SC
George Avinger Detyens Jr. Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Sullivans Island SC
Mackenzie E. Horne Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Sullivans Island SC
Rachel Marie Carlton Bachelor of Science Biological Sciences Summerton SC
Hunter Christian Hodges Bachelor of Science Forest Resource Management Summerton SC
Alicia Oluwakemi Amon Bachelor of Science Nursing Summerville SC
Chad Anthony Anderson Bachelor of Science Civil Engineering Summerville SC
Quinton Michael Cable Bachelor of Science Management Summerville SC
Connor Hoke Egbert Bachelor of Science Civil Engineering Summerville SC
Kyle Thomas Egbert Bachelor of Science Civil Engineering Summerville SC
Erin Colleen Hongsermeier Bachelor of Science Packaging Science Summa Cum Laude Summerville SC
Christopher Kearse Kennedy Bachelor of Science Packaging Science Summerville SC
Jason Michael Kinard Bachelor of Science Computer Science Summerville SC
Taylor Benjamin OQuinn Bachelor of Science Management Summerville SC
Devin Waylon Peterson Bachelor of Science Environmental Engineering Summerville SC
Todd Mitchell Sheppard Bachelor of Science Marketing Summerville SC
Zachary David Sizemore Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Summerville SC
Brandon Paul Snodgrass Bachelor of Science Mechanical Engineering Summerville SC
Lindsey Elaine Stephens Master of Science Electrical Engineering Summerville SC
Dana Renee Sweatman Bachelor of Science Mechanical Engineering Summerville SC
Devon Aubrey Thornton Bachelor of Science Management Summerville SC
William D. Bradham Bachelor of Arts History Sumter SC
Chase Jordan Cross Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Sumter SC
Mary Grace Dallery Bachelor of Science Management Sumter SC
Savannah C. Matthews Bachelor of Arts Communication Sumter SC
Mark Allen Miller Jr. Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Sumter SC
Austin Rutledge Pollard Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Sumter SC
Allison Miller Wharton Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Sumter SC
Kayla Elizabeth Wilson Doctorate Bioengineering Sumter SC
Nick Samuel Anderson Master of Professional Accounting  Accounting Taylors SC
Alex Houston Barrett Bachelor of Science Bioengineering Taylors SC
Bailey Anne Bennett Bachelor of Science Nursing Taylors SC
Mitchell Todd Gentry Bachelor of Science Marketing Taylors SC
Fernando L. Loaiza Bachelor of Science Management Taylors SC
Trevor Wilson Pope Bachelor of Science Management Taylors SC
Katherine Elizabeth Smith Bachelor of Arts Biological Sciences Cum Laude Taylors SC
Carlee Nicole Steppe Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Taylors SC
Ashley Marie Willis Bachelor of Science Civil Engineering Taylors SC
Lauren Nicole Fowler Bachelor of Science Management Cum Laude Tega Cay SC
Logan M. Houghton Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Tega Cay SC
Diana L. Shore Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Tega Cay SC
Davis Allen Vickers Bachelor of Science Management Tega Cay SC
Clayton Parker Jones Bachelor of Science Graphic Communications Townville SC
Morgan Hart Macmillan Bachelor of Science Biological Sciences Travelers Rest SC
Chad A. Mcneely Bachelor of Science Management Travelers Rest SC
Kelly Ann Melton Bachelor of Arts Political Science Travelers Rest SC
Corey Phillip Merck Bachelor of Science Mechanical Engineering Travelers Rest SC
Erica Brooke Wyatt Bachelor of Science Nursing Cum Laude Travelers Rest SC
Stephanie Brooke Xavier Bachelor of Science Microbiology Travelers Rest SC
Nicholas Thomas Coffer Bachelor of Science Graphic Communications Union SC
Adam Kirby Petty Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Union SC
Raven Faye Hutson Bachelor of Science Graphic Communications Vance SC
Michael K. Williams Bachelor of Arts Sociology Vance SC
Marisa Sue Finlayson Bachelor of Arts Psychology Cum Laude Wagener SC
Zoe D. Deem Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Walhalla SC
Anna Caroline Davis Bachelor of Science Health Science Walterboro SC
Marshall DeVon Clyburn Bachelor of Science Computer Science Magna Cum Laude West Columbia SC
Jessica Suzanne Jones Bachelor of Science Environmental Engineering West Columbia SC
Ashlyn Marie Slice Bachelor of Science Management West Columbia SC
Brittany Nicole Taurel Bachelor of Science Biological Sciences West Columbia SC
Andrew Ryan Helms Bachelor of Science Packaging Science Westminster SC
Christopher Lane McGuffin Bachelor of Science Civil Engineering Westminster SC
Danielle Ann Pease Bachelor of Science Biological Sciences Westminster SC
Justin A. Smith Bachelor of Arts Political Science Cum Laude Westminster SC
Arthur Keith Snellings Jr. Bachelor of Science Agribusiness Westminster SC
Austin Brady Bannister Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Williamston SC
Angelica Cassie Funk Brittain Master of Business Administration Business Administration Williamston SC
Eric Scott Gillespie Bachelor of Arts Economics Williamston SC
Aurie Christine Jones Bachelor of Science Civil Engineering Williamston SC
William Kyle Manley Bachelor of Science Graphic Communications Williamston SC
Kendal P. Mccall Bachelor of Arts Philosophy Williamston SC
Bradley Lamar Sentell Bachelor of Science Nursing Williamston SC
Woodrow Calvin Simmons III Master of Business Administration Business Administration Williamston SC
Gabrielle Nicole Bates Bachelor of Arts Sports Communication Williston SC
Christus Tobias Jamison Bachelor of Science Nursing Winnsboro SC
Ross Lacarta Sparks Bachelor of Science Management Winnsboro SC
Tina Ann Hunter Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Woodruff SC
Joshua Adam Toney Master of Business Administration Business Administration Woodruff SC
Devin Christopher Archer Bachelor of Science Biological Sciences York SC
Rebecca Caroline Catoe Bachelor of Arts Modern Languages York SC
William Reid Good Bachelor of Science Accounting York SC
Zachary Hunter Sharp Bachelor of Science Agribusiness York SC
Julie Ann Landwehr Master of Science Biological Sciences Ketchikan AK
Emily Elizabeth Barron Bachelor of Science Biological Sciences Madison AL
Andrew Walton Green Master of Science Mathematical Sciences Madison AL
Kaitlyn N. Rogers Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Madison AL
James Patrick Madden Bachelor of Science Financial Management Mountain Brook AL
Michael William Madden Bachelor of Science Financial Management Mountain Brook AL
Paul Michael Kilgo Doctorate Computer Science Tuscaloosa AL
Holly Grover Doctorate International Family and Community Studies Phoenix AZ
Daniel A. Hood Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Aliso Viejo CA
Paige Nicole Spalinger Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Bakersfield CA
Tatum Louise Koval Bachelor of Arts History Camarillo CA
Hannah Lee Branning Bachelor of Science Graphic Communications Menlo Park CA
Sumood Makki Almaowashi Doctorate Educational Leadership Monterey CA
John Francis Murphy Jr. Bachelor of Fine Arts Visual Arts Cum Laude Novato CA
Robert Anthony Collins Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Oceanside CA
Taylor Ann Robinette Bachelor of Science Marketing Cum Laude Poway CA
Daniel Michael May Master of Business Administration Business Administration Redondo Beach CA
Caitlin Elizabeth Robertson Master of Business Administration Business Administration Redondo Beach CA
Longchau Duc Hoang Master of Science Environmental Engineering and Science Santee CA
Sumithra Janardhanan Master of Science Mechanical Engineering Saratoga CA
Katelyn M. Wilson Bachelor of Arts Religious Studies Summa Cum Laude Loveland CO
Maxwell E. Pagani Bachelor of Science Financial Management Bolton CT
Lydia Rose Krause Bachelor of Science Biological Sciences Colchester CT
Ryan Scott Martin Bachelor of Science Electrical Engineering Darien CT
Andrew Mark Pompa Bachelor of Science Economics Easton CT
Caitlyn Jon Mendogni Bachelor of Arts English Greenwich CT
Brandon Lee Quang Phan Bachelor of Science Packaging Science Madison CT
Cynthia Giancaspro Master of Science Biological Sciences Monroe CT
Stefanie Marie Duda Bachelor of Science Biological Sciences Niantic CT
Meredith J. Marcus Bachelor of Science Marketing Cum Laude Weston CT
Dillon R. Gorsen Bachelor of Arts Computer Science Washington DC
Fumika Takahashi Master of Science Wildlife and Fisheries Biology Wilmington DE
Reginald Vaughn Finley Sr. Master of Science Biological Sciences Apopka FL
Grace Emilie Gurucharri Bachelor of Science Graphic Communications Bradenton FL
Tanisha Lastenia Coppin Bachelor of Arts Sociology Coral Springs FL
Shelby Kathleen Martin Master of Business Administration Business Administration Dade City FL
Kyle Peter Kolakoski Bachelor of Science Financial Management Hobe Sound FL
Tiffany N. Cooper Master of Science Applied Psychology Jacksonville Beach FL
Ryan Gregory O'Hare Bachelor of Arts Political Science Jupiter Inlet Colony FL
Caroline Aura Clay Bachelor of Science Nursing Cum Laude Lehigh Acres FL
Jordan Kristopher Leggett Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Navarre FL
Benjamin D. Gross Bachelor of Arts History Cum Laude North Palm Beach FL
Colin Allan Pritchard Bachelor of Science Mechanical Engineering Odessa FL
Artavis Marquise Scott Bachelor of Arts Communication Oldsmar FL
Michael James Black Bachelor of Science Mathematical Sciences Orange Park FL
Wilson Malcolm Clayton II Bachelor of Science Financial Management Orlando FL
Kali McKendree Kupp Bachelor of Science Graphic Communications Magna Cum Laude Orlando FL
Karissa Nicole Dahlke Master of Science Biological Sciences Oviedo FL
Nastassia Marie Savage Master of Science Applied Psychology Oviedo FL
Elizabeth Ruth Edden Bachelor of Science Nursing Cum Laude Saint Augustine FL
Thomas Travis Christenberry IV Bachelor of Science Management Tampa FL
Heather Anne Montgomery Bachelor of Science Marketing Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Tampa FL
Elizabeth Leigh Stupp Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Wesley Chapel FL
Matthew Carl Humphrey Bachelor of Science Electrical Engineering Cum Laude West Palm Beach FL
Sean Alejandro Marshall Bachelor of Science Civil Engineering West Palm Beach FL
Sean McKennon Osler Bachelor of Science Electrical Engineering Cum Laude West Palm Beach FL
James Patrick Bradley Bachelor of Science Packaging Science Weston FL
William Brown Finnell II Bachelor of Science Financial Management Alpharetta GA
Rebecca Harman Bachelor of Science Materials Science and Engineering Alpharetta GA
Helen Chandler Kalley Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Alpharetta GA
Alyse Marie Pratt Bachelor of Science Industrial Engineering Magna Cum Laude Alpharetta GA
Robert Jameson Tull Bachelor of Science Management Alpharetta GA
Sydney Nicole Welch Bachelor of Science Marketing Alpharetta GA
Chandler Duggan Master of Business Administration Business Administration Appling GA
Katherine Ann Alexander Bachelor of Science Marketing Atlanta GA
Brandon Shane Austin Bachelor of Science Mechanical Engineering Atlanta GA
Thomas Clark Fitzgerald IV Bachelor of Science Mechanical Engineering Atlanta GA
Taylor Anne Morris Bachelor of Science Packaging Science Atlanta GA
Hannah Carder Provost Bachelor of Arts Political Science Summa Cum Laude Atlanta GA
Christy Michelle Winer Bachelor of Science Biosystems Engineering Atlanta GA
Rachel Hope Boyd Bachelor of Science Psychology Braselton GA
Karrie Michele Cole Master of Science Biological Sciences Carrollton GA
Savannah Maria Reeves Bachelor of Science Management Clayton GA
Daniel S. Whitson Bachelor of Science Management Conyers GA
David Joseph Lanni Bachelor of Science Mechanical Engineering Cumming GA
Melinda Anne Boggs Master of Science Industrial Engineering Decatur GA
Pengfei Xuan Doctorate Computer Science Decatur GA
Jalen Parker Langston Bachelor of Science Management Douglasville GA
Jonathan Edward Ulsaker Bachelor of Science Mechanical Engineering Douglasville GA
Dedrick Jamal Smith Bachelor of Science Mechanical Engineering Duluth GA
John Lawrence Mooney III Bachelor of Science Computer Science Dunwoody GA
Olivia Grace Wagner Bachelor of Science Graphic Communications Dunwoody GA
Derrick Deshaun Watson Bachelor of Arts Communication Gainesville GA
Mark Jalen Stokes Jr. Bachelor of Science Agricultural Education Kennesaw GA
Aaron Christopher Williams Bachelor of Science Management Kennesaw GA
Thomas C. Clevenger Master of Science Mathematical Sciences LaGrange GA
Colin Mackenzie Grant Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Lilburn GA
Wayne O. Gallman Bachelor of Arts Communication Loganville GA
Kaylee McCall Gonzalez Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Macon GA
Shannon Rose Consolo Bachelor of Science Construction Science and Management Magna Cum Laude Marietta GA
Jeremy Hampton Crosby Bachelor of Science Management Marietta GA
Garrett Edward Howard Bachelor of Science Economics Marietta GA
Emily Catharine Stevenson Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Marietta GA
Ashleigh Jonai Gardner Bachelor of Science Nursing Martinez GA
Tanner J. Hayes Bachelor of Science Management Cum Laude Roswell GA
Therann Harold Schwartz Bachelor of Science Industrial Engineering Roswell GA
Nicole Gage Durie Bachelor of Science Accounting Sandy Springs GA
Jonathan Randel Caughron Master of Science Applied Economics and Statistics Savannah GA
Charlotte Ann Paul Bachelor of Science Psychology Savannah GA
Brodie Tyler Davila Bachelor of Science Bioengineering Suwanee GA
Clare M. Kelley Bachelor of Arts Psychology English Cum Laude Suwanee GA
Zachary John Thompson Bachelor of Science Mechanical Engineering Suwanee GA
Kiara Lashaundra Lane Bachelor of Science Psychology Union City GA
Ryan Clarke Bachelor of Science Civil Engineering Watkinsville GA
Carl Franklin Milner Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude Woodstock GA
Elizabeth Lorena Guillot Bachelor of Arts Political Science Honolulu HI
Scott J. Pagano Jr. Bachelor of Arts Sociology Honolulu HI
Jeff Richard Pullen Master of Professional Accounting  Accounting West des Moines IA
Malia C. Kunde Master of Science Biological Sciences Rigby ID
Kylee Ann Read Bachelor of Arts Special Education Summa Cum Laude Bloomingdale IL
Felicia E. Allen Bachelor of Science Psychology Chicago IL
Miles A. Quinn Bachelor of Science Packaging Science Crystal Lake IL
Katherine A. Elrick Doctorate Rhetorics, Communication and Information Design Elgin IL
Matthew Harmsworth Brennan Bachelor of Arts Economics Evanston IL
Maxwell David Anstett Bachelor of Science Mechanical Engineering Kildeer IL
Alexander Richard Ryan Bachelor of Science Biosystems Engineering Wheaton IL
Steven Bradley Cogill Doctorate Genetics Westfield IN
Emily Helen Decoursey Bachelor of Arts Communication Bachelor of Science Marketing Leawood KS
Elizabeth A. Schultz Bachelor of Science Biological Sciences Union KY
Grant Ronald Gerald Master of Science Biological Sciences Covington LA
Robert Lofgren Doherty Bachelor of Science Financial Management Bachelor of Science Economics Bedford MA
Juliana Mary Melchionda Bachelor of Science Nursing Braintree MA
Conor John Olejarz Bachelor of Science Bioengineering Chicopee MA
Laura Ann Robinson Bachelor of Arts English Magna Cum Laude Dedham MA
Scott Herbert Patterson Bachelor of Science Management Dover MA
Steven Edmond Merchant Bachelor of Science Packaging Science Grafton MA
Nicole Frances Hoffman Master of Science Materials Science and Engineering Hopkinton MA
Kayla Rose Murphy Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Mansfield MA
Matthew Parker Kane Bachelor of Science Financial Management Needham MA
William Daley Peterson Bachelor of Science Management Needham MA
Brandon Joseph Pierce Bachelor of Science Packaging Science Plymouth MA
Olivia Kathryn Mirabella Bachelor of Science Genetics Cum Laude Reading MA
Colin Michael Fleming Bachelor of Science Management Scituate MA
Vivian Reum Neilley Bachelor of Science Biological Sciences South Boston MA
Taylor Robert Drinkwater Bachelor of Science Civil Engineering South Hamilton MA
Henry Thompson Willets Bachelor of Science Graphic Communications Swampscott MA
Nicole Yun Yee Bachelor of Science Marketing Wellesley MA
Natalie Carmela Polk Bachelor of Science Computer Engineering Baltimore MD
Samantha Louise Keehan Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Beltsville MD
Kyle Clyde Ryan Bachelor of Science Civil Engineering Brookeville MD
Samuel Kieran McAuliffe Bachelor of Science Mechanical Engineering Clarksville MD
Alex Michael Briskey Bachelor of Science Accounting Crownsville MD
Austin Thomas Sanquist Bachelor of Science Accounting Damascus MD
Amber Nicole Jones Bachelor of Science Marketing Frederick MD
Tyler Robert Asher Bachelor of Arts Political Science Glenelg MD
Deja Mieka Hawkins Bachelor of Arts Modern Languages Hyattsville MD
Jenna C. Taylor Bachelor of Science Economics Leonardtown MD
Paul A. Clements Jr. Bachelor of Science Accounting Poolesville MD
Zachary Owen Sneed Bachelor of Science Economics Poolesville MD
Todd Michael Erickson Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Potomac MD
James Hughes Harrison Bachelor of Science Economics Potomac MD
Megan Ann Scanlan Bachelor of Science Marketing Potomac MD
Erin Christin Littlepage Bachelor of Science Graphic Communications Severna Park MD
Megan E. Pazdersky Bachelor of Science Health Science Severna Park MD
Melissa Lynn McNabb Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Silver Spring MD
Corey Marnie Rowley Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Silver Spring MD
Joshua Todd Waldman Bachelor of Science Mechanical Engineering Silver Spring MD
Christopher Johnston Levesque Bachelor of Science Computer Science Waldorf MD
Kevin Scott Miller Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Belfast ME
Leanne Katherine Leala Burns Master of Science Wildlife and Fisheries Biology Farmington Hills MI
Kali Anne Tomlinson Master of Science Youth Development Leadership Flint MI
Kyla Jayne Iwinski Doctorate Wildlife and Fisheries Biology Marquette MI
Jeremy Alan Burtt Bachelor of Science Marketing Saline MI
John Arthur Burtt Jr. Bachelor of Science Marketing Saline MI
Elizabeth Bennett Winship Bachelor of Science Marketing Excelsior MN
Anton Sytine Master of Science Applied Psychology Plymouth MN
Jordan Frank Master of Construction Science Management Construction Science and Management Rice MN
Parker William Vansickle Bachelor of Science Computer Engineering Waverly MN
Jenny Suzanne Heckel Master of Arts History Oxford MS
Sabreena Adeola Cole Bachelor of Science Psychology Magna Cum Laude Apex NC
Hunter Emory Davis Bachelor of Science Mechanical Engineering Apex NC
Victoria Hart Truelove Bachelor of Science Environmental Engineering Beech Mountain NC
Paige F. Reckert Bachelor of Science Graphic Communications Cary NC
Daniel Leonard Battle Bachelor of Science Computer Science Charlotte NC
Nicholas Richard Brizzi Master of Business Administration Business Administration Charlotte NC
Kyle G. Caldwell Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Charlotte NC
John Talmadge Crouch Bachelor of Science Financial Management Charlotte NC
Timothy Raymond Davies Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Charlotte NC
Liska Marie Dobberstein Bachelor of Science Nursing Charlotte NC
Kyle B. Duke Bachelor of Science Industrial Engineering Charlotte NC
Matthew Grayson Foster Bachelor of Science Financial Management Charlotte NC
Anna M. Freund Bachelor of Arts Communication Charlotte NC
Michael C. Griffin Bachelor of Science Marketing Charlotte NC
Brandon Wayne Hurt Bachelor of Science Marketing Charlotte NC
Catherine Whitten Hyland Bachelor of Arts English Charlotte NC
Thomas Carter King Bachelor of Science Management Charlotte NC
Marshall Barnett Kirksey Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Charlotte NC
Jenna Bronwyn Landers Bachelor of Science Nursing Cum Laude Charlotte NC
Denish Kishorchandra Parekh Bachelor of Science Bioengineering Charlotte NC
Michael R. Pegram Master of Science Biological Sciences Charlotte NC
Nashawn Shanelle Roberson Bachelor of Science Materials Science and Engineering Charlotte NC
Mariah Nicole Moffis Bachelor of Science Nursing Concord NC
Charles Thomas Morgan Bachelor of Science Mechanical Engineering Davidson NC
Nate Paul Clark Bachelor of Science Management Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Erwin NC
Slayton Wardlaw Hazard-Daniel Master of Science Forest Resources Falkland NC
Eric Joseph Fontaine Bachelor of Science Management Fletcher NC
Miller Arlindo Hall Bachelor of Science Computer Engineering Summa Cum Laude High Point NC
James Aaron Guillermo II Bachelor of Arts Sociology Lawndale NC
Zachary Schafer Lemieux Bachelor of Science Computer Science Leicester NC
Cameron Bailey Dickins Bachelor of Science Electrical Engineering Matthews NC
Lauren Gayle Jordan Master of Science Bioengineering Matthews NC
Carlos Maurice Watkins Bachelor of Arts Sociology Mooresboro NC
Jenna Krissman Weston Bachelor of Science Management Summa Cum Laude Mooresville NC
Jason L. Worley Master of Science Biological Sciences Mount Airy NC
Savannah Joyce Tyson Bachelor of Science Marketing Norwood NC
Meghan Victoria Drum Bachelor of Science Financial Management Raleigh NC
John Nathan Hutson III Bachelor of Science Biological Sciences Raleigh NC
Grant Brooks Morris Bachelor of Science Management Raleigh NC
Winfield Shearin III Bachelor of Science Biological Sciences Raleigh NC
William Hardy Brewer Bachelor of Science Management Rocky Mount NC
Rachel Patricia Jones Bachelor of Science Nursing Salisbury NC
Lanie K. Summerlin Bachelor of Science Political Science Summa Cum Laude Stanley NC
Joshua S. Cruz Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Cum Laude Statesville NC
Kdijah Raymone Hewett Bachelor of Science Biological Sciences Supply NC
George Carl Bower III Master of Business Administration Business Administration Wadesboro NC
Jennifer Kaitlyn Lantzer Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Wake Forest NC
Nicole Lindsey Pappalardo Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Waxhaw NC
Caroline Frances Haugh Bachelor of Science Nursing Weddington NC
Victoria Elise Andreski Bachelor of Science Accounting Cum Laude Wilkesboro NC
Zachary R. Bruns Bachelor of Science Accounting Magna Cum Laude Winston Salem NC
Brandon Hunter Gray Bachelor of Science Computer Engineering Winston Salem NC
Delaney Ann Pacula Bachelor of Science Civil Engineering Winston Salem NC
Jenna Claire Polonsky Bachelor of Science Marketing Winston Salem NC
Sydney Gillian Thomas Bachelor of Science Biological Sciences Winston Salem NC
Collin Jeffrey Popp Doctorate Food Technology Omaha NE
Sara Dennise Halloran Bachelor of Science Psychology Antrim NH
Michael Raymond Migliore Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Bedford NH
Robert Webster Kendall III Bachelor of Science Packaging Science Laconia NH
Matthew Francis Tylus Bachelor of Science Management Salem NH
Meghan L. Moran Bachelor of Science Financial Management Allenwood NJ
Catrina Docia Atanda Bachelor of Arts English Belle Mead NJ
Shannon C. McNelis Bachelor of Science Nursing Berkeley Heights NJ
Justin Michael Higgins Bachelor of Science Financial Management Bridgewater NJ
Michael Anthony Killins Bachelor of Arts Political Science Eatontown NJ
Nicole E. Bittan Bachelor of Science Financial Management Englewood NJ
Lauren Oberon Osgoodotis Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Ewing NJ
Molly Kiernan Barbieri Bachelor of Science Nursing Haddonfield NJ
Aaron Ross Goldstein Bachelor of Science Civil Engineering Hillsborough NJ
Sarah E. Limyansky Bachelor of Science Psychology Magna Cum Laude Hillsborough NJ
Nicholas Michael Solfaro Bachelor of Science Accounting Holmdel NJ
Shannon Mary Rumage Bachelor of Science Environmental Engineering Little Silver NJ
Rory Katherine O'Rourke Bachelor of Science Biological Sciences Manalapan NJ
Dakota Newman Bachelor of Science Biological Sciences Medford Lakes NJ
Casey Patrick Moninghoff Bachelor of Science Mechanical Engineering Milford NJ
Nina Alexandra Cerminaro Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Monmouth Junction NJ
Megan Elizabeth Thomas Bachelor of Science Management Montclair NJ
Nicole R. Hovatter Bachelor of Science Financial Management Magna Cum Laude Moorestown NJ
Alissa Marie Pape Bachelor of Science Management Morris Plains NJ
Jake William Sorrentino Bachelor of Science Management Mountain Lakes NJ
Jessica J. Accardi Bachelor of Science Biological Sciences Pompton Lakes NJ
Jillian L. Western Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Pompton Plains NJ
Chen Chen Master of Business Administration Business Administration Princeton NJ
Jiuxiao Wang Master of Business Administration Business Administration Princeton NJ
Christian Joseph Echter Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Randolph NJ
Ali Suzan Volant Bachelor of Science Nursing Westwood NJ
Zeinab Farahmandfar Doctorate Civil Engineering Alfred NY
Marissa Alexandria Gossage Bachelor of Arts Psychology Bloomfield NY
Nicole Rene Fields Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Buffalo NY
Bridget Ann Creedon Bachelor of Science Marketing Clinton NY
Hugh R. Geller Master of Science Mathematical Sciences Fresh Meadows NY
Jon Ryan Francis Bachelor of Science Computer Information Systems Hamburg NY
Lauren E. Mcvetty Bachelor of Arts Communication Cum Laude Huntington NY
Esteban David Bracho Master of Science Mechanical Engineering New York NY
Robert A. Knizek Master of Science Automotive Engineering Rexford NY
Alexis E. Georgia Bachelor of Science Health Science Saratoga Springs NY
Kevin Martin Cregg Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Skaneateles NY
Sarah Garceau Master of Science Applied Economics and Statistics Warwick NY
Grace Westover Couch Master of Science Food, Nutrition, and Culinary Sciences Watertown NY
Kara Joy Biroldi Bachelor of Science Accounting Summa Cum Laude Yorktown Heights NY
Jacob Nicholas Tracy Bachelor of Science Environmental Engineering Cum Laude Cincinnati OH
Jake Andrew Marshall Bachelor of Science Mathematical Sciences Summa Cum Laude Powell OH
Sydney Austin Anderson Bachelor of Science Accounting Edmond OK
Avry Marshall Holmes Bachelor of Arts Communication Salem OR
Benjamin Timothy Harbolt Master of Arts Economics Tigard OR
Andrew David Reeves Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management East Stroudsburg PA
Taylor Edward Giel Bachelor of Science Mechanical Engineering Gibsonia PA
Allison Karen Rupprecht Bachelor of Science Psychology Gibsonia PA
Samuel Richard Erhardt Sedory Bachelor of Science Industrial Engineering Gibsonia PA
Meaghan L. Kiernan Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Magna Cum Laude Hatfield PA
Ashleigh Craig Master of Science Mathematical Sciences Hollidaysburg PA
Billy J. Cimorelli Master of Science Physics Kutztown PA
Matthew Robert Szczecinski Bachelor of Science Civil Engineering Landenberg PA
Haley Diane Puckett Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Limerick PA
Hannah Linda Puckett Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Limerick PA
Patrick Robert Boggs Bachelor of Science Accounting Oxford PA
Steven Thomas Gannon Bachelor of Science Bioengineering Pittsburgh PA
Richard Craig Stabler Jr. Bachelor of Science Mechanical Engineering West Chester PA
Justin Michael Olshavsky Bachelor of Science Mechanical Engineering Summa Cum Laude Wexford PA
Lauren Nicole Buben Bachelor of Science Psychology Cum Laude Yardley PA
Amber Lou Smith Master of Science Biological Sciences East Ridge TN
Cameron Scot Maclellan Bachelor of Science Computer Engineering Farragut TN
Nicholas John Vasuta Bachelor of Science Civil Engineering Franklin TN
Amanda Rainbolt Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Hampton TN
Megan Larissa Lee Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Jonesborough TN
Olivia B. Wallace Bachelor of Science Accounting Magna Cum Laude Kingsport TN
Allison Hayden Kington Bachelor of Science Health Science Knoxville TN
Andrew Scott Weil Bachelor of Science Mechanical Engineering Knoxville TN
Marisa Faye Maher Bachelor of Arts Economics Louisville TN
David Bradford Cottrell Master of Science Packaging Science Murfreesboro TN
William Douglas Reinhol Maley Bachelor of Science Financial Management Signal Mountain TN
Nicholas Grant Rogers Master of Science Plant and Environmental Sciences Unicoi TN
Katelyn Emily Hudson Bachelor of Arts Biological Sciences Whiteville TN
Michael Jacob Allen Master of Construction Science Management Construction Science and Management Conroe TX
Parker Keith Davis Bachelor of Science Computer Science Dallas TX
Gregory H. Melton Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Dallas TX
Emelie A. Englehart Bachelor of Arts Political Science Houston TX
Allison G. Padon Bachelor of Science Accounting Cum Laude Houston TX
Mary E. Janousek Master of Science Youth Development Leadership Midland TX
Keelie Beverly Arneson Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Tomball TX
Jeffrey Stephen Wood Bachelor of Science Construction Science and Management Holladay UT
Alexandra Nicole Marble Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Sandy UT
Samantha Ann Kelly Bachelor of Science Accounting Abingdon VA
Benjamin Seth Myers Bachelor of Arts Psychology Alexandria VA
Kathryn Jane Davidson Bachelor of Arts Communication Summa Cum Laude Annandale VA
Zachary Wolfe Cousins Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Blacksburg VA
Mohammad Fazelpour Doctorate Mechanical Engineering Fairfax VA
Michael A. Schwartz Bachelor of Arts Sociology Modern Languages Cum Laude Fairfax VA
Alicia Nicole Giezen Bachelor of Arts Political Science Great Falls VA
Katherine Elizabeth Reft Bachelor of Science Materials Science and Engineering Herndon VA
Faith A. Brown Bachelor of Arts Sociology Leesburg VA
Rebecca Liane Giles Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Leesburg VA
Julie Grace Ghareeb Master of Business Administration Business Administration McLean VA
Mary Rebecca Kretzer Bachelor of Science Mechanical Engineering Midlothian VA
Sean Michael Schweiker Bachelor of Science Economics Oak Hill VA
Brandi Ronelle Yarber Bachelor of Science Biological Sciences Petersburg VA
Vanessa Kay Macpherson Bachelor of Science Psychology Summa Cum Laude Richmond VA
Jason Harold Poston Master of Science Biological Sciences Roanoke VA
Christopher Michael Wilson Doctorate Mathematical Sciences Roanoke VA
Connor James Mairena Bachelor of Science Packaging Science Stafford VA
Stephen Vincent Platt Bachelor of Science Computer Science Magna Cum Laude Stafford VA
Anna Christina Soldano Bachelor of Science Nursing Cum Laude Vienna VA
Matthew Paul Hoffman Bachelor of Science Financial Management Virginia Beach VA
James Bradley Sykes Bachelor of Science Civil Engineering Virginia Beach VA
Paul Manley Wilson Jr. Master of Science Biological Sciences Virginia Beach VA
Matthew Kyle Esher Bachelor of Science Industrial Engineering Yorktown VA
Brianna L. Wilson Bachelor of Science Biological Sciences Yorktown VA
Philipp Alexander Roser Doctorate Physics Bellingham WA
Brett Kevin Gemas Bachelor of Science Graphic Communications Thiensville WI
Jared Wellborn Hanna Bachelor of Science Civil Engineering Charleston WV
Hannah Catherine Simmons Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Coxs Mills WV
Kyle T. Caron Bachelor of Arts Communication Summa Cum Laude Princeton WV
Jerimy Allen Fox Master of Science Biological Sciences Cheyenne WY
Sababa Islam Master of Science Civil Engineering Dhaka Bangladesh
Thales Mello Moreno Bachelor of Science Management Monte Santo de Minas Brazil
Clodoaldo Jose Da Silva Doctorate Mechanical Engineering Osasco Brazil
Jasmyn Jin Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Montreal Canada
Kailen M. Sheridan Bachelor of Arts Psychology Whitby, Ontario Canada
Shanyun Gao Master of Science Mechanical Engineering Anshan China
Cong Qiu Master of Science Computer Science Bao'an, Shenzhen China
Haotian Li Master of Science Civil Engineering Beijing China
Xintao Liu Master of Science Mathematical Sciences Beijing China
Zhihang Wang Master of Business Administration Business Administration Beijing China
Zuyuan Yang Master of Science Automotive Engineering Beijing China
Gezhou Zhang Master of Science Physics Beijing China
Menghan Zhou Doctorate Physics Beijing China
Qian Jiang Master of Business Administration Business Administration Chongqing China
Xinxin Sun Master of Science Civil Engineering Dalian China
Shang Yu Master of Science Civil Engineering Foshan China
Jingyi Zhu Doctorate Physics Gansu China
Lu Li Master of Science Electrical Engineering Guangzhou China
Zexu Qian Master of Science Civil Engineering Guangzhou China
Jiawei Xie Master of Science Food, Nutrition, and Culinary Sciences Guangzhou China
Zhaoxi Chen Doctorate Materials Science and Engineering Jiangsu China
Yongtai Yong Liu Master of Science Computer Science Jinan China
Jing Liu Master of Science Applied Sociology Mudanjiang China
Yaolong Yu Master of Science Computer Science Ningbo China
Yuanyuan Zhang Doctorate Computer Science Suizhou, Hubei China
Maoting Ren Master of Science Computer Science Suzhou China
Bo Zhu Master of Science Computer Science Suzhou City China
Yuan Li Doctorate Electrical Engineering Tianjin China
Xiaoyuan Liu Master of Science Mathematical Sciences Tianjin China
Xunhan Chen Bachelor of Science Electrical Engineering Wuhan China
Yilong Zhou Master of Science Mechanical Engineering Wuhan China
Bo Wu Doctorate Computer Engineering Xi'An China
Haomeng Sang Bachelor of Science Electrical Engineering Yuzhou China
Qingqing Yuan Master of Business Administration Business Administration Zhengzhou China
Weifeng Wu Master of Science Mechanical Engineering Zhongshan China
Alfredo Picado-Valenzuela Doctorate Chemistry San Jose Costa Rica
Ivan Saul Mata Doctorate Mechanical Engineering Santa Ana El Salvador
Aaron Jay Jones Bachelor of Arts Economics Caister-on-Sea England
Boris T. Happi Master of Science Civil Engineering Caluire et Cuire France
Alexandre Claude Happi Bachelor of Arts Sociology Lyon France
Haiming Ye Master of Business Administration Business Administration Puteaux France
Kartikeya Shrikant Bagalore Master of Science Electrical Engineering Alibag India
Shraddhaa Narasimha Master of Science Industrial Engineering Bangalore India
Varun Praveen Master of Science Electrical Engineering Bangalore India
Narasimha Murthy Rampur Aswatha Narayana Master of Science Computer Engineering Bangalore India
Aditya Shankar Bettadapura Master of Science Computer Engineering Bangalore India
Srikant Mishra Master of Science Computer Science Bhubaneswar India
Vivek Krishna Kannan Master of Science Electrical Engineering Chennai India
Malitha Thirumalai Ananthampillai Master of Science Computer Science Chennai India
Anvesh Raj Desa Nataraja Master of Science Computer Science Chickballapur India
Anutham Krishna Kumar Master of Science Mechanical Engineering Coimbatore India
Vinesh Karthic Padmanabhan Master of Business Administration Business Administration Coimbatore India
Sai Sudhir Reddy Enugala Master of Science Civil Engineering Hyderabad India
Lakshman Sashank Gudur Master of Science Mechanical Engineering Hyderabad India
Vishwambhara Kumbharathi Master of Science Civil Engineering Hyderabad India
Akila Mahadas Master of Science Computer Science Hyderabad India
Suyog Prakash Tulaourkar Master of Science Computer Science Indore India
Mourya Bodepudi Master of Science Computer Science Khammam India
Anagha Suresh Joshi Master of Science Computer Engineering Mumbai India
Sneha Pradeep Kadam Master of Science Computer Science Mumbai India
Sriprasad Kannan Master of Science Computer Science Mumbai India
Prantit Subhash Lokre Master of Science Computer Engineering Mumbai India
Naresh Gupta Uppala Master of Science Industrial Engineering Nidadavole India
Dhanashree Ullhas Agashe Master of Science Industrial Engineering Pune India
Viraj R. Kulkarni Master of Science Mechanical Engineering Pune India
Dhruva Deepak Kulkarni Master of Science Physics Pune India
Aditya Dinesh Patil Master of Science Computer Science Pune India
Amey Tanaji Patil Master of Science Computer Science Pune India
Anugrah Singh Master of Science Mechanical Engineering Raipur India
Raghuveer Mohan Doctorate Computer Science Royapettah, Chennai India
Raviprakash Kandury Master of Science Electrical Engineering Secunderabad India
Vijay Megharaj Master of Science Computer Engineering Secunderabad India
Soham Ashok Parekh Master of Science Computer Science Thane India
Prathik Thulluri Master of Science Bioengineering Visakhapatnam India
Mehdi Rahmani-Andebili Doctorate Electrical Engineering Tehran Iran
Emanuele Giogli Master of Science Mechanical Engineering Citta di Castello Italy
Saad F. Alazemi Doctorate Mechanical Engineering Fahaheel Kuwait
Joana Eidukonyte Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Vilnius Lithuania
Francisco Javier Barajas Rodriguez Doctorate Environmental Engineering and Science Hermosillo Mexico
Iman Mafi Bachelor of Science Management Grimstad Norway
Hani Awad Albalawi Doctorate Electrical Engineering Tabuk Saudi Arabia
Nithinart Chitpong Doctorate Chemical Engineering Nonthaburi Thailand
Kaitlyn Ann Grimm Bachelor of Science Marketing FPO AE
Donald William Benza Master of Science Electrical Engineering
Terrence Montrail Crosby Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management
David Jeremy De Lima Bachelor of Science Mechanical Engineering
Corianne Elizabeth Powell Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude
William Randall Still Jr. Bachelor of Arts History
Savannah June Vickery Bachelor of Science Agricultural Education
Andrew Sunny Zhang Bachelor of Science Computer Science
Ling Zu Doctorate Industrial Engineering