First Name                                 Middle Name                                Last Name                                   Suffix         Degree 1 Major 1 Degree 2 Major 2                               Honors City State
Brett B. Kelly Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Magna Cum Laude                 Abbeville                         SC
Andrew Stephen Osborne Bachelor of Science Mechanical Engineering Abbeville SC
Andrew Nicholas Pearman Bachelor of Science Packaging Science Abbeville SC
Sarah Katherine Seigler Master of Architecture Architecture Abbeville SC
Cody M. White Bachelor of Science Agribusiness Cum Laude Abbeville SC
Edwin L. White Bachelor of Science Health Science Abbeville SC
Matthew Scott Barclay Bachelor of Science Genetics Aiken SC
Sara C. Beeland Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Aiken SC
Laura L. Bickford Bachelor of Science Microbiology Summa Cum Laude Aiken SC
Mary Elizabeth J. Brennan Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Aiken SC
Savannah Lynne Britt Bachelor of Arts Language and International Trade Aiken SC
Kylie Elizabeth Burkes Bachelor of Science Biological Sciences Aiken SC
Maria Nicole Caniglia Bachelor of Science Industrial Engineering Aiken SC
Steven F. Carroll Bachelor of Science Financial Management Aiken SC
Meredith Anne Clemmens Bachelor of Science Industrial Engineering Magna Cum Laude Aiken SC
Charles S. Davis Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Aiken SC
Sean Nicole Demass Bachelor of Science Chemical Engineering Magna Cum Laude Aiken SC
Jenna K. Evans Bachelor of Science Nursing Aiken SC
Daniel K. Faison Bachelor of Science Chemical Engineering Aiken SC
Daniel B. Fetterolf Bachelor of Science Chemistry Aiken SC
Hayne P. Floyd Bachelor of Science Mathematical Sciences Aiken SC
Jacob Todd Goff Bachelor of Science Computer Engineering Aiken SC
Ryan Stacey Izard Doctorate Computer Engineering Aiken SC
Sawyer Scott Jackson Bachelor of Science Health Science Aiken SC
David D. Nasol Bachelor of Science Chemical Engineering Aiken SC
Phillip H. Norris Bachelor of Science Electrical Engineering Aiken SC
Kiersten N. Odenthal Bachelor of Arts Secondary Education English Magna Cum Laude Aiken SC
Brandon Lee Overholt Master of Human Resource Development Human Resource Development Aiken SC
Meghan E. Petersen Bachelor of Arts English Aiken SC
Clayton Andrew Poteat Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Aiken SC
Charles T. Rabon Bachelor of Science Mechanical Engineering Aiken SC
George B. Rawls III Bachelor of Science Biosystems Engineering Cum Laude Aiken SC
Kristen S. Shuford Bachelor of Arts Justice Studies Sociology Summa Cum Laude Aiken SC
Casey Anne Thomas Bachelor of Science Language and International Health Aiken SC
Lewis C. Wertz Bachelor of Science Civil Engineering Magna Cum Laude Aiken SC
Mary C. West Bachelor of Arts Early Childhood Education Magna Cum Laude Aiken SC
Nathan J. Whittle Bachelor of Arts English Aiken SC
Jay D. Ajwani Bachelor of Science Industrial Engineering Anderson SC
Callie Allen Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Anderson SC
Grady M. Austin Bachelor of Arts Political Science Anderson SC
Courtney Nicole Baldwin Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Anderson SC
Hanie B. Barakat Bachelor of Science Biochemistry Anderson SC
Kyle Kennedy Barber Master of Science Environmental Engineering and Science Anderson SC
Amy Marie Bergmann Bachelor of Science Biological Sciences Anderson SC
Morgan Yarborough Boatwright Master of Science Nursing Anderson SC
Richard Luke Bradshaw Bachelor of Science Language and International Health Anderson SC
Jonathon Martin Brissey Bachelor of Science Management Anderson SC
Marty Walter Bruce Master of Business Administration Business Administration Anderson SC
Russell D. Buchanan Master of Architecture Architecture Anderson SC
Syed Hussain Bukhari Bachelor of Science Chemical Engineering Anderson SC
Christopher Clay Bunton Bachelor of Science Management Anderson SC
Katherine Louise Campbell Bachelor of Science Biological Sciences Anderson SC
Elmer Gabriel Carrillo Bachelor of Science Civil Engineering Anderson SC
Anna Lu Carter Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Anderson SC
James Andrew Cole Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Anderson SC
Megan Elizabeth Comen Master of Science Civil Engineering Anderson SC
Kelsey Brooke Daniel Bachelor of Arts Psychology Anderson SC
Joann N. Demos Bachelor of Science Psychology Anderson SC
Jesse Lynn Duvall Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Cum Laude Anderson SC
Benjamin Francis Emanuel III Bachelor of Science Mathematical Sciences Bachelor of Science Economics Cum Laude Anderson SC
Laurie Pfister Epps Master of Arts English Anderson SC
Laura P. Finley Bachelor of Science Marketing Cum Laude Anderson SC
Allycia Galindo Master of Architecture Architecture Anderson SC
Christopher John Goudie Bachelor of Science Construction Science and Management Anderson SC
Sarah E. Hamby Master of Science Nursing Anderson SC
Stephan Alexander Hanvey Master of Business Administration                 Business Administration Anderson SC
Ali L. Harris Bachelor of Science Biological Sciences Anderson SC
Nathan Robert Henk Bachelor of Science Physics Anderson SC
Jesse Aaron Hinson Bachelor of Science Economics Anderson SC
Abigail Virginia Hobbs Bachelor of Arts Early Childhood Education Cum Laude Anderson SC
Richard Chapman Hogg Bachelor of Science Mechanical Engineering Anderson SC
James P. Jackson Bachelor of Science Industrial Engineering Anderson SC
Erin Elizabeth Johns Bachelor of Science Marketing Cum Laude Anderson SC
Shruti Kaul Bachelor of Science Bioengineering Anderson SC
Parker Elizabeth King Master of Arts Professional Communication Anderson SC
Brent Michael Klimaszewski Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Anderson SC
Curt Laugh Master of Engineering Biomedical Engineering Anderson SC
Daniel James Lippiatt Bachelor of Science Electrical Engineering Summa Cum Laude Anderson SC
John Wootten Lockwood Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Anderson SC
Henry Grady McAuley IV Bachelor of Science Construction Science and Management Anderson SC
Thomas Lee McDowell Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Anderson SC
Abby J. McLane Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Anderson SC
Anna M. McLane Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Anderson SC
Mark W. Miller Bachelor of Science Marketing Anderson SC
Edwin Patrick Moss Master of Science Environmental Engineering and Science Anderson SC
Jenilyn Coats Mulkey Master of Science Biological Sciences Anderson SC
Elizabeth Grace Myer Bachelor of Arts Secondary Education History Cum Laude Anderson SC
Benjamin D. Parker Jr. Bachelor of Science Financial Management Magna Cum Laude Anderson SC
Andrew Gray Pitman Bachelor of Science Physics Anderson SC
Kelsey Anne Price Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Anderson SC
Zachery E. Price Bachelor of Science Marketing Cum Laude Anderson SC
Ashley B. Reynolds Bachelor of Science Accounting Anderson SC
Jeannette Rodriguez Gonzalez Bachelor of Science Bioengineering Anderson SC
Allison Elizabeth Rosa Bachelor of Science Marketing Cum Laude Anderson SC
Brittany Elise Rosener Bachelor of Science Genetics Bachelor of Science                    Mathematical Sciences Anderson SC
Christopher Stephan Rousey Bachelor of Science Electrical Engineering Anderson SC
Alexander M. Rubin Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Anderson SC
Melissa M. Russo Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Anderson SC
Lauren Scarborough Master of Science Nursing Anderson SC
Cameron Pruitt Sexton Bachelor of Science Marketing Anderson SC
Trevor Marshall Stamey Bachelor of Science Forest Resource Management Anderson SC
Kenneth B. Stoddard II Bachelor of Arts Political Science Anderson SC
Alexander A. Stoll Bachelor of Science Mathematical Sciences Summa Cum Laude Anderson SC
Brian Derrick Strickland Bachelor of Science Psychology Anderson SC
Victoria Rose Trutwin Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Summa Cum Laude Anderson SC
Keagan Aaron Vaughn Master of Professional Accounting  Accounting Anderson SC
Rosalia Araiza Vazquez Master of Arts History Anderson SC
Thomas Joel Vreeland Bachelor of Science Chemical Engineering Anderson SC
Kevin Wang Bachelor of Science Computer Science Anderson SC
Jason K. Warren Bachelor of Science Horticulture Anderson SC
Andrew H. Whitley Bachelor of Arts Secondary Education Bachelor of Arts English Summa Cum Laude Anderson SC
Megan A. Williamson Bachelor of Science Marketing Anderson SC
Meredith B. Williamson Bachelor of Science Chemical Engineering Anderson SC
Karley E. Wilson Bachelor of Science Biochemistry Anderson SC
Caroline Wimbleton Bachelor of Arts Language and International Trade Cum Laude Anderson SC
Summer O'neal Benton Master of Fine Arts Digital Production Arts Andrews SC
Laura C. Dunn Bachelor of Arts English Andrews SC
Matthew Thomas Rufus Bachelor of Science Electrical Engineering Andrews SC
Rebecca Lee Wagner Bachelor of Science Marketing Awendaw SC
Joshua Edward Blackburn Bachelor of Science Financial Management Aynor SC
Bonnie Marie Miller Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Bamberg SC
Kristopher S. Morris Bachelor of Science Mathematics Teaching Bamberg SC
Andrew Livingston Bell Bachelor of Science Marketing Bachelor of Science Management Barnwell SC
Samantha R. Sanders Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Barnwell SC
Michael B. Addy Master of Science Plant and Environmental Sciences Batesburg SC
Arthur David Amick III Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Batesburg SC
K'Lonta Rashad Brunson Bachelor of Science Civil Engineering Batesburg SC
Rose M. Davis Bachelor of Arts Communication Summa Cum Laude Batesburg SC
Jameel Mahmoud Abbess IV Bachelor of Science Electrical Engineering Beaufort SC
Madeline B. Anderson Master of Education Counselor Education Beaufort SC
Savannah N. Bowman Bachelor of Arts Religious Studies Beaufort SC
Jean C. Bridgers Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Beaufort SC
Michelle Marie Britton Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Beaufort SC
Zachary A. Brown Bachelor of Science Financial Management Cum Laude Beaufort SC
Katelin Ann Edlin Bachelor of Science Nursing Beaufort SC
Hope Yu Jie Keane Bachelor of Science Microbiology Beaufort SC
Luca Clinton Kimbrell Bachelor of Arts Elementary Education Beaufort SC
Adam E. Lipsitz Bachelor of Science Computer Engineering Summa Cum Laude Beaufort SC
Elizabeth C. Rhodes Bachelor of Science Anthropology Summa Cum Laude Beaufort SC
Grace D. Stewart Bachelor of Science Language and International Health Beaufort SC
Frances Carolyn Thorpe Master of Public Administration  Public Administration Beaufort SC
Jordan M. Baylor Bachelor of Science Horticulture Magna Cum Laude Belton SC
Nicole Danielle Bowers Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Belton SC
Halee Ann Bryant Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Belton SC
Brody Markus Buffington Bachelor of Science Agribusiness Belton SC
Patrick Michael Collier Bachelor of Science Economics Belton SC
Grant Brendan Dyar Bachelor of Science Management Belton SC
Erin Richelle Harvell Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Belton SC
Abby Nicole Hipps Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Belton SC
Kayla Michelle Thompson Bachelor of Arts Psychology Belton SC
Joseph Thomas Willis Bachelor of Arts Language and International Trade Bachelor of Science Economics Cum Laude Belton SC
Justin W. Youngblood Bachelor of Science Biological Sciences Belton SC
Teirra Keina Holloman Bachelor of Science Industrial Engineering Cum Laude Bishopville SC
Megan K. Schwendinger Bachelor of Arts Philosophy Cum Laude Bishopville SC
Teddi Elizabeth Thomas Bachelor of Science Management Blacksburg SC
Willie L. Coleman III Bachelor of Fine Arts Visual Arts Cum Laude Blair SC
Chelsea J. Bolt Bachelor of Arts Elementary Education Bluffton SC
Phillip Eleuterio Boni Bachelor of Science Financial Management Bluffton SC
Lindsay Rae Burton Bachelor of Science Health Science Magna Cum Laude Bluffton SC
Logan M. Clark Bachelor of Science Management Bluffton SC
Kathleen Chamberlain Crowe Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Bluffton SC
Katherine Rose Hanzalik Doctorate Rhetorics, Communication and Information Design Bluffton SC
Kayla A. Huggins Bachelor of Science Nursing Bluffton SC
Jessica Liang Bachelor of Science Health Science Cum Laude Bluffton SC
Elliot Mackenzie Mayer Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Bluffton SC
Kyle Patrick Mccormick Bachelor of Science Civil Engineering Summa Cum Laude Bluffton SC
Rebecca E. Meeder Bachelor of Science Marketing Bluffton SC
Hector Sabas Mendoza Bachelor of Arts Political Science Bluffton SC
Jose L. Resendiz Bachelor of Science Industrial Engineering Magna Cum Laude Bluffton SC
Carter Benjamin Smith Bachelor of Science Industrial Engineering Bluffton SC
Mary K. Vilcheck Bachelor of Arts Elementary Education Bluffton SC
Shiwei Wang Bachelor of Science Industrial Engineering Bluffton SC
Michael Gary Barnett Bachelor of Science Management Blythewood SC
Hilda Lyn Chan Bachelor of Arts Modern Languages Bachelor of Science Biochemistry Summa Cum Laude Blythewood SC
Logan Clay Dickinson Bachelor of Science Civil Engineering Cum Laude Blythewood SC
Keri Ashlyn Bishop Dickson Bachelor of Science Psychology Blythewood SC
Courtney W. Hance Bachelor of Science Civil Engineering Cum Laude Blythewood SC
Abigail Lee Mayes Bachelor of Science Graphic Communications Blythewood SC
Kristen Rose Meyers Bachelor of Science Mechanical Engineering Blythewood SC
Lakoia Jenaye Turner Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Blythewood SC
Casey Harris Master of Science Nursing Boiling Springs SC
Jaime Omar Hernandez Bachelor of Science Industrial Engineering Summa Cum Laude Boiling Springs SC
Graydon Charles Blakeslee Master of Architecture Architecture Bonneau SC
Matthew B. Lancaster Bachelor of Science Psychology Cum Laude Brittons Neck SC
Haleigh Rose Marie Chappell Bachelor of Arts Biological Sciences Calhoun Falls SC
Vanessa N. Hill Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Calhoun Falls SC
Tara Ann Brown Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Camden SC
Stephen Craig Clyburn IV Bachelor of Science Economics Camden SC
Alvo Clemmie Dabney III Bachelor of Science Management Camden SC
Edward Hunter Grant Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Camden SC
Madison Elizabeth Phillips Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Camden SC
Joseph Albert Prewitt Bachelor of Science Industrial Engineering Camden SC
Katrina R. Burgess Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Summa Cum Laude Campobello SC
Lydia Nicole Givins Bachelor of Arts Political Science Campobello SC
Dennis Aleksey Maksimov Bachelor of Science Environmental Engineering Campobello SC
Meagan L. Painter Bachelor of Science Biological Sciences Campobello SC
Mark Dorsey Wilson Bachelor of Science Health Science Cum Laude Campobello SC
Jacob Robert Covington Bachelor of Science Physics Magna Cum Laude Catawba SC
Sarah G. Jackman Bachelor of Arts Biological Sciences Cum Laude Cayce SC
Cole P. Krantz Bachelor of Science Financial Management Cayce SC
Megan Elizabeth Stahlberger Bachelor of Science Biosystems Engineering Cayce SC
Annie Borlik Bachelor of Science Horticulture Central SC
Melissa Brownlow Master of Science Nursing Central SC
Samuel A. Butler Bachelor of Science Management Central SC
Chelsea B. Campbell Bachelor of Science Psychology Cum Laude Central SC
Jessica Lauren Carroll Bachelor of Arts Early Childhood Education Summa Cum Laude Central SC
Xing Chen Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Central SC
Marissa C. Cottrell Bachelor of Science Biochemistry Cum Laude Central SC
Eli Benjamin Dixon Bachelor of Science Mechanical Engineering Central SC
Rayshad E. Dorsey Bachelor of Arts Architecture Central SC
Jennifer Wood Duncan Bachelor of Arts Sociology Summa Cum Laude Central SC
Matthew Scott Duncan Master of Arts English Central SC
Shazzmere L. Edwards Bachelor of Arts English Central SC
Sydney Alexandra Epter Bachelor of Science Mechanical Engineering Central SC
Karen Duncan Erickson Master of Education Counselor Education Central SC
Parker David Feldman Bachelor of Science Mechanical Engineering Central SC
Shaun Jerome Fine Bachelor of Science Management Central SC
Katherine Rose Freeman Bachelor of Science Genetics Central SC
Lisa Ann Gagnon Master of Business Administration Business Administration Central SC
Taylor Marie Gambon Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude Central SC
Kyle Julian Garagusi Bachelor of Science Biological Sciences Central SC
Stacey D. Garrett Doctorate Educational Leadership Central SC
Taylor N. Gustaveson Bachelor of Science Bioengineering Central SC
David Walker Hagan Bachelor of Science Bioengineering Central SC
Hannah Leigh Haire Bachelor of Arts Computer Science Central SC
Kelly C. Hattler Bachelor of Science Computer Science Central SC
Zachary Jonathan Hawks Bachelor of Science Computer Engineering Summa Cum Laude Central SC
Ross Alexander Homer-Bouthiette Master of Science Graphic Communications Central SC
Ashley L. Isreal Doctorate Educational Leadership Central SC
Eric Daniel Jeffery Bachelor of Science Management Central SC
Keith Oneal Jennings Bachelor of Science Management Central SC
Delia Natasha Juliana Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Central SC
Mette Marie Kolind Master of Arts Communication, Technology and Society Central SC
David Anthony Kwietniewski Master of Science Computer Science Central SC
George Dimitri Lambrinos Bachelor of Science Mechanical Engineering Central SC
William Fritz Lander Bachelor of Science Mechanical Engineering Central SC
Chi-Chen Lee Master of Fine Arts Digital Production Arts Central SC
Cody Kendall Lefort Bachelor of Science Biochemistry Bachelor of Science Microbiology Central SC
Zhanrui Liao Master of Science Mechanical Engineering Central SC
Caroline K. Louis Bachelor of Science Materials Science and Engineering Cum Laude Central SC
Zhenghui Ma Master of Science Computer Science Central SC
Emily L. Maw Bachelor of Science Psychology Central SC
Christopher Luke Mitchell Master of Science Civil Engineering Central SC
Hannah Elizabeth Moreland Bachelor of Science Bioengineering Central SC
Sarah Catherine Murphy Bachelor of Science Genetics Magna Cum Laude Central SC
Jonathan Michael O'Brien Bachelor of Science Anthropology Central SC
Sydney Coralene Oliver Bachelor of Science Psychology Central SC
Kaitlyn Brooke Partain Bachelor of Science Nursing Central SC
Stephen D. Peele Jr. Master of Science Mathematical Sciences Central SC
Nicholas Kent Petrus Bachelor of Science Health Science Central SC
Renesha Monique Poole Master of Arts Professional Communication Central SC
Erica M. Porter Bachelor of Science Mathematical Sciences Magna Cum Laude Central SC
Emily B. Robinson Bachelor of Arts Psychology Summa Cum Laude Central SC
Adam Anthony Rose Master of Architecture Architecture Master of Science Architecture Central SC
James Nathaniel Salley Doctorate Human Factors Psychology Central SC
Vijay Phanidhar Santikari Doctorate Environmental Engineering and Science Central SC
Maria D. Sarmiento Bachelor of Science Biochemistry Central SC
Martin Antonio Solis Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Central SC
Brandon Neil Stem Bachelor of Science Electrical Engineering Cum Laude Central SC
Jared M. Tallo Bachelor of Science Bioengineering Central SC
Katherine Martha Velten Bachelor of Arts English Central SC
Trieu Dinh Vo Master of Architecture Architecture Central SC
Kyle J. Walker Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Central SC
Nicholas Clay Wardlaw Bachelor of Science Sociology Central SC
Mikhail Edgar Webber Bachelor of Science Biological Sciences Central SC
Feng Wei Master of Science Computer Science Central SC
Bryan E. Wigley Master of Business Administration Business Administration Central SC
Ashley Elizabeth Williams Bachelor of Science Chemical Engineering Central SC
Jennifer Marie Kinsey Wooten Bachelor of Science Accounting Central SC
Li Zeng Bachelor of Science Computer Science Central SC
Paula Louise Bartholomew Master of Science Biological Sciences Chapin SC
Steven Monroe Barton Jr. Bachelor of Science Mechanical Engineering Chapin SC
Beau C. Bennett Bachelor of Science Chemical Engineering Chapin SC
Haley Elizabeth Blackwell Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Chapin SC
Elaina Rae Boncorddo Bachelor of Science Biological Sciences Chapin SC
Kimberly L. Breland Bachelor of Science Psychology Chapin SC
Sarah A. Breland Bachelor of Science Nursing Chapin SC
Samantha L. Connolly Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Chapin SC
Benjamin C. Davis Bachelor of Science Accounting Chapin SC
Jessica Storm Ewing Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Chapin SC
Kathryn Michele Frankel Master of Science Nursing Chapin SC
Allison Bailey Gowans Bachelor of Arts Political Science Chapin SC
Torsten Bryan Hallman Master of Science Biological Sciences Chapin SC
Stuart Harrison Harr Bachelor of Science Mechanical Engineering Chapin SC
Geneva P. Kalinowski Bachelor of Science Financial Management Chapin SC
Jacob A. Lass Bachelor of Science Chemical Engineering Chapin SC
Greer Kinsman Layne Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Chapin SC
Adriana Noel Lowry Bachelor of Science Management Chapin SC
Nathan R. Meade Bachelor of Science Computer Science Chapin SC
Elizabeth A. Murphy Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Chapin SC
Joshua Paul Slack Bachelor of Science Management Chapin SC
Swain M. Spearman Bachelor of Science Nursing Chapin SC
Lauren A. Steedly Bachelor of Science Accounting Cum Laude Chapin SC
Sara A. Stevens Bachelor of Science Biological Sciences Chapin SC
Jennings G. Stroud Bachelor of Science Chemical Engineering Chapin SC
Elise M. Watt Bachelor of Science Marketing Chapin SC
Thomas McClain Welsh Master of Construction Science Management Construction Science and Management Chapin SC
Alexander G. Wohlers Sr. Bachelor of Science Mechanical Engineering Chapin SC
John E. Wolfe Bachelor of Science Mechanical Engineering Chapin SC
Ethan J. Zakian Bachelor of Science Biological Sciences Chapin SC
Benjamin J. Archambault Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Charleston SC
Danielle C. Ayer Bachelor of Arts Language and International Trade Magna Cum Laude Charleston SC
Andrew Aidan Bertsch Bachelor of Arts English Charleston SC
Emily Kay Brown Bachelor of Science Biological Sciences Charleston SC
Fredrick David Carruth Bachelor of Science Plant and Environmental Sciences Charleston SC
Ronnie Chatterjee Bachelor of Science Microbiology Charleston SC
Zachary A. Chessman Bachelor of Science Computer Science Charleston SC
Tyler Chin Bachelor of Science Chemical Engineering Charleston SC
Neal K. Cook Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Charleston SC
Kimberly S. Coury Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Charleston SC
Nicholas A. D'Antonio Bachelor of Science Management Charleston SC
Zachary M. Disharoon Bachelor of Science Physics Charleston SC
Olivia R. Dizon Bachelor of Science Psychology Charleston SC
William Lucas Doscher Bachelor of Science Financial Management Charleston SC
Katharine J. Dosher Bachelor of Science Marketing Charleston SC
Joshua Philip Fairchild Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude Charleston SC
Paul Faure Bachelor of Science Economics Charleston SC
Lauren Louise Fidler Bachelor of Science Graphic Communications Charleston SC
Emily May Gabriel Bachelor of Science Graphic Communications Charleston SC
Morgan E. Granger Master of Science Historic Preservation Charleston SC
Adam E. Graudin Bachelor of Arts Political Science Charleston SC
Walter Clark Hanger Jr. Bachelor of Science Computer Engineering Cum Laude Charleston SC
Andrew LaRoche Hethington Bachelor of Science Political Science Cum Laude Charleston SC
Carlisle B. Hiott Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Charleston SC
Tradd Chaben Horne Bachelor of Arts Architecture Charleston SC
Margaret K. Huss Bachelor of Science Health Science Cum Laude Charleston SC
John Lee Jamison Bachelor of Science Construction Science and Management Charleston SC
Taylor W. Keathley Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Charleston SC
Harris R. Lynam Bachelor of Arts English Charleston SC
Elizabeth Claire Mappus Bachelor of Science Microbiology Charleston SC
Robert B Marion Bachelor of Science Financial Management Charleston SC
Timothy Michael McCabe Bachelor of Science Computer Science Charleston SC
Emily Eva Mingione Bachelor of Science Management Charleston SC
China E. Moore Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Cum Laude Charleston SC
April S. Newton Bachelor of Science Industrial Engineering Magna Cum Laude Charleston SC
Margarita A. Niland Bachelor of Arts Political Science Charleston SC
Joseph Michael Pate Master of Engineering Biomedical Engineering Charleston SC
Nathaniel Joseph Plante Bachelor of Science Industrial Engineering Charleston SC
Liam Oliver Price-Tomlinson Bachelor of Science Microbiology Charleston SC
William Heyward Read Bachelor of Science Computer Engineering Cum Laude Charleston SC
Chandler Sadilee Riggs Bachelor of Science Management Charleston SC
Caroline S. Rivers Bachelor of Science Nursing Charleston SC
Thomas Wheeler Rogers Bachelor of Science Financial Management Charleston SC
Emily Elizabeth Sassard Bachelor of Science Industrial Engineering Charleston SC
Rachael Elizabeth Savage Bachelor of Arts Modern Languages Women's Leadership Cum Laude Charleston SC
Jared Steven Schmidt Bachelor of Science Computer Science Charleston SC
Cynthia Joy Shepard Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Charleston SC
Sara A. Stamatiades Bachelor of Arts English Summa Cum Laude Charleston SC
Hunter C. Stlaurent Bachelor of Science Psychology Charleston SC
Shelby J. Studebaker Bachelor of Arts Communication Bachelor of Arts Psychology Charleston SC
Gabriel James Thesing Bachelor of Science Physics Charleston SC
Connor Wayne Treece Bachelor of Science Financial Management Charleston SC
Benjamin C Walker Master of Science Historic Preservation Charleston SC
Thomas David Walton Bachelor of Arts Secondary Education Mathematical Sciences Charleston SC
Emily M. Young Bachelor of Science Health Science Cum Laude Charleston SC
Erin Alexandra Young Bachelor of Arts English Charleston SC
Maren J. Young Bachelor of Science Economics Summa Cum Laude Charleston SC
Elizabeth T. Zanin Bachelor of Science Biosystems Engineering Summa Cum Laude Charleston SC
Ronnie Lee Funderburk Jr. Bachelor of Science Computer Information Systems Cheraw SC
Edwina S. Mathis Bachelor of Science Biological Sciences Cheraw SC
Bradley A. Moore Bachelor of Arts Communication Cheraw SC
Erin Leigh Rayfield Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Cheraw SC
Elizabeth A. Robertson Bachelor of Science Nursing Cheraw SC
Michael L. Wagnon Bachelor of Science Economics Cheraw SC
Meghan Hope Arrington Bachelor of Science Biological Sciences Chesnee SC
Rebecca Kendall Brown Bachelor of Science Accounting Chesnee SC
Albert Maksimovich Ukrainskiy Bachelor of Science Civil Engineering Chesnee SC
Landon A. Bagley Bachelor of Science Computer Information Systems Chester SC
Layne R. Clement Bachelor of Science Psychology Chester SC
Kyla Renee' Davis Bachelor of Science Psychology Summa Cum Laude Chester SC
Ashley Monet Knight Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Chester SC
Christopher Paul Lesondak Bachelor of Science Construction Science and Management Chester SC
Kajal D. Patel Bachelor of Science Microbiology Magna Cum Laude Chester SC
Matthew H. Waldrip Bachelor of Science Construction Science and Management Chester SC
William Henry Schumacher Jr. Bachelor of Science Financial Management Chesterfield SC
Cory Stephen Cartrett Bachelor of Science Agricultural Education Clarks Hill SC
Chase Alexander Aaron Bachelor of Science Biological Sciences Clemson SC
Matthew R. Adamson Bachelor of Science Civil Engineering Clemson SC
Bailey Marie Alston Bachelor of Science Biological Sciences Clemson SC
Timothy Jay Bacon Doctorate Economics Clemson SC
Taylor K. Barbato Bachelor of Science Psychology Clemson SC
Kylee C. Barton Bachelor of Arts Communication Clemson SC
Jason Edward Bernard Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Christopher L. Berry Jr. Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Clemson SC
Blake Daniel Betsill Bachelor of Science Mechanical Engineering Clemson SC
Jesse Renee Blount Master of Agricultural Education  Agricultural Education Clemson SC
Jason Ryan Boyd Master of Architecture Architecture Clemson SC
Noah S. Brame Bachelor of Science Mechanical Engineering Clemson SC
Steven J. Bromley Master of Science Physics Clemson SC
David Shawn Canady Bachelor of Science Electrical Engineering Summa Cum Laude Clemson SC
Daphne-Tatiana Tolentino Canlas Doctorate Rhetorics, Communication and Information Design Clemson SC
Jonathan Wayne Cantrell Bachelor of Science Forest Resource Management Clemson SC
Adrian L. Carson Doctorate Rhetorics, Communication and Information Design Clemson SC
Aniqa Nuzhat Chowdhury Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Clemson SC
MD Nasimul Hoque Chowdhury Doctorate Civil Engineering Clemson SC
Matthew Cialkowski Master of Architecture Architecture Clemson SC
Corie Leigh Crawford Bachelor of Science Management Clemson SC
Tancey Ann Cullum Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Clemson SC
Benjamin Jordan Curtis Bachelor of Science Mechanical Engineering Clemson SC
Brandon Matthew Delspina Master of Science Mechanical Engineering Clemson SC
Rebecca Therese Demarco Bachelor of Science Chemical Engineering Magna Cum Laude Clemson SC
Nancy Ann DeVol Master of Science Nursing Clemson SC
Brooke D. Dinger Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Rachel Michelle Dinger Bachelor of Arts History Summa Cum Laude Clemson SC
Jardin Nolandra Dogan Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Clemson SC
Bailey S. Dull Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Clemson SC
Adrien Brennen Dunn Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Clemson SC
Haley Jane Durning Bachelor of Science Environmental Engineering Cum Laude Clemson SC
James Alexander Enter Bachelor of Science Psychology Clemson SC
Bet-Azmavet Estrada Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Anna Ferrante Bachelor of Science Management Clemson SC
Anna Margot Fogerty Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Clemson SC
Woodward Elias Fowler Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Cum Laude Clemson SC
Chase Gilbert Frazelle Master of Science Electrical Engineering Clemson SC
Ryan David Frazier Bachelor of Science Financial Management Clemson SC
Timothy J. Gattoni Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Hanna M. George Bachelor of Arts Computer Science Clemson SC
Rachel Marie Gerard Bachelor of Science Accounting Summa Cum Laude Clemson SC
Romit Ravishankar Godi Master of Science Electrical Engineering Clemson SC
Dylan Keith Goulding Bachelor of Science Management Clemson SC
Bharat Kumar Govindaradjou Master of Science Computer Science Clemson SC
Mallory Marie Graham Bachelor of Science Management Clemson SC
Andrea Kay Granbery Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Clemson SC
Benjamin Thomas Grant Bachelor of Science Materials Science and Engineering Clemson SC
Deleetric Javarell Greenlee Bachelor of Arts Sociology Clemson SC
Tao Guan Doctorate Planning, Design and the Built Environment Clemson SC
Olivia J. Guzzardo Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Clemson SC
Erin M. Hamilton Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Rachel A. Hanson Master of Science Applied Sociology Clemson SC
Lucas Ryan Harper Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Clemson SC
Kerry Ann Hathaway Bachelor of Science Packaging Science Clemson SC
Jasmine M. Haynes Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Clemson SC
Julian Hegemann Bachelor of Science Civil Engineering Clemson SC
Michael P. Heim Bachelor of Science Materials Science and Engineering Clemson SC
Savannah Caitlyn Henderson Bachelor of Science Health Science Magna Cum Laude Clemson SC
Milena Katharina Heuer Bachelor of Arts Architecture Clemson SC
Mason Lee Hill Bachelor of Arts Special Education Clemson SC
Victoria Elizabeth Hills Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Magna Cum Laude Clemson SC
Janna Marie Hughes Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Clemson SC
Christian Douglas Ingraham Bachelor of Science Forest Resource Management Clemson SC
Dhruv Jain Master of Science Computer Science Clemson SC
Justin Michael Jones Bachelor of Science Financial Management Bachelor of Science Management Clemson SC
Rutali Shirish Joshi Master of Science Architecture Clemson SC
McKenzie Rose Keehan Master of Science Civil Engineering Clemson SC
Andrew Allen Kelso Doctorate Biochemistry and Molecular Biology Clemson SC
Camron Allen Kirby Bachelor of Science Financial Management Clemson SC
Grace Naanyu Kisirkoi Doctorate Genetics Clemson SC
Alexis Campbell Krider Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Clemson SC
Matthew James Krider Bachelor of Arts Architecture Magna Cum Laude Clemson SC
Kathleen E. Lafemina Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Clemson SC
Virginia G. Lee Bachelor of Arts Communication Women's Leadership Clemson SC
Nathan Avery Lin Bachelor of Science Electrical Engineering Clemson SC
Haotian Liu Bachelor of Science Computer Science Clemson SC
William Robert Locke Jr. Master of Science Civil Engineering Clemson SC
Kaitlin Rae Longlet Bachelor of Science Marketing Bachelor of Arts English Clemson SC
Xingjian Ma Master of Architecture Architecture Clemson SC
Molly Rene Mains Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Clemson SC
Manasa Manjunath Master of Science Computer Science Clemson SC
Ashley Caroline Martin Bachelor of Science Civil Engineering Magna Cum Laude Clemson SC
Joanna Kellar Martin Bachelor of Science Marketing Clemson SC
Nichole L. Martinson Bachelor of Arts Communication Cum Laude Clemson SC
Elham Masoomkhah Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Clemson SC
Catherine Louise Mcdowell Bachelor of Science Industrial Engineering Clemson SC
Robert I. McGill Bachelor of Science Chemical Engineering Summa Cum Laude Clemson SC
Lyndon Neil Merritt Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Clemson SC
Hannah M. Miller Bachelor of Arts Special Education Cum Laude Clemson SC
Imani Simone Miller Bachelor of Science Management Clemson SC
William Alexander Moir Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Dixit Sohanraj Nahar Jr. Master of Science Electrical Engineering Clemson SC
William Robert Newberry V Bachelor of Science Computer Science Clemson SC
Di Hoai Nguyen Bachelor of Science Industrial Engineering Magna Cum Laude Clemson SC
Andrew Brent Nichols Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Clemson SC
Richard Michael Padgett Bachelor of Science Computer Science Clemson SC
Vipul Shrihari Pai Raikar Doctorate Bioengineering Clemson SC
Adam W. Parler Bachelor of Science Chemical Engineering Clemson SC
William Anthony Paruta Bachelor of Science Management Clemson SC
Marshall Ashley Paulk IV Bachelor of Science Construction Science and Management Clemson SC
James Anthony Peterkin II Bachelor of Science Computer Engineering Clemson SC
Jordan Grace Peterson Master of Education Counselor Education Clemson SC
Joseph Dean Pietropaolo Bachelor of Science Mechanical Engineering Clemson SC
Andrew Jefferson Price Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Clemson SC
Kurin Lucille Rose Quintavalle Bachelor of Science Psychology Clemson SC
Praarthana Ramakrishnan Master of Science Computer Science Clemson SC
Sara N. Rauenhorst Bachelor of Science Psychology Clemson SC
William D. Ray Bachelor of Science Economics Clemson SC
Michael R. Reisert Bachelor of Science Materials Science and Engineering Clemson SC
Lauren E. Repp Bachelor of Science Materials Science and Engineering Clemson SC
William Anthony Reynolds Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Clemson SC
Eric Alexander Riddell Doctorate Biological Sciences Clemson SC
Drew E. Ronemus Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Clemson SC
Jordan Alexis Salisbury Bachelor of Science Graphic Communications Clemson SC
Jonathan Moir Sarasua Bachelor of Science Computer Science Clemson SC
Katherine Ann Schmidt Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Matthew Kyle Seigler Bachelor of Science Geology Cum Laude Clemson SC
Zachary W. Sheppard Bachelor of Science Computer Information Systems Clemson SC
Adhvik Arun Shetty Master of Science Computer Science Clemson SC
Alexandria Elizabeth Showghi Bachelor of Arts Biological Sciences Clemson SC
Gaurav Kumar Singh Doctorate Electrical Engineering Clemson SC
Joshua B. Smick Bachelor of Science Justice Studies Clemson SC
Han Song Master of Science Computer Science Clemson SC
Abigail T. Stephan Bachelor of Arts Language and International Trade Summa Cum Laude Clemson SC
George Mazda Stuart-Ranchev Bachelor of Science Microbiology Clemson SC
Camille Grace Swanson Bachelor of Science Economics Clemson SC
Allison H. Thompson Bachelor of Science Biosystems Engineering Summa Cum Laude Clemson SC
Alexander Joel Turpin Bachelor of Science Economics Clemson SC
Caitlin M. Turpin Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Lexie Elizabeth Vick Bachelor of Science Marketing Clemson SC
Lauren E. Walters Bachelor of Science Materials Science and Engineering Magna Cum Laude Clemson SC
Gang Wang Doctorate Economics Clemson SC
Weizheng Wang Master of Science Food, Nutrition, and Culinary Sciences Clemson SC
Xinru Wang Bachelor of Science Financial Management Summa Cum Laude Clemson SC
Jacob George Wanner Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Kayla Lee Wardlaw Master of Science Wildlife and Fisheries Biology Clemson SC
Tyler Sean Watt Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Clemson SC
Paula Wesselmann Bachelor of Science Industrial Engineering Cum Laude Clemson SC
Damian Lionell Williams Bachelor of Arts Elementary Education Clemson SC
Frances Shannon Wright Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Clemson SC
Lihua Zhang Master of Science Computer Science Clemson SC
Jared Austin Jent Bachelor of Science Horticulture Cleveland SC
Benjamin Robert Williams Bachelor of Science Computer Science Cleveland SC
Logan Daniel Williams Bachelor of Science Mathematical Sciences Magna Cum Laude Cleveland SC
Jessica Leopard Cauble Master of Science Nursing Clinton SC
Mandasia D. Dillard Bachelor of Science Biological Sciences Clinton SC
Robbie L. Higdon Doctorate Curriculum and Instruction Clinton SC
Joseph R. Scarborough Bachelor of Science Chemical Engineering Clinton SC
Malcolm D. Calhoun Jr. Bachelor of Science Financial Management Clio SC
Abigael L. Bolton Bachelor of Science Graphic Communications Clover SC
Elizabeth Anne Bolton Bachelor of Science Materials Science and Engineering Clover SC
Trey M. Childress Bachelor of Science Psychology Clover SC
Tiffany C. Deal Master of Education Counselor Education Clover SC
Constantine John Dellinger Bachelor of Science Management Clover SC
Evan Lawrence Edmunds Bachelor of Science Civil Engineering Clover SC
John W. Edmunds III Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Clover SC
Sarah M. Keistler Bachelor of Arts Secondary Education Mathematical Sciences Cum Laude Clover SC
Brendan Thomas Montesi Bachelor of Arts Sociology Clover SC
James Michael Schaefer Bachelor of Science Packaging Science Clover SC
Tabari Khalid Abney Bachelor of Science Biological Sciences Columbia SC
Janet Elizabeth Adams Bachelor of Arts Early Childhood Education Columbia SC
Mark Stewart Allen Jr. Bachelor of Science Mechanical Engineering Columbia SC
Morgan Adelaide Amick Bachelor of Science Mechanical Engineering Columbia SC
Jeffrey Antonio Anderson II Bachelor of Science Mechanical Engineering Columbia SC
Zoe L. Ayers Bachelor of Science Health Science Magna Cum Laude Columbia SC
Thomas J. Bardin III Bachelor of Arts Psychology Columbia SC
David Steven Bell Bachelor of Science Mechanical Engineering Columbia SC
Anna M. Borders Bachelor of Science Psychology Columbia SC
Issiah Breshun Bowman Bachelor of Science Civil Engineering Columbia SC
Savannah Sheila Bowyer Bachelor of Science Biological Sciences Columbia SC
Luke K. Breivik Bachelor of Science Computer Engineering Columbia SC
Allen J. Burnside Bachelor of Science Mechanical Engineering Columbia SC
Emma Elizabeth Coleman Bachelor of Science Biosystems Engineering Cum Laude Columbia SC
Alesha Ann Conlon Bachelor of Science Graphic Communications Columbia SC
Andrew Thomas Cooke Bachelor of Science Industrial Engineering Columbia SC
Casey Lamont Corbin Bachelor of Science Management Columbia SC
Mckenna E. Corley Bachelor of Science Microbiology Columbia SC
Warren M. Derrick Bachelor of Science Management Columbia SC
Jenna Louise Dodenhoff Bachelor of Arts Early Childhood Education Magna Cum Laude Columbia SC
Bailey E. Dukes Bachelor of Science Economics Cum Laude Columbia SC
Matthew Fort Eich Bachelor of Science Mechanical Engineering Columbia SC
Sarah Kathleen Evans Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Columbia SC
Caroline Hunter Fant Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Columbia SC
Luther Franklin Fant III Bachelor of Science Computer Engineering Columbia SC
Joshua Thomas Fields Bachelor of Science Genetics Magna Cum Laude Columbia SC
Henry Adams Frantz Bachelor of Science Construction Science and Management Columbia SC
Lauren Celeste Gambill Bachelor of Science Genetics Bachelor of Science Biochemistry Columbia SC
Nicholas John Gehringer Bachelor of Science Mechanical Engineering Columbia SC
Anne Elise E. Goudelock Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Columbia SC
Hannah Elizabeth Goudelock Bachelor of Science Graphic Communications Columbia SC
Lawrence Marion Gressette IV Bachelor of Fine Arts Landscape Architecture Columbia SC
Joseph Stanley Guy Jr. Bachelor of Science Mechanical Engineering Columbia SC
Katherine Lee Hafner Master of Science Bioengineering Columbia SC
Eugene B. Hall Bachelor of Science Agribusiness Columbia SC
Cole Martin Halverson Bachelor of Arts Political Science Columbia SC
Sarah E. Hance Bachelor of Science Graphic Communications Columbia SC
Frederick Newman Hanna Jr. Bachelor of Arts Political Science Cum Laude Columbia SC
Forrest Anderson Hemphill Bachelor of Arts Language and International Trade Columbia SC
James H. Hemphill Bachelor of Science Civil Engineering Columbia SC
Alexus D. Hudson Bachelor of Science Management Columbia SC
Kyra A. Jackson Bachelor of Science Biological Sciences Columbia SC
Joseph A. James Bachelor of Science Mechanical Engineering Columbia SC
Hope I. Johnson Bachelor of Science Bioengineering Columbia SC
Mary Louise King Bachelor of Arts Modern Languages Summa Cum Laude Columbia SC
Mary Anne Kleitches Bachelor of Science Graphic Communications Magna Cum Laude Columbia SC
Derek James Knapp Bachelor of Science Mechanical Engineering Columbia SC
Erin M. Lackey Bachelor of Science Biological Sciences Columbia SC
Kiley Austin Lawrence Bachelor of Science Genetics Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Columbia SC
Kelsey Anne Leonard Bachelor of Arts Mathematical Sciences Bachelor of Arts Secondary Education Cum Laude Columbia SC
Zachariah M. Lindower Bachelor of Science Bioengineering Columbia SC
Thomas B. Lobitz Bachelor of Arts History Columbia SC
William B. Love Bachelor of Science Industrial Engineering Columbia SC
Catherine B. Mabry Bachelor of Arts English Columbia SC
John William Magradey Jr. Bachelor of Science Materials Science and Engineering Columbia SC
Cecilia S. McDonald Bachelor of Science Industrial Engineering Magna Cum Laude Columbia SC
Patrick Jeffrey McGill Bachelor of Science Financial Management Columbia SC
Harriet S. McGowan Bachelor of Science Biological Sciences Columbia SC
Abigail E. Nunn Bachelor of Science Nursing Columbia SC
Margaret Lindsay Odom Bachelor of Arts Communication Columbia SC
Mary Hannah Ogg Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Columbia SC
Thomas Oneill Bachelor of Science Biological Sciences Columbia SC
Sarah L. Parks Bachelor of Science Health Science Columbia SC
Taylor Macsherry Patten Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Columbia SC
Naomi Alejandra Paz Bachelor of Science Industrial Engineering Columbia SC
Arden M. Phillips Bachelor of Science Marketing Cum Laude Columbia SC
Haley D. Poole Bachelor of Science Management Columbia SC
Paul M. Price Jr. Bachelor of Arts Political Science Magna Cum Laude Columbia SC
Lydia Joy Randall Bachelor of Science Plant and Environmental Sciences Columbia SC
Raymond Scott Rogers Master of Real Estate Development Real Estate Development Columbia SC
Kirby E. Schmidt Bachelor of Arts Early Childhood Education Magna Cum Laude Columbia SC
Andrew Joel Shealy Bachelor of Science Environmental Engineering Columbia SC
Donald H. Shirley Jr. Bachelor of Arts Political Science Columbia SC
Braden G. Shockley Bachelor of Science Financial Management Columbia SC
Dean C. Sicker Bachelor of Arts Political Science Columbia SC
Jacob T. Skeppstrom Bachelor of Science Marketing Columbia SC
Mary Elaine Slade Bachelor of Science Management Columbia SC
Catherine Dubose Smith Master of Real Estate Development Real Estate Development Columbia SC
Marquise Daquon Snipes Bachelor of Science Psychology Columbia SC
John Walker Sojourner Master of Real Estate Development Real Estate Development Columbia SC
Matheu Storme Spencer Bachelor of Science Physics Magna Cum Laude Columbia SC
Sarah Catherine Anne Steedman Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Columbia SC
John Blalock Stone Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude Columbia SC
Rochelle R. Storick Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Columbia SC
Mary K. Sullivan Bachelor of Science Biochemistry Cum Laude Columbia SC
Sanders Dunklin Sullivan Bachelor of Arts Communication Columbia SC
Benjamin Michael Taylor Bachelor of Arts Economics Columbia SC
Benjamin Demarest Taylor Bachelor of Science Mechanical Engineering Columbia SC
Margaret R. Teuber Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Columbia SC
Margaret Lillian Thomas Bachelor of Science Industrial Engineering Columbia SC
Phillip J. Wells Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Counselor Education Columbia SC
Andrew Bernard Wilczewski Bachelor of Science Accounting Columbia SC
Rendol T. Williams Bachelor of Science Genetics Columbia SC
Joseph McGregor Wilson Bachelor of Arts Language and International Trade Columbia SC
Marcus Edwin Wilson Jr. Bachelor of Science Graphic Communications Columbia SC
Matthew Irwin Wright Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Columbia SC
Savanna R. Altman Bachelor of Science Health Science Cum Laude Conway SC
Steffen L. Campbell Bachelor of Arts English Conway SC
Jessica McCall Cannon Bachelor of Arts Chemistry Cum Laude Conway SC
Juleian M. Edwards Bachelor of Science Psychology Conway SC
Torrance A. Evans Bachelor of Science Electrical Engineering Conway SC
Dylan M. Jenkins Bachelor of Science Civil Engineering Conway SC
Chloe Rains Jones Bachelor of Arts Secondary Education History Conway SC
Melissa Cantrell Swofford Master of Science Nursing Cowpens SC
Megan E. Meadows Bachelor of Science Language and International Health Cross Hill SC
Kristopher Jordan Payne Bachelor of Arts Sociology Dalzell SC
Randi J. Sims Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Dalzell SC
Emily Marie Coccola Bachelor of Science Psychology Daniel Island SC
Eleanor Lasseigne Jones Bachelor of Science Marketing Daniel Island SC
Tyler G. Pagliarini Bachelor of Science Graphic Communications Daniel Island SC
John T. Roberts III Bachelor of Science Financial Management Daniel Island SC
Ryan M. Smiley Bachelor of Science Biological Sciences Bachelor of Science Chemistry Summa Cum Laude Daniel Island SC
Joshua Scott Strickland Bachelor of Science Computer Engineering Daniel Island SC
Courtney Elizabeth Heustess Bachelor of Arts Psychology Darlington SC
Marcus Dean Sigmon Bachelor of Science Electrical Engineering Darlington SC
Zachary Van Ward Bachelor of Science Environmental Engineering Darlington SC
Sarah W. Bright Bachelor of Science Accounting Donalds SC
Ralph Ellis Gunn Patterson Jr. Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Due West SC
Aaron Lee Owens Master of Business Administration Business Administration Duncan SC
Brittany Noel Spearman Bachelor of Science Management Duncan SC
Evan P. Sudduth Bachelor of Science Packaging Science Cum Laude Duncan SC
Heidi Elizabeth Walsh Master of Science Nursing Duncan SC
Joseph Ross Wilson III Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Duncan SC
Hadley Maxine Achterhoff Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Easley SC
Zaid Saud Al Shabibi Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Easley SC
Jessica A. Bigner Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Easley SC
Elizabeth Rose Boles Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Easley SC
Matthew Alexander Bourean Bachelor of Arts Architecture Easley SC
Savannah Marie Bowen Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Easley SC
Joshua Tate Bowers Bachelor of Science Graphic Communications Easley SC
Gabrielle Bramblett Master of Science Nursing Easley SC
Brittany Victoria Bridwell Master of Science Nursing Easley SC
Jeffery Hunter Burgess Bachelor of Science Science Teaching Easley SC
Kate E. Burgner Master of Science Nursing Easley SC
John Hayden Campbell Bachelor of Science Microbiology Easley SC
Stephanie D. Cannon Master of Science Nursing Easley SC
Brittany Leigh Chamberlin Bachelor of Science Construction Science and Management Easley SC
Gina Parker Cofield Master of Business Administration Business Administration Easley SC
Abigail C. Cook Bachelor of Science Nursing Easley SC
Ann R. Dalton Bachelor of Science Biological Sciences Easley SC
Kelsey S. Day Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Easley SC
Hillary J. Doggart-Greer Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Easley SC
William Vendel Edwards III Bachelor of Science Accounting Easley SC
Kenneth R. Ellington III Bachelor of Science Materials Science and Engineering Easley SC
Emily Hester Freeman Bachelor of Science Health Science Magna Cum Laude Easley SC
Abigail Ann Gaines Bachelor of Science Health Science Easley SC
Aaron David Gambrell Bachelor of Science Health Science Cum Laude Easley SC
Julia Lauren Gates Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Easley SC
Reid M. Gentry Bachelor of Science Bioengineering Easley SC
Kevin Dale Gibson Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Easley SC
Lisa Andrea Gilliard Education Specialist Administration and Supervision Easley SC
Wei Han Master of Real Estate Development Real Estate Development Easley SC
Brett Alexander Hansen Bachelor of Science Chemistry Easley SC
Hannah C. Hansen Bachelor of Arts Chemistry Bachelor of Arts Modern Languages Magna Cum Laude Easley SC
Amy Matthews Herrick Master of Education Counselor Education Easley SC
Anna Mackenzie Izard Bachelor of Arts English Summa Cum Laude Easley SC
Nicholas Russell Jewell Master of Education Counselor Education Easley SC
Ben D. Johnson Bachelor of Science Mechanical Engineering Easley SC
Morgan E. Kern Bachelor of Science Management Easley SC
Stephanie T. King Master of Science Nursing Easley SC
Dalton C. Kirby Bachelor of Science Accounting Easley SC
Sarah A. Knowles Bachelor of Science Microbiology Easley SC
Jason Alexander Kurz Master of Science Mathematical Sciences Easley SC
Taylor Michelle Kuykendall Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Easley SC
Allison Dekoning Labrash Bachelor of Arts Psychology Easley SC
Andrew James Larson Bachelor of Science Microbiology Magna Cum Laude Easley SC
Catlyn M. Lavigne Bachelor of Arts English Easley SC
Charlotte M. Long Bachelor of Arts Communication Easley SC
Pace W. Lowery Bachelor of Science Management Easley SC
Zachary David Lynn Bachelor of Science Mechanical Engineering Easley SC
Danielle E. Matthews Bachelor of Science Health Science Magna Cum Laude Easley SC
Lisa Michel McMahon Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Easley SC
Addie Ann Merritt Bachelor of Science Language and International Health Easley SC
Seraphin Michael Millon Master of Architecture Architecture Easley SC
Alexandra G. Nix Bachelor of Science Graphic Communications Easley SC
Steven Charles Nix Bachelor of Science Computer Science Easley SC
Alexandra Marie North Bachelor of Science Biochemistry Easley SC
Austin David Northcutt Bachelor of Science Management Easley SC
Kylie R. Oldfield Bachelor of Science Management Easley SC
Sue A. Patterson Bachelor of Science Financial Management Easley SC
David W. Rice Bachelor of Science Science Teaching Easley SC
Catherine Hunter Rick Bachelor of Science Psychology Easley SC
Stephen Wayne Roberts Bachelor of Science Industrial Engineering Easley SC
Kelsey Jo Robinson Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Easley SC
Taylor A. Schaff Bachelor of Science Nursing Easley SC
Jacob E. Scott Bachelor of Science Microbiology Easley SC
Emily Melissa Soby Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Easley SC
April Michelle Sprouse Bachelor of Arts Psychology Easley SC
Michael Alexander Starinki Master of Business Administration Business Administration Easley SC
Janine H. Sutter Master of Arts History Easley SC
William Christopher Talley Bachelor of Science Biological Sciences Easley SC
Jared Andrew Tolbert Bachelor of Science Computer Engineering Easley SC
Matthew Earl Trowbridge Bachelor of Science Bioengineering Easley SC
Adam J. Turner Bachelor of Science Agribusiness Magna Cum Laude Easley SC
Jacob Thomas Turner Bachelor of Science Mechanical Engineering Easley SC
Levi Manning Walters Bachelor of Science Bioengineering Easley SC
Austin Kennedy Watson Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Easley SC
Tyler M. West Bachelor of Science Microbiology Magna Cum Laude Easley SC
Michael Dane Weyman III Bachelor of Science Microbiology Easley SC
Charles Lyon Williams Bachelor of Science Management Easley SC
Haley Denise Workman Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Easley SC
Taylor Fawn Byars Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Eastover SC
Hunter A. Harwell Bachelor of Arts Architecture Eastover SC
Mary A. Smith Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Eastover SC
Jacob K. Goforth Bachelor of Science Civil Engineering Edgefield SC
Reid McKie Miller Master of Science Plant and Environmental Sciences Edgefield SC
Jack R. Wilkes III Bachelor of Science Psychology Edgefield SC
Robert A. Adolphson Bachelor of Science Computer Science Elgin SC
Matthew Kyle Bunton Bachelor of Science Management Elgin SC
Shannon E. Hall Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Elgin SC
Grace Elizabeth Jordan Bachelor of Science Nursing Elgin SC
Garrett E. Kroll Bachelor of Arts Philosophy Bachelor of Science Materials Science and Engineering Elgin SC
Margaret Mary Laporte Bachelor of Science Health Science Elgin SC
Brent Mitchell Lett Bachelor of Science Accounting Elgin SC
Mallory Grace Mullen Bachelor of Arts Secondary Education Bachelor of Arts History Magna Cum Laude Elgin SC
Emily C. Neal Bachelor of Arts Psychology Elgin SC
Kalila Lynne Pyfrom Bachelor of Arts English Elgin SC
Paul E. Tafel Bachelor of Science Computer Science Elgin SC
Matthew John Wirth Bachelor of Science Electrical Engineering Cum Laude Elgin SC
Tyler D. Wiseman Bachelor of Science Chemical Engineering Elgin SC
Grant H. Youmans Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Estill SC
Megan Elaine Fowler Bachelor of Science Computer Science Fair Play SC
Tracey Schofield Jr. Master of Science Nursing Fair Play SC
Kara Leslie Ward Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Fair Play SC
Jenna Maria Whitt Bachelor of Science Sociology Fair Play SC
Christian S. Adams Bachelor of Science Electrical Engineering Florence SC
Sloan Griffith Bankson Bachelor of Science Industrial Engineering Cum Laude Florence SC
David J. Broughton Bachelor of Arts Chemistry Cum Laude Florence SC
Alex Michael Bull Bachelor of Science Packaging Science Florence SC
Jennifer Privette Floyd Master of Science Biological Sciences Florence SC
David V. Handley Bachelor of Science Financial Management Florence SC
Madison Reid Harrington Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Florence SC
Benjamin Andrew Holliday Bachelor of Science Industrial Engineering Florence SC
Anna Coleman Hyman Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Florence SC
Chloe Belle Johnson Bachelor of Science Materials Science and Engineering Cum Laude Florence SC
Matthew Samuel Josey Bachelor of Science Biological Sciences Florence SC
Jennifer E. Lane Bachelor of Science Biological Sciences Florence SC
Kelsey Victoria Leeke Master of Engineering Biomedical Engineering Florence SC
Joseph D. Litts Bachelor of Arts History Summa Cum Laude Florence SC
Jacques Wilhelm Matthee Bachelor of Science Accounting Magna Cum Laude Florence SC
Kallimarie S. Mclaughlin Bachelor of Science Financial Management Cum Laude Florence SC
Brandon Morris Bachelor of Science Management Cum Laude Florence SC
Jason David Oakes Master of Science Biological Sciences Florence SC
Meredith G. Paramore Bachelor of Science Psychology Florence SC
Derek Wayne Richardson Bachelor of Science Construction Science and Management Florence SC
Alexander Y. Sferrella Bachelor of Science Computer Science Florence SC
Danielle Lauren Stevens Bachelor of Science Psychology Florence SC
Preston Taylor Stone Bachelor of Arts English Florence SC
Mark B. Taylor Bachelor of Science Civil Engineering Florence SC
Brandy Starlene Verdon Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Florence SC
John Dean Weldon Bachelor of Arts History Florence SC
Rashaud Stanley Wingate Bachelor of Science Graphic Communications Florence SC
Elizabeth Nicole Yahnis Bachelor of Science Marketing Florence SC
Johnnie B. Catoe III Bachelor of Science Biochemistry Fort Lawn SC
Carissa Juliana Adams Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Fort Mill SC
Christine D. Angert Bachelor of Science Mathematical Sciences Fort Mill SC
Juliana Araque Bachelor of Science Civil Engineering Fort Mill SC
Aubree C. Ashdown Bachelor of Science Biological Sciences Fort Mill SC
Alissa Jayne Blocker Bachelor of Science Marketing Fort Mill SC
Julia C. Borglin Bachelor of Science Chemical Engineering Fort Mill SC
Maggie M. Boyd Bachelor of Science Mechanical Engineering Fort Mill SC
Sydney Brianne Bryson Bachelor of Science Sociology Fort Mill SC
Thuc Ha Minh Bui Bachelor of Science Biological Sciences Fort Mill SC
Grace K. Burden Bachelor of Science Health Science Fort Mill SC
Kristen B. Cairco Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Fort Mill SC
Marisa Mae Carducci Bachelor of Science Biological Sciences Fort Mill SC
Jeffrey David Case Bachelor of Science Environmental Engineering Fort Mill SC
Hannah Kate Christopher Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Fort Mill SC
Davis Lopaka Chuck Bachelor of Science Industrial Engineering Fort Mill SC
Corey Ryan Condron Bachelor of Science Management Fort Mill SC
Jason D. Damm Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Fort Mill SC
Mariah Lea Emenhiser Bachelor of Science Psychology Fort Mill SC
Laura A. Fadeley Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Fort Mill SC
Richard John Franklin Bachelor of Science Health Science Fort Mill SC
Paige E. Freudenberg Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Fort Mill SC
Ivan E. Getov Bachelor of Science Chemical Engineering Magna Cum Laude Fort Mill SC
Alex Spencer Gunkel Bachelor of Science Mechanical Engineering Fort Mill SC
Eric William Hahn Bachelor of Arts Computer Science Fort Mill SC
Nancy W. Holland Bachelor of Arts Biological Sciences Fort Mill SC
Charles Andrew Howard IV Bachelor of Science Management Fort Mill SC
Ashley Elizabeth Hudgins Bachelor of Science Industrial Engineering Fort Mill SC
Margaret Ruth Huggins Bachelor of Science Biochemistry Fort Mill SC
Sara Ann C. Hutto Bachelor of Arts English Magna Cum Laude Fort Mill SC
Emanuel Mason Jackson Bachelor of Science Microbiology Cum Laude Fort Mill SC
Ye Jung Kang Bachelor of Science Packaging Science Magna Cum Laude Fort Mill SC
Haley June Leslie Bachelor of Science Bioengineering Fort Mill SC
Caroline Claire Lewis Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Fort Mill SC
David Kemble Lindh Bachelor of Arts Biological Sciences Fort Mill SC
Brenton T. Lowney Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Fort Mill SC
Sarah M. McDonald Bachelor of Science Marketing Fort Mill SC
Amanda Stephanie Mclaine Bachelor of Arts Early Childhood Education Summa Cum Laude Fort Mill SC
Katelin Margaret Anne Mclaren Bachelor of Science Psychology Fort Mill SC
Alexis Michelle Miller Bachelor of Science Biological Sciences Fort Mill SC
Shiva Augie Mohan Bachelor of Arts History Political Science Magna Cum Laude Fort Mill SC
Madison G. Ott Bachelor of Science Biochemistry Fort Mill SC
John L. Paris Bachelor of Science Financial Management Fort Mill SC
Ashley C. Price Bachelor of Arts Early Childhood Education Summa Cum Laude Fort Mill SC
Kayla D. Queen Bachelor of Science Graphic Communications Magna Cum Laude Fort Mill SC
Jonathan Douglas Rowe Bachelor of Science Mechanical Engineering Fort Mill SC
Melinda Aurora Santana Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Fort Mill SC
Joseph D. Savold Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Fort Mill SC
Emma Elizabeth Schearer Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Fort Mill SC
Derrill E. Schumpert III Bachelor of Science Biochemistry Summa Cum Laude Fort Mill SC
Subin Shaji Bachelor of Science Bioengineering Fort Mill SC
Stephen Michael Shaughness Bachelor of Science Management Fort Mill SC
Jason Paul Siebert Bachelor of Science Health Science Fort Mill SC
Caitlin H. Smith Bachelor of Science Materials Science and Engineering Summa Cum Laude Fort Mill SC
Taylor Elizabeth Smith Bachelor of Science Graphic Communications Fort Mill SC
John T. Snincak Bachelor of Science Mathematical Sciences Fort Mill SC
Hannah L. Spencer Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Cum Laude Fort Mill SC
Eliot C. Teal Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Fort Mill SC
Serena M. Walker Bachelor of Science Biochemistry Bachelor of Science Genetics Magna Cum Laude Fort Mill SC
Garion D. Wascher Bachelor of Science Environmental Engineering Fort Mill SC
Hannah K. White Bachelor of Science Accounting Fort Mill SC
Morgan Rae Wilges Bachelor of Science Accounting Fort Mill SC
Elizabeth Carlisle Williams Bachelor of Science Marketing Fort Mill SC
Jordan Matthew Willis Master of Professional Accounting  Accounting Fort Mill SC
Kevin Alexander Agosto Bachelor of Science Chemical Engineering Fountain Inn SC
Shannon E. Beck Bachelor of Science Computer Science Fountain Inn SC
Stephanie Davis Education Specialist Administration and Supervision Fountain Inn SC
Brittany Isbeth Flores Bachelor of Science Psychology Fountain Inn SC
Ellen Elizabeth Hearn Master of Education Teaching and Learning Fountain Inn SC
John Fredrick Kabel Master of Education Administration and Supervision Fountain Inn SC
Kendall Lorene Lemons Bachelor of Science Marketing Fountain Inn SC
Mairin Anne Mcleer Bachelor of Arts Special Education Fountain Inn SC
Brenna C. Westbrook Bachelor of Science Chemical Engineering Fountain Inn SC
Jeffrey R. Wickliffe Bachelor of Science Economics Fountain Inn SC
Destiny T. Green Bachelor of Science Biological Sciences Gadsden SC
Jenna Lynn Adams Bachelor of Science Packaging Science Gaffney SC
Torez S. Corry Bachelor of Arts English Gaffney SC
Amy E. Duvall Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Gaffney SC
Arica Jordan Gregory Bachelor of Science Bioengineering Gaffney SC
Malcolm Jhalil Miller Bachelor of Science Computer Science Gaffney SC
Rebekah B. Randolph Bachelor of Arts Psychology Gaffney SC
Rebeka Ellen Wellmon Bachelor of Arts English Bachelor of Arts Communication Summa Cum Laude Gaffney SC
Alexander Eugene Norkus Bachelor of Science Financial Management Galivants Ferry SC
Brandon H. Dooley Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Gaston SC
Kalyn P. Harley Bachelor of Science Industrial Engineering Gaston SC
Ryan M. Martin Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Gaston SC
Heather Noelle Redd Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Gaston SC
Halli N. Daniel Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Georgetown SC
Kerry A. Daniel Jr. Bachelor of Science Construction Science and Management Georgetown SC
Anna Carter Moses Bachelor of Science Management Georgetown SC
Allison Patrice Parris Bachelor of Science Industrial Engineering Georgetown SC
Rebekah O. Parsons Bachelor of Science Psychology Cum Laude Georgetown SC
Austin Riley Smith Bachelor of Science Civil Engineering Georgetown SC
Caswanna M. Tucker Bachelor of Arts Sociology Georgetown SC
Ashley Katherine Young Bachelor of Science Management Georgetown SC
Benjamin D. Hall Bachelor of Science Forest Resource Management Gilbert SC
Benjamin W. Shaffer Bachelor of Science Civil Engineering Cum Laude Gilbert SC
Kayla Maranda Morris Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Gloverville SC
Michael Thomas Berry Master of Science Materials Science and Engineering Goose Creek SC
Eric Carson Bickford Bachelor of Science Chemical Engineering Goose Creek SC
Amanda C. Bolton Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Goose Creek SC
Patrick Joseph Dynes Bachelor of Science Mathematical Sciences Bachelor of Science Computer Engineering Summa Cum Laude Goose Creek SC
Tiana Johnson Bachelor of Science Electrical Engineering Goose Creek SC
Ella S. Kokinda Bachelor of Science Computer Science Goose Creek SC
Lewis Ethan Lupinek Bachelor of Science Electrical Engineering Goose Creek SC
Patricia David Mariano Bachelor of Science Mechanical Engineering Goose Creek SC
Kevin Emanuel McDonald Bachelor of Science Management Goose Creek SC
Sean Micheal McDowell Bachelor of Science Materials Science and Engineering Goose Creek SC
Dean Reuben Nuque Millare Bachelor of Science Electrical Engineering Summa Cum Laude Goose Creek SC
Neal Jayesh Patel Bachelor of Science Biochemistry Bachelor of Science Genetics Goose Creek SC
Sydney Marie Preston Bachelor of Science Nursing Goose Creek SC
Joseph R. Sanborn Bachelor of Science Computer Engineering Cum Laude Goose Creek SC
Marshall William Snyder Bachelor of Science Industrial Engineering Goose Creek SC
Chong Ting Bachelor of Science Computer Engineering Goose Creek SC
Lindsey E. Harris Bachelor of Science Nursing Graniteville SC
Jerrod Mathew Longfellow Bachelor of Arts Special Education Graniteville SC
Amanda Lynn Johnson Bachelor of Science Accounting Gray Court SC
Parker Collins Johnson Bachelor of Science Accounting Gray Court SC
Benjamin Michael Abdo Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Greenville SC
Avery Allen Master of Arts Communication, Technology, and Society Greenville SC
Emily Wethington Allen Bachelor of Science Management Greenville SC
Jody Clemons Arnold Master of Science Nursing Greenville SC
Grayson Boudreau Aucoin Bachelor of Science Industrial Engineering Greenville SC
William N. Bagnal Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Greenville SC
Nina C. Baron Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Greenville SC
Glenn Elliott Batson Jr. Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greenville SC
Luke Vernon Bauer Bachelor of Science Chemical Engineering Greenville SC
Olivia Erin Beresheim Bachelor of Science Nursing Cum Laude Greenville SC
Maxwell Lewis Bickley Bachelor of Arts Political Science Greenville SC
Elizabeth Bigott Master of Science Nursing Greenville SC
Adam Thomas Binsz Bachelor of Science Computer Science Greenville SC
David Christopher Bivens Master of Real Estate Development Real Estate Development Greenville SC
Dru Jacob Bradley Bachelor of Science Computer Engineering Greenville SC
Ashley R. Brady Bachelor of Science Psychology Summa Cum Laude Greenville SC
Jeffrey L. Brady Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Greenville SC
Kristen Brooks Master of Science Nursing Greenville SC
Darius Lenard Brown Bachelor of Science Industrial Engineering Greenville SC
Margaret Trotter Brown Bachelor of Arts Communication Greenville SC
Kathryn Keel Brune Bachelor of Science Nursing Greenville SC
Emily Anne Burnett Master of Science Applied Psychology Greenville SC
William Bradley Bylenga Bachelor of Science Marketing Greenville SC
Alyssa M. Cajka Bachelor of Arts Communication Summa Cum Laude Greenville SC
Chris Robert Calder Bachelor of Science Management Greenville SC
Michaela Louise Campbell Bachelor of Arts English Greenville SC
Toni Mellissa Cantrell Bachelor of Arts Sociology Greenville SC
Conor John Carrigan Bachelor of Science Financial Management Greenville SC
Mackenzie Brooke Catanzaro Bachelor of Arts History Greenville SC
Matthew Paul Chicky Bachelor of Science Mechanical Engineering Summa Cum Laude Greenville SC
Daniel T. Childes Bachelor of Arts Biological Sciences Greenville SC
Michele Ann Chrismer Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Greenville SC
Randy H. Clack Jr. Master of Real Estate Development Real Estate Development Greenville SC
Kathryn Suzanne Clark Bachelor of Science Nursing Cum Laude Greenville SC
Alexander Nicholas Clymer Bachelor of Science Financial Management Greenville SC
Jason R. Collins Master of Science Nursing Greenville SC
Daniel Bryson Conti Bachelor of Science Graphic Communications Greenville SC
Alison Nicole Cooke Bachelor of Science Industrial Engineering Greenville SC
Nathan Harrison Cotterman Bachelor of Science Financial Management Greenville SC
Andrew G. Crocker Bachelor of Arts History Greenville SC
Ryan Richard Cruciger Bachelor of Arts Political Science Greenville SC
Jennifer P Cushman Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Greenville SC
Matthew P. Davis Bachelor of Science Biological Sciences Greenville SC
Jeffrey Ryan Dietrich Bachelor of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Caroline Reid Donaldson Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Greenville SC
Jayme M. Doyle Master of Education Teaching and Learning Greenville SC
Andrew F. Drake Bachelor of Science Accounting Greenville SC
Patrick Stephen Duda Bachelor of Science Packaging Science Greenville SC
Kelsey Morgan Durham Bachelor of Science Psychology Cum Laude Greenville SC
Ingeborg R. Flackett Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Greenville SC
Cayce Sue French Master of Public Administration  Public Administration Greenville SC
Angela S. Galbreath Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greenville SC
Kevin Alexander Galvao Bachelor of Science Financial Management Greenville SC
Emily Kristen Gandy Bachelor of Science Nursing Cum Laude Greenville SC
Eliza Helen Geary Bachelor of Arts Psychology Summa Cum Laude Greenville SC
Victoria Gonzalez Bachelor of Arts Language and International Trade Greenville SC
Rachel Lynn Graham Bachelor of Science Management Greenville SC
Thomas Wainwright Granger Master of Engineering Biomedical Engineering Greenville SC
John Crocker Grant Bachelor of Arts Economics Bachelor of Arts Language and International Trade Greenville SC
Charles B. Greer Bachelor of Science Civil Engineering Greenville SC
William Hall Grey IV Bachelor of Science Management Greenville SC
Thomas C. Guryan Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Greenville SC
Sims Katherine Hall Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Greenville SC
Gordon Palmer Hartman Bachelor of Science Mechanical Engineering Greenville SC
David Fernando Herrero Master of Architecture Architecture Greenville SC
Lloren Mckenzie Hile Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Greenville SC
Megan E. Hueble Bachelor of Fine Arts Visual Arts Magna Cum Laude Greenville SC
Courtney Rae Jennings Bachelor of Science Psychology Greenville SC
Anurag Khandavalli Bachelor of Science Biological Sciences Greenville SC
Daniel M. Kuzbary Master of Science Mathematical Sciences Greenville SC
Lindsay Patricia LaFortune Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Alexander Steven Lancaster Bachelor of Science Management Greenville SC
Joshua S. Lauderdale Bachelor of Arts Architecture Greenville SC
Tyler Christopher Levato Bachelor of Science Management Greenville SC
Jeffrey S. Leyh Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Virginia Ann Lister Bachelor of Arts Communication Greenville SC
Jeffery M. Lockman Bachelor of Science Financial Management Greenville SC
William Alexander Long Bachelor of Science Marketing Greenville SC
Whitney Alstyne Love Master of Science Nursing Greenville SC
Kimberly Clark Lowe Master of Science Nursing Greenville SC
Joseph Edward Lyghtel Bachelor of Science Industrial Engineering Greenville SC
Renee Mary Lyons Doctorate Curriculum and Instruction Greenville SC
Kimberly Leigh Michelle Mangrum Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Andrew T. Martin Bachelor of Science Management Greenville SC
Michael K. May Bachelor of Science Biological Sciences Greenville SC
Megan Ann McCullough Bachelor of Science Anthropology Greenville SC
Madison M. Mckinney Bachelor of Science Genetics Greenville SC
John J. Mcleod Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Greenville SC
Austin Wesley McVay Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Courtney Alysse Meeks Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Robert Marshall Merline Bachelor of Science Accounting Cum Laude Greenville SC
Jared Scott Miller Master of Science Mathematical Sciences Greenville SC
Lauren K. Mims Master of Science Automotive Engineering Greenville SC
Jon Valiant Moldovan Jr. Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Ignacio Monchetti Master of Science Industrial Engineering Greenville SC
Brannon Michael Morris Bachelor of Science Financial Management Greenville SC
Daniel R. Mullinax Bachelor of Science Biological Sciences Greenville SC
Trey Matthew Mumm Bachelor of Science Civil Engineering Greenville SC
Amanda Louise Murray Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
William S. Myers Bachelor of Science Bioengineering Greenville SC
Mary B. Neely Bachelor of Arts History Greenville SC
James Robert Newman Bachelor of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Katherine Lynn Norvell Bachelor of Science Biosystems Engineering Greenville SC
Elizabeth M. Oliver Bachelor of Arts Political Science Greenville SC
Davis M. Osborn Bachelor of Science Microbiology Magna Cum Laude Greenville SC
Katherine Marie Osullivan Bachelor of Science Industrial Engineering Greenville SC
Ram P. Patel Bachelor of Science Economics Greenville SC
Billy N. Patrick III Bachelor of Science Marketing Greenville SC
Thomas Connor Crumpler Pavelka Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Greenville SC
Allison Lynn Peasley Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Greenville SC
Rolando Pedroza Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Christine Ann Phillips Bachelor of Science Graphic Communications Greenville SC
Anna E. Pieper Bachelor of Science Biological Sciences Greenville SC
April Lynn Pierce Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Madison Lee Pouch Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Greenville SC
Nicole Probotanojo Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Shuangqun Ren Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Katherine M. Reynolds Bachelor of Science Marketing Greenville SC
Asbury Sallenger Richardson Master of Real Estate Development Real Estate Development Greenville SC
Jacob W. Ritchie Bachelor of Science Biological Sciences Greenville SC
Tanner L. Rumney Bachelor of Science Management Greenville SC
Russell Brent Sanders Jr. Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Greenville SC
Shay D. Sayers Bachelor of Science Forest Resource Management Greenville SC
Alisha Danielle Smith Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Greenville SC
Brianna Christine Smith Bachelor of Science Psychology Greenville SC
Neris G. Soto Bachelor of Science Accounting Greenville SC
Howard James Spry IV Bachelor of Science Biological Sciences Greenville SC
Joseph John Stefanelli Jr. Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Greenville SC
Nicholle Gabrielle Stein Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Greenville SC
Sherry Anne Stokes Master of Science Applied Health Research and Evaluation Greenville SC
Brennan Tarvin Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Greenville SC
Austin Phillips Taylor Bachelor of Science Accounting Greenville SC
Sarah E. Taylor Bachelor of Arts Psychology Greenville SC
Steven N. Till Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Greenville SC
Cliff Stevens Timmons Master of Real Estate Development Real Estate Development Greenville SC
Laurel Katherine Toohey Bachelor of Arts Psychology Greenville SC
Madison E. Tracey Bachelor of Science Health Science Greenville SC
Benjamin O. Trotter Bachelor of Science Materials Science and Engineering Magna Cum Laude Greenville SC
Zachary J. Vanwingerden Bachelor of Science Industrial Engineering Greenville SC
Candace Michael Vickery Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Joshua Hilton Voyles Bachelor of Science Industrial Engineering Greenville SC
Travis Craig Wagner Bachelor of Science Sociology Greenville SC
Adam Richard Walton Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Frank Cameron Washick Bachelor of Arts Computer Science Greenville SC
Alexander R. Watson Bachelor of Science Financial Management Greenville SC
Andrew Welch Wheaton Bachelor of Arts Sports Communication Greenville SC
Molly J. Wike Bachelor of Arts Communication Greenville SC
Elizabeth Anne Williams Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Greenville SC
Mattison V. Williams Bachelor of Science Nursing Cum Laude Greenville SC
Matthew Craig Wills Bachelor of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Meredith Stryker Wingate Bachelor of Science Graphic Communications Greenville SC
Lauren Anne Winkelman Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Dominika Sara Wisniewska Master of Engineering Biomedical Engineering Greenville SC
Abby Elizabeth Wittenberg Master of Science Nursing Greenville SC
Matthew Joseph Wood Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Greenville SC
Susie Michelle Zane Master of Education Administration and Supervision Greenville SC
Darui Zhang Doctorate Automotive Engineering Greenville SC
Ankoma Dihon Anderson Sr. Doctorate Chemistry Greenwood SC
Spencer Nicholas Baggett Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Greenwood SC
Jennifer Mary Bailey Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Greenwood SC
Jody B. Bartanus Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Greenwood SC
Diana Carol Carver Education Specialist Administration and Supervision Greenwood SC
John R. Castro Bachelor of Arts Language and International Trade Greenwood SC
Carroll S. Charles Jr. Bachelor of Arts Architecture Greenwood SC
Michael Evans Dorn Bachelor of Science Computer Science Greenwood SC
Abigail Gene Ehlers Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Greenwood SC
Samantha Harbin Funke Master of Architecture Architecture Greenwood SC
Hannah A. Harrison Bachelor of Arts Communication Greenwood SC
Cody Donovan Hosek Bachelor of Arts English Greenwood SC
Susan Tracey Johnson Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Greenwood SC
Rachael J. Kilburn Bachelor of Science Marketing Greenwood SC
Kyle Chandler Kwarsick Bachelor of Science Chemical Engineering Cum Laude Greenwood SC
Kristen Leah Motte Bachelor of Arts Psychology Greenwood SC
Kristen Oliver Bachelor of Science Graphic Communications Greenwood SC
Andrew Bryan Reed Bachelor of Science Electrical Engineering Greenwood SC
Misty Key Seaborn Master of Science Nursing Greenwood SC
Joshua Charles Smith Bachelor of Science Sociology Greenwood SC
Bradley Stephen Tatko Bachelor of Science Biological Sciences Greenwood SC
Rayshawn Jermeiss Trapp Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Greenwood SC
Heather Raye Trautman Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Greenwood SC
Aidan B. Warner Bachelor of Science Biological Sciences Greenwood SC
Kristen S. White Bachelor of Science Health Science Cum Laude Greenwood SC
Gianna I. Alfonso Bachelor of Arts Communication Greer SC
Christopher Alexander Antley Bachelor of Science Biological Sciences Greer SC
Ashton A. Ardoin Bachelor of Science Construction Science and Management Greer SC
Zachary Brian Arms Bachelor of Arts Secondary Education History Greer SC
Dorothy H. Askins Bachelor of Science Biological Sciences Greer SC
Amy E. Austin Master of Science Nursing Greer SC
Anna Paizley Ballenger Bachelor of Science Electrical Engineering Greer SC
Charles William Barbrey Bachelor of Science Construction Science and Management Greer SC
Matthew P. Barkal Bachelor of Science Chemical Engineering Greer SC
Egan Blaine Barrs Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Greer SC
Brent Edward Beadles Bachelor of Science Materials Science and Engineering Magna Cum Laude Greer SC
Alexander G. Benfield Bachelor of Science Computer Engineering Greer SC
Timothy Randall Blodgett Bachelor of Science Electrical Engineering Greer SC
Laura Suzanne Bogardus Doctorate International Family and Community Studies Greer SC
Carly Elizabeth Boyle Bachelor of Arts Psychology Summa Cum Laude Greer SC
Robert B. Brissey Jr. Master of Arts English Greer SC
Austen Wayne Burnikel Bachelor of Science Health Science Greer SC
David Alexander Calle Bachelor of Science Civil Engineering Greer SC
Christina C. Chiu Bachelor of Science Plant and Environmental Sciences Greer SC
Emilia Viola Chopp Bachelor of Science Genetics Greer SC
Eric M. Chrisler Bachelor of Science Chemical Engineering Greer SC
Brenda Christine Connell Master of Business Administration Business Administration Greer SC
Anthony Paul De Lucia Bachelor of Science Marketing Greer SC
Jennifer S. Derryberry Master of Business Administration Business Administration Greer SC
Julie Kelly Desmangles Education Specialist Administration and Supervision Greer SC
Kayla M. Dixon Bachelor of Science Mechanical Engineering Greer SC
Cameron Mitchel Duncan Master of Business Administration Business Administration Greer SC
Joseph Alexander Ewing Doctorate Applied Economics Greer SC
Caroline P. Faircloth Bachelor of Science Health Science Bachelor of Science Psychology Summa Cum Laude Greer SC
Kristen Marie Farrenkopf Bachelor of Arts Psychology Greer SC
Austin Teague Ferguson Master of Architecture Architecture Greer SC
Erik A. Fetchko Bachelor of Science Management Greer SC
Juan Manuel Flores Ceballos Master of Business Administration Business Administration Greer SC
Jacob Austin Fowler Bachelor of Science Management Greer SC
Neil A. Gamble Bachelor of Science Chemical Engineering Magna Cum Laude Greer SC
Richard S. Gilbert Bachelor of Science Mathematical Sciences Greer SC
Jennifer M. Goodman Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greer SC
Darren Anthony Gottschall Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude Greer SC
Andrew Thomas Greenway Bachelor of Science Marketing Greer SC
Brayton E. Gregory Bachelor of Arts Architecture Cum Laude Greer SC
John R. Halloran Bachelor of Science Marketing Greer SC
Stephanie Hamilton Bachelor of Science Civil Engineering Greer SC
Rachel Elizabeth Holder Bachelor of Science Marketing Greer SC
Hyeong Sig Hwang Master of Business Administration Business Administration Greer SC
Alyssa Paige James Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Greer SC
Brett Andrew Johnson Bachelor of Science Mechanical Engineering Greer SC
Ashley Lynne Jones Bachelor of Science Psychology Greer SC
Haley Jones Bachelor of Science Graphic Communications Greer SC
Yvonne K. Kao Master of Arts Professional Communication Greer SC
Karen J. Kerechanin Bachelor of Science Marketing Cum Laude Greer SC
Haylee K. Knotts Bachelor of Arts Biological Sciences Cum Laude Greer SC
Michael Porter Knotts Bachelor of Science Industrial Engineering Cum Laude Greer SC
Arsalan Umer Kouser Bachelor of Science Biological Sciences Greer SC
Macy P. Krimm Bachelor of Science Genetics Greer SC
Jeremy Daniel Lister Bachelor of Science Electrical Engineering Greer SC
John J. Lodato Bachelor of Science Civil Engineering Greer SC
Christopher R. Martin Bachelor of Science Financial Management Greer SC
Rebecca Lynn Mcconnell Bachelor of Science Language and International Health Greer SC
Coleby Clifford Moellman Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Greer SC
Hayley Alexa Morrison Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Greer SC
Kelli E. Murphy Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Greer SC
Caroline J. Neely Bachelor of Arts Psychology Magna Cum Laude Greer SC
Diana Nguyen Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Greer SC
Joshua Haines Olson Bachelor of Science Financial Management Greer SC
Stephanie H. Orr Bachelor of Arts Psychology Greer SC
Madison J. Osborne Bachelor of Fine Arts Visual Arts Greer SC
Thomas H. Owens Bachelor of Arts English Greer SC
Ricardo Felix Paguaga Bachelor of Science Financial Management Greer SC
Austin T. Peacock Bachelor of Science Electrical Engineering Greer SC
Marie-Charlotte Alina Pierre Bachelor of Science Political Science Greer SC
William Harrison Polk Bachelor of Arts Architecture Greer SC
Nicholas Anthony Portela Master of Business Administration Business Administration Greer SC
Morgan D. Quinley Bachelor of Arts Science Teaching Bachelor of Arts Biological Sciences Greer SC
Matthew T. Raeckelboom Bachelor of Science Forest Resource Management Magna Cum Laude Greer SC
Caroline O. Rhoden Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greer SC
Abigail Elizabeth Riggs Bachelor of Science Packaging Science Magna Cum Laude Greer SC
Forrest Austin Rogers Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Cum Laude Greer SC
Cody Lee Ruff Bachelor of Science Chemical Engineering Greer SC
Tristan Wen-Xiang Rulli Bachelor of Science Industrial Engineering Greer SC
Lal Ram Sang Bachelor of Science Chemical Engineering Greer SC
Jessica Marie Still Master of Science Nursing Greer SC
Austin Alexander Such Bachelor of Science Civil Engineering Greer SC
Mia Lloyd Sullivan Master of Business Administration Business Administration Greer SC
Emily C. Thompson Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greer SC
Kelly L. Thompson Bachelor of Science Marketing Bachelor of Science Graphic Communications Greer SC
Joshua Tam Tran Bachelor of Science Biochemistry Greer SC
Andre Daniel Vaquero Jr. Bachelor of Science Management Greer SC
Stephen Matthew Vaughn Bachelor of Arts Sociology Greer SC
Katherine J. Wall Bachelor of Science Financial Management Greer SC
Dylan A. Warren Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Greer SC
Elizabeth B. West Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Greer SC
Jaman Kenta Whitson Bachelor of Science Materials Science and Engineering Greer SC
Elijah Craig Wilson Bachelor of Science Accounting Greer SC
Rachael D. Austin Bachelor of Science Computer Science Hanahan SC
Katelin Christine Colby Bachelor of Science Forest Resource Management Hanahan SC
Cierra Danielle Marian Duncan Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Hanahan SC
Stephanie L. Futrell Bachelor of Science Genetics Hanahan SC
Austin Reed Mackey Bachelor of Science Graphic Communications Hanahan SC
Zachery Rion Montgomery Bachelor of Science Biosystems Engineering Hanahan SC
Chelsea Elizabeth Prater Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Hanahan SC
Jordan T. Slagle Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Hanahan SC
Chelsea M. Atkinson Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Hartsville SC
Joel D. Chapman III Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Magna Cum Laude Hartsville SC
Zachary A. Davis Bachelor of Science Mechanical Engineering Hartsville SC
Daniel Heath Easterling Bachelor of Science Civil Engineering Hartsville SC
Brett William Huffer Bachelor of Science Health Science Hartsville SC
Neal Joseph Osullivan Bachelor of Science Chemical Engineering Hartsville SC
Hailea A. Ringer Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Hartsville SC
Mary Kathryn Wyrick Bachelor of Science Genetics Hartsville SC
Qweosha Muluika Rotrice Anthony Bachelor of Science Biological Sciences Heath Springs SC
Patrick Connor Andrews Master of Science Mechanical Engineering Hilton Head Island SC
Hannah Margaret Ardrey Bachelor of Arts Psychology Hilton Head Island SC
Stephanie M. Bartlett Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Hilton Head Island SC
Emily W. Blackshire Bachelor of Science Language and International Health Hilton Head Island SC
Mackenzie Gavin Brown Bachelor of Arts Communication Hilton Head Island SC
Brooke Caroline Busby Bachelor of Science Marketing Cum Laude Hilton Head Island SC
Robert Campos Bachelor of Arts Biological Sciences Hilton Head Island SC
Chase A. Conklin Bachelor of Science Computer Science Hilton Head Island SC
Christian Martin Harris Bachelor of Arts Political Science Hilton Head Island SC
Kathryn Lee Hinton Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Cum Laude Hilton Head Island SC
Elizabeth R. Jamieson Bachelor of Arts Language and International Trade Hilton Head Island SC
Summer Michele Johnson Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Hilton Head Island SC
Marissa T. Lilly Bachelor of Arts Sociology Hilton Head Island SC
Matt J. Moosbrugger Bachelor of Science Industrial Engineering Hilton Head Island SC
Norman Weston Mott Bachelor of Science Materials Science and Engineering Hilton Head Island SC
Ellianna Frances Nixon Bachelor of Arts English Magna Cum Laude Hilton Head Island SC
Kenneth Clayton Oliver Bachelor of Science Marketing Hilton Head Island SC
Joshua Steven Plenzler Bachelor of Science Mechanical Engineering Hilton Head Island SC
Meaghan K. Shaughnessy Bachelor of Science Agribusiness Magna Cum Laude Hilton Head Island SC
Kristin M. Trusz Bachelor of Science Marketing Cum Laude Hilton Head Island SC
Kelsey Elisabeth Welborn Bachelor of Science Microbiology Hodges SC
Madelyne Paige Black Bachelor of Science Psychology Cum Laude Hollywood SC
Anna C. Hodapp Bachelor of Science Electrical Engineering Hollywood SC
Allen Marcus Edmond Bachelor of Science Graphic Communications Hopkins SC
Harold Edward Taylor III Bachelor of Science Biological Sciences Hopkins SC
Daniel N. Crofford Bachelor of Science Electrical Engineering Summa Cum Laude Indian Land SC
Anthony J. Pichirallo Jr. Bachelor of Science Accounting Indian Land SC
Elijah James Roberts Bachelor of Science Civil Engineering Indian Land SC
Juliann M. Trumpower Master of Science Nursing Indian Land SC
Kenneth David Cantrell Bachelor of Science Electrical Engineering Inman SC
Clayton Thomas Chester Bachelor of Science Financial Management Inman SC
Justin M. Davis Bachelor of Science Civil Engineering Magna Cum Laude Inman SC
William P. Durham Bachelor of Science Forest Resource Management Summa Cum Laude Inman SC
Hannah L. Halusker Bachelor of Science Genetics Inman SC
Linda A. Harley Bachelor of Science Psychology Inman SC
Ashley C. Pate Bachelor of Science Sociology Inman SC
Dalton M. Randall Bachelor of Science Computer Science Bachelor of Science Mathematical Sciences Magna Cum Laude Inman SC
Luke A. Renfrow Bachelor of Science Management Inman SC
Thomas Jeffrey Wert Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Inman SC
Thomas S. Byrd Bachelor of Science Management Irmo SC
Kendall M. Deadwyler Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Irmo SC
Nicholas Page Debessonet Bachelor of Arts Architecture Irmo SC
Erica Morgan Duane Bachelor of Science Graphic Communications Irmo SC
Isabella V. Dubnicka Bachelor of Science Biological Sciences Bachelor of Science Anthropology Irmo SC
Hayden R. Fields Bachelor of Science Biochemistry Irmo SC
Kaitlyn S. Flake Bachelor of Science Management Irmo SC
Karmen B. Gee Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Irmo SC
Austin Bryan Harris Master of Forest Resources Forest Resources Irmo SC
Ethan G. Hinkle Bachelor of Science Biological Sciences Irmo SC
Sydney Brooke Holliday Bachelor of Science Industrial Engineering Irmo SC
Amber Victoria Laird Bachelor of Science Chemical Engineering Cum Laude Irmo SC
Jonathan L. Lewis Bachelor of Science Materials Science and Engineering Irmo SC
Thomas J. Longshore Bachelor of Science Construction Science and Management Cum Laude Irmo SC
Sarah C. Norris Bachelor of Science Psychology Irmo SC
Savannah J. Randall Bachelor of Science Economics Irmo SC
Bailey N. Shealy Bachelor of Arts Biological Sciences Irmo SC
Reed Stafford Spires Bachelor of Arts English Irmo SC
Ashley N. Walker Bachelor of Science Mathematics Teaching Cum Laude Irmo SC
Amber Lynn Watkins Bachelor of Arts Special Education Summa Cum Laude Irmo SC
Samuel Edward Watts Master of Science Nursing Irmo SC
David A. Lowe Bachelor of Science Financial Management Isle of Palms SC
Hannah D. Roth Bachelor of Science Biological Sciences Isle of Palms SC
Emily L. Stafford Bachelor of Arts Biological Sciences Magna Cum Laude Isle of Palms SC
Mason B. Blackwell Bachelor of Arts Architecture Iva SC
Tyler Jensen Coffee Bachelor of Science Psychology Iva SC
Casey Blake Dickerson Bachelor of Science Horticulture Iva SC
Kody Alan Jordan Bachelor of Science Electrical Engineering Iva SC
Shelby L. McGill Bachelor of Arts Modern Languages Bachelor of Arts Psychology Cum Laude Iva SC
Jacob D. Pinson Bachelor of Science Civil Engineering Magna Cum Laude Iva SC
Ryan Nicholas Arthur Bachelor of Science Materials Science and Engineering Magna Cum Laude Jackson SC
Rebecca Virginia Jarrell Bachelor of Science Electrical Engineering Jackson SC
Jasmine Marnette Brooks Bachelor of Science Accounting Jenkinsville SC
Megan Terrell Clarkin Bachelor of Science Biological Sciences Johns Island SC
Sydney A. Hamer Bachelor of Science Political Science Johns Island SC
Alberta S. Hanckel Bachelor of Science Psychology Johns Island SC
Paul Stuart Hanckel Jr. Bachelor of Arts History Johns Island SC
Meredith Lackey Bachelor of Science Psychology Magna Cum Laude Johns Island SC
Robert William Paroli Bachelor of Science Financial Management Johns Island SC
Nicholas George Tinsley Bachelor of Science Biosystems Engineering Johns Island SC
Konnor Denese Owens Bachelor of Arts English Johnsonville SC
Murshay K. Stover Bachelor of Science Psychology Kershaw SC
Alexander T. Dahlstrom Bachelor of Science Economics Cum Laude Kiawah Island SC
Jalaan Terell Avritte Bachelor of Science Physics Ladson SC
Antonio J. Ayala Bachelor of Science Bioengineering Ladson SC
Austin Ryal Bowen Bachelor of Science Computer Engineering Ladson SC
Kayla Ann Brunelle Bachelor of Arts Secondary Education History Summa Cum Laude Ladson SC
Remy Annelise Barnwell Bachelor of Arts English Cum Laude Lake Wylie SC
Brian Lawrence Elgort Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Lake Wylie SC
Eric James Ewald Master of Science Food, Nutrition, and Culinary Sciences Lake Wylie SC
Amanda Lauren Francois Bachelor of Science Health Science Cum Laude Lake Wylie SC
Melinda L. Terry Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Lake Wylie SC
Donald Cody Bowers Bachelor of Science Financial Management Lancaster SC
Jaquarius D. Brice Bachelor of Science Construction Science and Management Lancaster SC
Lyndsey R. Hegler Bachelor of Science Biological Sciences Lancaster SC
Adam Beatty Steen Master of Business Administration Business Administration Lancaster SC
Bradley Allen Benore Master of Business Administration Business Administration Landrum SC
Tyler Preston June Bachelor of Science Mechanical Engineering Latta SC
Jessie Martin Anderson Bachelor of Arts Elementary Education Laurens SC
Deborah Bishop Education Specialist Administration and Supervision Laurens SC
Rachel Dendy Caldwell Bachelor of Science Biochemistry Bachelor of Science Sociology Laurens SC
Anna M. Crews Bachelor of Science Psychology Laurens SC
Julia L. Crews Bachelor of Science Psychology Laurens SC
Coleman Irvin Davis Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Laurens SC
Elizabeth L. Price Bachelor of Science Chemical Engineering Laurens SC
Alexis D. Kalec Bachelor of Science Biological Sciences Leesville SC
Ashley Rose Adams Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Lexington SC
Aubree A. Barrick Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Lexington SC
Antonio Jovan Bezerra Bachelor of Arts Architecture Lexington SC
Kendall A. Blaine Bachelor of Science Electrical Engineering Cum Laude Lexington SC
Caroline Ansley Brittingham Bachelor of Arts English Lexington SC
Adam S. Brown Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Lexington SC
Daniel Lee Callahan Bachelor of Science Financial Management Lexington SC
William Lee Collins Bachelor of Science Construction Science and Management Lexington SC
Ashley M. Cooley Bachelor of Science Accounting Lexington SC
Grace E. Farley Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Lexington SC
Alanah Chandler Frye Bachelor of Science Agribusiness Cum Laude Lexington SC
Melanie M. Ghelardini Bachelor of Science Materials Science and Engineering Lexington SC
Kayla J. Grady Bachelor of Science Marketing Lexington SC
Dakota Brian Gray Bachelor of Arts Justice Studies Lexington SC
Christine T. Halferty Bachelor of Science Electrical Engineering Lexington SC
Stephen H. Hill Bachelor of Science Civil Engineering Summa Cum Laude Lexington SC
Lauren K. Humphrey Bachelor of Science Management Lexington SC
Rebecca Lynn Leary Bachelor of Arts Special Education Cum Laude Lexington SC
Kinsey E. Macdonald Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Magna Cum Laude Lexington SC
Catherine B. Mcmillan Bachelor of Science Marketing Lexington SC
Quentin L. Monaghan Bachelor of Science Electrical Engineering Summa Cum Laude Lexington SC
Brittany G. Nicholson Bachelor of Science Management Lexington SC
Jacob D. Parton Bachelor of Science Electrical Engineering Lexington SC
Daniel Martin Robinson Jr. Bachelor of Arts Communication Lexington SC
Jayme C. Rojek Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Lexington SC
Emily M. Rypkema Bachelor of Science Biological Sciences Lexington SC
Ryan W. Sharpe Bachelor of Science Civil Engineering Cum Laude Lexington SC
Suzette Ruth Sharpe Master of Science Plant and Environmental Sciences Lexington SC
Benjamin T. Shealy Bachelor of Science Computer Engineering Summa Cum Laude Lexington SC
Madison Carlisle Smith Bachelor of Arts Architecture Cum Laude Lexington SC
Thomas C. Smith Bachelor of Science Health Science Lexington SC
Caroline Suzanne Sox Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Lexington SC
Sarah Elizabeth Stillinger Bachelor of Arts Modern Languages Bachelor of Arts English Summa Cum Laude Lexington SC
Erin Jordan-Holley Taylor Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Summa Cum Laude Lexington SC
Ashley M. Trewhella Bachelor of Science Psychology Lexington SC
Rebecca Leigh Vaughn Bachelor of Science Sociology Lexington SC
James Bryan Weatherly Bachelor of Science Mechanical Engineering Lexington SC
Erik Robert Wendt Bachelor of Science Microbiology Summa Cum Laude Lexington SC
Matthew D. White Bachelor of Science Biological Sciences Lexington SC
Christian Phillip Whitehead Bachelor of Fine Arts Landscape Architecture Lexington SC
Rachel K. Anderson Doctorate Engineering and Science Education Liberty SC
Shannon Marie Barchalk Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Liberty SC
Jared M. Bottoms Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Liberty SC
Haley Elizabeth Cox Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Liberty SC
Emily A. Freeze Bachelor of Arts Secondary Education History Liberty SC
Rhonda Maria Johnson Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Liberty SC
Tayler Ray Moore Bachelor of Science Sociology Liberty SC
Amber Dannielle Quist Master of Science Nursing Liberty SC
Kellie Amanda Walters Doctorate Parks, Recreation and Tourism Management Liberty SC
Ashley M. Bonnette Bachelor of Science Chemistry Little Mountain SC
Henry Brett Collins Jr. Bachelor of Science Electrical Engineering Little Mountain SC
Matthew K. Lindler Bachelor of Science Sociology Little Mountain SC
Nathaniel James Beasley Bachelor of Science Mechanical Engineering Little River SC
Wylder H. Cooper Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Long Creek SC
Caroline J. McDaniel Bachelor of Science Management Longs SC
Kenyatta A. Grate Bachelor of Science Health Science Loris SC
Damon B. Tunnell Bachelor of Science Computer Engineering Loris SC
Steven J. Buring Bachelor of Science Construction Science and Management Lugoff SC
Lydia D. Carpenter Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Lugoff SC
Stephanie Morgan Clair Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Lugoff SC
Anne K. Herlong Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Lugoff SC
William Ryan Hinson Bachelor of Science Graphic Communications Lugoff SC
Jordan W. Kalasnik Bachelor of Arts Architecture Lugoff SC
Jansen O. Simmons Bachelor of Science Chemical Engineering Lugoff SC
Sean Alexander Stewart Bachelor of Science Chemical Engineering Lugoff SC
Xochitl Manessa Hernandez Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Luray SC
Brooke Genevieve Beidler Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Lyman SC
Alexander Joseph Palka Bachelor of Arts Philosophy Summa Cum Laude Lyman SC
Jessica Erin Preisig Master of Education Administration and Supervision Lyman SC
Caroline Chen Mi Shin Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Lyman SC
Taylor Randall Warren Bachelor of Science Packaging Science Summa Cum Laude Lyman SC
Boyd Fuller Mills Adams Bachelor of Science Agribusiness Manning SC
Madison Marie Garrett Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Marietta SC
Danielle E. Gill Bachelor of Science Biological Sciences Marietta SC
Jennifer Karen McCarson Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Marietta SC
Edgar Antonio Mozo Master of Architecture Architecture Marietta SC
Mary Bellinger Klauber Bachelor of Science Microbiology Cum Laude Marion SC
Morey Robert Agnew Bachelor of Science Electrical Engineering Mauldin SC
Samuel B. Bowen Bachelor of Science Computer Science Magna Cum Laude Mauldin SC
Tracy Lee Hrdlicka Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Mauldin SC
Michael Kelley Jr. Bachelor of Science Materials Science and Engineering Mauldin SC
Renata Marie Micozzi Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Mauldin SC
Lorelle Raychel Moses Bachelor of Science Psychology Mauldin SC
Melanie Noelle Rivers Master of Education Administration and Supervision Mauldin SC
Michael Keith Spires Bachelor of Science Electrical Engineering Mauldin SC
Amy Langnecker Torlay Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Mauldin SC
Brittany Amber Walker Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Mauldin SC
Tealia J. Webster Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Mauldin SC
Brittani E. Sullivan Bachelor of Science Biological Sciences McBee SC
Mikel Austin Blanchard Bachelor of Science Mechanical Engineering Moncks Corner SC
Breanna Louise Ciochetti Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Moncks Corner SC
Ellen C. Hill Bachelor of Science Environmental Engineering Moncks Corner SC
Nicholas James Hill Bachelor of Science Construction Science and Management Moncks Corner SC
Asia Jasmine Johnson Bachelor of Science Biological Sciences Moncks Corner SC
Matthew Richard Kizer Bachelor of Science Industrial Engineering Moncks Corner SC
Hannah Elizabeth Cox Bachelor of Science Psychology Moore SC
Jean C. Greene Bachelor of Science Marketing Moore SC
Vanessa L. Guest Bachelor of Arts Communication Bachelor of Science Management Moore SC
James A. Heidenreich Bachelor of Science Marketing Moore SC
Allan T. Hill Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Moore SC
Tykeria A. Owens Bachelor of Arts Political Science Moore SC
Daniel Clayton Seyffer Bachelor of Science Graphic Communications Moore SC
Amanda M. Tuten Bachelor of Arts History Moore SC
Andres M. Vinueza Bachelor of Science Computer Engineering Moore SC
Connor Pearson Acsell Bachelor of Science Biochemistry Mount Pleasant SC
Rebecca Elizabeth Albers Bachelor of Science Industrial Engineering Mount Pleasant SC
Thomas L. Albrecht Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Mount Pleasant SC
Virginia A. Allen Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Mount Pleasant SC
Justin V. Bacroduverger Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Kristen L. Baldo Bachelor of Arts Communication Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Davis L. Banks Bachelor of Science Financial Management Mount Pleasant SC
Matthew C. Bell Bachelor of Science Chemical Engineering Cum Laude Mount Pleasant SC
Ryan Alexander Bell Master of Science Electrical Engineering Mount Pleasant SC
Scott Betza Master of Science Industrial Engineering Mount Pleasant SC
Adrian Bordon Bachelor of Science Construction Science and Management Mount Pleasant SC
Justine S. Boston Bachelor of Science Marketing Mount Pleasant SC
Sean K. Brady Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Mount Pleasant SC
Jenna Lauren Chandler Bachelor of Science Marketing Mount Pleasant SC
Taylor Hope Clark Bachelor of Science Horticulture Mount Pleasant SC
Edward Joseph Colon III Bachelor of Science Materials Science and Engineering Mount Pleasant SC
Mikaela Betsy Conley Bachelor of Science Microbiology Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Rachel L. Cunningham Bachelor of Science Nursing Cum Laude Mount Pleasant SC
Dakota Maximillion Dahabi Bachelor of Arts Communication Mount Pleasant SC
Alex Michael Drohan Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Mount Pleasant SC
Katherine Nora Dunleavy Bachelor of Science Biological Sciences Mount Pleasant SC
Carter R. Ellis Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Mount Pleasant SC
Adelaide G. Everidge Bachelor of Arts Political Science Mount Pleasant SC
Diana Fang Bachelor of Science Genetics Bachelor of Science Biochemistry Summa Cum Laude Mount Pleasant SC
Thomas A. Ferguson Bachelor of Arts Political Science Mount Pleasant SC
Alfred Jesse Floyd III Bachelor of Science Marketing Mount Pleasant SC
Caleb McLaren Foster Bachelor of Science Industrial Engineering Mount Pleasant SC
Alexander Christos Fragopoulos Bachelor of Science Psychology Mount Pleasant SC
Wesley Allan Gretkowski Bachelor of Science Psychology Mount Pleasant SC
Lewis P. Griffith Bachelor of Science Health Science Mount Pleasant SC
Katelyn B. Hankinson Bachelor of Science Environmental Engineering Mount Pleasant SC
Haylee H. Hanling Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Mount Pleasant SC
Evan J. Heins Bachelor of Science Bioengineering Mount Pleasant SC
William Peter Henesy Jr. Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Danna Dianne Herring Bachelor of Science Chemical Engineering Mount Pleasant SC
Zachary Rawlins Hornbuckle Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Megan F. Hunt Bachelor of Science Biochemistry Summa Cum Laude Mount Pleasant SC
Dalton L. Infinger Bachelor of Science Accounting Mount Pleasant SC
Ellen M. Johnson Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Evan Edward Johnson Bachelor of Science Industrial Engineering Mount Pleasant SC
Helen E. Johnson Bachelor of Science Mechanical Engineering Summa Cum Laude Mount Pleasant SC
Avery Ashe Joyce Bachelor of Science Computer Engineering Mount Pleasant SC
Matthew Richard Karkowski Bachelor of Arts Computer Science Mount Pleasant SC
Joseph Addison King Bachelor of Science Financial Management Mount Pleasant SC
Miranda Lynn Kopfman Bachelor of Science Biochemistry Mount Pleasant SC
Caroline H. Kornegay Bachelor of Science Graphic Communications Mount Pleasant SC
Jesse Lawrence Leopold Bachelor of Science Computer Engineering Mount Pleasant SC
Christopher Peter Mayers Bachelor of Arts Communication Mount Pleasant SC
Melissa G. Mccool Bachelor of Science Health Science Cum Laude Mount Pleasant SC
Carly M. McRae Bachelor of Arts Secondary Education Bachelor of Arts English Mount Pleasant SC
Mattias Miklancic Bachelor of Science Mechanical Engineering Mount Pleasant SC
Steven E. Mitchell Jr. Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Luke T. Morrow Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Mount Pleasant SC
Matthew Brian Morrow Bachelor of Science Genetics Mount Pleasant SC
Alyssa Michelle Elilai Musheff Bachelor of Science Genetics Cum Laude Mount Pleasant SC
Tim Harold Nicolette Bachelor of Arts History Mount Pleasant SC
Ray S. Nugent Bachelor of Science Marketing Cum Laude Mount Pleasant SC
Corinne M. Nuttall Bachelor of Science Marketing Mount Pleasant SC
Michael Henry O'Brien Bachelor of Science Microbiology Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Ashley Rebecca Orrell-Jones Bachelor of Science Psychology Mount Pleasant SC
Vincent Michael Pagley Sr. Bachelor of Science Electrical Engineering Mount Pleasant SC
Austin Brewer Pearce Bachelor of Science Packaging Science Mount Pleasant SC
John H. Price III Bachelor of Science Language and International Health Mount Pleasant SC
Rebecca Alyssa Ramos Bachelor of Arts Political Science Economics Cum Laude Mount Pleasant SC
Matthew T. Reeves Bachelor of Science Chemical Engineering Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Justin Eliot Revland Bachelor of Science Horticulture Mount Pleasant SC
Claudio A. Righi Bachelor of Science Biological Sciences Mount Pleasant SC
Griffin L. Roberts Bachelor of Science Marketing Mount Pleasant SC
Craig Mitchell Rode Bachelor of Science Computer Science Mount Pleasant SC
Ross Baroch Rogers Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Shelby Mcgrail Rogers Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Mount Pleasant SC
Allyson A. Rosado Bachelor of Science Computer Engineering Summa Cum Laude Mount Pleasant SC
Hannah Camille Ross Bachelor of Arts Early Childhood Education Summa Cum Laude Mount Pleasant SC
Cameron Ryan Sabin Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Cum Laude Mount Pleasant SC
Alexander M. Scott Bachelor of Science Nursing Mount Pleasant SC
Andrew Macburney Scott Bachelor of Science Civil Engineering Mount Pleasant SC
Ashtyn E. Scully Bachelor of Science Biological Sciences Mount Pleasant SC
Nicole E. Seidman Bachelor of Arts Political Science Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Caroline Elizabeth Senf Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Stephen William Slayton Bachelor of Arts Economics Mount Pleasant SC
Denise Valentina Suarez Bachelor of Science Bioengineering Mount Pleasant SC
Nicholas M. Tezza Bachelor of Science Mechanical Engineering Mount Pleasant SC
Gabriella Leigh Tilley Bachelor of Science Biological Sciences Mount Pleasant SC
Martina Elizabeth Trenholm Bachelor of Arts English Mount Pleasant SC
Rachel D. Tuck Bachelor of Science Graphic Communications Mount Pleasant SC
William Y. Tutterow Bachelor of Science Marketing Mount Pleasant SC
Palegia Madelaine Urig Bachelor of Science Bioengineering Mount Pleasant SC
Jared J Wells Bachelor of Science Bioengineering Mount Pleasant SC
Kyle J. Wicks Bachelor of Science Civil Engineering Mount Pleasant SC
Gibbs E. Wiksell Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Mattson C. Wiksell Bachelor of Science Civil Engineering Mount Pleasant SC
Rebecca Mercer Wilson Master of Architecture Architecture Mount Pleasant SC
Daniel A. Yaussy Jr. Bachelor of Fine Arts Landscape Architecture Cum Laude Mount Pleasant SC
Laura R. Bright Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Mountain Rest SC
Lauren Carolyn Cribb Bachelor of Science Science Teaching Murrells Inlet SC
William L. Curtis Bachelor of Science Mechanical Engineering Murrells Inlet SC
Maggie Malone Nelson Bachelor of Science Nursing Murrells Inlet SC
Hampton R. Young Bachelor of Science Civil Engineering Murrells Inlet SC
Wayne B. Bauerle Jr. Bachelor of Science Biochemistry Bachelor of Science Genetics Myrtle Beach SC
Kyle Bruce Beale Bachelor of Science Management Myrtle Beach SC
Tyler E. Berkey Bachelor of Science Mechanical Engineering Summa Cum Laude Myrtle Beach SC
Lindsay E. Bjerken Bachelor of Science Industrial Engineering Myrtle Beach SC
Philip A. Blayton Bachelor of Science Materials Science and Engineering Myrtle Beach SC
Michael J. Brooks Bachelor of Science Accounting Summa Cum Laude Myrtle Beach SC
Anna E. Burleson Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Myrtle Beach SC
Kyle W. Campbell Bachelor of Science Electrical Engineering Cum Laude Myrtle Beach SC
William R. Caswell Bachelor of Science Biosystems Engineering Myrtle Beach SC
Courtney Nicole Cecala Bachelor of Science Microbiology Myrtle Beach SC
Jeffrey D. Chu Bachelor of Science Mechanical Engineering Myrtle Beach SC
Andrew J. Conklin Bachelor of Science Financial Management Cum Laude Myrtle Beach SC
Elizabeth R. Cox Bachelor of Science Health Science Magna Cum Laude Myrtle Beach SC
Olivia Wolfe Daniels Bachelor of Science Management Myrtle Beach SC
Tessa M. Deneen Master of Science Applied Economics and Statistics Myrtle Beach SC
Joseph A. Desjardins Bachelor of Science Materials Science and Engineering Cum Laude Myrtle Beach SC
Anna G. Dunsford Bachelor of Science Psychology Myrtle Beach SC
Katie Ann Kowalski Bachelor of Arts Architecture Myrtle Beach SC
Filip Robert Leszczynski Bachelor of Science Chemical Engineering Myrtle Beach SC
Alison Grace Markley Bachelor of Science Bioengineering Myrtle Beach SC
Brandon R. Mcintyre Bachelor of Science Psychology Myrtle Beach SC
Zachary W. McMillan Bachelor of Science Bioengineering Myrtle Beach SC
Mackenzie Neil Pearson Bachelor of Science Psychology Myrtle Beach SC
Thomas Wesley Rea Bachelor of Science Computer Science Myrtle Beach SC
Andrew Raymond Rollins Bachelor of Science Mechanical Engineering Myrtle Beach SC
Lara Saleeby Bachelor of Science Civil Engineering Myrtle Beach SC
Nicholas Vincent Silvestri Bachelor of Science Biological Sciences Myrtle Beach SC
William C. White Bachelor of Arts Political Science Cum Laude Myrtle Beach SC
Alicia J. Wideman Bachelor of Science Accounting Myrtle Beach SC
Elizabeth E. Derrick Bachelor of Arts Language and International Trade Newberry SC
Carli Elizabeth Ruff Bachelor of Science Marketing Newberry SC
Haylea Nicole Carter Bachelor of Science Agribusiness Ninety Six SC
Travis Lee Bates Bachelor of Science Mechanical Engineering Norris SC
Nicholas Ryan Addison Bachelor of Science Environmental and Natural Resources North SC
Bradford Lee Buncomb Bachelor of Science Industrial Engineering North Augusta SC
Amelia Jane Carter Bachelor of Science Marketing North Augusta SC
Jacob Luke Collins Bachelor of Science Computer Science North Augusta SC
Kelsey F. Cox Bachelor of Arts Early Childhood Education Cum Laude North Augusta SC
Shelby Mae Ewart Bachelor of Science Chemical Engineering Cum Laude North Augusta SC
Eric Stephen Freebern Bachelor of Science Biological Sciences North Augusta SC
Jessica Lee Fulmer Bachelor of Arts English North Augusta SC
Jordan Alexander Gamble Bachelor of Science Chemical Engineering North Augusta SC
Jessica Minh Trang Hoang Bachelor of Science Health Science North Augusta SC
Benjamin H. Jessee Bachelor of Science Biological Sciences North Augusta SC
Allie E. Jhant Bachelor of Science Economics North Augusta SC
Shayne E. Rimer Bachelor of Science Bioengineering North Augusta SC
Russell K. Scaggs Bachelor of Science Accounting North Augusta SC
Alicia M. Scalia Master of Science Applied Sociology North Augusta SC
Kelly Anne Tinsley Bachelor of Science Graphic Communications North Augusta SC
Ashley N. Townsend Bachelor of Science Environmental and Natural Resources North Augusta SC
Andrew P. Weber Bachelor of Science Financial Management North Augusta SC
Philip Hunter White Bachelor of Arts History Bachelor of Arts Secondary Education North Augusta SC
Sara E. Brace Bachelor of Science Biochemistry North Charleston SC
Kimberly Bui Bachelor of Science Biological Sciences North Charleston SC
Ebony Sharmine Clemmons Bachelor of Science Psychology North Charleston SC
Rachael Lynn Dale Bachelor of Science Industrial Engineering Magna Cum Laude North Charleston SC
Joshua Maleek Francis Bachelor of Science Management North Charleston SC
Jeremy Dean Hartz Bachelor of Arts Architecture North Charleston SC
Christopher Henry Knippenberg Bachelor of Science Mechanical Engineering North Charleston SC
Rasheed Imad Mohtassem Bachelor of Science Management North Charleston SC
Lauren L. Passailaigue Bachelor of Science Health Science North Charleston SC
Tristan Hayden Raphael Bachelor of Arts Psychology North Charleston SC
Joseph Steven Redzikowski Bachelor of Science Chemical Engineering North Charleston SC
Peter Economou Ruby Bachelor of Science Mechanical Engineering North Charleston SC
Morgan Lashae Scott Bachelor of Science Industrial Engineering North Charleston SC
Jason M. Tuten Bachelor of Science Biological Sciences North Charleston SC
David Charles Wright III Bachelor of Science Financial Management North Charleston SC
Mallory Ann Johnson Bachelor of Science Management North Myrtle Beach SC
Sharlen Nguyen Bachelor of Science Geology North Myrtle Beach SC
Gregory Edward Gettings Bachelor of Science Computer Science Okatie SC
Kacey Rae Bair Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Cum Laude Orangeburg SC
Richard Ashby Elliott Bachelor of Science Management Orangeburg SC
Max Addison Huggins Bachelor of Arts Communication Orangeburg SC
Casey L. Jenkins Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Orangeburg SC
Doris D. Staley Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Orangeburg SC
Paul C. Trimmier Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Orangeburg SC
James T. Stevens Bachelor of Science Mathematical Sciences Summa Cum Laude Pacolet Mills SC
Jacklynn Michele Holley Master of Agricultural Education  Agricultural Education Pageland SC
Austin Keith Terry Bachelor of Science Financial Management Pageland SC
Zachary W. Bishop Bachelor of Science Civil Engineering Magna Cum Laude Pauline SC
Hunter Thomas Boniface Bachelor of Science Civil Engineering Pauline SC
Savannah L. Lawson Bachelor of Science Computer Science Pauline SC
Haley Logan Bunch Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Pawleys Island SC
James T. Burdette Bachelor of Science Accounting Pawleys Island SC
Ashlyn E. Cooper Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Pawleys Island SC
Christo Petrus Havenga Bachelor of Science Psychology Pawleys Island SC
Chandler Renee Horton Bachelor of Science Biological Sciences Pawleys Island SC
Samuel K. Mauney Bachelor of Science Management Pawleys Island SC
Holly Marie Mettlen Bachelor of Science Environmental Engineering Pawleys Island SC
Mary K. Mueller Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Pawleys Island SC
Taylor V. Weston Bachelor of Science Management Pawleys Island SC
Kathryn Stuart Whitehead Bachelor of Arts Psychology Modern Languages Pawleys Island SC
Kelsey N. Bennett Bachelor of Science Psychology Pelion SC
Alyson Nichole Danley Bachelor of Science Industrial Engineering Pelion SC
Stephanie Elizabeth Walker Bachelor of Arts Early Childhood Education Cum Laude Pelion SC
Jeremy Manton Fowler Bachelor of Science Anthropology Pelzer SC
Kimberly J. Hair Master of Science Nursing Pelzer SC
John M. Looper Bachelor of Science Financial Management Pelzer SC
Christina Michelle Mixon Bachelor of Science Biochemistry Pelzer SC
Natalie I. Putnam Master of Science Nursing Pelzer SC
Jessica Stacy Bolin Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Pendleton SC
Ethan Daniel Campbell Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Pendleton SC
Stephen Austin Cole Master of Science Plant and Environmental Sciences Pendleton SC
Ruby Evans Coleman Master of Public Administration  Public Administration Pendleton SC
Michael Victor Dorontich Bachelor of Arts Secondary Education History Pendleton SC
Yentl Lalesca Targino Dukart Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Pendleton SC
Christine Elizabeth Duval Doctorate Chemical Engineering Pendleton SC
Adam James Edwards Bachelor of Science Construction Science and Management Cum Laude Pendleton SC
Josiah David Hester Doctorate Computer Science Pendleton SC
Charles Andrew Kirkland Bachelor of Science Marketing Pendleton SC
Brett J. Masneri Bachelor of Science Psychology Cum Laude Pendleton SC
Rachel Morgan Matthews Master of Architecture Architecture Pendleton SC
Nicholas Alexander McMillan Master of Science Wildlife and Fisheries Biology Pendleton SC
Parham Darian Parsadoust Bachelor of Science Computer Science Pendleton SC
Matthew Ryan Quinones Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude Pendleton SC
Joshua Randall Weaver Master of Science Plant and Environmental Sciences Pendleton SC
Adam Hunter Willey Bachelor of Science Environmental Engineering Pendleton SC
Joshua M. Yeargin Bachelor of Science Plant and Environmental Sciences Pendleton SC
Carson O. Young Bachelor of Science Marketing Pendleton SC
Vanessa K. Hilliard Young Doctorate Biological Sciences Pendleton SC
Lori K. Ellenburg Master of Science Nursing Pickens SC
Andrew James Gitto Bachelor of Science Microbiology Pickens SC
Ronald Eric King Bachelor of Science Anthropology Pickens SC
Chance H. Mahanes Bachelor of Science Bioengineering Pickens SC
Maria I. Mata-Gonzalez Bachelor of Science Accounting Pickens SC
Brittany Taylor Patterson Bachelor of Arts Secondary Education English Pickens SC
Stephanie Raquel Pechthalt Bachelor of Arts Architecture Pickens SC
Rachel Elizabeth Trainer Bachelor of Science Marketing Bachelor of Arts English Pickens SC
Brandy Nicole Wilson Bachelor of Science Anthropology Pickens SC
Joseph Christopher Crosby Doctorate Parks, Recreation and Tourism Management Piedmont SC
Stephen T. Dawson Bachelor of Science Civil Engineering Piedmont SC
Corey James Edelman Bachelor of Science Computer Science Piedmont SC
Cam T. Gilreath Bachelor of Arts Biological Sciences Piedmont SC
Nicholas Hood Bachelor of Science Marketing Piedmont SC
Nuchit Kitthawee Bachelor of Science Computer Engineering Piedmont SC
Paiten Lamae Lineberger Bachelor of Science Industrial Engineering Piedmont SC
Taryn Nicole Lorey Bachelor of Science Chemical Engineering Piedmont SC
Abigail A. Lothridge Bachelor of Arts Justice Studies Piedmont SC
Teresa Marie Lyons Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Piedmont SC
Carson Laine Mccoy Bachelor of Arts Sociology Piedmont SC
Logan Austin Mcfall Bachelor of Science Health Science Piedmont SC
Jackson Worthington Moore Bachelor of Science Computer Science Piedmont SC
Hannah N. Raines Bachelor of Arts Communication Magna Cum Laude Piedmont SC
Andrew Lee Rutherford Master of Business Administration Business Administration Piedmont SC
Charles E. Simmons Bachelor of Science Genetics Magna Cum Laude Piedmont SC
Michael J. Stone Bachelor of Science Bioengineering Piedmont SC
Taylor Nicole Sturkie Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Piedmont SC
Taylor Catherine Wilson Master of Arts Communication, Technology, and Society Piedmont SC
Tiffany C. Yu Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Piedmont SC
Mary Katelyn Carlisle Bachelor of Arts Biological Sciences Pinewood SC
India Imani Mcbride Bachelor of Science Psychology Pinewood SC
Rebeckah Samantha Hollowell Master of Science Plant and Environmental Sciences Pomaria SC
Ariel L. Promislow Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Port Royal SC
Joseph Thomas Garand Jr. Bachelor of Science Biological Sciences Powdersville SC
Adam D. Nichols Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Prosperity SC
Sydney Nicole Watts Bachelor of Science Packaging Science Cum Laude Prosperity SC
Ben David Wilson Bachelor of Science Turfgrass Prosperity SC
Roger Aaron Brown Bachelor of Science Political Science Richburg SC
Joseph Garrison McCrorey Bachelor of Science Graphic Communications Richburg SC
Shannon M. Snelgrove Bachelor of Arts Anthropology Magna Cum Laude Richburg SC
Morgan B. Rutland Bachelor of Science Psychology Ridge Spring SC
Garrett Andrew Mock Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Ridgeland SC
Whitney Michele Sewell Master of Science Nursing Ridgeland SC
James Adam Coolman Bachelor of Science Geology Ridgeway SC
Jordanne Lee Harpster Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Ridgeway SC
Kelsey Rae Worthington Bachelor of Science Graphic Communications Ridgeway SC
Saeed Mohammed Al Essadi Master of Business Administration Business Administration Rock Hill SC
Benjamin David Barkley Bachelor of Arts Secondary Education Bachelor of Arts English Magna Cum Laude Rock Hill SC
Vivian Ashford Bates Bachelor of Science Graphic Communications Rock Hill SC
Jenna Lisa Beard Bachelor of Arts Special Education Cum Laude Rock Hill SC
Kathryn Elizabeth Booth Bachelor of Science Justice Studies Magna Cum Laude Rock Hill SC
Hayley E. Boyd Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Rock Hill SC
Ashley G. Bryson Bachelor of Science Industrial Engineering Summa Cum Laude Rock Hill SC
Murphy Alexandra Cannon Bachelor of Science Accounting Rock Hill SC
Melissa Giovanna Copeland Bachelor of Science Bioengineering Rock Hill SC
Courtney Maria Cox Bachelor of Arts Architecture Rock Hill SC
Alexis Mercedes Diaz Bachelor of Science Biological Sciences Rock Hill SC
Carl N. Fitzpatrick Bachelor of Science Mechanical Engineering Rock Hill SC
Samuel C. Greene Bachelor of Science Financial Management Rock Hill SC
Laura Elizabeth Grier Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Rock Hill SC
Rebekah J. Griggs Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Rock Hill SC
Lakwasa G. Heath Bachelor of Science Industrial Engineering Rock Hill SC
Leila B. Hicklin Bachelor of Science Health Science Rock Hill SC
Sarah G. Hicklin Bachelor of Arts Mathematical Sciences Summa Cum Laude Rock Hill SC
Ansel Watts Huckabee Jr. Bachelor of Science Management Rock Hill SC
Julia K. Koon Bachelor of Arts English Magna Cum Laude Rock Hill SC
Victoria D. Le Bachelor of Science Biological Sciences Rock Hill SC
Rachel Caroline Love Bachelor of Arts English Rock Hill SC
Stephanie M. Mansueti Bachelor of Science Bioengineering Rock Hill SC
Sarah A. Marshall Bachelor of Arts History Cum Laude Rock Hill SC
Sarah Grace Mckenrick Bachelor of Arts Political Science Rock Hill SC
Miles Walker Moon Bachelor of Science Civil Engineering Summa Cum Laude Rock Hill SC
Nancy E. Murray Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Rock Hill SC
Duyen Ngoc Nguyen Bachelor of Arts Computer Science Rock Hill SC
Madison A. Norman Bachelor of Science Marketing Rock Hill SC
Bailey Elizabeth Oliver Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Rock Hill SC
Eduardo Rivera Paat II Master of Public Administration  Public Administration Rock Hill SC
Parth Sharad Patel Bachelor of Science Computer Science Rock Hill SC
Corey Lane Redmon Bachelor of Science Computer Science Rock Hill SC
Lucy Elizabeth Nichols Russell Bachelor of Science Psychology Cum Laude Rock Hill SC
William Dibble Sumwalt Bachelor of Science Marketing Rock Hill SC
Raye A. Templeton Bachelor of Science Graphic Communications Rock Hill SC
Julia Russo Triplett Bachelor of Arts Special Education Magna Cum Laude Rock Hill SC
Morgan Alyshia Webster Bachelor of Science Psychology Rock Hill SC
Charlie W. Westbrook III Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Cum Laude Rock Hill SC
Mitchell S. Grant Bachelor of Science Bioengineering Roebuck SC
Madison P. Hope Bachelor of Arts Architecture Magna Cum Laude Roebuck SC
Patrick McAbee Noe Bachelor of Arts Communication Roebuck SC
William B. Ruble Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Roebuck SC
Joshua Lindell Smith Bachelor of Science Mathematical Sciences Roebuck SC
Melanie Ann Davis Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Ruby SC
John Thomas Garrick Bachelor of Science Construction Science and Management St. George SC
Ryan Curtalan Day Bachelor of Science Financial Management Summa Cum Laude St. Helena Island SC
Hunter Roberts Lake Master of Science Computer Engineering St. Matthews SC
Catherine H. Moore Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude St. Matthews SC
Jordan Lee Rucker Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business St. Matthews SC
Daniel Christian Conner Bachelor of Science Accounting Salem SC
Jaret T. Screws Bachelor of Science Computer Science Salem SC
Jeff D. Sinkele Bachelor of Science Financial Management Salem SC
Alfred Banks Camp IV Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Salley SC
Michael Trent Rushton Bachelor of Science Agricultural Education Salley SC
Trent Russell Williams Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Salley SC
Rebekah C. Miller Bachelor of Arts Early Childhood Education Magna Cum Laude Saluda SC
Lauren Nordin Bachelor of Science Microbiology Saluda SC
Fletcher C. Winn Bachelor of Science Agricultural Education Saluda SC
Molly Bao Peterson Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Seabrook Island SC
Emmanuel Amoah Doctorate Chemistry Seneca SC
Meredith L. Arrington Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Seneca SC
Adriane R. Blalock Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Seneca SC
John Allen Bowser Bachelor of Science Industrial Engineering Seneca SC
Colin K. Bradley Bachelor of Science Management Seneca SC
Penny B. Broach Bachelor of Science Nursing Seneca SC
Ellie Lauren Callaway Bachelor of Science Marketing Seneca SC
Johnny Wayne Capps Jr. Bachelor of Science Forest Resource Management Seneca SC
Ashley M. Carroll Bachelor of Science Industrial Engineering Magna Cum Laude Seneca SC
Cory David Comunal Bachelor of Science Financial Management Seneca SC
Joseph Tyler Crane Bachelor of Science Management Seneca SC
Christian T. Crenshaw Bachelor of Science Accounting Seneca SC
Lauren Mckenzie Duncan Bachelor of Arts Psychology Cum Laude Seneca SC
Carra Helen Eisenbies Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Seneca SC
Elizabeth A. Evans Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Seneca SC
Nancy T. Farrar Master of Science Nursing Seneca SC
Maxwell James Fisher Bachelor of Science Packaging Science Seneca SC
Amy Christina Gall Master of Science Physics Seneca SC
Ryan Kirby Geer Bachelor of Science Mechanical Engineering Seneca SC
Christopher Daniel Girardeau Bachelor of Arts Religious Studies Cum Laude Seneca SC
Natalia Carolina Gonzalez Varela Bachelor of Science Health Science Seneca SC
Heeren Manoj Gordhan Doctorate Chemistry Seneca SC
Katherine Leigh Gowin Bachelor of Science Industrial Engineering Seneca SC
Corey Benson Greene Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Seneca SC
Amy Elizabeth Gregory Bachelor of Science Microbiology Seneca SC
Kelsi M. Gwinn Bachelor of Science Psychology Seneca SC
Chelsie B. Hill Bachelor of Science Mechanical Engineering Seneca SC
Hannah Nicole Jones Bachelor of Arts History Seneca SC
James Kenneth Kidd II Bachelor of Arts English Seneca SC
Lauren Eugenia King Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Seneca SC
Kaitlyn Kistler Master of Architecture Architecture Seneca SC
Christopher S. Krier Bachelor of Science Physics Cum Laude Seneca SC
Erin Carroll Langford Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Seneca SC
Austin R. Lay Bachelor of Science Political Science; Bachelor of Arts, Religious Studies; Bachelor of Arts, Philosophy        History Cum Laude Seneca SC
Jonathon R. Leach Bachelor of Science Biochemistry Bachelor of Science Genetics Seneca SC
Maddison Claire Leffel Master of Education Counselor Education Seneca SC
Lauren Patrice Lineberger Bachelor of Science Industrial Engineering Seneca SC
Pooja L. Lippert Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Seneca SC
Coty Andrew Marcengill Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Seneca SC
Chadwick Maurice Mccauley Bachelor of Science Management Seneca SC
Rachel Morgan Mccomas Bachelor of Science Management Seneca SC
Lindsey M. Mccormick Bachelor of Science Nursing Cum Laude Seneca SC
Dalton Bradley Meers Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Seneca SC
Ashley Mock Bachelor of Science Psychology Seneca SC
Eduardo Jose Teixeira Moreira Master of Architecture Architecture Seneca SC
Hailey B. Morris Bachelor of Arts Psychology Seneca SC
Johanna Jean Nemetz Master of Architecture Architecture Seneca SC
Kunal Trushit Patel Master of Architecture Architecture Seneca SC
Vishva R. Patel Bachelor of Science Accounting Seneca SC
Sydney Elizabeth Paul Bachelor of Science Computer Science Bachelor of Science Mathematical Sciences Seneca SC
Joseph Connor Perkins Bachelor of Arts Sociology Seneca SC
Mark Christopher Poleynard Bachelor of Arts Economics Seneca SC
Hannah Davis Price Bachelor of Science Biological Sciences Seneca SC
Hannah Grace Rollins Bachelor of Science Mathematical Sciences Summa Cum Laude Seneca SC
Ashley Elizabeth Schwering Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Seneca SC
John Lawrence Sharpe Bachelor of Science Management Seneca SC
Anthony P. Siano Bachelor of Science Financial Management Seneca SC
Scott R. Slaney Bachelor of Science Bioengineering Seneca SC
Michael A. Stephens Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Seneca SC
Bo Sun Bachelor of Science Mathematical Sciences Summa Cum Laude Seneca SC
Henry Austin Thompson Bachelor of Arts Political Science Economics Magna Cum Laude Seneca SC
Daniel J. Thrift Bachelor of Arts History Summa Cum Laude Seneca SC
Eliana Toro Bachelor of Science Chemical Engineering Seneca SC
Lauren Amanda Tyler Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Seneca SC
Lindsay Anne Wagner Bachelor of Science Biological Sciences Seneca SC
Rebekah Lynn Wales Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Seneca SC
Sarah Watkins Bachelor of Arts English Magna Cum Laude Seneca SC
Madeleine E. Weaver Bachelor of Science Management Seneca SC
Benjamin Rice Wofford III Master of Architecture Architecture Seneca SC
Shelby Lynn Saunders Bachelor of Science Management Sheldon SC
Alexander John Abare Bachelor of Science Plant and Environmental Sciences Magna Cum Laude Simpsonville SC
Margaret S. Ambrose Bachelor of Arts Political Science Simpsonville SC
Clayton George Angermeier Bachelor of Science Accounting Simpsonville SC
Deepti Mahesh Athavale Bachelor of Science Biochemistry Cum Laude Simpsonville SC
Jessica M. Bagwell Bachelor of Arts Early Childhood Education Magna Cum Laude Simpsonville SC
Jacob Scott Bartell Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Simpsonville SC
Ashley Mohr Bentley Education Specialist Administration and Supervision Simpsonville SC
Chandler M. Blackwell Bachelor of Arts Architecture Magna Cum Laude Simpsonville SC
Perry Michael Bolick Bachelor of Science Mechanical Engineering Simpsonville SC
David M. Boylan Bachelor of Science Biological Sciences Simpsonville SC
Mark C. Brackin Bachelor of Science Economics Simpsonville SC
Anna C. Bresette Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Simpsonville SC
Matthew David Bryson Bachelor of Science Chemical Engineering Simpsonville SC
Katherine Elizabeth Byram Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Simpsonville SC
Lacresha Regina Byrd Doctorate Educational Leadership Simpsonville SC
Sarah Diane Chappell Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Simpsonville SC
Jacob Rooke Crouch Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Mackenzie Lauren Dacus Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Simpsonville SC
Chandler V. Dew Bachelor of Science Accounting Simpsonville SC
Ellison G. Dew Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Simpsonville SC
Chiara Elizabeth Diruscio Master of Science Bioengineering Simpsonville SC
James E. Dority Bachelor of Science Chemical Engineering Cum Laude Simpsonville SC
Sean J. Douglas Bachelor of Science Civil Engineering Simpsonville SC
Ngozi Ogechi Eke Master of Science Nursing Simpsonville SC
Paul El-khawaja Bachelor of Science Computer Engineering Simpsonville SC
Andrew S. Elam Bachelor of Science Mechanical Engineering Simpsonville SC
Ryan Nathaniel Epperly Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Simpsonville SC
Harrison A. Estes Bachelor of Science Packaging Science Cum Laude Simpsonville SC
Medaya Miles Flynn Bachelor of Science Health Science Simpsonville SC
Elizabeth A. Foley Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Simpsonville SC
Emily B. Gaillard Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Simpsonville SC
Stacy Steadman Galli Education Specialist Administration and Supervision Simpsonville SC
Mohit Jignesh Gandhi Bachelor of Science Microbiology Cum Laude Simpsonville SC
Stephen Alan Goff Bachelor of Science Mathematical Sciences Simpsonville SC
Amber Kellum Govero Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Simpsonville SC
Peyton Samuel Greene II Bachelor of Science Computer Science Simpsonville SC
Sarah E. Hall Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Simpsonville SC
Robert D. Hannah Bachelor of Science Mechanical Engineering Simpsonville SC
Zachary T. Hargett Bachelor of Science Bioengineering Simpsonville SC
Brian James Haygood Master of Science Civil Engineering Simpsonville SC
Keith Alan Hirshburg Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Joshua John Hollaway Bachelor of Science Chemical Engineering Simpsonville SC
Craig M. Houghton Bachelor of Science Marketing Simpsonville SC
Jeffrey Austin Howard Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Parker N. Howard Bachelor of Science Construction Science and Management Simpsonville SC
Julianne H. Howerton Bachelor of Science Graphic Communications Magna Cum Laude Simpsonville SC
Amy Berglind Hunnicutt Bachelor of Science Industrial Engineering Simpsonville SC
Tiffany J. Hwang Bachelor of Arts Psychology Simpsonville SC
Jimmy Alexander Interiano Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Rebekah Joy Jarratt Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Artis Jhamar Johnson Jr. Bachelor of Science Mechanical Engineering Simpsonville SC
Parker David Johnson Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Simpsonville SC
Abigail E. Kissenberth Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Simpsonville SC
Stephan Andreas Knackstedt Master of Science Mechanical Engineering Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Noah V. Labelle Bachelor of Science Language and International Health Simpsonville SC
Alexis S. Laughlin Bachelor of Arts Early Childhood Education Magna Cum Laude Simpsonville SC
Mitchell Reed Lawson Bachelor of Science Financial Management Simpsonville SC
Taylor Alexis Lawson Bachelor of Arts English Simpsonville SC
Nathaniel T. Link Bachelor of Science Computer Science Simpsonville SC
Timothy K. Litzinger Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Simpsonville SC
Ashley L. Mcateer Master of Education Administration and Supervision Simpsonville SC
Michelle Ann McClellan Master of Education Administration and Supervision Simpsonville SC
Kathryn Mayfield Mcdonald Bachelor of Arts Psychology Simpsonville SC
Emily Ann Mcginley Bachelor of Arts Communication Simpsonville SC
John Robert Mckiernan Bachelor of Science Industrial Engineering Simpsonville SC
Sarah J. Mcnight Master of Science Nursing Simpsonville SC
Erin Leigh McPillan Master of Science Mechanical Engineering Simpsonville SC
Mitchell A. Meadows Bachelor of Science Industrial Engineering Simpsonville SC
Matthew L. Morel Bachelor of Science Marketing Simpsonville SC
Sydney L. Moseley Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Simpsonville SC
Michaela R. Myers Bachelor of Arts Biological Sciences Simpsonville SC
Madison B. Oldham Bachelor of Science Bioengineering Simpsonville SC
Colin Reed Osiecki Bachelor of Science Packaging Science Simpsonville SC
Justin Michael Peck Bachelor of Science Industrial Engineering Simpsonville SC
Tonya Baker Perkins Master of Science Nursing Simpsonville SC
Hollie Christine Peterson Bachelor of Science Health Science Simpsonville SC
Bailey C. Pitts Bachelor of Arts Psychology Magna Cum Laude Simpsonville SC
Jonathan Tyler Pitts Bachelor of Fine Arts Landscape Architecture Simpsonville SC
Mari Elena Ramler Doctorate Rhetorics, Communication and Information Design Simpsonville SC
Hunter Michael Reynolds Bachelor of Science Financial Management Simpsonville SC
Matthew Christian Roach Bachelor of Science Bioengineering Simpsonville SC
Skye Rogers Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Simpsonville SC
Alix Dyan Rokop Bachelor of Fine Arts Visual Arts Simpsonville SC
Ethan J. Ruff Bachelor of Science Chemical Engineering Simpsonville SC
Ryan James Sassi Bachelor of Science Industrial Engineering Simpsonville SC
Matthew Boyd Schifferdecker Bachelor of Science Materials Science and Engineering Simpsonville SC
Marleigh Ruth Selby Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Simpsonville SC
Thomas C. Sharp Bachelor of Science Civil Engineering Simpsonville SC
Malcolm Thomas Soniatdufossat Bachelor of Science Industrial Engineering Simpsonville SC
Campbell T. Starr Bachelor of Science Marketing Simpsonville SC
Chelsea Elizabeth Stebbins Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Simpsonville SC
Bobbie F. Stewart Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Aaron David Stiebohr Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Simpsonville SC
Daniel Nicholas Stone Bachelor of Science Materials Science and Engineering Simpsonville SC
Kaitlyn A. Styles Bachelor of Science Nursing Cum Laude Simpsonville SC
Hannah Kathleen Survance Bachelor of Science Economics Simpsonville SC
Ricky Allen Symsick Bachelor of Science Mechanical Engineering Simpsonville SC
Heloisa Da Cunha Ubarana Bachelor of Arts English Simpsonville SC
Thomas James Veltri Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Kamran A. Warsi Bachelor of Science Industrial Engineering Simpsonville SC
Kathryn G. Watson Bachelor of Science Industrial Engineering Cum Laude Simpsonville SC
Amanda Elise Wells Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Simpsonville SC
Braxton M. Wilson Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Simpsonville SC
Thomas Adam Coates Doctorate Forest Resources Six Mile SC
Charles B. Colberg Bachelor of Science Economics Six Mile SC
Garrett Wallace Dickinson Bachelor of Science Construction Science and Management Six Mile SC
Michael Dennis Gensler Bachelor of Science Construction Science and Management Six Mile SC
Augusta W. Hershberger Bachelor of Science Psychology Six Mile SC
Kaitlyn E. Martin Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Six Mile SC
Cameron Scott Mccall Bachelor of Science Accounting Six Mile SC
Justin A. Miller Bachelor of Science Construction Science and Management Six Mile SC
Dorothy Lisa Puma Bachelor of Science Computer Information Systems Six Mile SC
Samantha Danielle Simpson Bachelor of Science Psychology Magna Cum Laude Six Mile SC
Lesley Ann Stone Bachelor of Science Health Science Six Mile SC
Aaron Dennis Coffey Bachelor of Science Construction Science and Management Slater SC
Garrett Joseph Hall Master of Science Mechanical Engineering Smoaks SC
Kimberly Renee Lyons Doctorate Civil Engineering Smoaks SC
Sarah Ann Babrowicz Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Spartanburg SC
Grace Elizabeth Breed Bachelor of Science Psychology Spartanburg SC
Phillip H. Bridges Bachelor of Science Bioengineering Spartanburg SC
Avery D. Brock Bachelor of Science Economics Spartanburg SC
Nicholas R. Broome Bachelor of Arts Political Science Magna Cum Laude Spartanburg SC
Andrew C. Burns Bachelor of Science Financial Management Spartanburg SC
Thavi Cathy Chhoun Bachelor of Science Bioengineering Spartanburg SC
Alexis Rae Corkren Bachelor of Science Marketing Cum Laude Spartanburg SC
Rachel Anna Crocker Bachelor of Science Marketing Spartanburg SC
Joshua Adam Deguzman Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Spartanburg SC
Harsit Devang Desai Bachelor of Science Management Spartanburg SC
Andrew B. Devore Bachelor of Science Financial Management Spartanburg SC
Faith Elizabeth Dunn Bachelor of Science Biological Sciences Spartanburg SC
Mary Elise Alexandria Fore Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Spartanburg SC
Greyson C. Furnas Bachelor of Science Management Spartanburg SC
Trevor L. Gilmer Bachelor of Science Electrical Engineering Spartanburg SC
Avery M. Haimbach Bachelor of Science Health Science Spartanburg SC
John Peter Hallinan Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Spartanburg SC
Paige Garland Harris Bachelor of Arts History Spartanburg SC
Zackary Robert Hewitt Bachelor of Science Electrical Engineering Cum Laude Spartanburg SC
Christopher B. Hicks Bachelor of Science Bioengineering Spartanburg SC
Taylor Elizabeth Hughes Bachelor of Science Genetics Cum Laude Spartanburg SC
Zachary Ray Johnston Bachelor of Science Mathematical Sciences Spartanburg SC
Lauren A. Koch Bachelor of Arts Biological Sciences Spartanburg SC
Tyler Steven Lagnese Bachelor of Science Industrial Engineering Spartanburg SC
Ryan Patrick Lawson Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Spartanburg SC
Jonathan Stephen Litoff Master of Science Civil Engineering Spartanburg SC
James Randall Mabry Jr. Bachelor of Science Electrical Engineering Spartanburg SC
Conner M. Magar Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Spartanburg SC
Nicole L. Michaud Bachelor of Science Computer Science Spartanburg SC
Tylaar Jaquan Miller Bachelor of Science Graphic Communications Spartanburg SC
Alexander G. Muller Bachelor of Science Mechanical Engineering Spartanburg SC
Sean Austen Palmer Bachelor of Science Sociology Spartanburg SC
John Barry Pettit Bachelor of Science Industrial Engineering Spartanburg SC
Allison Major Pickens Bachelor of Science Marketing Cum Laude Spartanburg SC
Mary Catherine Anne Remington Master of Science Food, Nutrition, and Culinary Sciences Spartanburg SC
William Richard Ridlehuber Bachelor of Science Forest Resource Management Spartanburg SC
Hannah E. Roberts Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Spartanburg SC
Reed Wayne Rohlman Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Spartanburg SC
Kelly M. Ryan Bachelor of Arts Biological Sciences Cum Laude Spartanburg SC
Taylor Lane Shilling Bachelor of Arts Sports Communication Spartanburg SC
Nettie K. Shull Bachelor of Science Psychology Spartanburg SC
Ethan J. Smith Bachelor of Arts Language and International Trade Spartanburg SC
Sydney A. Smith Bachelor of Science Mathematical Sciences Spartanburg SC
Temple M. Smith Bachelor of Arts Modern Languages Magna Cum Laude Spartanburg SC
Lucas Martin Strehl Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Spartanburg SC
Evelyn M. Tate Bachelor of Science Health Science Spartanburg SC
Charles Edward Watson III Bachelor of Science Management Spartanburg SC
Cody J. Huggins Bachelor of Science Management Starr SC
Madeline Katherine Leitch Bachelor of Science Psychology Sullivans Island SC
Charles McLain Reese Bachelor of Science Industrial Engineering Sullivans Island SC
Hawkins Smith Schirmer Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Sullivans Island SC
Michael Dakota Achord Bachelor of Science Electrical Engineering Summerville SC
Allison Enverga Acosta Bachelor of Science Environmental Engineering Cum Laude Summerville SC
Joseph Oluwasegun Amon Jr. Bachelor of Arts Communication Summerville SC
Sarah Elise Barsaleau Bachelor of Science Marketing Summerville SC
Ryan A. Becwar Bachelor of Science Computer Science Summerville SC
Daniel M. Belken Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Summerville SC
Margaret E. Bray Bachelor of Science Graphic Communications Summerville SC
Alexis P. Cone Bachelor of Science Financial Management Summerville SC
Victoria Jade Cooper Bachelor of Arts Communication Cum Laude Summerville SC
Savannah Marie Diclementi Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Summerville SC
Patrick Kyle Flanagan Bachelor of Science Physics Summerville SC
Mary Catherine Allen Frost Bachelor of Arts Language and International Trade Summerville SC
Michelle Fuentes Bachelor of Science Language and International Health Summerville SC
Kylie Michelle Kamaileokalani Gomes Master of Science Industrial Engineering Summerville SC
James Foster Govan Bachelor of Science Biological Sciences Summerville SC
Sara I. Grant Bachelor of Science Biological Sciences Summerville SC
Andrew H. Gresham Bachelor of Arts Computer Science Summerville SC
Brooke Spencer Haile Bachelor of Science Psychology Summerville SC
Kristen R. Hawley Bachelor of Science Management Summerville SC
Kyle L. Hongsermeier Bachelor of Science Industrial Engineering Magna Cum Laude Summerville SC
Samantha C. Horn Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Summerville SC
Matthew Martin Houston Bachelor of Science Computer Science Summerville SC
Zachary C. Howard Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Summerville SC
Trevor Glenn Huggins Master of Science Civil Engineering Summerville SC
Melissa E. Jacobs Master of Arts Communication, Technology, and Society Summerville SC
Sean G. Kamperman Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Summerville SC
Connor W. Lee Bachelor of Science Mechanical Engineering Summerville SC
Emily R. Leiendecker Bachelor of Science Economics Summerville SC
Craig Jordan Lilienthal Jr. Bachelor of Science Economics Summerville SC
Brian Scott Londergan Bachelor of Science Computer Engineering Summerville SC
Rebecca A. Long Bachelor of Science Psychology Summerville SC
Michelle Teresa Lussier Bachelor of Science Biochemistry Summerville SC
Dylan M. McCoy Bachelor of Science Computer Science Summerville SC
Timothy Ian McVicker Bachelor of Science Computer Science Summerville SC
Tu D. Nguyen Bachelor of Science Chemical Engineering Summerville SC
Emily R. Pelletier Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Summerville SC
Jacob James Wayne Presnell Bachelor of Science Graphic Communications Summerville SC
Thomas J. Purcell Bachelor of Science Civil Engineering Summerville SC
Aaron P. Schmitt Bachelor of Science Civil Engineering Summerville SC
Charlotte A. Snook Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Summerville SC
Kara S. Stem Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Summerville SC
Ashley L. Tant Bachelor of Science Psychology Summerville SC
Rachel R. Thurmes Bachelor of Science Biosystems Engineering Summerville SC
Michael Alan Tibbs Bachelor of Science Electrical Engineering Cum Laude Summerville SC
Kristina R. Toney Bachelor of Arts Communication English Summa Cum Laude Summerville SC
Sara Alexandra Volpe Bachelor of Science Graphic Communications Summerville SC
Bailey-Jean Walker Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Summerville SC
Christian Allen Weeks Master of Fine Arts Digital Production Arts Summerville SC
Grayson Paul Williams Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Summerville SC
Rhiannon Catherine Williams Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Summerville SC
Charles Segars Barnes Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Sumter SC
Joseph B. Cahill Bachelor of Science Health Science Cum Laude Sumter SC
Matthew S. Delarosa Bachelor of Science Anthropology Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Sumter SC
Seamus Patrick Delehanty Bachelor of Arts Psychology Sumter SC
Jayne Mayes Dingle Bachelor of Arts Secondary Education Bachelor of Arts English Sumter SC
Nathan Earl Downer Bachelor of Science Agribusiness Sumter SC
Kyle O. Duffy Bachelor of Science Financial Management Sumter SC
Cody Allen Floyd Bachelor of Science Agricultural Education Sumter SC
Stuart Lee Jackson Bachelor of Science Computer Science Sumter SC
Rachel Nicole Jekel Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Sumter SC
Kwang Y. Kim Bachelor of Science Computer Science Sumter SC
William Caleb Knight Bachelor of Arts Political Science Sumter SC
Phillip J. Latham Bachelor of Arts Biological Sciences Sumter SC
Eileen O'Dell Mahoney Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Cum Laude Sumter SC
Joshua T. Pannell Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Sumter SC
Chelsea Marie Pastore Bachelor of Science Psychology Sumter SC
Chad Maurice Richardson Master of Education Counselor Education Sumter SC
Anne-Davis Shaw Bachelor of Science Graphic Communications Sumter SC
Jermaine Jacob Shaw Doctorate Food Technology Sumter SC
Hoyt P. Shuler Bachelor of Science Financial Management Sumter SC
Taylor M. Solberg Bachelor of Science Marketing Sumter SC
Hannah Margaret Staley Bachelor of Arts Language and International Trade Magna Cum Laude Sumter SC
Cori J. Stroebel Bachelor of Science Nursing Cum Laude Sumter SC
Lindsey B. Weathersbee Bachelor of Science Psychology Sumter SC
Timothy M. Wilson Bachelor of Science Biological Sciences Sumter SC
Morgan Hart Patterson Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Sunset SC
Dorothy Lynn Warren Master of Science Nursing Sunset SC
Matthew S. Beazley Bachelor of Science Computer Science Surfside Beach SC
Jenna Noelle Kinard Bachelor of Science Biological Sciences Swansea SC
Matthew Lawrence Neese Bachelor of Science Industrial Engineering Swansea SC
David Allan Poulson Sr. Master of Public Administration  Public Administration Tamassee SC
Reagan Marie Bachour Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Taylors SC
Caelin Gabrielle Brannen Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Taylors SC
Bryan A. Britt Bachelor of Science Biological Sciences Taylors SC
Elizabeth Grace Brown Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Taylors SC
Benton D. Burns Bachelor of Science Electrical Engineering Magna Cum Laude Taylors SC
Christopher W. Duncan Bachelor of Science Computer Science Taylors SC
Olivia B. Felber Bachelor of Science Environmental Engineering Cum Laude Taylors SC
Kelsie Elizabeth Fowler Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Taylors SC
Hannah Sarah Gaulden Bachelor of Science Chemistry Cum Laude Taylors SC
Casey L. Halterman Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Taylors SC
Denny Ho Huynh Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Taylors SC
Kwa'shun Shakel Jackson Bachelor of Science Mechanical Engineering Taylors SC
Austin T. Lowrey Bachelor of Science Financial Management Taylors SC
Ryan Scott Lynch Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Taylors SC
Mathieu Paul Maggio Bachelor of Science Civil Engineering Taylors SC
Shante McDuffie Bachelor of Arts Sociology Taylors SC
Margaret Louise McFarlane Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Taylors SC
Lauren Gabrielle Mecklenborg Bachelor of Science Marketing Taylors SC
Robyn Elizabeth Baskin Miller Master of Education Counselor Education Taylors SC
Ana Sofia Montoya Bachelor of Science Language and International Health Magna Cum Laude Taylors SC
Mary Paige Morgano Bachelor of Science Nursing Taylors SC
Rhoda Maritza Oehrig Bachelor of Fine Arts Visual Arts Magna Cum Laude Taylors SC
Brian Perry Pierson Master of Business Administration Business Administration Taylors SC
Sarah M. Pratt Bachelor of Arts Early Childhood Education Magna Cum Laude Taylors SC
Landon S. Ragin Bachelor of Science Accounting Taylors SC
Andrew R. Sedler Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Taylors SC
Casey Alexis Shelton Bachelor of Arts Secondary Education English Taylors SC
Ashana K. Taylor Bachelor of Arts Political Science Taylors SC
Lauren Elaine Utley Bachelor of Arts Psychology Taylors SC
Jonathan Michael Barre Bachelor of Science Industrial Engineering Tega Cay SC
Alyssa A. Dickman Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Tega Cay SC
Zachary L. Dulcie Bachelor of Science Mechanical Engineering Tega Cay SC
Katelynn A. Elms Bachelor of Science Biological Sciences Tega Cay SC
Kevin E. Fielden Master of Business Administration Business Administration Tega Cay SC
Katelyn A. Gano Bachelor of Arts Political Science Tega Cay SC
Andrew D. Hicks Bachelor of Science Financial Management Tega Cay SC
Alexis Bridget Hug-Marshall Bachelor of Science Economics Tega Cay SC
Gabriella Marie Hummel Bachelor of Science Microbiology Tega Cay SC
Madison Rae Mcgregor Bachelor of Science Graphic Communications Tega Cay SC
Megan Samantha Polito Bachelor of Science Biological Sciences Tega Cay SC
Lucas D. Powell Bachelor of Science Mechanical Engineering Tega Cay SC
Hunter Joseph Smith Bachelor of Science Mechanical Engineering Tega Cay SC
Luke T. Tremblay Bachelor of Science Physics Tega Cay SC
Allison Leigh King Bachelor of Science Marketing Timmonsville SC
Mark Edward White Bachelor of Science Packaging Science Timmonsville SC
Jonathan D. Bull Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Townville SC
John A. Holder Bachelor of Science Chemical Engineering Townville SC
Elizabeth Brook Irvin Bachelor of Science Psychology Townville SC
Erin Marie Record Bachelor of Arts English Townville SC
Conner Nicholas Russ Bachelor of Science Economics Townville SC
Ansley P. Thomas Bachelor of Science Marketing Townville SC
Rebekah D. Casad Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Travelers Rest SC
Zachary L. Cashion Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Travelers Rest SC
Victoria Marie Cespedes Bachelor of Science Genetics Travelers Rest SC
Carl E. Ehrett Master of Science Mathematical Sciences Travelers Rest SC
Alexander G. Poore Bachelor of Science Computer Engineering Travelers Rest SC
Audrey Lynn Seely Bachelor of Science Biological Sciences Travelers Rest SC
Joshua M. Short Bachelor of Science Biosystems Engineering Travelers Rest SC
Tyler Nathaniel Silvers Master of Business Administration Business Administration Master of Architecture Architecture Travelers Rest SC
Casey Renee Miller Bachelor of Arts English Troy SC
Ollie V. Burns Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Union SC
Connor A. Hudson Bachelor of Science Electrical Engineering Summa Cum Laude Union SC
Deion M. Jamison Bachelor of Science Sociology Vance SC
Ethan Lakota McAlhaney Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Varnville SC
Creighton Summers Culvern Bachelor of Science Financial Management Wagener SC
George H. Gallop III Bachelor of Science Agricultural Education Wagener SC
Rachael Elena Addis Master of Science Mechanical Engineering Walhalla SC
Devan Ann Book Bachelor of Science Graphic Communications Walhalla SC
Lillian Meriel Cleveland Master of Science Management Walhalla SC
Leah N. Duncan Bachelor of Science Marketing Walhalla SC
Joshua David Moses Bachelor of Science Biological Sciences Walhalla SC
Joshua Day Steele Bachelor of Arts English Cum Laude Walhalla SC
Kylie Rebecca Stephens Bachelor of Science Mathematical Sciences Walhalla SC
Brandon M. Avant Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Walterboro SC
Mary H. Brown Bachelor of Science Health Science Walterboro SC
Alondra DeSantiago Bachelor of Science Health Science Walterboro SC
Jonathan Keith Rizer Bachelor of Science Forest Resource Management Walterboro SC
Robert T. Boland III Bachelor of Science Industrial Engineering Warrenville SC
Kaitlin Grace Strawhorn Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Waterloo SC
Francisco Javier Gutierrez Bachelor of Science Electrical Engineering Wellford SC
Erika C. Arvay Bachelor of Science Chemical Engineering West Columbia SC
Stephen Lee Nesbitt Broome Bachelor of Arts Communication West Columbia SC
Corey D. Day Bachelor of Arts Architecture West Columbia SC
Jeffery Alexander Derrick Bachelor of Science Agricultural Education West Columbia SC
Michael D. Elbrecht Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude West Columbia SC
Samuel Edward Hess Bachelor of Science Civil Engineering Cum Laude West Columbia SC
Christian David Jackson Bachelor of Science Economics West Columbia SC
Spencer H. Lauber Bachelor of Science Accounting West Columbia SC
Andrew Marcus Leplatt Bachelor of Science Political Science West Columbia SC
Logan Alane Lyles Bachelor of Science Graphic Communications West Columbia SC
April Elizabeth Ouzts Bachelor of Science Health Science West Columbia SC
Drayton Brooks Reeley Bachelor of Science Management West Columbia SC
James Dubose Scott Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences West Columbia SC
Stephen Joseph Skrocki Bachelor of Science Graphic Communications West Columbia SC
Austin Anthony Staudt Bachelor of Science Marketing West Columbia SC
Jordan M. Webb Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude West Columbia SC
Olivia Ann Addis Bachelor of Science Biological Sciences West Union SC
Rachel Mckinley Mangan Bachelor of Fine Arts Visual Arts Magna Cum Laude West Union SC
Shanna Lynn Pearce Bachelor of Science Chemical Engineering West Union SC
Morgan Maraine Anderson Bachelor of Science Chemistry Westminster SC
Bryan Douglas Chirillo Bachelor of Science Mechanical Engineering Westminster SC
Matthew Franklin Goldin Bachelor of Arts Sociology Westminster SC
David Edward Lyles Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Westminster SC
Brandon Eugene Lynch Bachelor of Science Management Westminster SC
Cassidy J. Westmoreland Bachelor of Science Bioengineering Westminster SC
Lynn Andrews Edwards Education Specialist Counselor Education Williamston SC
Westley Adam Enfinger Bachelor of Science Industrial Engineering Williamston SC
Katie M. Ferguson Bachelor of Arts English Williamston SC
Kelsey M. Frazier Bachelor of Science Marketing Williamston SC
Matthew R. Higgins Bachelor of Science Computer Science Williamston SC
John Clayton Mangum III Bachelor of Science Mechanical Engineering Williamston SC
Casey Michelle Philyaw Bachelor of Science Psychology Williamston SC
Gerardo Rodriguez Bachelor of Science Construction Science and Management Williamston SC
Kelley D. Thompson Bachelor of Science Nursing Cum Laude Williamston SC
Walter Elain Seibles Bachelor of Science Construction Science and Management Winnsboro SC
Joseph D. Alvarez Bachelor of Science Materials Science and Engineering Woodruff SC
Eric B. Hair Bachelor of Science Chemical Engineering Woodruff SC
Erin Paige Pennell Bachelor of Science Political Science Bachelor of Science Economics Magna Cum Laude Woodruff SC
Emily Rebekah Taylor Bachelor of Science Language and International Health Cum Laude Woodruff SC
Alyssa R. Tebault Bachelor of Science Health Science Woodruff SC
Anna C. Trench Bachelor of Science Marketing Woodruff SC
Haley Rae White Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Woodruff SC
Tucker James Wood Bachelor of Science Environmental Engineering Woodruff SC
Austin E. Wooten Bachelor of Science Management Woodruff SC
Maxwell Gabriel Ames Bachelor of Science Mechanical Engineering York SC
Stroud Fuller Baker Bachelor of Arts Economics York SC
Caroline Rebeca Bryant Bachelor of Arts Computer Science York SC
Rebecca K. Day Bachelor of Arts Political Science York SC
William E. Flanagan Bachelor of Science Marketing York SC
Christopher David Ingolia Bachelor of Science Management York SC
Benjamin Alexander Jones Bachelor of Science Electrical Engineering York SC
Bethany Alise Moorefield Bachelor of Science Industrial Engineering York SC
Kameron H. Puckett Bachelor of Arts Biological Sciences York SC
Samantha Lynn Rich Bachelor of Arts Political Science York SC
Rodney Daniel Taylor II Master of Architecture Architecture York SC
Savannah Marie Mccormick Bachelor of Science Management Anchorage AK
Antoine Jamar McClain Bachelor of Science Sociology Anniston AL
Connor Y. Bradley Master of Education Counselor Education Auburn AL
Abby E. Jones Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Auburn AL
Charles A. Weirick Bachelor of Science Mechanical Engineering Huntsville AL
Samuel B. Parsons Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Riverside AL
Kimberly Beason Bergman Master of Science Biological Sciences Scottsboro AL
Rick Len Robertson Master of Science Biological Sciences Tuscumbia AL
Braylon Anthony Junior Master of Education Counselor Education Little Rock AR
Andrew Nicholas Doss Bachelor of Science Mathematical Sciences Chandler AZ
Ryan Patrick Danahy Bachelor of Science Mechanical Engineering Fountain Hills AZ
Michael B. Scarnato Bachelor of Science Financial Management Phoenix AZ
Sydney Rae Harding Bachelor of Science Genetics Tucson AZ
Cameron Falconer Nolan Bachelor of Science Health Science Magna Cum Laude Tucson AZ
Christine Marie Duoos Bachelor of Arts Communication Magna Cum Laude Del Mar CA
Wyatt J. Amaral Bachelor of Science Economics Cum Laude Fairfield CA
Mary Jean Cook Master of Science Biological Sciences Fresno CA
Christopher R. Sarricchio Master of Education Counselor Education Goleta CA
Qi Xiao Master of Science Computer Science Los Altos CA
Jessica Marie Picone Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Morgan Hill CA
Nicholas S. Storm Bachelor of Science Financial Management Newport Beach CA
Ryan Edward Bartley Bachelor of Arts Economics Novato CA
Elizabeth L. Mercer Bachelor of Arts Psychology Palo Alto CA
Jacob Robert Schlachte Bachelor of Arts Special Education Cum Laude Pleasanton CA
Kashyap Yechuri Bachelor of Science Computer Science Pleasanton CA
Madison C. Huffman Bachelor of Science Microbiology Summa Cum Laude San Clemente CA
Shira Maltz DeGraffenreid Master of Science Biological Sciences San Diego CA
Matthew Lee Diener Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition San Diego CA
Wain Tyndall Owings Master of Real Estate Development Real Estate Development San Francisco CA
Manuel Antonio Rodriguez Jr. Master of Arts Communication, Technology, and Society San Jose CA
Kathryn Rice Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Santa Ana CA
Cecilia Margaret Prentice Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Santa Clara CA
Miranda G. Allen Bachelor of Science Financial Management Saratoga CA
Durley Anne Nolen Master of Science Biological Sciences Temecula CA
Zahra Ronaghi Doctorate Bioengineering Walnut Creek CA
Blake Alan Snyder Bachelor of Science Mechanical Engineering Centennial CO
Jackson W. Ingalls Bachelor of Science Financial Management Englewood CO
Brianna Marie Mcewen Bachelor of Science Financial Management Bachelor of Science Economics Monument CO
Kyle Ivan Parker Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Westminster CO
Liam Christ Bachelor of Science Chemical Engineering Cum Laude Bolton CT
Ashley-Marie Portal Bachelor of Science Language and International Health Bristol CT
Patrick David Hegarty Bachelor of Science Economics Brookfield CT
Francis Mark Amoroso Jr. Bachelor of Science Accounting Canton CT
Samuel George Brown Bachelor of Science Accounting Cheshire CT
Jessica Laine Augeri Bachelor of Science Graphic Communications Cromwell CT
Reed Wolfe Coots Bachelor of Science Materials Science and Engineering Magna Cum Laude Darien CT
Christopher H. Hildreth Bachelor of Science Marketing Darien CT
Robert Andrew Maley Jr. Bachelor of Science Marketing Darien CT
Blair J. Pelley Bachelor of Arts Political Science Cum Laude Darien CT
Katherine Bridget Tyrrell Bachelor of Arts Communication Darien CT
Edwin Harrison Lorah III Bachelor of Science Financial Management East Lyme CT
Shannon Michelle Sullivan Bachelor of Science Bioengineering East Lyme CT
Graham James Boatwright Bachelor of Science Materials Science and Engineering Magna Cum Laude Fairfield CT
Margaret Jackman Kelly Bachelor of Science Marketing Cum Laude Glastonbury CT
Declan C. O'Connell Bachelor of Science Management Cum Laude Glastonbury CT
Henry Mccarthy Purtill Bachelor of Science Mechanical Engineering Glastonbury CT
Andrew Paul Depatie Bachelor of Science Financial Management Guilford CT
Caroline K. Andrews Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Magna Cum Laude New Fairfield CT
Eric B. Weingart Bachelor of Science Accounting New Hartford CT
Andrew M. Mccarter Bachelor of Science Computer Science Newington CT
Joseph Harrison Malley Bachelor of Science Financial Management Ridgefield CT
Christopher J. Mirra Bachelor of Science Financial Management Ridgefield CT
Gregory Richard Lupinacci Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Stamford CT
Tyler James Bieling Bachelor of Science Construction Science and Management Trumbull CT
Danielle M. Haight Bachelor of Science Marketing Bachelor of Arts Modern Languages Magna Cum Laude Trumbull CT
Christine Halls Bachelor of Science Marketing Trumbull CT
Anne K. Stauffer Bachelor of Arts Special Education Cum Laude West Hartford CT
Jack Vincent Genovese III Bachelor of Science Economics West Simsbury CT
Katherine R. Worthen Bachelor of Arts Communication Summa Cum Laude West Simsbury CT
Anne C. Giordano Bachelor of Arts English Cum Laude Wilton CT
Robert S Marino Bachelor of Science Construction Science and Management Wilton CT
Tyler Reagan Smith Bachelor of Arts Political Science Woodbury CT
Kirsten A. Freeman Master of Science Historic Preservation Washington DC
Phillip Shawn Walker Master of Science Youth Development Leadership Washington DC
Ryan T. Logan Bachelor of Science Biological Sciences Dover DE
Colin Walter Fitt Bachelor of Arts Computer Science Lewes DE
Samuel Quillen Carney Bachelor of Science Financial Management Wilmington DE
Nathaniel Pierson Long Bachelor of Science Mechanical Engineering Wilmington DE
Jacob Walloga Master of Arts Economics Brandon FL
Shivani Sudhanshu Desai Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Cape Coral FL
Paul Hill Medling Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Clearwater FL
Bradley William Van Rassel Bachelor of Arts Architecture Coral Springs FL
Joann Lynn Wobby Bachelor of Science Marketing Fort Lauderdale FL
Kenleigh G. Clark Bachelor of Science Management Fort Myers FL
Kristen D'Von Goodson Bachelor of Science Accounting Fort Myers FL
Jeffrey S. Caudill Master of Science Environmental Engineering and Science Fort Walton Beach FL
Paul Erik Kulig Bachelor of Science Mechanical Engineering Groveland FL
Adrian Demetric Baker Bachelor of Arts English Hallandale Beach FL
Alexander Glen Martin Bachelor of Science Industrial Engineering Heathrow FL
Alexandria Araelia Whidden Master of Science Biological Sciences Homestead FL
Amanda Doris Farthing Bachelor of Science Industrial Engineering Summa Cum Laude Indialantic FL
Paige Elizabeth Olsen Bachelor of Science Marketing Jacksonville FL
Michael Hattie Simmons Master of Education Counselor Education Jacksonville FL
Anna K. Smith Bachelor of Science Nursing Jacksonville FL
Stacy Davis Master of Architecture Architecture Lake Placid FL
Colin P. Yates Bachelor of Science Mechanical Engineering Lakewood Ranch FL
Abigail Grace Nelsen Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Longwood FL
Vivic Harrinanan Master of Science Mechanical Engineering Melbourne FL
Adam Scott Klett Doctorate Chemical Engineering Melbourne FL
Miranda Pelkey Doctorate Industrial/Organizational Psychology Melbourne FL
Myrtede Christie Alfred Doctorate Industrial Engineering Miami FL
Eric A. Couto Bachelor of Science Accounting Miami FL
Katherine A. Cherry Bachelor of Arts Secondary Education History Summa Cum Laude Ocala FL
Lauren Alexandra O'Connor Bachelor of Arts Elementary Education Ocean Ridge FL
Samantha Nicole Cuffe Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Odessa FL
Stephanie Leeanne Erickson Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Odessa FL
Julie Anne Fleishman Master of Education Counselor Education Orlando FL
Lydia J. Hammond Bachelor of Arts Psychology Orlando FL
Stephen C. Linnell Bachelor of Science Computer Science Osprey FL
Kaylee Marie Clark Bachelor of Science Chemistry Cum Laude Palm Bay FL
Richard Walker Jackson Bachelor of Science Computer Engineering Palm City FL
Matthew C. Seelye Jr. Bachelor of Science Accounting Parkland FL
Jordan Catherine Higgins Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Cum Laude Pensacola FL
William Claiborne Allen Bachelor of Science Financial Management Ponte Vedra Beach FL
Eric William Bush Bachelor of Science Civil Engineering Ponte Vedra Beach FL
Reid Armistead Hayes Bachelor of Science Construction Science and Management Ponte Vedra Beach FL
Lauren A. Hurlburt Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Ponte Vedra Beach FL
Natalie Michelle Montoya Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Ponte Vedra Beach FL
Jesse Dymon Adams Bachelor of Arts Communication Port Saint Lucie FL
Shannon Erica Connolly Master of Agricultural Education  Agricultural Education Riverview FL
Taylor Nicole Conlon Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences St. Augustine FL
Courtney J. Hund Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude St. Augustine FL
Elizabeth Bordes Sabo Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences St. Augustine FL
Conor T. Heron Bachelor of Science Economics St. Petersburg FL
Abigail Ming Ying Titmas Bachelor of Science Financial Management St. Petersburg FL
Anastasia Marie Pressel Bachelor of Science Management Sarasota FL
Johnathan Joseph Johnston Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Sebastian FL
Marissa LaMonda Johnston Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Sebastian FL
Karley A. English Bachelor of Arts Elementary Education Tampa FL
Kristen N. Gay Doctorate Rhetorics, Communication and Information Design Tampa FL
Rachel B. Osiason Bachelor of Science Nursing Tampa FL
James Austin Townsend Doctorate Materials Science and Engineering Temple Terrace FL
Savannah Marie Gillespie Bachelor of Science Language and International Health Vero Beach FL
Christopher Logan Cline Bachelor of Science Industrial Engineering West Palm Beach FL
Kathryn Daniels Lord O'Donnell Bachelor of Science Management West Palm Beach FL
Sarah C. Rowlinson Doctorate Bioengineering West Palm Beach FL
Michelle Hiscock Master of Arts Professional Communication Wewahitchka FL
Shonda Denise Davis Master of Science Biological Sciences Albany GA
Kaylyn Parks Bidwell Bachelor of Science Nursing Alpharetta GA
Wesley Colin Brown Bachelor of Science Management Alpharetta GA
Madeline A. Butzer Bachelor of Arts Special Education Summa Cum Laude Alpharetta GA
Ashley C. Gentry Bachelor of Science Nursing Cum Laude Alpharetta GA
Justin Gregory Mihalik Bachelor of Science Accounting Alpharetta GA
Elizabeth Katherine Moore Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Alpharetta GA
Margaret A. Wharton Bachelor of Science Marketing Alpharetta GA
Caroline Leann Darnell Master of Science Historic Preservation Athens GA
Rachel Ree Anderson Bachelor of Science Graphic Communications Atlanta GA
Hannah H. Bell Bachelor of Arts Psychology Atlanta GA
Thomas Gibson Black Bachelor of Science Mathematical Sciences Atlanta GA
Caroline A. Buffington Bachelor of Science Marketing Atlanta GA
Chandler Reginald Cook Bachelor of Science Materials Science and Engineering Atlanta GA
Andrew Ryan Farrell Bachelor of Science Industrial Engineering Atlanta GA
Shannon Taylor Fischer Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Atlanta GA
Isabelle Avery Herlan Bachelor of Science Marketing Atlanta GA
Kelsey L. Herring Bachelor of Science Environmental Engineering Atlanta GA
Meagan S. Huff Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Atlanta GA
Andrew T. Johnson Bachelor of Science Financial Management Atlanta GA
Charles Martin Link III Bachelor of Science Computer Engineering Atlanta GA
Robert Julian McCamy III Bachelor of Science Financial Management Atlanta GA
David L. Oglesby Bachelor of Science Bioengineering Atlanta GA
Eleanor L. Schroeder Bachelor of Science Civil Engineering Atlanta GA
Christopher Michael Tigges Bachelor of Science Mechanical Engineering Atlanta GA
Jean-Pierre Edward Wersinger Master of Architecture Architecture Atlanta GA
Timothy John White Bachelor of Science Financial Management Magna Cum Laude Atlanta GA
Craig J. Claffey Bachelor of Science Industrial Engineering Augusta GA
William N. Newton Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Augusta GA
Baylor Kelly Ronemus Bachelor of Science Forest Resource Management Augusta GA
Rachel Nicole Pope Master of Science Environmental Engineering and Science Blairsville GA
Maverick Cade Morris Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Broxton GA
Daniel H. Infante Bachelor of Science Bioengineering Buford GA
Leah Elizabeth Perri Bachelor of Science Health Science Buford GA
Madison Lin Luker Bachelor of Science Chemical Engineering Canton GA
Anasterasia N. Terrell Bachelor of Science Sociology Centerville GA
Mason Edward Bunn Bachelor of Science Marketing Columbus GA
Matthew Ross Miller Master of Business Administration Business Administration Columbus GA
Jameel Abdulmateen Bachelor of Science Health Science Covington GA
Zachary Alexander Haddock Bachelor of Science Chemical Engineering Cumming GA
Emily A. Sparkman Bachelor of Arts History Cum Laude Cumming GA
Kaitlyn A. Tompkins Bachelor of Science Biological Sciences Cumming GA
Stephanie L. Murray Bachelor of Science Microbiology Dacula GA
Olivia Katharine Reynolds Bachelor of Arts Early Childhood Education Summa Cum Laude Dacula GA
Ryan Christopher Heard Bachelor of Science Financial Management Decatur GA
Terry Thomas Allen Bachelor of Science Management Duluth GA
Cooper A. Burdick Bachelor of Science Financial Management Summa Cum Laude Duluth GA
Connor Stewart Cink Bachelor of Science Industrial Engineering Duluth GA
Lindsay C. Evans Bachelor of Science Health Science Duluth GA
Yu-On Kan Master of Science Automotive Engineering Duluth GA
Tyler McRae Martin Bachelor of Science Biological Sciences Duluth GA
Hannah Leigh Holdridge Master of Education Counselor Education Dunwoody GA
Tyshon Lametris Dye Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Elberton GA
Catherine Mary Kenyon Bachelor of Science Mathematical Sciences Magna Cum Laude Evans GA
Jonathan M. Mysona Bachelor of Science Electrical Engineering Evans GA
Jordan Travis Campbell Bachelor of Science Industrial Engineering Fayetteville GA
Jecee Beaux Morgan-Verdin Bachelor of Arts Biological Sciences Fayetteville GA
Joshua D. Hicks Master of Science Applied Economics and Statistics Gainesville GA
Tyler D. Kimball Bachelor of Arts Chemistry Gainesville GA
Ryan H. Carter Bachelor of Arts Sociology Grayson GA
Ryan Patrick Philliber Bachelor of Science Industrial Engineering Magna Cum Laude Grayson GA
Jacob T. Erickson Bachelor of Arts History Johns Creek GA
Megan I. Froats Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Johns Creek GA
Austin Wesley Hicks Bachelor of Science Financial Management Johns Creek GA
Steven Keith Siegfried Bachelor of Science Construction Science and Management Johns Creek GA
Allison Nicole Tanzy Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Johns Creek GA
Taylor Marie Walton Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Johns Creek GA
Caitlen Elizabeth Schmidt Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Jonesboro GA
Lauren W. Craig Bachelor of Arts English Kennesaw GA
Matthew Francis Pfister Master of Science Computer Science Kennesaw GA
William Wesley Turton III Bachelor of Arts Political Science Economics Cum Laude LaGrange GA
Suzanne N. Bradley Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Lawrenceville GA
Steven Patrick Jeanfreau Bachelor of Arts Architecture Cum Laude Lawrenceville GA
David D. Kim Bachelor of Science Mechanical Engineering Lawrenceville GA
Emily Claire Lipsey Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Lawrenceville GA
Trent James Scates Bachelor of Science Management Lawrenceville GA
Stephen Andrew Sykes Bachelor of Science Mechanical Engineering Lawrenceville GA
Alaya N. Anderson Bachelor of Science Sociology Loganville GA
Kristin Trowell Zebrowski Master of Public Administration  Public Administration Loganville GA
Cedar Kruesi Brock Bachelor of Science Health Science Cum Laude Lookout Mountain GA
Chloe Helene Cahill Master of Arts Professional Communication Mableton GA
Whitney Nicole Smith Master of Education Counselor Education Macon GA
Dana Leigh Stockslager Bachelor of Science Biological Sciences Macon GA
Colby Veronica Bridges Bachelor of Science Nursing Cum Laude Marietta GA
Ari Benjamin Cohen Bachelor of Science Economics Marietta GA
Rosanna M. Edmonds Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Marietta GA
Margaret Austin Froemming Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Cum Laude Marietta GA
Sean E. Galgano Bachelor of Science Electrical Engineering Marietta GA
Brianne Geimer Bachelor of Science Marketing Cum Laude Marietta GA
Justin A. Giarraputo Bachelor of Science Marketing Marietta GA
Nathan Christopher Godard Bachelor of Science Marketing Marietta GA
Alexis Skye Gray Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Marietta GA
Jonas L. Hordum Master of Science Civil Engineering Marietta GA
Max Hatcher Kinser Bachelor of Science Packaging Science Marietta GA
Andrea L. Poling Bachelor of Science Nursing Cum Laude Marietta GA
William C. Standifer Bachelor of Science Industrial Engineering Marietta GA
John Mabry Warrick Bachelor of Science Industrial Engineering Marietta GA
Devin Shane Wilson Bachelor of Science Financial Management Marietta GA
Alexa K. Womack Bachelor of Science Health Science Marietta GA
Clayton Cash Cheek Bachelor of Science Construction Science and Management Magna Cum Laude Martin GA
Nicholas Drew Novajosky Bachelor of Science Computer Engineering Cum Laude Martinez GA
Emily Jessica Smail Bachelor of Science Genetics Bachelor of Science Psychology Summa Cum Laude Martinez GA
Grace Anne Josephine Greene Bachelor of Science Microbiology Summa Cum Laude McDonough GA
DeShawn Calvin Preston Doctorate Educational Leadership McDonough GA
Andrew C. Pangia Master of Science Mathematical Sciences Milledgeville GA
Charlotte Lane Colt Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Milton GA
Blake Taylor Omlin Bachelor of Science Civil Engineering Milton GA
Darius Antavius Robinson Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Morrow GA
Hunter Madison Lee Bachelor of Science Microbiology Newnan GA
Bryant C. Henderson Bachelor of Science Industrial Engineering Norcross GA
Bailey Quinn Weed Bachelor of Science Graphic Communications Oakfield GA
James E Cusick Jr. Bachelor of Science Management Peachtree Corners GA
Jennifer Nicole Burgener Master of Science Biological Sciences Powder Springs GA
Emma L. Denk Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Roswell GA
Emily Klara Happ Bachelor of Science Materials Science and Engineering Roswell GA
Lindsey Grace Richardson Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Roswell GA
Cameron Jean Schott Bachelor of Arts Psychology Roswell GA
Bennett H. Parten Master of Arts History Royston GA
Catherine Anne Vonkuhn Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Savannah GA
William Patrick Freeman Bachelor of Science Computer Engineering Smoke Rise GA
Jordan Anthony Clarke Bachelor of Science Economics Snellville GA
Jasmine Ne'Cole Carolyn Eddington Bachelor of Arts Psychology Snellville GA
Malayshia Kiana George Bachelor of Science Health Science Snellville GA
Ashley A. Mallard Bachelor of Science Graphic Communications Magna Cum Laude Statesboro GA
Nicholas C. Andryusky Bachelor of Science Civil Engineering Sugar Hill GA
Cassidy G. Davidson Bachelor of Science Psychology Turnerville GA
Jennifer Ellen Baehr Master of Science Historic Preservation Valdosta GA
Halie Nicole Manion Bachelor of Science Science Teaching Cum Laude Warner Robins GA
Sydney Lynn Brady Bachelor of Science Microbiology Watkinsville GA
Paul Matthews Mosher Master of Architecture Architecture Watkinsville GA
Perry S. Rupert Bachelor of Arts Political Science Watkinsville GA
Brooke C. Hubbard Bachelor of Science Biological Sciences Winder GA
Kyle Garrison Beard Bachelor of Science Mechanical Engineering Woodstock GA
Cassie L. Cline Master of Science Historic Preservation Woodstock GA
Kayla M. Oglesby Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Woodstock GA
Kristen M. Savary Bachelor of Science Mathematical Sciences Cum Laude Dubuque IA
Abigail L. Beadle Master of Education Counselor Education Iowa City IA
Hillary Morgan Ferrer Master of Science Biological Sciences Pella IA
Christina Brandy Khampha Master of Education Counselor Education Boise ID
Neelima Dahal Master of Science Electrical Engineering Moscow ID
Jacqueline A. Rohde Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Arlington Heights IL
Lauren Elizabeth Lisauskas Bachelor of Arts Communication Aurora IL
Sally Readle Master of Science Biological Sciences Channahon IL
Danielle Krystina Jacobs Bachelor of Science Chemical Engineering Cherry Valley IL
Sonja Marina Prendivoj Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Chicago IL
Annalise Elizabeth Winters Bachelor of Science Marketing Chicago IL
Madeline L. Bonaguro Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Clarendon Hills IL
Oliver J. Wood Bachelor of Science Financial Management Evanston IL
Chrisanthy T. Stotis Bachelor of Arts Communication Cum Laude Glencoe IL
Colleen Louise Doyle Bachelor of Science Marketing Glenview IL
Michelle Groves Master of Science Biological Sciences Itasca IL
Margot E. Caruso Bachelor of Science Health Science Kildeer IL
Caroline Marie Marwede Bachelor of Arts Communication Summa Cum Laude Lake Bluff IL
Emily F. Schaub Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Summa Cum Laude Lombard IL
Sarah Wilcer Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Lombard IL
Spencer T. Smith Bachelor of Science Biochemistry Cum Laude Mokena IL
Amanda Marie Alberts Bachelor of Science Nursing Cum Laude Naperville IL
Claire Anne Brady Bachelor of Science Marketing Palatine IL
Kayla Marie Davis Bachelor of Arts Special Education Cum Laude Saint Charles IL
Colin Michael Ryan Master of Science Materials Science and Engineering Sherman IL
James David Zeeman Bachelor of Science Marketing Shorewood IL
Ian Thomas Pattison Bachelor of Science Financial Management Sleepy Hollow IL
Lauren Leigh Watts Master of Arts Communication, Technology, and Society Watseka IL
Ryan Robert Bugh Bachelor of Science Marketing Wheaton IL
Michael William Dickinson Bachelor of Science Chemical Engineering Wheaton IL
Conor Harrison Kolstad Bachelor of Science Financial Management Winnetka IL
Drew Jared Lipman Doctorate Mathematical Sciences Columbia City IN
Kristie Jo Elsner Master of Science Biological Sciences Evansville IN
Brienna D. Floyd Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Goshen IN
Allison Marie Sheets Master of Science Applied Sociology Granger IN
Shelly Elizabeth Aull Master of Science Biological Sciences Rockport IN
Nathan James Shipley Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management De Soto KS
Chris Wolfe Elniff Master of Science Biological Sciences Lawrence KS
Sarah M. Kindscher Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Leawood KS
Alexa Paige Henderson Bachelor of Science Microbiology Summa Cum Laude Overland Park KS
Kelsey L. Kuehn Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Overland Park KS
Brendan J. Donnelly Bachelor of Science Marketing Wichita KS
Sarah Michelle Lewis Master of Science Biological Sciences Bowling Green KY
Ryan J. Greco Bachelor of Science Marketing Crestwood KY
Collins Chase Corman Master of Science Civil Engineering Lexington KY
Sarah Marie Jenkins Bachelor of Science Biochemistry Bachelor of Science Genetics Summa Cum Laude Lexington KY
Adam Mulcahy Wachs Bachelor of Science Mechanical Engineering Lexington KY
Lindsay Ann Joliet Bachelor of Science Biochemistry Louisville KY
Emily Stuart Sanders Bachelor of Arts Architecture Louisville KY
Stephen Jacob Neal Bachelor of Arts Political Science Mount Sterling KY
Samuel David Brewer Bachelor of Science Industrial Engineering Cum Laude Pewee Valley KY
Emma Lyn Fields Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Pewee Valley KY
Margaret J. Wakefield Bachelor of Science Management Cum Laude Baton Rouge LA
Parker Cowls Jones Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Amherst MA
Paige N. Biederwolf Bachelor of Science Management Summa Cum Laude Andover MA
Alessandro Peter Mclaughlin Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Cum Laude Andover MA
Kayla Elzbieta Saras Bachelor of Science Financial Management Andover MA
Vincent Nicholas Pratt Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Belchertown MA
Ian M. Beckman Bachelor of Science Civil Engineering Beverly MA
Andrew Robert Poveromo Bachelor of Science Chemistry Magna Cum Laude Beverly MA
Fernanda Delbuque Guerra Doctorate Bioengineering Cambridge MA
Brianna Elisa Braun Bachelor of Science Financial Management Centerville MA
Graeme Clifford Milley Bachelor of Science Graphic Communications Chatham MA
Kailey Alexa Gorski Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Chelmsford MA
Lydia Ann Hanewich Bachelor of Science Health Science Cum Laude Cotuit MA
Rachel Michelle Eagleton Bachelor of Arts Sports Communication Dudley MA
Sean Michael Casey Bachelor of Science Management Duxbury MA
Jordan T. Van Vort Bachelor of Science Language and International Health Franklin MA
Kiley Noelle Horne Master of Science Biological Sciences Groton MA
Courtney E. Traylor Bachelor of Science Financial Management Cum Laude Hanover MA
Alison E. Mcdermott Bachelor of Science Marketing Hingham MA
Peter Daniel Sullivan Bachelor of Science Economics Hingham MA
Karissa A. Collins Bachelor of Arts Psychology Magna Cum Laude Hopkinton MA
Nicholas M. West Bachelor of Arts Economics Modern Languages Summa Cum Laude Hopkinton MA
Dean A. Ebbert Bachelor of Science Financial Management Ipswich MA
Nicole Elizabeth Cooper Bachelor of Science Marketing Cum Laude Littleton MA
Luyang Wang Doctorate Electrical Engineering Malden MA
Taryn A. Dolan Bachelor of Arts Special Education Summa Cum Laude Mansfield MA
Allison Therese Hanratty Bachelor of Arts Communication Modern Languages Summa Cum Laude Marblehead MA
Lauren Elizabeth Skelton Master of Science Biological Sciences Marblehead MA
Kristin Leigh Humphries Bachelor of Science Marketing Marstons Mills MA
Jeffrey M. Lynch Bachelor of Science Economics Mashpee MA
Kathryn L. Nickerson Bachelor of Arts Biological Sciences Cum Laude Medfield MA
Liam Robert Johnson Bachelor of Arts Architecture Methuen MA
Kristina Nicole Carlson Master of Engineering Biomedical Engineering Needham MA
Ryan Francis Finelli Bachelor of Science Marketing Newton MA
Matthew Everett Patch Bachelor of Arts History North Attleboro MA
Michael D. Robinson Bachelor of Science Economics North Attleboro MA
Edward Baldwin Taylor Bachelor of Science Civil Engineering North Reading MA
Shannon Marie Mulkern Bachelor of Science Chemical Engineering Magna Cum Laude Northborough MA
Margaret Anna Masterson Bachelor of Science Genetics Norwell MA
Kelsey Elizabeth Donahue Bachelor of Arts Biological Sciences Raynham MA
Claudia Lee Giles Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Reading MA
Brendan Robert Pitts Bachelor of Science Civil Engineering Rockland MA
Joshua J. Gurman Bachelor of Science Computer Science South Easton MA
Benjamin Ian Friedman Bachelor of Science Financial Management Swampscott MA
Hanna C. O'Leary Bachelor of Science Accounting Cum Laude Walpole MA
Amy Loretta Cornelius Bachelor of Arts Biological Sciences Westford MA
Rachel Mary Asaro Bachelor of Arts Psychology Winchester MA
Juliana S. Chansky Bachelor of Science Marketing Winchester MA
Joshua David Weeks Master of Science Biological Sciences Aberdeen MD
Haley E. Jensen Bachelor of Science Marketing Arnold MD
Kenneth David Maher Bachelor of Science Industrial Engineering Baltimore MD
Bryana Nicole Baginski Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Bel Air MD
Emily A. Clarke Bachelor of Arts Political Science Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Bel Air MD
Brittany Alexandra Haber Bachelor of Science Mechanical Engineering Bel Air MD
George Aldrich Boss Bachelor of Science Accounting Bethesda MD
Jennifer Lynn Choi Master of Science Biological Sciences Bethesda MD
Kimberly Paige Durante Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Bethesda MD
Aaron S. Gordon Bachelor of Science Civil Engineering Summa Cum Laude Bethesda MD
George L. Hamilton Bachelor of Science Marketing Bethesda MD
Conor Thomas Hyatt Bachelor of Science Management Bethesda MD
Michael Walter Jensen Master of Business Administration Business Administration Bethesda MD
Kayla Lee Prandoni Bachelor of Science Marketing Bethesda MD
Peter E. Rowan Jr. Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Bethesda MD
Gabriel Hank Steinberg Bachelor of Science Environmental Engineering Bethesda MD
Peter David Lorenz Doctorate Economics Bowie MD
Thomas F. Masino Master of Architecture Architecture Bowie MD
Claire Webb Spellberg Bachelor of Arts English Summa Cum Laude Chevy Chase MD
Benjamin E. Sanderson Bachelor of Science Mechanical Engineering Churchville MD
Kevin Charles Breitenother Bachelor of Science Accounting Cum Laude Clarksville MD
Joshua B. Cary Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Crownsville MD
Claire Marie Maxted Bachelor of Science Biological Sciences Edgewater MD
Daniel John Chamberlain Bachelor of Arts Language and International Trade Cum Laude Ellicott City MD
Claire Margaret Martineau Bachelor of Science Mathematical Sciences Cum Laude Ellicott City MD
Colin Andrew Targonski Bachelor of Science Computer Engineering Cum Laude Ellicott City MD
Maximilian Omari Spence Bachelor of Science Marketing Fort Washington MD
Lauren Nicole Mccormack Bachelor of Science Financial Management Fulton MD
Nicholas Gilmore Brott Bachelor of Science Biological Sciences Gaithersburg MD
Sara Rachel Hoopes Bachelor of Science Health Science Cum Laude Gaithersburg MD
William F. Lane Bachelor of Science Psychology Garrett Park MD
Andrew Edward Mlynarczyk Master of Engineering Biomedical Engineering Germantown MD
Reid Oneil Hofstetter Bachelor of Science Financial Management Glenelg MD
Rebecca Kathleen Pontius Bachelor of Science Chemistry Summa Cum Laude Glenelg MD
Erin K. Mcauliffe Bachelor of Science Bioengineering Glenwood MD
Sarah Yin-Don Au Doctorate Environmental Toxicology Hanover MD
Victoria N. Vidi Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Highland MD
Dominic Joseph Pagliaro Bachelor of Science Accounting Cum Laude Huntingtown MD
Kurtis G. Heaton Bachelor of Science Construction Science and Management Jefferson MD
Joseph Clarke Lodico Bachelor of Arts English Kensington MD
Jennifer Mcleod Thompson Master of Fine Arts Digital Production Arts Kensington MD
William C. Tharpe Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Keymar MD
Rachel M. Johnston Bachelor of Science Biological Sciences Leonardtown MD
Bailey Elise Lester Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Lothian MD
Cassandra Dominique Vanwart Bachelor of Science Psychology Mechanicsville MD
Lauren Kirchenheiter Bachelor of Arts Communication Millersville MD
Madeline Grace Korol Bachelor of Science Management Cum Laude North Potomac MD
Erin C. Moore Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude North Potomac MD
Sarah M. Kirstein Bachelor of Science Psychology Ocean City MD
Jonathan Brandt Bauer Jr. Bachelor of Science Construction Science and Management Parkton MD
Haley E. Gilmore Bachelor of Science Accounting Parkton MD
Mark Craig Rasmussen Bachelor of Science Chemical Engineering Parkton MD
Charles Hayes Lillie Bachelor of Arts Sports Communication Phoenix MD
Jenna Anne Levenson Bachelor of Arts Secondary Education Bachelor of Arts Mathematical Sciences Potomac MD
Kalli Marie Mays Bachelor of Science Management Potomac MD
Patrick William Danahy Bachelor of Arts Architecture Cum Laude Rockville MD
Kelsey K. Palsgrove Bachelor of Science Bioengineering Rosedale MD
Rachel Ninette Allen Bachelor of Science Marketing Severna Park MD
Katherine E. Franchak Bachelor of Science Accounting Severna Park MD
Haley A. Walker Bachelor of Arts Political Science Cum Laude Severna Park MD
Connor Winfield Kosnik Bachelor of Arts Economics Silver Spring MD
William D. Hudson Bachelor of Science Civil Engineering Sparks MD
Jessica L. Batista Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Sykesville MD
Victoria Anne Haberman Bachelor of Science Chemistry Summa Cum Laude Sykesville MD
Samuel Emmett Shelhoss Bachelor of Science Marketing Towson MD
Luis Amable Santiago III Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Waldorf MD
Jenna M. Sutphin Bachelor of Science Genetics Waldorf MD
Joseph U. Dorsch III Bachelor of Science Genetics Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude West Friendship MD
Kaila N. Burns-Heffner Bachelor of Arts Sports Communication Magna Cum Laude Woodbine MD
Lainey C. Olson Bachelor of Science Management Woodbine MD
Emmet Boland Bachelor of Arts History Cape Elizabeth ME
Patrick Daniel Thornton Bachelor of Science Management Falmouth ME
Andrew Richard Ferrari Bachelor of Science Chemistry Farmington ME
Jack William Corbett Bachelor of Science Management Birmingham MI
Courtney M. Hundzinski Bachelor of Science Microbiology Cum Laude Clarkston MI
Andrew R. Chaffee Master of Arts Economics Davisburg MI
Srikanth Srinvasa Amruthur Master of Science Electrical Engineering Dearborn MI
Sara A. Bartles Master of Education Counselor Education Dearborn MI
Henry D. Busch Bachelor of Science Mechanical Engineering Lake Leelanau MI
Megan Elizabeth Nicole Ruedisueli Bachelor of Science Mechanical Engineering Rochester Hills MI
Carly Michelle Funk Bachelor of Science Microbiology Rockford MI
Preetika Krishnamoorthy Master of Science Electrical Engineering Royal Oak MI
Brendan M. Donahue Bachelor of Science Materials Science and Engineering South Lyon MI
Abbigail Louise Dockery Bachelor of Science Biological Sciences Spring Lake MI
Taylor M. Tyson Master of Education Counselor Education Vassar MI
Paige N. Lindquist Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Magna Cum Laude Chanhassen MN
Madeline M. Bebler Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Chaska MN
Allison F. Howland Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Magna Cum Laude Eagan MN
Erin Mackenzie Clancy Bachelor of Science Marketing Cum Laude Eden Prairie MN
Nicholas Lou Degrood Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Lakeville MN
Leah P. Bauch Master of Architecture Architecture Rochester MN
Alexander Contag Grabowska Master of Education Counselor Education Saint Clair MN
David Gillis Stein Master of Science Applied Economics and Statistics Saint Paul MN
Leanne Nicole Cope Master of Science Biological Sciences Aurora MO
Jennifer P. McClanahan Master of Science Biological Sciences Blue Springs MO
Andrew Corbett Dorsey Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Chesterfield MO
Nathaniel Jacob Nichols Master of Science Environmental Engineering and Science Columbia MO
Erica M. Wind Bachelor of Science Financial Management Kansas City MO
Lei Yuan Doctorate Electrical Engineering Rolla MO
Meredith Parker Schehl Bachelor of Science Marketing Saint Louis MO
Alec W. Yenawine Bachelor of Science Mechanical Engineering Saint Louis MO
Summer Rose Desloge Bachelor of Arts Economics Political Science Cum Laude Wildwood MO
Elizabeth Fox Nichols Master of Science Biological Sciences Batesville MS
Kala A. Parker Master of Arts Professional Communication Oxford MS
Karnelle S. Gaillard Bachelor of Arts Language and International Trade Tupelo MS
Erin E. Tovey Master of Education Counselor Education Bozeman MT
Sydney N. Wooten Bachelor of Science Genetics Advance NC
Connor Dane Ford Bachelor of Science Financial Management Albemarle NC
Madison E. Napier Bachelor of Science Management Albemarle NC
Kyle Greenwood Shepard Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Arden NC
Anna Grace White Bachelor of Science Industrial Engineering Summa Cum Laude Arden NC
Hy V. Huynh Doctorate International Family and Community Studies Asheville NC
Sadler N. Gensch Bachelor of Science Civil Engineering Belmont NC
Nikki Taylor West Bachelor of Science Management Biltmore Lake NC
Raveen S. Mooney Bachelor of Arts Biological Sciences Black Mountain NC
Mara Emily Parmenter Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Blowing Rock NC
Emily Dianne Burwell Bachelor of Science Biochemistry Summa Cum Laude Boone NC
Aaron Chase Evans Bachelor of Science Civil Engineering Boone NC
Lauren Elizabeth Bonney Bachelor of Science Civil Engineering Burlington NC
Sara-Elizabeth Caroline Senseney Master of Science Biological Sciences Burnsville NC
Leonard Z. Chen Bachelor of Science Accounting Canton NC
Bianca Chantise Lambert Master of Education Counselor Education Cary NC
Shaun Christopher O'Donnell Bachelor of Science Chemistry Cum Laude Cary NC
Amanda M. Shirey Bachelor of Science Mathematical Sciences Magna Cum Laude Cary NC
Ryan Parker Auger Bachelor of Science Computer Engineering Charlotte NC
Jacob L. Biddlecom Bachelor of Science Mechanical Engineering Charlotte NC
Sam A. Bradley Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Charlotte NC
Rachel E. Bradshaw Bachelor of Science Management Charlotte NC
Clay M. Bruce Bachelor of Science Management Charlotte NC
Elizabeth Robbins Buckfelder Bachelor of Arts Communication Charlotte NC
Jessica M. Cashman Bachelor of Science Psychology Charlotte NC
Cameron G. Colvin Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Charlotte NC
Gabrielle M. Cunnane Bachelor of Science Economics Magna Cum Laude Charlotte NC
Julia Ruth Decker Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Charlotte NC
Sarah E. Donaher Bachelor of Science Environmental Engineering Summa Cum Laude Charlotte NC
Thomas J. Donaldson Bachelor of Science Microbiology Cum Laude Charlotte NC
Mary K. Gamble Bachelor of Arts Communication Cum Laude Charlotte NC
Adam S. Herrmann Bachelor of Science Management Charlotte NC
Margaret W. Keener Bachelor of Science Biological Sciences Charlotte NC
Jordan T. Ledwein Bachelor of Science Economics Charlotte NC
Samuel N. Lopane Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Summa Cum Laude Charlotte NC
Ally Nicole Mays Bachelor of Science Health Science Charlotte NC
Aron Kuflom Mebrahtu Bachelor of Science Microbiology Charlotte NC
Drayton Wade Mixson Bachelor of Science Accounting Cum Laude Charlotte NC
Kendra Ann Murphy Bachelor of Science Graphic Communications Charlotte NC
Kristen Nicole Pascal Bachelor of Arts Psychology Cum Laude Charlotte NC
Sarah Evelyn Pugh Bachelor of Science Financial Management Charlotte NC
Sarah Helen Pulliam Bachelor of Arts Political Science Charlotte NC
James W. Ray Bachelor of Science Financial Management Charlotte NC
Holden Christopher Ross Bachelor of Science Packaging Science Charlotte NC
Taylor M. Rothermel Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Charlotte NC
Kaitlyn A. Scola Bachelor of Science Microbiology Bachelor of Science Genetics Magna Cum Laude Charlotte NC
Katherine A. Sloan Bachelor of Arts Language and International Trade Cum Laude Charlotte NC
Mary Lawrence Thomson Bachelor of Science Electrical Engineering Summa Cum Laude Charlotte NC
Andrew R. Walters Bachelor of Science Management Charlotte NC
Aaron R. Whetstone Bachelor of Science Anthropology Charlotte NC
Sarah Elizabeth Withers Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Charlotte NC
Morgan Elizabeth Tadlock Master of Arts Communication, Technology, and Society China Grove NC
Alyssa Catherine Holden Bachelor of Science Industrial Engineering Concord NC
Karina N. Hutula Bachelor of Science Industrial Engineering Summa Cum Laude Concord NC
Brennan E. Keasler Bachelor of Science Financial Management Concord NC
Kathryn Ann Lambertsen Bachelor of Arts Biological Sciences Concord NC
Meridith Caitlin Moore Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Concord NC
Michael B. Simpson Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Concord NC
Michael P. Buttner Bachelor of Arts History Political Science Cornelius NC
Kelli J. Porter Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Cornelius NC
Brynn Keally Streppa Bachelor of Arts Communication Cornelius NC
Erica Michelle Marquard Master of Arts Professional Communication Dallas NC
Corey E. Curry Bachelor of Science Political Science Davidson NC
Camden Mitchell Griggs Bachelor of Science Materials Science and Engineering Davidson NC
Kelsea S. Schulenberg Bachelor of Science Psychology Davidson NC
Brendan Edward D'Amato Bachelor of Science Financial Management Bachelor of Science Accounting Summa Cum Laude Denver NC
Evan A. Peaire Bachelor of Science Computer Science Denver NC
Carole Ellen Reeves Bachelor of Science Industrial Engineering Denver NC
Hannah Leigh Aaronson Bachelor of Science Mechanical Engineering Summa Cum Laude Durham NC
Andromeda Briana Crowell Master of Science Biological Sciences Durham NC
Kelsey N. Duncan Bachelor of Science Health Science Durham NC
Luke Dean Ervin Bachelor of Arts Political Science Economics Durham NC
Korrin Montrel Wiggins Bachelor of Science Health Science Durham NC
Sidy M. Djitte Bachelor of Arts Economics Fayetteville NC
Lena Marie Treadway Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Fletcher NC
David A. Shulman Bachelor of Science Materials Science and Engineering Fuquay Varina NC
Charles W. Gallman III Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Cum Laude Gastonia NC
Alexander John Bruno Bachelor of Science Mechanical Engineering Summa Cum Laude Greensboro NC
Taylor Amanda Greene Bachelor of Science Pre-professional Studies Greensboro NC
Jessica Ann Johnson Bachelor of Science Bioengineering Greensboro NC
Lauren E. Marino Bachelor of Science Psychology Greensboro NC
Clayton Allan Wilson Bachelor of Science Biochemistry Summa Cum Laude Greensboro NC
Sarah Elizabeth Worsham Bachelor of Arts Elementary Education Greensboro NC
Robert John Ceglie Sr. Master of Science Biological Sciences Harrisburg NC
Denzel Chandler Murdaugh Bachelor of Science Computer Engineering Harrisburg NC
Kevin A. Simoneaux Bachelor of Fine Arts Landscape Architecture Harrisburg NC
Kasey N. Mcdonald Bachelor of Science Graphic Communications Hendersonville NC
Virginia Leigh Davis Bachelor of Arts Psychology Highlands NC
Kate Ashton Rose Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Holly Springs NC
Collin M. Armstrong Bachelor of Science Industrial Engineering Horse Shoe NC
Erica Magdalina Balogh Master of Science Biological Sciences Huntersville NC
Zachary Michael Hegarty Bachelor of Science Chemical Engineering Huntersville NC
Eric P. Kramlick Bachelor of Science Management Huntersville NC
Blake E. McCall Bachelor of Science Financial Management Huntersville NC
William O. Wooten Jr. Bachelor of Science Civil Engineering Kernersville NC
Clayton Johnson Master of Science Historic Preservation Knightdale NC
Robert Hamilton Lund Bachelor of Science Mathematical Sciences Kure Beach NC
Joan Edwina Deeley Master of Science Biological Sciences Lewisville NC
Sean E. MacLain Bachelor of Arts History Lillington NC
Alva G. Godfrey Bachelor of Science Chemical Engineering Cum Laude Lincolnton NC
Lynsey R. Johnson Bachelor of Science Biological Sciences Lumberton NC
Josiah B. Bagwell Bachelor of Science Management Marion NC
Jonathan Steven Allen Bachelor of Science Computer Science Matthews NC
Austin P. Ramsey Bachelor of Science Financial Management Matthews NC
Justin Lee Robinson Bachelor of Arts Architecture Matthews NC
Connor R. Sorensen Bachelor of Science Management Matthews NC
Ashley A. Welch Bachelor of Science Economics Matthews NC
Hunter Rogers Lawton Bachelor of Science Materials Science and Engineering Cum Laude Mills River NC
Matthew T. Mauhar Bachelor of Science Mechanical Engineering Mills River NC
Meaghan M. Denino Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Mint Hill NC
Alexander R. Houck Bachelor of Science Construction Science and Management Mint Hill NC
Caroline Crouse McCrary Master of Science Biological Sciences Mocksville NC
Miles Thomas Cawley Bachelor of Science Materials Science and Engineering Mooresville NC
Joshua Dalessandro Master of Science Biological Sciences Mooresville NC
Shannon R. Diggs Bachelor of Science Biological Sciences Mooresville NC
Samantha Anne Hay Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Mooresville NC
Taylor B. Kessans Bachelor of Science Microbiology Mooresville NC
Allen Crawford Robertson Bachelor of Science Accounting Mooresville NC
Michael Joseph Rupinski Bachelor of Science Environmental Engineering Mooresville NC
Rachel A. Wynn Bachelor of Science Biological Sciences Mooresville NC
Michael L. Vaughn Bachelor of Arts Justice Studies Pinehurst NC
Alexandra J. Errington Bachelor of Science Marketing Pleasant Garden NC
Ryan J. Carney Bachelor of Science Management Raleigh NC
Elaine Cameron Day Bachelor of Arts English Sports Communication Summa Cum Laude Raleigh NC
David H. Dickson Bachelor of Science Physics Cum Laude Raleigh NC
Jessica Lauren Hamrick Master of Education Counselor Education Raleigh NC
William H. Jackson Bachelor of Science Economics Raleigh NC
Meghan Elizabeth Jenkins Bachelor of Science Industrial Engineering Raleigh NC
Scott D. Kreis Bachelor of Science Language and International Health Raleigh NC
Cullen S. Lasso Bachelor of Arts Communication Raleigh NC
Jacob M. Mccarthy Bachelor of Science Marketing Raleigh NC
Rebecca A. Pittman Bachelor of Arts Psychology Raleigh NC
Thomas M. Sigmon Bachelor of Science Marketing Raleigh NC
James Carrington Walker Bachelor of Science Marketing Cum Laude Raleigh NC
Madison E. Evans Bachelor of Science Marketing Rutherfordton NC
Kathleen R. Nicholson Bachelor of Science Biochemistry Bachelor of Science Genetics Rutherfordton NC
Joshua Lane Nunn Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Siler City NC
Lawrence Owen Sandifer Bachelor of Science Agribusiness Spring Hope NC
Dalton C. Williams Bachelor of Science Industrial Engineering Stanley NC
Morgan Nicole Blythe Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Statesville NC
Justin Dakota Holt Master of Science Mechanical Engineering Stokesdale NC
Breanne Therese Kukla Przestrzelski Doctorate Bioengineering Swannanoa NC
Cheyenne Leigh Reynolds Master of Science Biological Sciences Sylva NC
Bergen Amanda Jorgenson Master of Business Administration Business Administration Tryon NC
Alexandra E. Ferri Bachelor of Arts Political Science Wake Forest NC
Tyler E. Amos Bachelor of Science Chemical Engineering Waxhaw NC
Davidson Nance Brooks Bachelor of Science Health Science Waxhaw NC
Johnathon W. Garwood Bachelor of Science Accounting Waxhaw NC
Caroline Hensley Bachelor of Arts English Bachelor of Science Health Science Magna Cum Laude Waxhaw NC
Ashley Rose Ruday Bachelor of Science Accounting Waxhaw NC
Benjamin P. Vogt Bachelor of Science Mechanical Engineering Waxhaw NC
Taylor Slone Werner Bachelor of Science Genetics Waxhaw NC
Sydney L. Worrell Bachelor of Arts Language and International Trade Waynesville NC
Deanne N. Flanders Bachelor of Science Civil Engineering Magna Cum Laude Weaverville NC
Lauren Jae Pruett Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Weaverville NC
Jonathan Frederick Berretta Bachelor of Science Psychology Weddington NC
Jordan M. Casey Bachelor of Science Bioengineering Whitsett NC
Erika M. Klein Bachelor of Science Psychology Whitsett NC
Erik P. Myers Bachelor of Science Mechanical Engineering Whittier NC
Joseph Peter Vogt Bachelor of Arts Biological Sciences Cum Laude Wilmington NC
Nevin J. Chamberlain-Gentry Bachelor of Fine Arts Landscape Architecture Yadkinville NC
Brandon Grae Goodell Doctorate Mathematical Sciences Fargo ND
Athena K. Ramos Doctorate International Family and Community Studies Bellevue NE
Kevin Bradley Hutchinson Bachelor of Science Mechanical Engineering Amherst NH
Michael Raymond Migliore Bachelor of Science Biological Sciences Bedford NH
David Woetzel Master of Science Biological Sciences Concord NH
Erin Shannon Bachelor of Science Genetics Hollis NH
Emily Lauren Murawski Bachelor of Science Environmental Engineering Summa Cum Laude Kingston NH
Ethan A. Aube Bachelor of Science Financial Management Manchester NH
Tyler John Canaday Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Manchester NH
Timothy B. Anglea Master of Science Electrical Engineering Rumney NH
Emily Katherine Hutchings Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Windham NH
Randall Keur Bachelor of Science Materials Science and Engineering Augusta NJ
Anna Catherine Lyons Bachelor of Science Health Science Magna Cum Laude Bay Head NJ
Courtney Paige Lewis Bachelor of Science Management Branchburg NJ
Caleb Edward Orr Bachelor of Science Agribusiness Branchville NJ
Jennifer Leeds Master of Science Historic Preservation Cedar Grove NJ
Emily A. Hoffman Bachelor of Science Marketing Chatham NJ
Rocco M. Iossa Bachelor of Science Marketing Chatham NJ
William F. Munn Bachelor of Arts Architecture Chatham NJ
Kathryn M. Foley Bachelor of Science Mathematical Sciences Magna Cum Laude Colts Neck NJ
James Douglas Salvati Bachelor of Science Civil Engineering Colts Neck NJ
Courtney Faith Meola Bachelor of Arts English Denville NJ
Morgan Brittany Battito Bachelor of Science Biological Sciences East Hanover NJ
Ric Kelly Pychewicz Bachelor of Science Management Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Edison NJ
Andrew Harry DeMaria Master of Science Bioengineering Egg Harbor Township NJ
Casey E. Weis Bachelor of Science Sociology Fair Haven NJ
Katherine Anne Brand Bachelor of Science Biological Sciences Flanders NJ
Erin Ann Mack Bachelor of Science Marketing Flemington NJ
Eric J. Mastrull Bachelor of Science Mathematical Sciences Flemington NJ
Michelle Lynn Tomevi Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Flemington NJ
Devin T. Vogel Bachelor of Arts Biological Sciences Florence NJ
Dylan P. Rice Bachelor of Science Economics Franklin Lakes NJ
Thomas James Curry Bachelor of Science Economics Freehold NJ
Amanda Marie Owen Bachelor of Science Chemistry Cum Laude Gladstone NJ
Daniel Saling Bachelor of Science Marketing Glen Ridge NJ
Adam E. Augugliaro Bachelor of Science Accounting Haddonfield NJ
Samantha M. Verzella Bachelor of Arts Language and International Trade Haddonfield NJ
Patricia Colette Usami Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Haworth NJ
Elizabeth Anne Wilson Bachelor of Science Political Science Cum Laude Haworth NJ
Darlene E. Edewaard Master of Science Applied Psychology Hawthorne NJ
Keara Ann Murphy Bachelor of Science Sociology Lebanon NJ
Conner Joseph Difalco Bachelor of Science Industrial Engineering Lincoln Park NJ
Ashley E. Haney Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Little Egg Harbor NJ
Myles Christian Dungan Bachelor of Science Economics Lumberton NJ
Michael Edward Lynch Bachelor of Science Civil Engineering Madison NJ
Lauren R. Young Bachelor of Science Accounting Summa Cum Laude Madison NJ
Samantha H. Coburn Bachelor of Science Management Mahwah NJ
Kelsey E. Sullivan Bachelor of Science Mathematical Sciences Manahawkin NJ
Sydney Kathleen Kacek Bachelor of Science Management Manchester NJ
Erica Marie Atkinson Bachelor of Arts Communication Cum Laude Maplewood NJ
Melanie G. Geronimo Bachelor of Science Psychology Matawan NJ
Grace E. Powers Bachelor of Science Management Mendham NJ
Rachel M. Gates Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Metuchen NJ
Garrett M. Breyer Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Middletown NJ
Emily S. Jones Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Monroe Township NJ
Molly V. Makos Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Monroeville NJ
Samantha Olsen Brown Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Moorestown NJ
Paul Michael Dobbs Jr. Bachelor of Science Financial Management Moorestown NJ
Krista Marie Laitner Bachelor of Science Industrial Engineering Moorestown NJ
Iana Jewel Amsterdam Bachelor of Science Sociology Newark NJ
Emily Nicole Megin Bachelor of Science Biosystems Engineering Oakland NJ
Christine M. Mullan Bachelor of Science Chemical Engineering Ocean View NJ
Nicole Monteleone Bachelor of Science Accounting Summa Cum Laude Old Tappan NJ
Michael Patrick Johnsen Bachelor of Science Accounting Parlin NJ
Rachel Anne Brown Bachelor of Science Health Science Pennsville NJ
Sean William Flannery Bachelor of Science Bioengineering Plainsboro NJ
Clare Marie Moriarty Bachelor of Science Biosystems Engineering Cum Laude Pottersville NJ
Qiwen Chen Master of Science Industrial Engineering Princeton NJ
Jessica Nicole Alper Bachelor of Arts Communication Randolph NJ
Natalie Grace Johnson Bachelor of Arts Communication Summa Cum Laude Randolph NJ
Ryan P. Lawton Bachelor of Science Biological Sciences Randolph NJ
Barbara Anmei Astmann Bachelor of Science Environmental Engineering Red Bank NJ
William Louis Matre Bachelor of Science Civil Engineering Red Bank NJ
Sarah Kathryn Riley Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Magna Cum Laude Ringoes NJ
Shannon C. Swikart Bachelor of Science Marketing Rumson NJ
Timothy Martin Wright Bachelor of Science Materials Science and Engineering Shrewsbury NJ
Daniel Seth Ryan Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Summit NJ
Katherine A. Olson Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Magna Cum Laude Teaneck NJ
Samantha Blaire Phelan Bachelor of Arts Architecture West Windsor NJ
Deanna Michelle Cohen Bachelor of Science Management Westfield NJ
Peter Sargent Mebane Bachelor of Science Mechanical Engineering Westfield NJ
Matthew Macleod Webb Bachelor of Science Economics Westfield NJ
Kirsten T. Scalera Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Whitehouse Station NJ
Arianna Rubinetti Bachelor of Arts Biological Sciences Wyckoff NJ
Eric S. Zimmerer Bachelor of Science Management Wyckoff NJ
Theresa B. Campbell Bachelor of Science Graphic Communications Albuquerque NM
Jonathan Matthew Gutierrez Bachelor of Science Chemical Engineering Albuquerque NM
Monique Rochelle Mack Bachelor of Science Materials Science and Engineering Albuquerque NM
Kyle Lance Rechard Master of Arts Economics Albuquerque NM
Holly Catherine Erickson Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Los Alamos NM
Tyler Richard Metz Master of Science Biological Sciences North Las Vegas NV
Claire Ann Johnson Bachelor of Science Economics Ardsley NY
Brittany Marie Laslow Master of Science Biological Sciences Bath NY
Yamin Htet Doctorate Chemistry Brooklyn NY
Matthew Kenneth Spadaro Bachelor of Science Marketing Brooklyn NY
Christine Noel Feil Master of Education Counselor Education East Rockaway NY
Matthew Vincent Sullivan Bachelor of Science Accounting Eastchester NY
Sarah M. Lowum Bachelor of Science Materials Science and Engineering Summa Cum Laude Elmira NY
Michaela Elizabeth Birek Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Endicott NY
Macy Margret Mcnair Bachelor of Science Financial Management Glen Cove NY
Brooke Racanelli Bachelor of Science Biological Sciences Goshen NY
Patrick F. Godfrey Jr. Bachelor of Arts Economics Greenlawn NY
Sarah Jessica Murphy Bachelor of Science Industrial Engineering Harrison NY
Corey J. Mccann Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude Horseheads NY
Jeremy Colwell Schwartz Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Huntington NY
Weslyn Danice Bunn Bachelor of Science Microbiology Magna Cum Laude Jamesville NY
Maureen Catherine Sullivan Bachelor of Arts Communication Locust Valley NY
Emily L. Albrechtsen Bachelor of Arts Special Education Magna Cum Laude Manhasset NY
Thomas Henry Mcginley IV Bachelor of Science Electrical Engineering Mastic NY
Emily Nichols Bachelor of Arts Psychology Melville NY
Elyse Kathryn Ciotta Bachelor of Science Psychology Mill Neck NY
Giuliana Maria Caranante Master of Arts Professional Communication Monroe NY
Samantha Ryan Flynn Bachelor of Science Psychology Nanuet NY
Robert Wakefield Brunner Bachelor of Science Mechanical Engineering New York NY
Kateryna Romanova Master of Architecture Architecture New York NY
Arun Chirakkal Sathyanathan Bachelor of Science Management New York NY
David B. Sullivan Bachelor of Arts Communication New York NY
Travis T. Kearns Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Oswego NY
Brianna L. Cornachio Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Oyster Bay NY
Alexa B. Hermann Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Oyster Bay NY
Ryan James Pettus Bachelor of Science Financial Management Pelham NY
Tyrese J. Bryant Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Rochester NY
Alexander Daniel Ray Master of Arts Economics Rochester NY
Gregory Daniel Hale Bachelor of Science Financial Management Rye NY
Regan E. Delaney Bachelor of Arts Political Science Saratoga Springs NY
Olivia N. Dietrich Bachelor of Science Biological Sciences Somers NY
Kelly Elizabeth Alexander Bachelor of Science Environmental Engineering Staten Island NY
Paige Elizabeth Doran Bachelor of Arts Special Education Stony Brook NY
Brendan Matthew Croasdale Bachelor of Science Financial Management Syosset NY
Amber N. Coleman Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management West Babylon NY
Adam J. Luthman Bachelor of Science Genetics Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Bellbrook OH
James W. Steel Bachelor of Science Management Bryan OH
Matthew Brian Olinger Bachelor of Science Bioengineering Canton OH
Zachary David Goldfarb Bachelor of Science Bioengineering Chagrin Falls OH
Brandon Edward Alverson Bachelor of Science Chemical Engineering Summa Cum Laude Cincinnati OH
Madison Elise Andrews Bachelor of Science Mechanical Engineering Cincinnati OH
Danielle C. Drinkuth Bachelor of Arts Architecture Cum Laude Cincinnati OH
Courtney Nicole Kinman Bachelor of Science Industrial Engineering Cum Laude Cincinnati OH
Bruce Chandler Morton Bachelor of Science Mechanical Engineering Cincinnati OH
Madeline Olivia Reilly Bachelor of Arts History Summa Cum Laude Cincinnati OH
Claire E. Sadowski Bachelor of Science Microbiology Cum Laude Cincinnati OH
Julia Elizabeth Springer Bachelor of Science Financial Management Cincinnati OH
Chloe A. Jones Bachelor of Science Nursing Columbus OH
Dareyus Person Bachelor of Science Psychology Columbus OH
Christa Nicole Kettlewell Master of Arts Professional Communication Dover OH
Emily Ann Byorth Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Dublin OH
Gabrielle Elizabeth Byorth Bachelor of Science Health Science Magna Cum Laude Dublin OH
Jared Joseph Blaha Bachelor of Science Packaging Science Hudson OH
Jamie Lynnae Sobotka Bachelor of Science Industrial Engineering Bachelor of Arts Modern Languages Lima OH
Abby L. Jones Bachelor of Science Marketing Loveland OH
Adam Lafi Tuiletufuga Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude Maineville OH
Allison Winchester Truckenbrodt Bachelor of Science Biological Sciences Mason OH
Heather L. Walker Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Mentor OH
Gwendolyn Petrasko Master of Architecture Architecture Painesville OH
Luke Martin Giberson Doctorate Mathematical Sciences Strongsville OH
Katherine R. Groner Bachelor of Arts Early Childhood Education Magna Cum Laude Warren OH
Ben J. Vondenbrink Bachelor of Science Civil Engineering West Chester OH
Garret Dogan Wilson Bachelor of Science Bioengineering West Chester OH
Samantha Marie Winzenread Bachelor of Arts Biological Sciences Cum Laude West Chester OH
Katherine Elizabeth Sprouse Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Bixby OK
Amy C. Trick Master of Architecture Architecture Norman OK
Sarah M. Braun Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Beaverton OR
Indumathi Raghu Srimat Sr. Doctorate Electrical Engineering Hillsboro OR
Zachary Warren Zaiger Bachelor of Science Chemistry Klamath Falls OR
Ramana S. Anandakumar Bachelor of Science Computer Science Lake Oswego OR
Loren Brent Dissmore Master of Science Biological Sciences Akron PA
Austin Matthew Baker Bachelor of Science Accounting Bala Cynwyd PA
Jacob R. Sarosi Bachelor of Science Health Science Berwyn PA
Megan Elizabeth Byham Bachelor of Science Industrial Engineering Magna Cum Laude Bridgeville PA
Austin Jack Carver Bachelor of Arts Chemistry Cum Laude Camp Hill PA
Rachel Marie Gomba Bachelor of Science Microbiology Chalfont PA
Austin T. Mccadden Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Chalfont PA
William Granger Sasser Bachelor of Science Packaging Science Chalfont PA
Amanda Frances Schneider Bachelor of Science Psychology Chalfont PA
Amanda Kathryn Todd Bachelor of Science Health Science Magna Cum Laude Cheswick PA
Laura Lee Heller Master of Science Biological Sciences Cogan Station PA
Emily Marie Hodson Bachelor of Science Biological Sciences Collegeville PA
Stephanie R. Galliera Bachelor of Science Health Science Downingtown PA
Patrick T. Krall Bachelor of Science Management Downingtown PA
Ryan Paul Markle Bachelor of Science Financial Management Downingtown PA
Dana Anne Reeves Bachelor of Science Psychology Cum Laude East Stroudsburg PA
Elizabeth A. Reiner Bachelor of Science Microbiology Magna Cum Laude Elizabethtown PA
Anna Mary Kimmich Bachelor of Science Industrial Engineering Gibsonia PA
Michael Thomas Perkins Bachelor of Science Biosystems Engineering Magna Cum Laude Glen Mills PA
Parker Higgins Jorgensen Bachelor of Science Environmental Engineering Greensburg PA
Tashia Conrad Master of Science Biological Sciences Haverford PA
Molly Aileen Shiflet Bachelor of Science Health Science Cum Laude Kennett Square PA
Caroline M. Dausch Bachelor of Science Accounting Magna Cum Laude Malvern PA
Cara Sandri Bachelor of Science Marketing Mechanicsburg PA
Justin C. Schumacher Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Magna Cum Laude Media PA
John K. Wagner Jr. Bachelor of Science Financial Management Newtown Square PA
Katherine Alexandra Flowers Bachelor of Science Mechanical Engineering Oakmont PA
Jennifer Megan Godwin Bachelor of Science Materials Science and Engineering Pittsburgh PA
Dennis Joseph Phillips III Bachelor of Science Bioengineering Pittsburgh PA
Steven Andrew Siclari Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Pittsburgh PA
Kasi Winter Sweisford Bachelor of Science Marketing Pottstown PA
Rebecca Joy Waddell Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Quakertown PA
Eric R. Maynard Master of Science Biological Sciences Rome PA
Justin Michael Timko Bachelor of Fine Arts Landscape Architecture Shippensburg PA
Robert Groves Bickhart Jr. Master of Science Hydrogeology Villanova PA
Hannah Sorra Schmucker Bachelor of Arts Biological Sciences Cum Laude Wayne PA
Hayley L. Dietrich Bachelor of Science Biological Sciences Wernersville PA
Francis Stephen Blatcher IV Bachelor of Science Economics West Chester PA
Caroline Victoria Buck Bachelor of Science Mechanical Engineering West Chester PA
Sarah M. Gilroy Bachelor of Science Marketing West Chester PA
Luke Robert Magness Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business West Chester PA
Alexis Nicolle Coughenour Bachelor of Science Packaging Science York PA
Axel Javier Acevedo Morales Master of Science Forest Resources Aguada PR
Stephen C. Miller Bachelor of Science Financial Management Barrington RI
Rebecca Jeanne McVicker Master of Science Food, Nutrition, and Culinary Sciences Portsmouth RI
Matthew Alexander Churitch Bachelor of Science Microbiology Cum Laude Brentwood TN
Ryan W. Flinn Bachelor of Science Management Brentwood TN
John Pierce Olson Bachelor of Science Management Brentwood TN
Katie Rene White Bachelor of Science Industrial Engineering Brentwood TN
David M. Templeton Bachelor of Science Bioengineering Chattanooga TN
Michael Kyle Wallace Master of Education Counselor Education Cookeville TN
James T. Hollowell Bachelor of Science Computer Science Fall Branch TN
Hannah Corinne Gilliam Bachelor of Science Psychology Bachelor of Arts Modern Languages Franklin TN
Andrew Robert Towns Bachelor of Science Economics Franklin TN
Dylan D. Wilkes Master of Education Counselor Education Humboldt TN
Donna Faye Dunnahue Master of Science Biological Sciences Jackson TN
Mary Baldock Master of Business Administration Business Administration Kingsport TN
Clayton A. Evans Bachelor of Science Electrical Engineering Kingsport TN
James Preston Mercer Bachelor of Science Genetics Summa Cum Laude Kingsport TN
Abigail L. Nolen Bachelor of Science Chemical Engineering Cum Laude Kingsport TN
Matthew Stephen Sheppard Bachelor of Science Industrial Engineering Cum Laude Kingsport TN
Emily Ryan Williams Bachelor of Science Health Science Kingsport TN
Caroline Lorianne Gettelfinger Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Knoxville TN
Geoffry Darrell Graves Bachelor of Science Mechanical Engineering Knoxville TN
Katelyn M. Ragland Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Knoxville TN
Alexander W. Smolens Bachelor of Science Materials Science and Engineering Loudon TN
Kierra L. Richmond Master of Education Counselor Education Memphis TN
Elizabeth R. Haynes Bachelor of Arts Modern Languages Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Summa Cum Laude Mount Juliet TN
Marilyn Moran Jackson Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Murfreesboro TN
Amy M. Bray Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Nashville TN
Stephanie R. White Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Nashville TN
Patrick Joshua Williamson Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Nashville TN
Margaret Mae Baird Bachelor of Arts Psychology Cum Laude Signal Mountain TN
Lauren E. Lehr Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Magna Cum Laude Athens TX
Shannan L. Bloomstrand Bachelor of Science Language and International Health Austin TX
Austin Tyler Busch Bachelor of Science Civil Engineering Austin TX
Caleb Jackson Dautel Bachelor of Science Electrical Engineering Austin TX
Sydney A. Gordon Bachelor of Science Economics Cum Laude Austin TX
Kia Olivia Race Bachelor of Arts Psychology Sociology Cum Laude Austin TX
Matthew Joseph Sullivan Bachelor of Science Mechanical Engineering Carrollton TX
Kaylan Marie Betten Master of Architecture Architecture College Station TX
Margaret Blythe Baresh Bachelor of Science Accounting Cum Laude Dallas TX
Madeline A. Berndt Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Dallas TX
Lora K. Cox Bachelor of Arts Language and International Trade Dallas TX
Oliver W. De La Croix-Vaubois Bachelor of Science Marketing Dallas TX
Sara M. Macdowell Bachelor of Arts Psychology Magna Cum Laude Dallas TX
George Maxwell Mueller Bachelor of Science Financial Management Dallas TX
Adrienne B. Norris Bachelor of Science Marketing Dallas TX
David Gentry Burchfiel Bachelor of Science Chemical Engineering Magna Cum Laude Duncanville TX
Aaron S. Albritton Bachelor of Science Packaging Science Fort Worth TX
Courtney M. Schneider Bachelor of Science Management Houston TX
Erin Rose Meyers Master of Science Biological Sciences Katy TX
John Howard Rogeri III Bachelor of Arts Economics Katy TX
Nathan Huette Master of Architecture Architecture Lewisville TX
Ashley Michelle Robinson Bachelor of Science Genetics Magnolia TX
Madison P. Grider Bachelor of Science Health Science McKinney TX
Cierra A. Stanton Bachelor of Arts Psychology Cum Laude Murphy TX
Whitney Elizabeth Bond Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Ovilla TX
Keenan DelShawn Jones Master of Education Counselor Education Pearland TX
Emily F. Colter Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Plano TX
Aubrianna Elena Gonzales Bachelor of Arts Communication Women's Leadership Magna Cum Laude San Antonio TX
Kinley Daryn Meyer Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude The Woodlands TX
Alena Coral Franco Master of Science Historic Preservation Heber City UT
Zackary L. Butterfield Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Morgan UT
Paige K. Atkins Bachelor of Arts Language and International Trade Alexandria VA
Elizabeth Parker Beane Bachelor of Arts Communication Alexandria VA
Elise Margaret Bell Bachelor of Arts Political Science Alexandria VA
Alexandra Fletcher Crowe Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Alexandria VA
Sydney Elaine Fenstermaker Bachelor of Science Bioengineering Alexandria VA
Kristina Lynn McLaren Bachelor of Science Biosystems Engineering Alexandria VA
Colleen S. Schauf Bachelor of Arts Political Science Arlington VA
Sarah Katherine Sondheim Bachelor of Arts Early Childhood Education Cum Laude Arlington VA
Katherine Lalla Bellino Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Ashburn VA
Margaret Catherine Nelis Bachelor of Science Environmental Engineering Bluemont VA
Megan A. Hart Bachelor of Arts Psychology Burke VA
Jared L. Busby Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Chantilly VA
Morgan Elizabeth Cahill Bachelor of Science Nursing Cum Laude Charlottesville VA
Kyle Drumheller Master of Construction Science Management Construction Science and Management Charlottesville VA
Hannah Marie Drummond Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Charlottesville VA
Michael T. Pajewski Bachelor of Science Industrial Engineering Charlottesville VA
Jaxon Joshua Cramer Bachelor of Science Computer Engineering Cum Laude Chesapeake VA
Sean P. Murphy Bachelor of Science Mathematical Sciences Chesapeake VA
Madison Nicole Sandway Bachelor of Arts Secondary Education Mathematical Sciences Chesapeake VA
Owen James Wilson Bachelor of Science Chemical Engineering Chester VA
Adrian Clarence Epps Bachelor of Science Industrial Engineering Chesterfield VA
Peter Linas Brown Bachelor of Science Biochemistry Cum Laude Fairfax VA
Brian W. Latimer Bachelor of Science Economics Fairfax VA
Jenna L. Pollock Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Fairfax VA
Diana A. Pournaras Bachelor of Science Marketing Fairfax VA
Michael Phillip Chaitovitz Bachelor of Science Management Fairfax Station VA
Alexandra M. Cole Bachelor of Arts Language and International Trade Falls Church VA
Kelsey Allyson Bisker Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Cum Laude Franktown VA
Demitri Theofaniy Batistas Bachelor of Science Financial Management Gainesville VA
Brittany R. Davis Bachelor of Science Language and International Health Gainesville VA
Kristen Suzanne Jennings Doctorate Industrial/Organizational Psychology Galax VA
William Joseph Ferguson Bachelor of Science Construction Science and Management Glen Allen VA
James Andrew Gill Master of Architecture Architecture Glen Allen VA
Mallory Elizabeth Knighton Bachelor of Arts Early Childhood Education Glen Allen VA
Nicole Carroll Dunne Bachelor of Science Marketing Great Falls VA
Gage Nathaniel Berry Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Harrisonburg VA
Kymberly N. Mattern Master of Science Historic Preservation Herndon VA
Alicia C. Fox Bachelor of Arts Biological Sciences Cum Laude Keswick VA
Sarah E. Turner Bachelor of Science Management Keswick VA
Alexander Robert Blanchard Bachelor of Science Management Lorton VA
Emily Claire Ashworth Bachelor of Arts Architecture Lynchburg VA
Wesley D. Pike Bachelor of Science Financial Management Manakin Sabot VA
Ellen M. David Bachelor of Science Marketing McLean VA
Michael Weishon Yen Bachelor of Science Financial Management McLean VA
Donald Louis Unmussig Jr. Master of Public Administration  Public Administration Midlothian VA
Allyson Louise Hagan Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Norfolk VA
Paris Lamont Hamilton Doctorate Chemistry Norfolk VA
Andrew Nicholas Criminski Bachelor of Science Computer Science Oak Hill VA
Daniel J. Frick Bachelor of Science Financial Management Oak Hill VA
Richard S. Hall Bachelor of Science Materials Science and Engineering Reston VA
Paige L. Truitt Bachelor of Science Marketing Cum Laude Reston VA
Andrew Y. Bond Bachelor of Science Financial Management Richmond VA
Bennett Bond Porter Bachelor of Science Marketing Richmond VA
Charles Newton Whitaker Jr. Bachelor of Science Civil Engineering Richmond VA
Lauren Elizabeth Snyder Bachelor of Science Accounting Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Riner VA
Peter Shaun Walton Master of Science Biological Sciences Roanoke VA
Stacy Wolfe Master of Education Counselor Education Roanoke VA
Rebekah A. Roach Bachelor of Science Psychology Rockingham VA
Emily Allison Torrey Master of Science Civil Engineering Spotsylvania VA
Heather M. Berg Bachelor of Science Nursing Cum Laude Springfield VA
Krystal M. Bockting Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Springfield VA
Amelia Brackmann Master of Architecture Architecture Stafford VA
Ann E. Christie Bachelor of Science Civil Engineering Sterling VA
Caroline Helene Hoffman Bachelor of Science Marketing The Plains VA
Morgan Grey Dowling Bachelor of Science Marketing Toano VA
Evan Daniel Bian Grant Bachelor of Science Civil Engineering Vienna VA
Hannah Clorinda Picardi Bachelor of Science Financial Management Vienna VA
Lisa Shade Bachelor of Science Mathematical Sciences Magna Cum Laude Vienna VA
Trianne Elaine Freese Smith Master of Education Counselor Education Vienna VA
Sydney Marie Clapperton Bachelor of Arts Mathematical Sciences Winchester VA
Zoel M. Stackhouse Bachelor of Science Marketing Woodbridge VA
Meghan G. Olson Master of Science Historic Preservation Yorktown VA
Hannah L. Schlank Bachelor of Science Accounting Yorktown VA
Michael Scott Ladka Bachelor of Science Mathematical Sciences White River Junction VT
Krista M. Evans Doctorate Planning, Design and the Built Environment Ellensburg WA
Laura M. Chopp Bachelor of Science Mechanical Engineering Summa Cum Laude Kirkland WA
Amanda Caitlin Kerr Master of Arts Economics Doctorate Economics Maple Valley WA
Renjie Zhang Master of Science Industrial Engineering Pullman WA
Gill V. Biesold-McGee Bachelor of Science Materials Science and Engineering Seattle WA
Ashley E. Ehlert Bachelor of Science Biological Sciences Woodinville WA
Matthew A. Repp Bachelor of Science Mechanical Engineering Hartland WI
Nicholas Mark Finch Bachelor of Science Chemical Engineering Oconomowoc WI
James Harrison Reach Bachelor of Science Marketing Shorewood WI
Benjamin Joseph Schwall Doctorate Economics West Allis WI
Amanda Larson Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Whitewater WI
Daniel Charles Jencks Master of Architecture Architecture Falling Waters WV
Daryn Marie Vucelik Master of Arts Professional Communication Glen Dale WV
Nicodemus Msafiri John Mbwambo Master of Science Computer Science Arusha Africa
Karen Elizabeth Routhier Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Singapore Asia
Jehan Adele Wallace Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Nassau Bahamas
Md Sakhawat Hossain Master of Science Mathematical Sciences Barguna Bangladesh
Amir Ahmed Asif Doctorate Electrical Engineering Dhaka Bangladesh
Ruponti Nath Master of Science Electrical Engineering Dhaka Bangladesh
Md Ashfaqur Rahman Doctorate Electrical Engineering Rajshahi Bangladesh
Mauriq Patrick Hill Bachelor of Science Financial Management Hamilton Parish Bermuda
Jordan M. Adamson Doctorate Economics Alberta Canada
Mingye Chen Master of Real Estate Development Real Estate Development Beijing China
Lu Cheng Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Beijing China
Qian Dong Master of Architecture Architecture Beijing China
Yitian Li Master of Science Computer Science Beijing China
Yang Song Doctorate Planning, Design and the Built Environment Beijing China
Yuhao Zhou Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Beijing China
Shirui Lin Master of Architecture Architecture Changchun China
Yu Gu Master of Science Computer Science Dalian China
Jie Lou Master of Science Computer Science Dongyang City China
Yingjie Mai Bachelor of Science Electrical Engineering Foshan China
Yanshijie Wang Master of Science Civil Engineering Guangzhou China
Jingyao Wen Master of Science Automotive Engineering Guangzhou China
Yuanyuan Zhou Master of Business Administration Business Administration Handan China
Tian Lian Master of Science Computer Science Hangzhou China
Junkai Wang Bachelor of Science Mathematical Sciences Magna Cum Laude Hangzhou, Zhejiang China
Yu Zhao Doctorate Bioengineering Hefei, Anhui China
Jialin Du Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Jixi China
Jiarong Luo Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Lanzhou China
Xiang Li Master of Science Biosystems Engineering Linyi China
Yang Li Master of Science Civil Engineering Liuzhou China
Zifan Liu Doctorate Automotive Engineering Nanchang China
Haoting Shi Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Nanjing China
Yawen Shu Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Nanjing China
Xiaoyu Lu Master of Architecture Architecture Qinhuangdao China
Yirui Chen Master of Science Biological Sciences Shanghai China
Zhaoxin Deng Bachelor of Science Computer Science Shanghai China
Yao Ji Master of Science Computer Science Shanghai China
Yin Zhang Bachelor of Arts Architecture Shanghai China
Jian Huang Master of Architecture Architecture Shenyang China
Yingye Gan Doctorate Mechanical Engineering Sichuan China
Yang Guo Master of Science Computer Science Suzhou China
Fei Pei Master of Science Computer Science Suzhou China
Kairui Wang Master of Science Computer Science Suzhou China
Ying Zhang Master of Science Computer Science Suzhou China
Zhao Chen Doctorate Microbiology Tai'an China
Lingyun Bai Master of Science Biosystems Engineering Taiyuan China
Zhiqin Liu Master of Architecture Architecture Tianjin China
Dachao Sun Master of Science Computer Science Tianjin China
Yameng Sun Master of Science Computer Science Tianjin China
Ang Li Bachelor of Science Bioengineering Xi'an China
Yingce Huang Master of Architecture Architecture Xiamen China
Jun Peng Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Yichang China
Feifei Huang Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Yongning,Yinchuan China
Zian Liang Master of Real Estate Development Real Estate Development Zhongshan City China
Anna Elizabeth Mclean Bachelor of Arts Economics Cheltenham England
Rishi Sabharwal Master of Science Computer Science Agra India
Quincy Jayeshkumar Patel Master of Science Mechanical Engineering Ahmedabad India
Sherli Koshy Chenthittayil Doctorate Mathematical Sciences Alleppey, Kerala India
Nayan P. Patel Master of Science Civil Engineering Aurangabad India
Saurabh Sanjay Hindlekar Master of Science Computer Science Bangalore India
Raghu Jagadeesha Master of Science Computer Engineering Bangalore India
Ravi Teja Kandula Master of Science Computer Science Bangalore India
Pratham Karnik Master of Fine Arts Digital Production Arts Bangalore India
Supriya Narayan Master of Science Computer Science Bangalore India
Bhavya Ramakrishna Master of Science Computer Science Bangalore India
Mohan Krishna Valluri Master of Science Electrical Engineering Bangalore India
Sapna Pratik Gandhi Master of Science Computer Science Bharuch India
Anshuman Tripathy Master of Science Computer Science Bhubaneswar India
Joshua Davis Augustine Master of Science Electrical Engineering Chennai India
Arjun Balan Master of Science Electrical Engineering Chennai India
Arjun Kolumam Ramakrishnan Master of Science Electrical Engineering Chennai India
Vashist Kutti Suresh Master of Science Computer Science Chennai India
Jeyes Andrew Martin Master of Science Computer Science Chennai India
Lakshman Nagarajan Master of Science Mechanical Engineering Chennai India
Ramya Narayanan Master of Science Computer Science Chennai India
Karthik Natarajan Master of Construction Science Management Construction Science and Management Chennai India
Saadhika Sivakumar Master of Science Computer Science Chennai India
Ashwin Srikanth Sridharan Master of Science Electrical Engineering Chennai India
Ashwin Kumar Sriram Master of Science Industrial Engineering Chennai India
Namitha Shivani Sivaraj Master of Science Civil Engineering Coimbatore India
Ritu Jain Master of Science Computer Science Delhi India
Sanjog Arvind Kulkarni Master of Science Mathematical Sciences Dharwad India
Shivakumar Chinnam Master of Science Electrical Engineering Hyderabad India
Pratheek Devalla Master of Science Electrical Engineering Hyderabad India
Chakradharreddy Gogula Master of Science Computer Science Hyderabad India
Sarath Chandra Gorthy Master of Science Civil Engineering Hyderabad India
Shirish Kumar Pallepati Master of Science Civil Engineering Hyderabad India
Santhosh Raj Ravirala Master of Science Computer Science Hyderabad India
Siddhartha Suruj Borkotoky Doctorate Electrical Engineering Jorhat India
Poongundran Thiruvalluvan Master of Science Industrial Engineering Karaikal India
Raghuvaran Chowda Master of Science Computer Science Khammam India
Rohith Kodangal Varala Master of Science Industrial Engineering Kodangal India
Kiran Jayant Nerlekar Master of Construction Science Management Construction Science and Management Kolhapur India
Saptarshi Paul Bachelor of Science Computer Science Kolkata India
Moneka Bommasani Master of Science Computer Science Manikonda, Hyderabad India
Karan Anup Agarwal Master of Science Mechanical Engineering Mumbai India
Amogh S. Bhosekar Master of Science Industrial Engineering Mumbai India
Rohan Rajendra Bokil Master of Science Mechanical Engineering Mumbai India
Ritinha A. Fernandes Master of Architecture Architecture Mumbai India
Mitesh V. Gurav Master of Science Industrial Engineering Mumbai India
Shoba V. Iyer Master of Science Computer Science Mumbai India
Anish Joshi Master of Science Computer Science Mumbai India
Dipika Pandey Master of Science Computer Science Mumbai India
Nihar Parekh Master of Science Industrial Engineering Mumbai India
Satish Shantaram Prabhu Master of Science Electrical Engineering Mumbai India
Sagar Ramesh Thakur Master of Science Computer Science Mumbai India
Siddharth R. Verma Master of Science Electrical Engineering Mumbai India
Sameer Singh Bachelor of Science Computer Science Nagpur India
Ritesh A. Dhedia Master of Science Mechanical Engineering Nashik India
Om Sanjay Joshi Master of Science Mechanical Engineering Nashik India
Pallavi Kara