First Name                            Middle Name                         Last Name                               Suffix       Degree Major Degree 2                               Major 2                                                                    Honors City State
Brennan D. Ferguson Bachelor of Arts Language and International Trade Abbeville                   SC
Shaley Joy Rice Bachelor of Science Civil Engineering Abbeville SC
Lauren E. Barclay Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management                       Aiken SC
Sawyer J. Berry Bachelor of Science Industrial Engineering Aiken SC
Lindsey M. Brill Bachelor of Science Marketing Aiken SC
Reagan Samuel Burke Bachelor of Science Computer Science Aiken SC
Haley E. Collins Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Aiken SC
Randi N. Damron Bachelor of Science Biological Sciences Aiken SC
Ian Gerard Demass Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude         Aiken SC
Thomas A. Dick Bachelor of Science Biological Sciences Aiken SC
Cameron Sanders Dunker Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Aiken SC
Evan Sanders Dunker Bachelor of Science Civil Engineering Aiken SC
Michael A. Edwards Bachelor of Science Bioengineering Aiken SC
Sydney A. Goodlove Bachelor of Science Environmental Engineering Cum Laude Aiken SC
Zachary S. Harrington Bachelor of Science Mechanical Engineering Aiken SC
Andrew R. Holsenback Bachelor of Science Financial Management Aiken SC
Caroline Elizabeth James Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Aiken SC
Phillip R. Little Bachelor of Science Computer Science Aiken SC
Devin P. Mcdermott Bachelor of Science Mechanical Engineering Aiken SC
Leatha M. Minichan Bachelor of Science Industrial Engineering Aiken SC
Allison C. Norton Bachelor of Science Financial Management Aiken SC
Patrick Robert O'Brien Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Aiken SC
Bailey O. Parker Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Magna Cum Laude Aiken SC
Neal H. Patel Bachelor of Science Microbiology Aiken SC
Brian T. Reichel Bachelor of Science Mechanical Engineering Aiken SC
Krystin Ashley Robinson Bachelor of Science Marketing Aiken SC
Christopher L. Schifer Bachelor of Science Mechanical Engineering Aiken SC
John P. Schwenker III Bachelor of Science Construction Science and Management Aiken SC
Lauren L. Scott Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Aiken SC
Benjamin Harrison Shumpert Bachelor of Science Computer Engineering Summa Cum Laude Aiken SC
Ashley W. Tam Bachelor of Science Microbiology Aiken SC
Peyton A. Tharp Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Aiken SC
Shaquez L. Thomas Bachelor of Science Marketing Aiken SC
Emily Pinckney Townsend Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Aiken SC
Andrew D. Turner Bachelor of Science Mechanical Engineering Aiken SC
Reid F. Williams Bachelor of Science Geology Aiken SC
Kaitlyn Mckenzie Adams Bachelor of Science Management Anderson SC
Lara Elizabeth Allen Bachelor of Science Biological Sciences Anderson SC
Benjamin B. Andreasen Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Anderson SC
Carlee Ann Ashy Bachelor of Science Graphic Communications Anderson SC
Caitlin Sarah Baker Bachelor of Science Marketing Anderson SC
Ethan Richard Barnette Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Magna Cum Laude Anderson SC
Zander L. Barth Bachelor of Science Chemical Engineering Cum Laude Anderson SC
Cody Howell Bearden Bachelor of Science Sociology Anderson SC
Cameron D. Blackburn Bachelor of Arts Psychology Anderson SC
Alena Pierce Blair Bachelor of Arts Psychology Anderson SC
Branigan D. Bolt Bachelor of Science Nursing Cum Laude Anderson SC
Jordan Lee Breland Master of Agricultural Education                 Agricultural Education Anderson SC
Ashton Elizabeth Brown Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Anderson SC
Cory Jacob Brown Bachelor of Science Chemical Engineering Anderson SC
Joseph J. Burke Bachelor of Arts Language and International Trade Cum Laude Anderson SC
Ryan C. Campbell Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Anderson SC
Anna Lu Carter Master of Science Bioengineering Anderson SC
Domenic S. Catalfomo Bachelor of Science Mechanical Engineering Anderson SC
Holland Leah Church Bachelor of Science Physics Anderson SC
Katie A. Clouse Bachelor of Arts Special Education Magna Cum Laude Anderson SC
James Thomas Davis Bachelor of Science Electrical Engineering Anderson SC
Johnson Griffith Dorn Jr. Bachelor of Science Forest Resource Management Magna Cum Laude Anderson SC
Rachael Lynn Dorsey Master of Science Nursing Anderson SC
Tyler Lee Duniho Master of Arts Professional Communication Anderson SC
David Haynie Fant Jr. Bachelor of Science Industrial Engineering Anderson SC
Corinne S. Foster Bachelor of Arts History Summa Cum Laude Anderson SC
Phillip G. Garrison Bachelor of Science Economics Anderson SC
Thomas Weston Gilreath Bachelor of Science Construction Science and Management Anderson SC
Jonnathan Giraldo Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Anderson SC
Tiffany G. Grooms Bachelor of Science Psychology Anderson SC
Seth Robert Gruendling Bachelor of Science Civil Engineering Anderson SC
John B. Hardaway V Bachelor of Science Computer Engineering Summa Cum Laude Anderson SC
Benn H. Harmon Bachelor of Science Management Anderson SC
Kelly Ann Herring Master of Science Nursing Anderson SC
Jonathan Bailey Hooper Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Anderson SC
Natalie Ann Ivey Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Anderson SC
Jocelyn B. Jahn Bachelor of Arts Biological Sciences Bachelor of Science Anthropology Cum Laude Anderson SC
Amber N. Johnson Bachelor of Arts Elementary Education Anderson SC
Austin G. Johnson Bachelor of Science Computer Engineering Anderson SC
Katherine Ann Jordan Doctorate Parks, Recreation and Tourism Management Anderson SC
Joseph Henry Kaeser Bachelor of Science Management Anderson SC
John A. Kerley Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Anderson SC
Brenna Diane Leahey Bachelor of Science Health Science Cum Laude Anderson SC
Alex D. Lowery Bachelor of Science Packaging Science Anderson SC
Christopher Matthew Lyon Master of Science Nursing Anderson SC
Bailee Vernon McCarley Master of Science Nursing Anderson SC
Stephen Maxwell Moore Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Anderson SC
Hannah Mcduffie Murphy Bachelor of Science Biological Sciences Anderson SC
Margot R. Murray Bachelor of Arts Special Education Cum Laude Anderson SC
Reginald Wayne O'Dell Bachelor of Arts Political Science Anderson SC
Kevin S. Pang Bachelor of Science Industrial Engineering Anderson SC
Wright L. Parker Bachelor of Arts Secondary Education History Anderson SC
Anuj Patel Bachelor of Science Health Science Anderson SC
Khevan Sunil Patel Bachelor of Science Management Anderson SC
Shannon Gail Phelps Master of Business Administration Business Administration Anderson SC
William B. Pickens III Bachelor of Science Economics Anderson SC
Jolie Kathryn Pitts Bachelor of Science Psychology Anderson SC
McKinsey L. Poole Bachelor of Arts English Bachelor of Arts Secondary Education Cum Laude Anderson SC
Ashley I. Pradhan Bachelor of Science Management Anderson SC
Samuel P. Reinert Bachelor of Science Bioengineering Anderson SC
Anna Bradley Rice Bachelor of Fine Arts Visual Arts Cum Laude Anderson SC
Viviana M. Rivera Bachelor of Science Microbiology Anderson SC
Thomas W. Roberts Bachelor of Science Bioengineering Anderson SC
Jacob T. Roose Bachelor of Science Computer Science Anderson SC
Andrew D. Samstag Bachelor of Science Chemical Engineering Summa Cum Laude Anderson SC
Bradley A. Skelton Bachelor of Science Bioengineering Anderson SC
Emily Mcphail Smith Bachelor of Science Psychology Cum Laude Anderson SC
Valerie M. Smith Master of Arts Professional Communication Anderson SC
Hayley A. Stark Bachelor of Science Management Anderson SC
Valicia Lee Stewart Bachelor of Science Graphic Communications Anderson SC
Margaret Haley Stoddard Bachelor of Science Health Science Anderson SC
Natalie F. Stringer Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Anderson SC
Kailey Victoria Swanson Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Anderson SC
Brittany Tate Bachelor of Science Materials Science and Engineering Anderson SC
April L. Thomas Doctorate Mathematical Sciences Anderson SC
Chelsea Thompson Master of Science Food, Nutrition, and Culinary Sciences Anderson SC
Holly E. Togel Bachelor of Arts Mathematical Sciences Anderson SC
David L. Usry Bachelor of Science Industrial Engineering Anderson SC
Janie Elizabeth Vassar Bachelor of Arts Sociology Anderson SC
Edwin C. Wentzky Bachelor of Science Mechanical Engineering Anderson SC
Danielle Annmarie Yarrington-Schmitz Bachelor of Arts Psychology Anderson SC
Joanna Elizabeth Bauer Bachelor of Science Biological Sciences Andrews SC
Richard J. Morris II Bachelor of Science Biological Sciences Andrews SC
Carly Christopher Wilson Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Andrews SC
Robert J. Wilson Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Andrews SC
Shannon Alexandra Greaves Master of Science Nursing Arcadia SC
Morgan A. Hodapp Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Awendaw SC
Jessica N. Schnorr Bachelor of Science Language and International Health Summa Cum Laude Awendaw SC
Dylan Benjamin Bagnal Bachelor of Science Sociology Aynor SC
Jeffrey Robert Barnhill Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Aynor SC
Annie R. Doyle Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Aynor SC
Rabon A. Johnson Bachelor of Science Civil Engineering Aynor SC
Mary Katherine Bamberg Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Bamberg SC
Kendrick Rashad Brown Bachelor of Arts Secondary Education English Bamberg SC
Austin Davis Brown Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Bamberg SC
Johnathan Lance Jennings Bachelor of Science Industrial Engineering Bamberg SC
William Thomas Burt Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Barnwell SC
Walker Thomas Carroll Bachelor of Science Construction Science and Management Barnwell SC
Bonni Rae Mckinney Bachelor of Science Physics Barnwell SC
Victoria N. Schatzer Bachelor of Science Bioengineering Barnwell SC
Erik Von Schatzer Master of Science Bioengineering Barnwell SC
Gary C. Tucker Jr. Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Barnwell SC
Mackenzie A. Carpenter Bachelor of Science Marketing Batesburg SC
Daniel Thomas Middleton Bachelor of Science Biochemistry Batesburg SC
Arthur B. Anglin Bachelor of Science Electrical Engineering Beaufort SC
Edward R. Blocker Jr. Bachelor of Science Physics Beaufort SC
Molly Johanna Clark Bachelor of Science Mathematical Sciences Beaufort SC
Shelby L. Duncan Bachelor of Science Marketing Bachelor of Science Management Beaufort SC
Joshua Edward Fickes Bachelor of Science Management Beaufort SC
Victoria Pearl Gadsden Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Beaufort SC
Ashley J. Gearhart Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Beaufort SC
Justice Patrick Mullen Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Beaufort SC
Jennifer Leigh Mullins Bachelor of Science Management Bachelor of Science Marketing Cum Laude Beaufort SC
Kayla Lynn Pope Bachelor of Science Psychology Cum Laude Beaufort SC
James M. Rider Bachelor of Arts Chemistry Summa Cum Laude Beaufort SC
David A. Seguine Bachelor of Science Management Beaufort SC
Thomas L. Selby Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Beaufort SC
Christian M. Sommerville Bachelor of Science Chemical Engineering Beaufort SC
Andrew Brian Trejo Bachelor of Science Mechanical Engineering Beaufort SC
Jordan E. Washington Bachelor of Science Computer Science Beaufort SC
Cordrea D. Tankersley Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Beech Island SC
Hannah Michelle Brooks Bachelor of Science Industrial Engineering Belton SC
Shawna R. Cook Bachelor of Science Genetics Belton SC
Kori Alexander Cooley Bachelor of Science Management Belton SC
Connor H. Dixon Bachelor of Science Accounting Bachelor of Science Economics Belton SC
Daniel Charles Goodson Bachelor of Science Civil Engineering Belton SC
Nyeisha C. Humphrey Bachelor of Science Psychology Belton SC
Charles Turner Kelly Bachelor of Science Construction Science and Management Belton SC
Patrick Michael Kilcommons Jr. Bachelor of Science Psychology Belton SC
Taylor Aiken King Bachelor of Arts Communication Women's Leadership Belton SC
Samantha Leigh Mcgaha Bachelor of Science Agricultural Education Belton SC
Tyler E. Mcintosh Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Belton SC
Cody Michael Scott Bachelor of Arts History Belton SC
Joseph B. Sherard Bachelor of Science Marketing Belton SC
Christine Michelle Shore Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Belton SC
Kristin N. Avent Bachelor of Science Marketing Bennettsville SC
Joseph-Caine S. Player Bachelor of Arts English Bishopville SC
Brenton Clay Buckner Bachelor of Science Computer Information Systems Blacksburg SC
Andrew William Pennington Bachelor of Science Marketing Blacksburg SC
Mackenzie Blaze Smith Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Summa Cum Laude Blacksburg SC
Sarah E. Coleman Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Blair SC
Nicholas Keith Abler Bachelor of Arts Architecture Bluffton SC
Thomas M. Curry Jr. Bachelor of Science Biochemistry Bluffton SC
Caitlin Higgins Hanley Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Bluffton SC
Thomas C. Knight Bachelor of Science Bioengineering Bluffton SC
Sierra R. Laster Bachelor of Science Psychology Bluffton SC
Shannon M. Mahoney Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Bluffton SC
John Logan Mallett Bachelor of Arts English Bluffton SC
Kyle Patrick Mccormick Master of Science Civil Engineering Bluffton SC
Adriana L. Mendoza Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Magna Cum Laude Bluffton SC
Megan Reilly Miller Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Bluffton SC
Joseph V. Porter Bachelor of Science Computer Engineering Magna Cum Laude Bluffton SC
Anne K. Shillinglaw Bachelor of Science Anthropology Cum Laude Bluffton SC
Morgan Anne Thomas Bachelor of Science Accounting Bluffton SC
John Palmano Ziegler Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Bluffton SC
Joshua D. Baker Bachelor of Science Civil Engineering Blythewood SC
Emily Harrison Barnes Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Blythewood SC
Elena Nicole Carr Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Cum Laude Blythewood SC
Dillon M. Garcia Bachelor of Science Civil Engineering Cum Laude Blythewood SC
Michelle Ruth Gestring Bachelor of Science Chemical Engineering Magna Cum Laude Blythewood SC
Galen D. Hamrick Bachelor of Science Graphic Communications Blythewood SC
Rachel C. Harris Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Blythewood SC
Grantland J. Kilgore Bachelor of Science Marketing Cum Laude Blythewood SC
Joseph Francis Kitowicz Bachelor of Science Civil Engineering Blythewood SC
Kristen A. Little Bachelor of Science Nursing Blythewood SC
Jonathan T. Lopiano Bachelor of Science Bioengineering Blythewood SC
James Stevenson Lyles Master of Science Historic Preservation Blythewood SC
William R. Matthews Bachelor of Science Management Blythewood SC
Matthew R. Mccormick Bachelor of Science Mechanical Engineering Blythewood SC
Alexandria S. McCutchan Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Blythewood SC
Andrew John Nienhuis Bachelor of Science Biological Sciences Blythewood SC
Lori C. Owens Bachelor of Science Mathematical Sciences Blythewood SC
Patrick Tyler Reid Bachelor of Science Civil Engineering Blythewood SC
Austin Gram Schulte Bachelor of Science Packaging Science Blythewood SC
Amanda M. Stewart Bachelor of Science Graphic Communications Blythewood SC
Nicholas Robert Tackett Master of Science Computer Engineering Blythewood SC
Jennifer Lauren Freeman Master of Science Nursing Boiling Springs SC
Ethan Mark Hardin Bachelor of Science Management Boiling Springs SC
Lauren Yates Pace Master of Business Administration Business Administration Boiling Springs SC
Lauren A. Phillips Master of Science Nursing Boiling Springs SC
Shawn M. Rakes Master of Science Automotive Engineering Boiling Springs SC
Jessica Hope Morris Bachelor of Science Agricultural Education Bonneau SC
Emmaline Rose Paschall Bachelor of Arts Psychology Magna Cum Laude Bonneau SC
Marion T. West Bachelor of Science Accounting Bowman SC
Virginia G. Westbury Bachelor of Science Industrial Engineering Bowman SC
Molly C. Metts Bachelor of Science Accounting Branchville SC
Jalen Q. Youmans Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Brunson SC
Tracy L. Sanders Jr. Bachelor of Science Computer Science Buffalo SC
Cortis A. Calk II Bachelor of Science Industrial Engineering Camden SC
Mary Margaret Primrose Green Bachelor of Arts Psychology Camden SC
Megan S. Hooks Bachelor of Science Health Science Cum Laude Camden SC
Francesca Laschanzky Bachelor of Science Psychology Cum Laude Camden SC
Margeaux Laschanzky Bachelor of Science Financial Management Camden SC
Savannah M. Poe Bachelor of Science Accounting Camden SC
Joseph Robert Sheheen Bachelor of Science Biological Sciences Camden SC
Haley Danielle Willis Bachelor of Science Biosystems Engineering Camden SC
Marcus Calum Bolton Bachelor of Science Computer Science Magna Cum Laude Cameron SC
Hunter W. Carson Bachelor of Science Agribusiness Cameron SC
William James Spiers III Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cameron SC
Robert Liberty Bachelor of Science Electrical Engineering Campobello SC
Jonnise Miller Macomson Bachelor of Science Microbiology Campobello SC
Gabriella Danielle Brown Bachelor of Science Bioengineering Cassatt SC
Madison L. German Bachelor of Arts English Cassatt SC
Derek K. Holder Bachelor of Science Chemical Engineering Catawba SC
Breanna Marie Hampton Bachelor of Science Marketing Cayce SC
Catie D. Jackson Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Cayce SC
Anna D. Phillips Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Cayce SC
Providence F. Adu Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Central SC
Jongtae Ahn Doctorate Electrical Engineering Central SC
Stanley Terrell Anderson II Master of Science Biosystems Engineering Central SC
Bryson Alexander Ashe Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Central SC
Kaitlyn M. Bardos Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Central SC
Taron M. Bradshaw Bachelor of Science Chemistry Magna Cum Laude Central SC
Leigha Kelly Branyon Master of Science Applied Economics and Statistics Central SC
Thomas Russell Breslin Bachelor of Science Computer Engineering Central SC
Elizabeth D. Brunson Bachelor of Arts Special Education Cum Laude Central SC
Kelly Alexander Bryant Bachelor of Arts History Central SC
Michael A. Carlo Master of Science Biological Sciences Central SC
Angelo P. Carrabba Jr. Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Central SC
Stephanie J. Cavanaugh Bachelor of Science Psychology Central SC
Jason Christopher Chavis Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Central SC
Yuekai Cheng Doctorate Economics Master of Arts Economics Central SC
Kimberly Rachel Clay Bachelor of Arts Early Childhood Education Cum Laude Central SC
Valerie Lynn Clements Master of Science Automotive Engineering Central SC
Chandler Anne Compton Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Central SC
Kyleigh Lyn Connolly Bachelor of Science Microbiology Central SC
Joey Anthony Costa Bachelor of Science Computer Science Central SC
Daniel Anderson Crum Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Central SC
Kristen Taylor Davis Bachelor of Science Health Science Central SC
Raleigh Morgan Dawson Master of Agricultural Education  Agricultural Education Central SC
Joshua James Dickerson Bachelor of Science Computer Engineering Central SC
Darik Luke Doornbos Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Central SC
Danielle Renee Edwards Bachelor of Arts Sports Communication Central SC
Andrea M. Emerson Doctorate Curriculum and Instruction Central SC
Jordan E. Friedland Bachelor of Science Accounting Cum Laude Central SC
Tracy Leigh Garnar Master of Science Applied Sociology Central SC
Michelle H. Gee Bachelor of Arts Modern Languages Central SC
Zahra Ghazanfari Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Central SC
Jamie Lee Gillespie Bachelor of Arts Language and International Trade Central SC
James Nicholas Gladden Bachelor of Arts Biological Sciences Central SC
Cara A. Goldberg Bachelor of Arts Early Childhood Education Summa Cum Laude Central SC
Katherine Rose Hager Master of Arts History Central SC
Alexander Charles Hanna Master of Science Hydrogeology Central SC
Brandon S. Harris Doctorate Parks, Recreation and Tourism Management Central SC
Leah S. Hartman Doctorate Human Factors Psychology Central SC
Emily Jane Heezen Master of Architecture Architecture Central SC
Amanda C. Hilliard Bachelor of Science Biological Sciences Central SC
Earl Henry Honeycutt III Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Central SC
Chaoran Huang Master of Science Computer Science Central SC
Melissa Leigh Huff Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Central SC
Kevin Islam Bachelor of Science Industrial Engineering Central SC
Katherine Anne Johnson-Couch Doctorate Environmental Toxicology Central SC
Micah A. Jordan Bachelor of Science Packaging Science Central SC
David Kao Bachelor of Science Management Central SC
Sarah M. Kelly Bachelor of Science Mathematical Sciences Magna Cum Laude Central SC
Devin A. Lann Bachelor of Science Biological Sciences Central SC
Kevin E. Lawrence Master of Education Counselor Education Central SC
Jamie C. Lever Bachelor of Science Marketing Central SC
Ashley Marissa Levesque Bachelor of Arts Sociology Cum Laude Central SC
Isaac H. Lockhart Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Central SC
Kathryn M. Lucaites Master of Science Applied Psychology Central SC
Siyun Lyu Bachelor of Science Computer Science Central SC
Ryan Stephen Mattfeld Doctorate Electrical Engineering Central SC
Charles E. Mcatee III Bachelor of Science Mechanical Engineering Central SC
Anthony C. Mcglauflin Bachelor of Science Computer Science Central SC
Claire Elizabeth Mcmanus Bachelor of Science Management Central SC
Ali M. Noah Bachelor of Science Computer Information Systems Central SC
Elmer Eduardo Orellana Master of Education Counselor Education Central SC
Kyle Patrick Owens Bachelor of Science Construction Science and Management Central SC
Taylor Andrew Parker Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Central SC
Chanelle Te'nae Perry Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Central SC
Benjamin D. Phifer Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Central SC
Marilyn Denise Pugh Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Central SC
Weiming QI Master of Science Environmental Engineering and Science Central SC
William Derrick Rowell Bachelor of Science Computer Science Central SC
Kaitlyn M. Samons Bachelor of Arts History Bachelor of Arts English Cum Laude Central SC
Drew Alexa Sauck Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Central SC
Emma Elizabeth Scharett Bachelor of Science Industrial Engineering Central SC
Laura E. Sciarrino Master of Architecture Architecture Central SC
Christopher D. Sells Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Central SC
Richard Alan Sessa Doctorate Economics Central SC
Yang Song Doctorate Electrical Engineering Central SC
Lydia Rebekah Stroupe Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Central SC
Jared M. Tallo Master of Science Bioengineering Central SC
Hang Thu Tran Bachelor of Arts Psychology Central SC
John L. Tricoche Bachelor of Science Agricultural Education Magna Cum Laude Central SC
Matthew Ryan Vedrani Bachelor of Science Mechanical Engineering Central SC
Rohith Venkatakrishnan Master of Science Computer Science Central SC
Roshan Venkatakrishnan Master of Science Computer Science Central SC
Wang Wan Doctorate Chemistry Central SC
Steven Thomas Weinman Doctorate Chemical Engineering Central SC
Katelyn Marie Williams Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Summa Cum Laude Central SC
Chen Xu Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Central SC
Kyle Benjamin Yeomans Master of Science Mechanical Engineering Central SC
Mona Yousefi Master of Arts in Teaching Special Education Central SC
Yuqi Zeng Master of Science Mechanical Engineering Central SC
Courtney M. Amick Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Chapin SC
George T. Baxley Jr. Bachelor of Science Management Cum Laude Chapin SC
Chad B. Bell Bachelor of Science Computer Engineering Cum Laude Chapin SC
William J. Berry Bachelor of Science Management Chapin SC
Hunter T. Booth Bachelor of Science Computer Engineering Chapin SC
Zachary T. Bush Bachelor of Science Financial Management Chapin SC
Dana V. Calderone Bachelor of Science Biological Sciences Chapin SC
Emily Laurel Coleman Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Chapin SC
Adam N. Cook Bachelor of Science Civil Engineering Chapin SC
Carly J. Cooke Bachelor of Arts Early Childhood Education Summa Cum Laude Chapin SC
Carter Alexandra Cowsert Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Chapin SC
James A. Faile Bachelor of Science Packaging Science Chapin SC
Calvin O'Bourne Fitts Bachelor of Science Marketing Chapin SC
Sylvia Brook Frierson Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Chapin SC
Lea A. Hartness Bachelor of Science Microbiology Chapin SC
Jennifer E. Hill Bachelor of Science Management Chapin SC
Samuel Z. Krumrey Bachelor of Science Marketing Chapin SC
Emily K. Lochstampfor Bachelor of Science Packaging Science Chapin SC
Hannah B. Martin Bachelor of Science Psychology Chapin SC
George C. McCathern Bachelor of Science Civil Engineering Chapin SC
Jacob C. Mcmeekin Bachelor of Arts Economics Bachelor of Arts Political Science Chapin SC
Zebulon V. Morgan Bachelor of Science Computer Science Chapin SC
Karl James Pasciak Bachelor of Science Computer Science Chapin SC
Alisha Noelle Powell Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Chapin SC
Keri B. Richardson Bachelor of Arts Special Education Chapin SC
Andrew R. Shealy Bachelor of Arts World Cinema Chapin SC
Allison N. Siegfried Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Chapin SC
Graham S. Sizemore Bachelor of Science Environmental Engineering Chapin SC
Tyler A. Weimer Bachelor of Science Economics Chapin SC
Eric T. Wilkins Bachelor of Science Mechanical Engineering Chapin SC
Elizabeth C. Ayers Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Charleston SC
Grayson I. Bainbridge Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Charleston SC
Cassidy Rose Baldwin Bachelor of Science Genetics Charleston SC
Sydney Alexis Barrett Master of Science Historic Preservation Charleston SC
Anna-Morgan Mclellan Benton Bachelor of Science Psychology Charleston SC
John K. Blincow III Bachelor of Science Management Charleston SC
Erica D. Castiglione Bachelor of Science Chemistry Charleston SC
Caroline V. Churchill Bachelor of Science Civil Engineering Charleston SC
Hailey L. Cooksey Bachelor of Science Management Charleston SC
Andrea Joyce Cooper Master of Science Historic Preservation Charleston SC
Hannah M. Cottrell Bachelor of Science Marketing Cum Laude Charleston SC
Steven Aubrey Craig Bachelor of Science Financial Management Charleston SC
Anne Merrill Crawford Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Charleston SC
Dorothea A. Dinius Bachelor of Science Management Charleston SC
Logan Taylor Ditullio Bachelor of Science Electrical Engineering Charleston SC
Lauren D. Divinagracia Bachelor of Arts Architecture Charleston SC
Katherine Bridget Dolan Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Charleston SC
Olivia F. Dunn Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Cum Laude Charleston SC
Jason Charles Leo Franz Master of Science Mechanical Engineering Charleston SC
Katharine Sheppard Gallotta Master of Science Historic Preservation Charleston SC
James H. Garrett Bachelor of Science Mechanical Engineering Charleston SC
Madison Jean Gregoris Bachelor of Science Political Science Charleston SC
Joseph Austin Harley Bachelor of Science Management Charleston SC
Langdon All Hartsock Jr. Bachelor of Science Industrial Engineering Charleston SC
Ryan Patrick Henry Bachelor of Science Financial Management Charleston SC
Alta Kellen Hiott Bachelor of Science Industrial Engineering Charleston SC
Kouri Devin Jackson Bachelor of Science Mechanical Engineering Charleston SC
Daniel J. Kennedy Bachelor of Arts History Charleston SC
Mary L. Kerrison Bachelor of Science Biological Sciences Charleston SC
Melissa Lin Knapp Bachelor of Arts History Summa Cum Laude Charleston SC
Taylor Dean Ledford Bachelor of Science Chemical Engineering Charleston SC
Brandon C. Lee Bachelor of Science Agribusiness Charleston SC
Garrett H. Linderman Bachelor of Science Civil Engineering Charleston SC
Katie Elizabeth Martin Master of Science Historic Preservation Charleston SC
Brittany Dawn Maull Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Charleston SC
Buckley J. Mccall Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Charleston SC
Victoria L. Mccollum Master of Science Historic Preservation Charleston SC
Liam J. Mcgill Bachelor of Science Health Science Cum Laude Charleston SC
Marica Rhia Rivera Milana Bachelor of Science Psychology Charleston SC
John A. Murden Jr. Bachelor of Arts Architecture Charleston SC
Jessica L. Murden Bachelor of Science Biological Sciences Charleston SC
April S. Newton Master of Science Industrial Engineering Charleston SC
Allyssa Rae Ostrowski Bachelor of Science Health Science Magna Cum Laude Charleston SC
Marissa Nicole Phipps Master of Science Civil Engineering Charleston SC
Carson Bonneau Porcher Bachelor of Science Construction Science and Management Charleston SC
Isaac Levin Roberts Bachelor of Science Computer Science Charleston SC
Tyler E. Rodgers Bachelor of Arts Architecture Summa Cum Laude Charleston SC
Mary K. Rumph Bachelor of Science Microbiology Charleston SC
Rolanda M. Smalls Bachelor of Science Health Science Charleston SC
Elizabeth L. Thackeray Bachelor of Science Biological Sciences Charleston SC
Corey Asher Umstead Bachelor of Science Bioengineering Charleston SC
Regan L. Van Metre Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Charleston SC
Tyler R. Vandygrift Bachelor of Science Materials Science and Engineering Charleston SC
Kimbell E. Vincent-Dobbins Master of Education Counselor Education Charleston SC
Marcellus L. Washington Bachelor of Science Biological Sciences Charleston SC
Feng Wei Doctorate Bioengineering Charleston SC
Taylor K. Wilkins Bachelor of Science Psychology Charleston SC
Garrett J. Williams Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Charleston SC
Hannah Lynn Watkins Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Cheraw SC
Hannah Miche Cheeks Bachelor of Arts Psychology Modern Languages Chesnee SC
Katelin L. Holleman Bachelor of Science Biological Sciences Chesnee SC
Allison S. Johnston Bachelor of Science Language and International Health Chesnee SC
Ashlee Leann Jones Bachelor of Science Chemical Engineering Chesnee SC
Christopher D. Carns Bachelor of Science Accounting Chester SC
Mary Catherine C. Ligon Bachelor of Science Health Science Magna Cum Laude Chester SC
Chassidy M. Mobley Bachelor of Science Financial Management Chester SC
Kemp Summerfield Wilson Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Chester SC
Evan Drake Poolaw Bachelor of Science Management Chesterfield SC
Amanda N. Biddlecome Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Magna Cum Laude Clarks Hill SC
Sonya Rae Albury-Crandall Doctorate Policy Studies Clemson SC
Alisha Ashley Anderson Bachelor of Science Psychology Clemson SC
Sarah Whitney Anderson Master of Education Counselor Education Clemson SC
Derek T. Andrews Bachelor of Arts Computer Science Clemson SC
Spencer R. Arndt Bachelor of Science Biochemistry Clemson SC
Mariana Aubad Bachelor of Fine Arts Visual Arts Clemson SC
Jessie Maret Bailey Bachelor of Arts English Cum Laude Clemson SC
Joseph P. Balawajder Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Isaac Emmanuel Baum Bachelor of Science Electrical Engineering Magna Cum Laude Clemson SC
Kevin S. Baumann Bachelor of Science Management Clemson SC
Emma J. Benfield Bachelor of Science Psychology Clemson SC
Christopher L. Berry Jr. Master of Engineering Biomedical Engineering Clemson SC
Nicholas Alan Bilgri Bachelor of Arts Architecture Clemson SC
Jennifer B. Borfitz Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Clemson SC
Margaret A. Borick Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Clemson SC
Austin William Brennan Master of Fine Arts Digital Production Arts Clemson SC
Matthew Thomas Breves Bachelor of Science Electrical Engineering Clemson SC
Kyle B. Brinton Bachelor of Science Mechanical Engineering Clemson SC
Eva Averie Brookie Bachelor of Arts Psychology Clemson SC
Connor O. Burton Bachelor of Science Biological Sciences Clemson SC
Bailey Allyn Bush Master of Education Counselor Education Clemson SC
Alexia Marie Casale Bachelor of Science Psychology Clemson SC
Heather Harrison Catoe Bachelor of Science Industrial Engineering Clemson SC
Remi Charpin Doctorate Business Administration Clemson SC
Anthony St. Clair Childress Doctorate Physics Clemson SC
Melissa Burris Chinault Bachelor of Science Biological Sciences Clemson SC
Claire Margaret Christensen Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Clemson SC
Vance M. Coleman II Bachelor of Science Economics Clemson SC
Catherine Alexis Conrad Master of Science Chemistry Clemson SC
Sarah Ashley Cook Bachelor of Arts English Bachelor of Arts Secondary Education Clemson SC
Jason A. Coral Doctorate Environmental Toxicology Clemson SC
Megan Joan Courage Bachelor of Arts Communication Modern Languages Cum Laude Clemson SC
James Albert Courie Bachelor of Science Marketing Cum Laude Clemson SC
Carly Noel Cox Bachelor of Science Biosystems Engineering Clemson SC
Elizabeth Marie Dawson Bachelor of Science Biochemistry Bachelor of Science Genetics Magna Cum Laude Clemson SC
Shannon Patricia Devlin Master of Science Industrial Engineering Clemson SC
Zemin K. Dhanani Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Clemson SC
Muthu Poruthotage Dharmasena Doctorate Food Technology Clemson SC
Sirah N. Diarra Bachelor of Arts Psychology Clemson SC
Yongchang Dong Doctorate Physics Clemson SC
Haley Jane Durning Master of Science Environmental Engineering and Science Clemson SC
James Fitzhenry Eisenbart Bachelor of Science Mechanical Engineering Clemson SC
Irene M. Erich Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Clemson SC
Ian N. Fairbanks Bachelor of Science Psychology Clemson SC
Yuan Gao Master of Science Computer Science Clemson SC
Daniel Myers Geiger Bachelor of Science Industrial Engineering Clemson SC
Reinaldo Sean Gift Master of Science Computer Engineering Clemson SC
Gregory W. Goldsmith Bachelor of Science Materials Science and Engineering Clemson SC
Frances D. Gray Bachelor of Science Psychology Clemson SC
Christian Hart Groomes Bachelor of Science Marketing Clemson SC
Brian L. Gudenas Doctorate Genetics Clemson SC
Moses James Hackett Bachelor of Science Chemical Engineering Clemson SC
Tanin Ahmad Haidary Master of Construction Science Management Construction Science and Management Clemson SC
Taylor Amanda Hanley Master of Education Counselor Education Clemson SC
Julia A. Harrison Bachelor of Science Bioengineering Clemson SC
Catherine E. Harvey Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Clemson SC
Ryan Michael Heil Doctorate Educational Leadership Clemson SC
Jessica Lin Helmus Bachelor of Science Civil Engineering Clemson SC
Jeremy Reid Holland Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Taylor Rae Hooker Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Clemson SC
Anya Winifred Housianitis Bachelor of Science Industrial Engineering Clemson SC
Sarah W. Hutto Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Mohamed Aziz Idir Master of Science Electrical Engineering Clemson SC
Richard Anthony Johnson Bachelor of Arts Architecture Clemson SC
Amanda Rebecca Johnson Master of Arts English Clemson SC
Randi N. Jones Bachelor of Science Political Science Bachelor of Science Economics Clemson SC
Rebecca Anne Jones Bachelor of Science Genetics Summa Cum Laude Clemson SC
Jonathan Evan Kadan Bachelor of Science Physics Clemson SC
Riley Joseph Kammerer Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Hadi Karimi Doctorate Industrial Engineering Clemson SC
Ramiya Kumar Doctorate Biological Sciences Clemson SC
Tristan M. Lamp Bachelor of Science Biological Sciences Clemson SC
Estera L. Leavelle Bachelor of Science Psychology Clemson SC
Emily C. Lerner Bachelor of Science Marketing Cum Laude Clemson SC
Katherine Lea Lester Bachelor of Science Biological Sciences Clemson SC
Spencer C. Lindsay Bachelor of Science Environmental Engineering Cum Laude Clemson SC
Noah E. Mackey Bachelor of Science Financial Management Bachelor of Science Accounting Cum Laude Clemson SC
Hannah M. Maiberger Bachelor of Science Health Science Magna Cum Laude Clemson SC
Indikaprasannamapa P. Mapapathirannehelage Master of Science Civil Engineering Clemson SC
Kendalee L. Marcus Bachelor of Arts Special Education Magna Cum Laude Clemson SC
Elena V. Martin Bachelor of Science Biological Sciences Clemson SC
Kirsten Shaye Mccullough Bachelor of Arts Psychology Women's Leadership Cum Laude Clemson SC
Michael E. Mcnair Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Clemson SC
Abigayle Marie Medlin Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Natalie Dare Moore Bachelor of Science Genetics Clemson SC
Katlynn A. Murphy Bachelor of Science Plant and Environmental Sciences Clemson SC
Cara Elena Natale Master of Education Counselor Education Clemson SC
Muthudivya Navaneetha Kannan Master of Science Computer Science Clemson SC
Angela Bradley Newton Master of Science Nursing Clemson SC
Olivia Frances Ngai Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Thu A. Nguyen Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Clemson SC
Ashley E. Old Bachelor of Science Psychology Magna Cum Laude Clemson SC
Tanner Atherton Parsons Bachelor of Science Marketing Clemson SC
Kathryn Kennedy Pegues Doctorate Industrial Engineering Clemson SC
Melissa L. Pehling Bachelor of Science Language and International Health Clemson SC
Catherine A. Porto Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Clemson SC
Madeline Shea Raudat Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Clemson SC
Jonathan T. Ray Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Clemson SC
Asa D. Reini Bachelor of Science Mechanical Engineering Summa Cum Laude Clemson SC
Chandler S. Richardson Bachelor of Science Health Science Cum Laude Clemson SC
Hunter Katherine Rogers Master of Science Industrial Engineering Clemson SC
Eren P. Sakarcan Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Cum Laude Clemson SC
Christopher Michael Sandkuhler Master of Architecture Architecture Clemson SC
Taylor A. Schenker Bachelor of Science Economics Clemson SC
Taylor Marie Schneider Bachelor of Science Mechanical Engineering Clemson SC
Jessica S. Schultz Master of Architecture Architecture Clemson SC
Zachary Ethan Shore Master of Fine Arts Digital Production Arts Clemson SC
Lunden Alice Simpson Master of Science Biological Sciences Clemson SC
Jessica C. Smith Bachelor of Science Mechanical Engineering Clemson SC
Zackary Ryan Smith Bachelor of Science Mechanical Engineering Clemson SC
Sherece Alexandria Smith Master of Education Counselor Education Clemson SC
Sarah Marie Smotherman Master of Science Industrial Engineering Clemson SC
Vishnu Maya Sreenath Master of Architecture Architecture Clemson SC
Marshall H. Stine Bachelor of Arts Political Science Clemson SC
Stephanie Michelle Superick Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Clemson SC
Casey Renee Terrell Master of Education Counselor Education Clemson SC
Emily Elizabeth Tester Bachelor of Science Nursing Cum Laude Clemson SC
Jonathan David Thompson Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Clemson SC
Natalie E. Thorpe Bachelor of Science Sociology Clemson SC
Brette Adeline Tucker Bachelor of Science Marketing Clemson SC
Gabriel Lynn Valk Bachelor of Science Accounting Clemson SC
Hunter Jay Van Horn Bachelor of Science Economics Clemson SC
Caroline May Vaniska Bachelor of Arts Secondary Education History Clemson SC
Kiana A. Vazquez Bachelor of Arts Communication Cum Laude Clemson SC
Dafnne Wejebe Iberri Master of Arts Communication, Technology, and Society Clemson SC
Rajiv S. Yadav Master of Science Mechanical Engineering Clemson SC
Pu Zhu Master of Science Materials Science and Engineering Clemson SC
Emily Zoino Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Clemson SC
Hannah F. Tankersley Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Cleveland SC
James Hunter Stewart Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Clinton SC
Jerre Franklin Threatt Master of Public Administration  Public Administration Clinton SC
William J. Tiller Bachelor of Science Management Clinton SC
Kyle Nathaniel Allen Bachelor of Science Management Clover SC
Jenna Marie G. Baker Bachelor of Science Nursing Cum Laude Clover SC
Zachary C. Beard Bachelor of Arts Sports Communication Clover SC
Michael Everett Boylan Bachelor of Science Construction Science and Management Clover SC
Anastasia C. Dellinger Bachelor of Science Management Clover SC
Adam Henry Edmunds Bachelor of Science Accounting Clover SC
Caroline A. Hester Bachelor of Science Computer Engineering Cum Laude Clover SC
Carson L. Hicks Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Clover SC
Jessica Lindsey Hines Bachelor of Science Sociology Clover SC
Davis Ryan Mccarter Bachelor of Science Marketing Clover SC
Abigail Frances Montesi Bachelor of Arts Early Childhood Education Clover SC
Sara E. Murphy Bachelor of Science Biological Sciences Clover SC
Pierce L. Sutton Bachelor of Science Biochemistry Cum Laude Clover SC
Hannah N. Thompson Bachelor of Arts History Clover SC
Taylor Frederick Wilson Bachelor of Arts Communication History Clover SC
Sydney Morgan Wood Bachelor of Science Psychology Clover SC
Alison Marie Arling Bachelor of Science Environmental Engineering Cum Laude Columbia SC
Hannah Martha Arndt Bachelor of Arts Language and International Trade Columbia SC
Madeline J. Arnold Bachelor of Arts Secondary Education History Summa Cum Laude Columbia SC
Garrett C. Ayers Bachelor of Arts English Religious Studies Magna Cum Laude Columbia SC
Sarah M. Barkley Bachelor of Science Biological Sciences Columbia SC
David Francis Barron Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Columbia SC
Breanna Nicole Bashford Bachelor of Science Health Science Cum Laude Columbia SC
David E. Baxley Jr. Bachelor of Science Bioengineering Columbia SC
Katherine Elizabeth Bell Bachelor of Science Language and International Health Columbia SC
James Ellis Bilderback Bachelor of Science Materials Science and Engineering Columbia SC
Charles M. Black III Bachelor of Science Materials Science and Engineering Columbia SC
James C. Blackwell Bachelor of Science Civil Engineering Cum Laude Columbia SC
Colin David Bland Bachelor of Arts Architecture Cum Laude Columbia SC
Evelyn Ann Borucki Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Columbia SC
William L. Bowman III Bachelor of Science Chemical Engineering Columbia SC
Michelle L. Breedlove Master of Science Nursing Columbia SC
Jesse Lyn Bynum Bachelor of Arts Modern Languages Columbia SC
Jordan A. Byrne Bachelor of Science Bioengineering Columbia SC
Richard Lee Carter Jr. Bachelor of Science Computer Engineering Columbia SC
Allison J. Chan Bachelor of Landscape Architecture Landscape Architecture Magna Cum Laude Columbia SC
Lyric H. Chaplin Bachelor of Science Biological Sciences Columbia SC
Lauren H. Cherney Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Columbia SC
Emily C. Davison Bachelor of Science Biological Sciences Columbia SC
Marshall G. Denny Bachelor of Science Marketing Columbia SC
Christine Elizabeth Diroff Bachelor of Science Accounting Columbia SC
Tracy Jerrell Donaldson Bachelor of Science Electrical Engineering Columbia SC
Tjakra Lawrence Drescher Bachelor of Arts Psychology Columbia SC
Jonathan P. Durham Bachelor of Science Chemical Engineering Columbia SC
Andrew Burnside Early Bachelor of Science Marketing Columbia SC
Kenora Nichole Entzminger Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Columbia SC
Haines Marie Fleshman Bachelor of Science Industrial Engineering Columbia SC
Caroline W. Fritze Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Columbia SC
Jordan Abbott Fulton Bachelor of Science Psychology Columbia SC
Jacob Blaise Gehringer Bachelor of Science Construction Science and Management Columbia SC
Alex C. Gillian Bachelor of Science Mechanical Engineering Columbia SC
Brandon Douglas Graczyk Bachelor of Science Materials Science and Engineering Columbia SC
Grace M. Grantland Bachelor of Science Psychology Cum Laude Columbia SC
Dorian R. Green Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Columbia SC
Rickey Vandell Griddine II Bachelor of Science Biological Sciences Columbia SC
Matthew E. Hahn Bachelor of Science Management Columbia SC
Marcus Z. Hannibal Bachelor of Science Electrical Engineering Columbia SC
Bakari W. Hargrave Bachelor of Science Financial Management Columbia SC
Paige S. Harrill Bachelor of Science Psychology Columbia SC
Alethea Monique Harrison Bachelor of Science Anthropology Columbia SC
Thomas Carl Hoefel Bachelor of Science Industrial Engineering Columbia SC
Charles Benjamin Holbrook Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Columbia SC
Milledge J. Holstein III Bachelor of Science Management Columbia SC
Carly M. Huggins Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Columbia SC
Sarah L. Hurlbert Bachelor of Science Bioengineering Columbia SC
Ellie E. Jameson Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Columbia SC
Sherman T. Jones II Bachelor of Arts Computer Science Columbia SC
Dominique Jones Master of Business Administration Business Administration Columbia SC
Anshul Karn Master of Science Automotive Engineering Columbia SC
Joseph R. Klasnic Bachelor of Science Computer Science Columbia SC
Richard Otis Kneece Jr. Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Columbia SC
Courtney R. Law Bachelor of Science Chemical Engineering Columbia SC
Satura Victoria Long Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Columbia SC
William L. Mathis Master of Architecture Architecture Columbia SC
Mary E. Mccaskill Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Columbia SC
Mary E. Mcdaniel Bachelor of Arts Psychology Columbia SC
Killian H. Mcdonald Bachelor of Arts Political Science Bachelor of Arts Women's Leadership Summa Cum Laude Columbia SC
Dannelly A. Mckenzie Bachelor of Arts Biological Sciences Cum Laude Columbia SC
Sarah C. Mckenzie Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Columbia SC
William C. Miller Bachelor of Fine Arts Visual Arts Columbia SC
Kristen Miller Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Columbia SC
Rachel E. Moore Bachelor of Arts Secondary Education History Columbia SC
Joshua Samuel Moore Bachelor of Science Computer Science Columbia SC
Jackson Tanner Moyd Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Columbia SC
Sarah C. Nickles Bachelor of Arts Secondary Education English Columbia SC
Carlyn Eleanor Odom Bachelor of Science Psychology Magna Cum Laude Columbia SC
Mitchell Deane Pennington Bachelor of Science Financial Management Columbia SC
Anna E. Petitgout Bachelor of Science Civil Engineering Columbia SC
William T. Powell Bachelor of Arts Modern Languages Columbia SC
Salley Anne Reamer Bachelor of Science Environmental Engineering Columbia SC
Elizabeth Morgan Rhodes Bachelor of Arts Political Science Magna Cum Laude Columbia SC
Savannah L. Rhyne Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Columbia SC
Ciara Irene Saavedra Bachelor of Arts English Columbia SC
Kyla Noreen Salomon Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Columbia SC
James K. Scheuer Bachelor of Arts Chemistry Columbia SC
Ansley E. Seay Bachelor of Arts Psychology Magna Cum Laude Columbia SC
Alexander H. Six Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Columbia SC
Wesley Rose Skidmore Bachelor of Arts Communication Cum Laude Columbia SC
Gabrielle S. Smith Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Columbia SC
Lauryn L. Smith Bachelor of Science Psychology Columbia SC
Rachel C. Smoak Bachelor of Arts Architecture Columbia SC
London A. Southern Bachelor of Science Biological Sciences Columbia SC
Elizabeth L. Spacek Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Columbia SC
Nicholas W. Spivey Bachelor of Science Mechanical Engineering Columbia SC
Charlotte Starnes Bachelor of Science Marketing Bachelor of Science Management Cum Laude Columbia SC
Michala Lynn Stewart Bachelor of Fine Arts Visual Arts Summa Cum Laude Columbia SC
William G. Stubbs Bachelor of Science Financial Management Columbia SC
Laura Elizabeth Taylor Bachelor of Science Marketing Columbia SC
Theron S. Teagle Jr. Bachelor of Science Packaging Science Columbia SC
Brianna Kier Tennie Bachelor of Science Genetics Columbia SC
Alyssa R. Turner Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Columbia SC
John H. Welsh Bachelor of Science Health Science Columbia SC
Danesha Y. Williams Bachelor of Science Psychology Columbia SC
Caleb J. Woody Bachelor of Science Management Columbia SC
Lydia I. Zeiler Bachelor of Science Genetics Columbia SC
Victoria D. Brown Bachelor of Arts Political Science Conway SC
Sean Carlilse Byrd Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Conway SC
Spencer Benton Causey Bachelor of Science Electrical Engineering Conway SC
Russell Bryant Gore Bachelor of Science Mechanical Engineering Conway SC
Reagan Tyler Hill Bachelor of Science Management Conway SC
Courtney LeAnna Johnson Bachelor of Science Accounting Conway SC
Sawyer B. Jordan Bachelor of Arts Secondary Education Mathematical Sciences Conway SC
Dylan R. Jordan Bachelor of Science Civil Engineering Magna Cum Laude Conway SC
Cameron Kimo Maluhialan Keats Bachelor of Science Electrical Engineering Cum Laude Conway SC
Crystal M. Pee Bachelor of Science Chemical Engineering Conway SC
Tiffany C. Pickett Bachelor of Science Psychology Conway SC
Guy Christian Powell Bachelor of Science Civil Engineering Conway SC
Matthew W. Rabon Bachelor of Science Electrical Engineering Conway SC
McKenna Elaine Skipper Bachelor of Science Health Science Conway SC
Hope E. Wegner Bachelor of Science Psychology Conway SC
Thomas Ryan Merritt Bachelor of Science Management Cordova SC
Alexis Ontiona McCorkle Bachelor of Science Nursing Cottageville SC
Peter D. Tomasic Bachelor of Science Electrical Engineering Cottageville SC
Lucas Webster Durham Bachelor of Science Computer Science Cowpens SC
Brandon W. Mccray Bachelor of Science Financial Management Cowpens SC
Todd D. Underwood Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Cross Hill SC
Sarah G. Jarecki Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Dalzell SC
Elizabeth Caroline Burton Bachelor of Arts Biological Sciences Daniel Island SC
Madeleine Lorraine Conway Bachelor of Science Economics Daniel Island SC
Colleen Bailey Cooper Bachelor of Science Microbiology Daniel Island SC
Emma Katherine Cuddy Bachelor of Arts Biological Sciences Daniel Island SC
Lauren O. Foster Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Daniel Island SC
Warner Jenkins Bachelor of Science Financial Management Daniel Island SC
Alison N. Kuehhas Bachelor of Science Health Science Daniel Island SC
Mckenzi Y. Mazur Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Daniel Island SC
Christian Ellis Reinhardt Bachelor of Arts History Daniel Island SC
Madeleine E. Still Bachelor of Science Nursing Cum Laude Daniel Island SC
Steven C. Weaver II Bachelor of Science Chemical Engineering Daniel Island SC
Michelle J. Wiltse Bachelor of Arts Language and International Trade Cum Laude Daniel Island SC
Bethany A. Byrd Bachelor of Science Chemistry Magna Cum Laude Darlington SC
Rosalyn Mcfadden Clanton Bachelor of Arts Psychology Darlington SC
Taryn Javonna Poole Bachelor of Science Biological Sciences Darlington SC
Bobby Lowell Fralix Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Denmark SC
Allison Summer Daniel Bachelor of Arts English Cum Laude Dillon SC
Sarah K. Fitzgibbon Bachelor of Science Psychology Dillon SC
Corey H. Mclaurin Bachelor of Arts Criminal Justice Dillon SC
Jacob A. Stagg Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Dillon SC
Nicholas J. Boone Bachelor of Science Mechanical Engineering Duncan SC
Jamye Conn Buckner Master of Science Nursing Duncan SC
Thomas George Edward Garrigan Bachelor of Science Industrial Engineering Duncan SC
Deiontre Hill Bachelor of Science Marketing Duncan SC
Natalia Rachowiak Master of Arts Economics Duncan SC
Darrell L. Tate Jr. Master of Education Administration and Supervision Duncan SC
John Robert Trawick Bachelor of Science Biological Sciences Duncan SC
Jordan T. White Bachelor of Science Industrial Engineering Duncan SC
Sheldon Hamilton Swofford Bachelor of Science Forest Resource Management Early Branch SC
Kristin Ann Ambrose Master of Science Biological Sciences Easley SC
Hana Riley Anderson Bachelor of Arts English Easley SC
Julia R. Anderson Bachelor of Science Biochemistry Easley SC
Jake Colver Bedell Bachelor of Arts Psychology Easley SC
Audrey C. Birchfield Bachelor of Arts Communication Psychology Easley SC
Lucas Dean Black Bachelor of Science Marketing Easley SC
Lynn Phillips Bodiford Master of Science Nursing Easley SC
Bethany Michaela Bolden Bachelor of Science Industrial Engineering Easley SC
Briana Lynn Bond Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Easley SC
Kiersten Nicole Borden Bachelor of Science Graphic Communications Easley SC
Timothy J. Brady Jr. Bachelor of Science Forest Resource Management Easley SC
Carlton P. Brooks Bachelor of Science Industrial Engineering Easley SC
Nicholas R. Bryan Bachelor of Science Industrial Engineering Easley SC
Jordan Jeffrey Chastain Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Easley SC
Daniel Aaron Cline Bachelor of Science Chemical Engineering Easley SC
James B. Cohen Bachelor of Science Graphic Communications Easley SC
Rachel A. Conlon Bachelor of Arts Secondary Education Bachelor of Arts Mathematical Sciences Summa Cum Laude Easley SC
Anna K. Crittendon Bachelor of Arts Early Childhood Education Summa Cum Laude Easley SC
Braxdon Gregory Cromer Bachelor of Science Management Easley SC
Hannah Elizabeth Duncan Bachelor of Science Psychology Easley SC
William L. Edwards Bachelor of Science Microbiology Easley SC
Devin M. Evans Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Easley SC
Alex Grier Frazier Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Easley SC
Ericka Morgan Freeman Bachelor of Science Agribusiness Easley SC
Madison G. Galloway Bachelor of Science Biological Sciences Easley SC
Olivia C. Garrison Bachelor of Arts Sports Communication Easley SC
Reid M. Gentry Master of Engineering Biomedical Engineering Easley SC
Graysen Trent Gilpin Bachelor of Science Accounting Easley SC
Austin Alexander Haskins Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Easley SC
Harrison Russell Hix Bachelor of Science Chemical Engineering Easley SC
Matthew Ryan Howell Bachelor of Science Computer Science Easley SC
Markeese Deion James Bachelor of Arts Political Science Easley SC
Chelsie Brooke Johnson Bachelor of Science Health Science Easley SC
Micah James Johnson Bachelor of Science Psychology Bachelor of Science Computer Science Easley SC
Cody Tyler Jordan Bachelor of Arts Secondary Education History Cum Laude Easley SC
Emily Adele Kassab Bachelor of Science Economics Easley SC
Ethan Aaron Looper Bachelor of Arts History Easley SC
Stephen B. Maready Bachelor of Arts Elementary Education Easley SC
Nathaniel Brian Mullins Bachelor of Science Management Easley SC
Jozeph Michael O'Dell Bachelor of Science Mechanical Engineering Easley SC
Christopher A. Olguin Bachelor of Arts Psychology Easley SC
Apurva Patel Master of Science Mechanical Engineering Easley SC
Andrea L. Pendley Bachelor of Arts Biological Sciences Easley SC
John T. Pennington Master of Architecture Architecture Easley SC
Ashley Wilson Reeves Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Easley SC
Kathryn Jane Rice Bachelor of Arts Special Education Easley SC
Jesse D. Smith Bachelor of Arts Architecture Easley SC
Clayton McCall Sosebee Bachelor of Science Marketing Easley SC
Matthew Cody Spence Bachelor of Science Industrial Engineering Easley SC
Allison Lehner Steed Bachelor of Science Psychology Easley SC
Anna Caroline Taffer Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Easley SC
Alexandria R. Thomas Bachelor of Arts Communication Cum Laude Easley SC
Sydney Renee Tollison Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Easley SC
Abigail K. Wiles Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Easley SC
Amelia Gail Williamson Bachelor of Science Mathematical Sciences Cum Laude Easley SC
Jonathan Rayland Willis Bachelor of Science Criminal Justice Easley SC
Sarah Elizabeth Wokaty Bachelor of Arts Psychology Easley SC
Ashley Elizabeth Zitek Bachelor of Science Computer Information Systems Easley SC
Ashley E. Bryan Bachelor of Science Biochemistry Cum Laude Edgefield SC
Robert Louis Guess III Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Edgefield SC
James E. Berry III Bachelor of Science Mathematical Sciences Edgemoor SC
Callie Murphy Bachelor of Arts Special Education Cum Laude Edgemoor SC
Gill Allen Wilson Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Edgemoor SC
Justin Adrian Comport Bachelor of Science Mechanical Engineering Edisto Island SC
Kimesha Yvette Myers Bachelor of Science Sociology Effingham SC
Robert Myers Jr. Bachelor of Science Graphic Communications Effingham SC
Victoria L. Papeo Bachelor of Science Computer Information Systems Effingham SC
Jamie Elizabeth Yarborough Bachelor of Arts Communication Cum Laude Effingham SC
Eric Charles Bell Bachelor of Arts Architecture Elgin SC
Connor D. Burke Bachelor of Science Genetics Summa Cum Laude Elgin SC
Margaret Wells Chase Bachelor of Arts Communication Elgin SC
Alexa M. Cox Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Elgin SC
Marcus Shawn Davis II Bachelor of Science Materials Science and Engineering Elgin SC
Meisha C. Draper Bachelor of Science Electrical Engineering Cum Laude Elgin SC
Emily Lynne Dreyer Bachelor of Science Graphic Communications Elgin SC
Anna Lisbeth Hogue Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Elgin SC
Linda S. Thomas Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Elgin SC
Jessica L. Withycombe Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Elgin SC
Eric Samuel Murrell Master of Business Administration Business Administration Enoree SC
Mayna R. Cason Bachelor of Arts Special Education Eutawville SC
Tyler Christopher Brown Bachelor of Science Computer Science Fair Play SC
Jacob Wescott Turner Bachelor of Science Bioengineering Fair Play SC
Greggory P. Adams Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Florence SC
Laura A. Andrews Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Florence SC
Adam L. Baker Jr. Bachelor of Science Biological Sciences Florence SC
Emily Kathryn Ball Bachelor of Science Marketing Florence SC
Emily Grace Bingaman Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Cum Laude Florence SC
Ryan James Branco Bachelor of Science Mechanical Engineering Florence SC
Jason Luke Brantley Bachelor of Science Mechanical Engineering Florence SC
Lawrence Brunson III Bachelor of Arts Secondary Education History Florence SC
Ashley Michelle Burgess Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Florence SC
Bruce Ellis Burner Jr. Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Florence SC
Rachel M. Coates Bachelor of Arts Early Childhood Education Cum Laude Florence SC
Mary Rutledge Cox Bachelor of Science Psychology Florence SC
Lukas Souza Cremens Bachelor of Science Industrial Engineering Florence SC
Isabelle Sheppard Davis Bachelor of Arts English Florence SC
Madison A. Hall Bachelor of Science Economics Florence SC
Stephanie Nicole Hertzog Bachelor of Science Psychology Florence SC
Taylor B. Martin Bachelor of Science Psychology Florence SC
Marianna Kristen Moss Bachelor of Arts Sociology Florence SC
Kyle B. New Bachelor of Science Accounting Florence SC
Kenneth E. Peters Bachelor of Science Electrical Engineering Florence SC
Thomas B. Ruedinger Bachelor of Science Civil Engineering Florence SC
Ronak Viresh Sitapara Bachelor of Science Microbiology Florence SC
Alexander James Spence Bachelor of Science Financial Management Summa Cum Laude Florence SC
Madison R. Sprenger Bachelor of Science Accounting Magna Cum Laude Florence SC
Kayla Stevens Bachelor of Science Psychology Magna Cum Laude Florence SC
Gracie M. Sturkie Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Florence SC
Josiah J. Tellis Bachelor of Science Mechanical Engineering Florence SC
Logan H. Vansickle Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Florence SC
Lee Ellis White Bachelor of Science Management Florence SC
Andrew D. Costa Bachelor of Science Bioengineering Folly Beach SC
Amanda Grace Agrawal Bachelor of Science Marketing Cum Laude Fort Mill SC
Alexis Scarlett Anthony Bachelor of Science Horticulture Fort Mill SC
Bailey Bayard Baldridge Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Fort Mill SC
Sara E. Becker Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Fort Mill SC
Jordan Ryan Bjerken Bachelor of Science Mathematical Sciences Fort Mill SC
Tyler Douglas Borland Bachelor of Science Management Fort Mill SC
Kyle R. Brooks Bachelor of Arts Economics Fort Mill SC
Clayton Fiquett Bullard Bachelor of Science Computer Engineering Fort Mill SC
Diana E. Burden Bachelor of Science Materials Science and Engineering Cum Laude Fort Mill SC
Matthew J. Case Bachelor of Science Chemistry Summa Cum Laude Fort Mill SC
Joseph A. Cassidy Bachelor of Science Biological Sciences Fort Mill SC
Lucas T. Christison Bachelor of Arts Biological Sciences Fort Mill SC
Patrick C. Combs Bachelor of Science Accounting Fort Mill SC
William S. Cotton Bachelor of Science Computer Information Systems Magna Cum Laude Fort Mill SC
Meghan Palmer Courey Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Fort Mill SC
Meenakshi Vijai Das Bachelor of Science Microbiology Fort Mill SC
Carolyn J. Davis Bachelor of Arts Modern Languages Bachelor of Arts Chemistry Cum Laude Fort Mill SC
Ryan C. Davis Bachelor of Arts Political Science Fort Mill SC
Krista Marie Degoey Bachelor of Science Management Fort Mill SC
Jonathan D. Drake Bachelor of Science Materials Science and Engineering Summa Cum Laude Fort Mill SC
Sierra T. Duplantis Bachelor of Arts Political Science Fort Mill SC
Wesley D. Evatt Bachelor of Science Marketing Fort Mill SC
Wesley A. Fisher Bachelor of Science Computer Science Summa Cum Laude Fort Mill SC
Polly J. Goss Bachelor of Arts History Magna Cum Laude Fort Mill SC
Bennett M. Hardymon Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Fort Mill SC
Candace S. Heath Bachelor of Science Health Science Fort Mill SC
Emily Elizabeth Hoffman Bachelor of Science Anthropology Fort Mill SC
Christian L. Holcombe Bachelor of Science Financial Management Fort Mill SC
Laura Mackay Jordan Bachelor of Arts English Summa Cum Laude Fort Mill SC
Katherine J. Kesey Bachelor of Science Graphic Communications Fort Mill SC
Michael E. King Bachelor of Arts Architecture Fort Mill SC
Emily R. Kluttz Bachelor of Science Industrial Engineering Fort Mill SC
Kenneth A. Krestan Bachelor of Science Construction Science and Management Fort Mill SC
Bridget Olivia Lindh Bachelor of Arts Modern Languages Fort Mill SC
Katarina G. Longley Bachelor of Science Microbiology Cum Laude Fort Mill SC
Bridget A. Luckie Bachelor of Science Biochemistry Bachelor of Science Genetics Summa Cum Laude Fort Mill SC
Stephanie M. Mansueti Master of Engineering Biomedical Engineering Fort Mill SC
Alexander P. Mckim Bachelor of Science Computer Science Bachelor of Science Economics Cum Laude Fort Mill SC
Megan R. Mclelland Bachelor of Science Language and International Health Bachelor of Science Health Science Cum Laude Fort Mill SC
William Benjamin Medlock Jr. Bachelor of Science Mechanical Engineering Fort Mill SC
Ken James Mills Master of Public Administration  Public Administration Fort Mill SC
Samantha A. Mitchum Bachelor of Science Marketing Fort Mill SC
Michael Henry Mockridge Bachelor of Science Management Fort Mill SC
Caleb A. Norman Bachelor of Science Financial Management Bachelor of Science Accounting Fort Mill SC
Amanda Lyn Patterson Master of Science Biological Sciences Fort Mill SC
Daniel James Pebbles Bachelor of Science Computer Science Fort Mill SC
Rebekah Caroline Peterson Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Fort Mill SC
Dalton C. Rose Bachelor of Science Financial Management Fort Mill SC
Forrest M. Sharp Bachelor of Science Industrial Engineering Cum Laude Fort Mill SC
Rachel Michelle Shugart Bachelor of Science Biochemistry Fort Mill SC
Adrienne Noelle Smith Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Fort Mill SC
Nicholas A. Stein Bachelor of Science Mathematical Sciences Fort Mill SC
Peter J. Sturgis Bachelor of Science Mechanical Engineering Fort Mill SC
Olivia L. Tawse Bachelor of Arts Language and International Trade Fort Mill SC
Katie Spencer Tobik Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Fort Mill SC
Tyler N. Tremblay Bachelor of Science Industrial Engineering Fort Mill SC
Corey M. Verhage Bachelor of Science Construction Science and Management Cum Laude Fort Mill SC
Courtney J. Williams Bachelor of Arts Secondary Education Bachelor of Arts History Summa Cum Laude Fort Mill SC
Jacob D. Wright Bachelor of Science Economics Summa Cum Laude Fort Mill SC
Taylor Nicole Yarborough Bachelor of Science Agribusiness Fort Mill SC
Stephen Andrew Zoeller Bachelor of Science Bioengineering Fort Mill SC
Monique Y. Dobson Bachelor of Science Psychology Cum Laude Fountain Inn SC
Patricia Kathleen Ethridge Education Specialist Administration and Supervision Fountain Inn SC
William E. Garrett Bachelor of Science Health Science Cum Laude Fountain Inn SC
David Olumide Kolawole Gundana Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Fountain Inn SC
Brandi Morgan Ingram Bachelor of Science Nursing Cum Laude Fountain Inn SC
Trevor L. Mccraw Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Fountain Inn SC
Logan E. Moody Bachelor of Arts Secondary Education History Cum Laude Fountain Inn SC
Hannah R. Owens Bachelor of Science Psychology Fountain Inn SC
Igor Savich Master of Business Administration Business Administration Fountain Inn SC
William T. Sims Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Fountain Inn SC
Jennifer Leigh Watts Master of Science Nursing Fountain Inn SC
Matthew Jacob Bourgoin Bachelor of Science Management Gaffney SC
Jacob T. Fowlkes Bachelor of Science Environmental Engineering Gaffney SC
Ellen Elyse Little Bachelor of Arts Chemistry Gaffney SC
Jaykumar U. Patel Bachelor of Science Electrical Engineering Summa Cum Laude Gaffney SC
Jacob Olen Reome Bachelor of Science Civil Engineering Gaffney SC
Isaiah D. Toth Bachelor of Science Computer Science Gaffney SC
Leeanna M. Webb Bachelor of Science Economics Gaffney SC
Christy Eva Altman Bachelor of Arts Language and International Trade Galivants Ferry SC
Daniel J. Jones Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Gaston SC
Lorne Arthur Southern Bachelor of Arts Architecture Gaston SC
Kyle Matthew Brandon Bachelor of Science Forest Resource Management Georgetown SC
Bryce A. Dechamplain Bachelor of Science Language and International Health Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Georgetown SC
Jacqueline R. Gray Bachelor of Science Marketing Georgetown SC
Madeline G. Hemmingsen Bachelor of Science Genetics Georgetown SC
Leighton Alexis Knowlin Bachelor of Arts Sociology Georgetown SC
Victoria Grace Perrow Bachelor of Science Nursing Georgetown SC
Jeffrey J. Rubillo Bachelor of Science Computer Science Georgetown SC
Rodney Carter Weaver Jr. Bachelor of Arts Political Science Georgetown SC
Savannah Eliza Calvert Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Gilbert SC
Magness Raymond Greenthaler IV Bachelor of Science Forest Resource Management Gilbert SC
Madison N. Macinnis Bachelor of Science Horticulture Gilbert SC
Michael L. Shealy Bachelor of Science Mechanical Engineering Gilbert SC
Caleb O. Taylor Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Gilbert SC
Ryan A. Abdullah Bachelor of Science Biological Sciences Goose Creek SC
Matthew B. Alford Bachelor of Science Materials Science and Engineering Magna Cum Laude Goose Creek SC
Angelica R. Dickerson Bachelor of Arts English Goose Creek SC
Logan Dierks Fitzpatrick Bachelor of Science Biochemistry Cum Laude Goose Creek SC
Charles Tyler Fricks Master of Science Mechanical Engineering Goose Creek SC
Christian J. Hund Bachelor of Science Biosystems Engineering Cum Laude Goose Creek SC
Alivia C. Hunter Bachelor of Arts Architecture Goose Creek SC
Brandon J. Jackson Bachelor of Science Civil Engineering Goose Creek SC
Valerie K. Jones Bachelor of Science Electrical Engineering Cum Laude Goose Creek SC
Savanna R. Lewis Bachelor of Arts Biological Sciences Goose Creek SC
Reece A. Moore Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Goose Creek SC
Tamara Itzel Ortega Bachelor of Science Computer Engineering Goose Creek SC
Shawn L. Pulley Bachelor of Science Civil Engineering Goose Creek SC
Savanna Leanne Richmond Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Summa Cum Laude Goose Creek SC
Jessica L. Simpson Bachelor of Science Biological Sciences Goose Creek SC
Brady S. Sklar Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Goose Creek SC
Katy-Lynn Ashley Snyder Bachelor of Science Biological Sciences Goose Creek SC
Tabitha K. Wilcox Bachelor of Science Bioengineering Goose Creek SC
William A. Hardy Bachelor of Science Chemical Engineering Cum Laude Graniteville SC
Elizabeth Caroline Carman Bachelor of Science Genetics Gray Court SC
Collin R. Owens Bachelor of Science Bioengineering Gray Court SC
Avery Keith Wood Bachelor of Science Electrical Engineering Gray Court SC
Jacob C. Holm Bachelor of Science Construction Science and Management Green Pond SC
Stefan H. Abare Bachelor of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Khalil Edward Abusal Bachelor of Science Marketing Greenville SC
Jake Russell Adams Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Hazim M. Alzorgan Master of Science Automotive Engineering Greenville SC
Matthew Amis Master of Science Historic Preservation Greenville SC
Rachel Lee Andrews Bachelor of Arts Communication Magna Cum Laude Greenville SC
Isabella Denise Arias Bachelor of Arts Secondary Education Mathematical Sciences Cum Laude Greenville SC
Danielle Atkins Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Greenville SC
Audra Jameson Atwood Bachelor of Science Materials Science and Engineering Cum Laude Greenville SC
Donald J. Baracskay III Bachelor of Science Computer Engineering Greenville SC
Raquel A. Batista Master of Education Administration and Supervision Greenville SC
Katherine D. Bernier Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Greenville SC
Lynnette Kathleen Beyerle Master of Science Nursing Greenville SC
Christopher S. Bondura Bachelor of Science Criminal Justice Greenville SC
Joseph A. Bonitati Bachelor of Science Mathematical Sciences Bachelor of Science Physics Magna Cum Laude Greenville SC
Alexandra C. Boulez Bachelor of Science Bioengineering Greenville SC
Carolanne L. Bowen Bachelor of Arts Language and International Trade Greenville SC
Dylan Brandon Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Neil Vincent Lacson Bravo Bachelor of Science Computer Science Magna Cum Laude Greenville SC
Calissa Leeshell Brooks Master of Science Nursing Greenville SC
Calder S. Broussard Bachelor of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Sagirah Elliottay Brown Bachelor of Arts Political Science Pan African Studies Greenville SC
Katherine S. Brown Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Greenville SC
Patty Brown Master of Education Teaching and Learning Greenville SC
Jasmine Alyse Bryson Bachelor of Arts English Greenville SC
Landin F. Carson Bachelor of Science Biological Sciences Greenville SC
Mary K. Carter Bachelor of Arts Language and International Trade Summa Cum Laude Greenville SC
Matthew G. Carter Bachelor of Science Industrial Engineering Greenville SC
Jordan Heston Chamberlin Bachelor of Science Biological Sciences Greenville SC
Madeline Marie Chandler Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greenville SC
Jenna Church Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Kristin R. Claude Master of Science Nursing Greenville SC
Jonathan Curtis Cochrane Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Christopher James Connell Bachelor of Science Management Greenville SC
Zachary Stephen Cooter Bachelor of Science Accounting Greenville SC
Andrew G. Crocker Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Greenville SC
Kathryn Leigh Cumbia Bachelor of Science Biological Sciences Greenville SC
Mitchel C. Daniel Bachelor of Science Electrical Engineering Greenville SC
John Sidney Deason IV Bachelor of Science Forest Resource Management Cum Laude Greenville SC
Kaitlin G. Decker Bachelor of Arts History Bachelor of Arts Anthropology Greenville SC
Daniel Allan Delegatti Bachelor of Science Management Greenville SC
Andrew Spencer Demaine Bachelor of Science Financial Management Greenville SC
John Robert Deuben Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Emma C. Dilworth Bachelor of Science Accounting Cum Laude Greenville SC
Madeline Elizabeth Dowling Doctorate Plant and Environmental Sciences Greenville SC
Justin Tyler Dreibrodt Bachelor of Science Civil Engineering Magna Cum Laude Greenville SC
Joshua Paul Duke Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Mary A. Duncan Bachelor of Arts Communication Cum Laude Greenville SC
Danielle Ellis Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Greenville SC
Robert Joseph Ennis Bachelor of Science Chemistry Greenville SC
Jeni Alexander Erickson Bachelor of Science Psychology Greenville SC
Lindsay Marie Farrell Bachelor of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Margaret E. Featherstone Bachelor of Science Microbiology Cum Laude Greenville SC
Paul W. Feisal Bachelor of Science Accounting Greenville SC
Alex David Fiedler Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Thomas Wainwright Fischer Bachelor of Science Economics Greenville SC
Grace Anne Flaspoehler Bachelor of Arts Political Science Greenville SC
Christopher Glen Foody Bachelor of Science Accounting Greenville SC
Kathryn Anne Fortenberry Master of Science Nursing Greenville SC
Jacob John Fountain Master of Science Nursing Greenville SC
Keven Fuentes Bachelor of Science Computer Science Summa Cum Laude Greenville SC
Hannah A. Gardner Bachelor of Fine Arts Visual Arts Cum Laude Greenville SC
Abigail Pearce Geiger Bachelor of Science Psychology Greenville SC
Logan Tanner George Bachelor of Science Chemical Engineering Greenville SC
Kade Alexander Gilstrap Bachelor of Science Industrial Engineering Greenville SC
Alex Humberto Giron Bachelor of Science Bioengineering Greenville SC
Dylan R. Glick Bachelor of Arts Political Science Cum Laude Greenville SC
Alexander P. Goldsmith Bachelor of Arts Economics Greenville SC
Juan Camilo Gonzalez Bachelor of Science Economics Greenville SC
Seth Marshall Gooch Bachelor of Science Management Greenville SC
John William Grant Master of Science Mathematical Sciences Greenville SC
Amber Michelle Greenwood Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Greenville SC
Alix C. Griffin Bachelor of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Sarah Wallace Gulledge Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greenville SC
Amber Hall Gunter Bachelor of Arts Early Childhood Education Cum Laude Greenville SC
Emily Rebecca Hall Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Elizabeth Erin Hammond Master of Education Counselor Education Greenville SC
Jordan L. Harrison Bachelor of Science Marketing Greenville SC
Gavin C. Henderson Bachelor of Science Computer Engineering Greenville SC
Alexandra Renee Herbert Bachelor of Arts Language and International Trade Cum Laude Greenville SC
Molly E. Hester Bachelor of Science Microbiology Greenville SC
Mackenzie V. Hicks Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Greenville SC
Carrie Hill Master of Arts English Greenville SC
Austin-Wallace Rivers Hiller Bachelor of Science Graphic Communications Greenville SC
Anela C. Holdaway Master of Engineering Biomedical Engineering Greenville SC
Ellen Hudson Brown Howard Bachelor of Arts Secondary Education English Greenville SC
Hayli Savanna Hughes Bachelor of Arts Elementary Education Greenville SC
Carl Leland Hulseman Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Virginia A. Hunt Master of Architecture Architecture Greenville SC
Andrew P. Ingles Bachelor of Science Marketing Greenville SC
Jared Stuart Jameson Master of Arts English Greenville SC
Bradley E. Johnson Bachelor of Science Management Greenville SC
Justin S. Johnson Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Greenville SC
Keith A. Karmilovich Bachelor of Science Mechanical Engineering Greenville SC
John Thomas Kawalchuk III Bachelor of Science Financial Management Greenville SC
Patience B. Kearse Bachelor of Arts Secondary Education History Greenville SC
Caroline Grace Kelly Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Greenville SC
Piyusha Khanna Master of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Maxime Robert Kieken Bachelor of Science Management Greenville SC
Anastasia Virginia Kiriakides Bachelor of Science Marketing Greenville SC
Leo D. Krick Bachelor of Science Biological Sciences Greenville SC
Emily Marie Lane Master of Science Nursing Greenville SC
Jonathan Lee Bachelor of Science Marketing Greenville SC
Taylor Christine Levato Bachelor of Science Marketing Bachelor of Science Management Greenville SC
Sara Ann Lew Bachelor of Science Marketing Greenville SC
Julia L. Lewis Bachelor of Science Health Science Greenville SC
Parker Lowrance Bachelor of Science Construction Science and Management Greenville SC
Christopher Dane Lytle Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Jacob Scott Mace Bachelor of Arts Economics Greenville SC
Elizabeth R. Major Bachelor of Science Marketing Greenville SC
Jonathan P. Mallory Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Greenville SC
Bonnie Mccrary Bachelor of Arts World Cinema Cum Laude Greenville SC
Naisha L. Mcdaniel Bachelor of Science Materials Science and Engineering Greenville SC
Tracy Elizabeth McGee Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Stephen D. Mcintee Bachelor of Science Economics Greenville SC
Kara Elyse McKlemurry Master of Arts Writing, Rhetoric, and Media Greenville SC
Meghan R. Mcnair Bachelor of Science Marketing Greenville SC
Mary E. Melton Bachelor of Arts History Magna Cum Laude Greenville SC
Nicole Dufort Michel Education Specialist Administration and Supervision Greenville SC
Renae L. Mischler Master of Science Nursing Greenville SC
Theresa Caitlin Moon Bachelor of Science Biological Sciences Greenville SC
Andrew D. Moore Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Greenville SC
Candice Vanette Moore Doctorate Curriculum and Instruction Greenville SC
Melissa J. Morey Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Greenville SC
Matthew William Moser Master of Education Administration and Supervision Greenville SC
Feras Ziad Namouz Bachelor of Science Management Greenville SC
Kennedy Fredrick Nary Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greenville SC
Kylie Padron Newsom Master of Science Nursing Greenville SC
John Rudolf Obermeier IV Bachelor of Science Chemistry Greenville SC
Rachael Thompson Panik Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Greenville SC
Harsh R. Patel Bachelor of Science Computer Engineering Summa Cum Laude Greenville SC
Michael Reid Perkinson Bachelor of Science Psychology Greenville SC
Daniel Dayton Petty Bachelor of Arts Computer Science Greenville SC
Courtney Elizabeth Pfeiffer Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Greenville SC
Ann Pham Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Alexander J. Phillips Bachelor of Science Electrical Engineering Cum Laude Greenville SC
Merritt R. Phillips Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Greenville SC
Sean David Phillips Bachelor of Science Chemical Engineering Greenville SC
Campbell Plumblee Bachelor of Arts History Cum Laude Greenville SC
Emily Frances Powell Bachelor of Science Marketing Greenville SC
Amelia Susan Presher Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Harriet S. Pruitt Bachelor of Science Psychology Cum Laude Greenville SC
Stephanie Michelle Pusker Bachelor of Science Biological Sciences Greenville SC
James Derrick Quattlebaum Jr. Bachelor of Science Management Greenville SC
Andrew C. Racicot Bachelor of Science Financial Management Greenville SC
Geoffrey Lewis Reabold Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Rianna Recchia Bachelor of Science Mathematical Sciences Greenville SC
Isaac Wayne Redman Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Caroline T. Reese Bachelor of Science Graphic Communications Greenville SC
Megan McKinsey Roben Master of Science Nursing Greenville SC
Rebecca A. Robinson Bachelor of Arts Early Childhood Education Cum Laude Greenville SC
Rebecca M. Robinson Bachelor of Science Health Science Greenville SC
William Graham Robinson Master of Science Nursing Greenville SC
Laura Jane Rolke Master of Science Applied Health Research and Evaluation Greenville SC
Austin Taylor Rose Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
James Richard Rubel Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Bakul Saini Master of Science Management Greenville SC
Alison Sansone Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Greenville SC
Kaia Chanelle Sawyer-Deforest Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Greenville SC
James E. Scardo Bachelor of Landscape Architecture Landscape Architecture Greenville SC
Emmaline N. Schafer Bachelor of Science Biochemistry Cum Laude Greenville SC
Hannah C. Schoening Bachelor of Science Financial Management Greenville SC
Megan Rogers Semanski Master of Science Nursing Greenville SC
Tatiana Suzanne Shea Education Specialist Administration and Supervision Greenville SC
Caroline B. Sherbert Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Greenville SC
Marina D. Shew Bachelor of Arts Philosophy Political Science Greenville SC
Andrew Martin Shore Bachelor of Science Physics Bachelor of Science Mathematical Sciences Summa Cum Laude Greenville SC
Eubanks G. Simmons Bachelor of Science Management Greenville SC
Mason W. Simmons Bachelor of Science Financial Management Greenville SC
Elizabeth F. Simpson Bachelor of Science Health Science Greenville SC
Celeste Marie Sitton Master of Science Nursing Greenville SC
Alexandria R. Smith Bachelor of Science Language and International Health Greenville SC
Jon E. Smith Bachelor of Science Packaging Science Greenville SC
Michael Dantzler Spiers Jr. Bachelor of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Madison S. Spray Bachelor of Science Financial Management Greenville SC
Ashley Elizabeth Stanziola Bachelor of Science Electrical Engineering Greenville SC
Jared Michael Stapleton Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greenville SC
Andrew Kenneth Stein Bachelor of Science Construction Science and Management Greenville SC
Joseph J. Stephenson III Bachelor of Arts Biological Sciences Greenville SC
Melissa Catherine Strelec Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Greenville SC
Gina Marie Sullens Bachelor of Science Materials Science and Engineering Greenville SC
Christopher A. Sullivan Bachelor of Arts Psychology Greenville SC
Diamante Akheem Sullivan Bachelor of Science Economics Greenville SC
Caroline Elizabeth Templeton Bachelor of Arts Early Childhood Education Cum Laude Greenville SC
Caitlin T. Torrence Master of Science Applied Health Research and Evaluation Greenville SC
Mikaela Kathryne Towler Bachelor of Science Economics Greenville SC
Benson Earle Truitt Master of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Katelyn T. Truong Bachelor of Science Bioengineering Greenville SC
Alexis Elgin Turner Bachelor of Science Microbiology Greenville SC
Julia G. Unterzaucher Bachelor of Arts Language and International Trade Greenville SC
Austin Michael Van Houten Bachelor of Science Marketing Greenville SC
Rachel E. Varughese Bachelor of Science Accounting Magna Cum Laude Greenville SC
Caroline G. Vaughan Bachelor of Arts Psychology Greenville SC
Sidharth Wali Master of Science Automotive Engineering Greenville SC
Xinyu Wang Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Claire M. Watson Bachelor of Science Psychology Greenville SC
Dylan J. Weber Bachelor of Science Chemical Engineering Greenville SC
Savannah G. West Bachelor of Arts English Greenville SC
Gregory Wheeler Master of Science Automotive Engineering Greenville SC
Jacqueline Nicole Wiles Bachelor of Science Marketing Greenville SC
Tarasha Michell Williams Education Specialist Administration and Supervision Greenville SC
Anna Christine Wilson Bachelor of Science Management Greenville SC
Jackson Elliott Wise Bachelor of Science Sociology Greenville SC
James R. Wright III Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Greenville SC
Neil Carleton Wright Bachelor of Science Mechanical Engineering Greenville SC
Carolyn A. Yochum Bachelor of Arts Biological Sciences Magna Cum Laude Greenville SC
Jacob L. Young Bachelor of Landscape Architecture Landscape Architecture Greenville SC
Orrod Moghaddam Zadeh Bachelor of Science Chemical Engineering Greenville SC
Jiayi Zhu Master of Business Administration Business Administration Greenville SC
Hannah C. Ashley Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Greenwood SC
Christoph G. Brewer Bachelor of Science Chemical Engineering Greenwood SC
Matthew A. Bridges Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Greenwood SC
Sydney L. Case Bachelor of Science Psychology Greenwood SC
Kelsey B. Crawford Bachelor of Science Psychology Cum Laude Greenwood SC
Rachel E. Crawford Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Greenwood SC
Hannah Rebekah Deal Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Greenwood SC
Abigail Elizabeth Dent Bachelor of Science Economics Greenwood SC
Jennifer L. Dezurik Bachelor of Science Health Science Greenwood SC
Virginia C. Forrester Bachelor of Arts Political Science Greenwood SC
Matthew J. Fuqua Bachelor of Science Biological Sciences Greenwood SC
Dale Robert Gilbert Master of Science Biological Sciences Greenwood SC
David C. Hatfield Bachelor of Science Microbiology Cum Laude Greenwood SC
Patrick C. Manalich Bachelor of Science Computer Science Magna Cum Laude Greenwood SC
Christian C. Nguyen Bachelor of Science Materials Science and Engineering Greenwood SC
Wiley L. Roper III Bachelor of Science Civil Engineering Greenwood SC
Tim J. Schwab Bachelor of Science Computer Science Magna Cum Laude Greenwood SC
Catherine A. Smithdeal Bachelor of Science Biological Sciences Greenwood SC
Lucy M. Stevens Bachelor of Science Biological Sciences Greenwood SC
Madison B. Allen Bachelor of Science Marketing Cum Laude Greer SC
Jordan T. Anderson Bachelor of Science Marketing Greer SC
Elizabeth Malvern Askins Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Greer SC
Hiram Matthew Blasko Bachelor of Science Construction Science and Management Greer SC
Hunter Camille Bowers Bachelor of Arts Sports Communication Magna Cum Laude Greer SC
Taylor L. Brown Bachelor of Science Accounting Bachelor of Science Financial Management Magna Cum Laude Greer SC
Philip James Brown Doctorate Plant and Environmental Sciences Greer SC
Emory G. Burns Bachelor of Science Chemistry Cum Laude Greer SC
Riley B. Butler Bachelor of Science Civil Engineering Greer SC
Christian Taylor Campbell Bachelor of Science Management Greer SC
Brette E. Carey Bachelor of Arts Early Childhood Education Summa Cum Laude Greer SC
Madison Caroline Carithers Bachelor of Science Health Science Cum Laude Greer SC
Nicole A. Culberson Bachelor of Science Marketing Greer SC
Bethany A. Cummings Master of Education Administration and Supervision Greer SC
Katsiaryna N. Dauhanosava Bachelor of Science Financial Management Greer SC
Jennifer Anne DeMatteo Education Specialist Administration and Supervision Greer SC
Jose Anival Escobar Bachelor of Science Financial Management Greer SC
Joshua W. Ferguson Bachelor of Science Mechanical Engineering Greer SC
Justin David Finigan Bachelor of Science Sociology Greer SC
Andrea N. Fisher Bachelor of Science Packaging Science Greer SC
Sydney A. Fossing Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Greer SC
Kathryn Erin Foster Bachelor of Arts History Cum Laude Greer SC
John DeLain Freeman Bachelor of Science Materials Science and Engineering Cum Laude Greer SC
Grace N. Fulmer Bachelor of Science Civil Engineering Greer SC
Liam James Galindo Bachelor of Arts Political Science Greer SC
Nikhil V. Gandhi Bachelor of Science Materials Science and Engineering Greer SC
Zachary Ian Gerstner Bachelor of Science Genetics Bachelor of Science Microbiology Greer SC
Suzanne Herta Gubitosa Master of Science Nursing Greer SC
Emily T. Gullette Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Greer SC
Christopher N. Heijjer Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Greer SC
Keri A. Henson Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greer SC
Amanda Elizabeth Hernandez-Ross Education Specialist Administration and Supervision Greer SC
Dana M. Humphrey Bachelor of Arts Religious Studies Greer SC
Hope A. Ibrahim Bachelor of Science Economics Greer SC
Taylor E. Jones Bachelor of Science Industrial Engineering Greer SC
Kamryn Joseph Kant Bachelor of Science Chemical Engineering Greer SC
Annette Blomquist Kao Master of Science Nursing Greer SC
Tyler Douglas Kingsmore Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Greer SC
Logan B. Kipling Bachelor of Science Political Science Greer SC
Hiba Nasreen Kouser Bachelor of Science Biological Sciences Greer SC
Haley Catherine Kramer Bachelor of Science Microbiology Cum Laude Greer SC
Weining Li Bachelor of Science Chemical Engineering Greer SC
Stephanie Christy Liao Bachelor of Science Biological Sciences Greer SC
Amanda M. Lukhard Bachelor of Science Nursing Greer SC
Agustin Malki Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude Greer SC
Kelli A. Martin Bachelor of Science Marketing Greer SC
Amanda Carol Martinez Bachelor of Arts Early Childhood Education Greer SC
Jasmine Ilona Maya Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Greer SC
David C. Mcclintock Bachelor of Science Management Greer SC
Maria Jose Mesa Bachelor of Arts Architecture Greer SC
Norman L. Moore III Master of Business Administration Business Administration Greer SC
Nicholas D. Mylander Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greer SC
Christopher M. Nelon Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude Greer SC
Kristian R. Padron Bachelor of Science Computer Engineering Greer SC
Austin Jyles Phillips Bachelor of Science Forest Resource Management Greer SC
Nicole Megan Portela Master of Science Nursing Greer SC
LaTonya Denise Pretty Master of Science Nursing Greer SC
Grayson Michael Raynor Bachelor of Science Health Science Greer SC
Marion B. Reeves Bachelor of Arts Psychology Cum Laude Greer SC
Catherine Grace Riggs Bachelor of Science Financial Management Greer SC
Marlie Ann Rodgers Bachelor of Science Biological Sciences Greer SC
Laurence Victoria Rodriguez Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Greer SC
Bryce C. Safrit Bachelor of Science Industrial Engineering Summa Cum Laude Greer SC
Aamena Bilal Saleh Doctorate Learning Sciences Greer SC
Alexander Vincent Santelli Bachelor of Science Accounting Greer SC
Kelsey N. Schmitt Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Greer SC
Hyewon Shannon Seo Bachelor of Science Psychology Greer SC
Christopher D. Sewell Bachelor of Science Materials Science and Engineering Greer SC
Natasha Elizabeth Shoopack Bachelor of Science Civil Engineering Greer SC
Alison Elise Snover Bachelor of Science Management Cum Laude Greer SC
George H. Snyder Bachelor of Science Computer Engineering Magna Cum Laude Greer SC
Sheldon Carole Somers Bachelor of Science Psychology Greer SC
Rachel Elizabeth Stephens Bachelor of Science Industrial Engineering Greer SC
Colette E. Terlitsky Bachelor of Science Industrial Engineering Greer SC
Kendall Ashley Tolan Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Greer SC
Anhai Tade Tran Bachelor of Science Biological Sciences Greer SC
Michael G. Tyler Bachelor of Science Agricultural Education Cum Laude Greer SC
Lynda Vedders Master of Science Nursing Greer SC
Kenny Vo Bachelor of Science Chemical Engineering Greer SC
Clayton A. Warnke Bachelor of Arts Political Science Greer SC
Megan R. Williams Bachelor of Science Accounting Greer SC
Gregory Scott Wilson Master of Science Automotive Engineering Greer SC
Brooke W. Worthington Bachelor of Science Marketing Greer SC
Victoria H. Young Bachelor of Arts Secondary Education History Cum Laude Greer SC
Kaitlyn E. Young Bachelor of Science Biological Sciences Greer SC
Chiu Andy Yu Bachelor of Science Industrial Engineering Greer SC
Benjamin R. Zachary Bachelor of Science Construction Science and Management Greer SC
Ashley B. Criddle Bachelor of Science Microbiology Hanahan SC
Mitzi Nallely Gamez Bachelor of Science Materials Science and Engineering Hanahan SC
Sierra Rae Green Bachelor of Science Biological Sciences Hanahan SC
Kayla N. Kernich Bachelor of Science Biosystems Engineering Hanahan SC
Kameron Seth Lipsey Bachelor of Science Mechanical Engineering Hanahan SC
William D. Murray Bachelor of Science Packaging Science Hanahan SC
Karly C. Nemeth Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Hanahan SC
Kishan Patel Bachelor of Science Materials Science and Engineering Hanahan SC
Mason Alexander Schwerzler Bachelor of Science Nursing Hanahan SC
Sambath Vong Bachelor of Science Chemistry Hanahan SC
Sothea Vong Bachelor of Science Chemical Engineering Hanahan SC
Miranda P. Mims Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Harleyville SC
Ashley Lynn Atkinson Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Hartsville SC
Maya A. Cheatham Bachelor of Science Financial Management Hartsville SC
Lindsay P. Godwin Bachelor of Science Accounting Hartsville SC
Caroline R. Herring Bachelor of Fine Arts Visual Arts Cum Laude Hartsville SC
Sarah K. Lee Bachelor of Science Biological Sciences Hartsville SC
Kyle Douglas Rhine Bachelor of Science Packaging Science Hartsville SC
Tiquez Quandre Rivers Bachelor of Arts Chemistry Hartsville SC
Corey L. Rondeau Bachelor of Science Computer Engineering Hartsville SC
Harry B. Wilfong III Bachelor of Science Agribusiness Hartsville SC
Seth Alex LeGette Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Hemingway SC
Samantha L. Miles Bachelor of Science Management Hemingway SC
Julie L. Comer Bachelor of Science Biological Sciences Hickory Grove SC
Mitchell Werner Brockmann Bachelor of Science Financial Management Magna Cum Laude Hilton Head Island SC
Kevin Patrick Campbell Bachelor of Science Health Science Hilton Head Island SC
Kesley E. Carter Bachelor of Science Biological Sciences Hilton Head Island SC
Megan Diane Clack Bachelor of Science Language and International Health Magna Cum Laude Hilton Head Island SC
Carolyn Page Cross Bachelor of Arts Architecture Hilton Head Island SC
Ryan David Frey Bachelor of Science Environmental Engineering Hilton Head Island SC
Christopher Hien Le Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Hilton Head Island SC
Ross A. Lovette Bachelor of Science Industrial Engineering Hilton Head Island SC
Brian P. Ludewig Bachelor of Science Industrial Engineering Hilton Head Island SC
Rachel Anne Magnin Bachelor of Science Genetics Hilton Head Island SC
Madison Elizabeth Martin Bachelor of Arts Secondary Education History Summa Cum Laude Hilton Head Island SC
Christina M. Mason Bachelor of Arts Biological Sciences Hilton Head Island SC
Eliot Brice Mcpherson Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Hilton Head Island SC
Natalie E. Mlodzinski Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Hilton Head Island SC
Michael M. Monaghan Jr. Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Bachelor of Science Management Hilton Head Island SC
Sean P. Myers Bachelor of Arts Computer Science Hilton Head Island SC
Benson F. Olliff Bachelor of Science Economics Magna Cum Laude Hilton Head Island SC
Amelia K. Rzeczycki Bachelor of Science Biological Sciences Hilton Head Island SC
Kara N. Satterfield Bachelor of Science Genetics Hilton Head Island SC
Reed Louis Shindell Bachelor of Arts English Bachelor of Science Economics Hilton Head Island SC
Samuel C. Theodore Bachelor of Science Industrial Engineering Hilton Head Island SC
Carlie S. Van Bachelor of Science Bioengineering Hilton Head Island SC
Addie C. Warren Bachelor of Science Financial Management Hilton Head Island SC
Victoria Parks Barnett Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Hodges SC
Jason W. King Bachelor of Science Computer Science Magna Cum Laude Hodges SC
Joshua Mark Van Swol Bachelor of Science Biochemistry Cum Laude Hodges SC
Bailey L. Duffy Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Hollywood SC
Kaylan Martin Harris Bachelor of Science Civil Engineering Honea Path SC
Chelsea B. Lloyd Bachelor of Arts Political Science Honea Path SC
Danielle Alexis Jana Pierce Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Hopkins SC
Wesley J. Gregory Bachelor of Science Microbiology Cum Laude Indian Land SC
Reid K. Hillis Bachelor of Science Construction Science and Management Indian Land SC
Faith Mitchell Bachelor of Science Microbiology Cum Laude Indian Land SC
Hailey B. Nicholson Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Indian Land SC
Margot Elizabeth Sprow Bachelor of Science Accounting Indian Land SC
Peyton C. Swancy Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Indian Land SC
Christopher M. Bernardo Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Inman SC
Morgan E. Chester Bachelor of Science Psychology Inman SC
Jeremy W. Christie Master of Science Nursing Inman SC
Justin M. Davis Master of Science Civil Engineering Inman SC
Caitlyn Johnson Grigg Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Inman SC
Luke D. Holden Bachelor of Science Microbiology Inman SC
Michael W. Horan Bachelor of Arts Architecture Inman SC
Victoria R. Lewis Bachelor of Science Marketing Inman SC
Alexandria G. Linnerud Bachelor of Arts Early Childhood Education Cum Laude Inman SC
Aja Zakiya Miller Bachelor of Arts Psychology Inman SC
Megan Elizabeth Pate Master of Science Nursing Inman SC
Mckenzie Kristen Peters Bachelor of Arts Biological Sciences Bachelor of Arts Science Teaching Magna Cum Laude Inman SC
Hannah Elizabeth Williams Bachelor of Arts Elementary Education Inman SC
Tommie R. Witt III Bachelor of Science Accounting Inman SC
Cayla Ann Maria Amodio Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Irmo SC
Glenn R. Bertram Bachelor of Arts History Summa Cum Laude Irmo SC
Sarah Bradley Bessent Bachelor of Science Management Irmo SC
Megan Nicole Bowen Bachelor of Science Health Science Irmo SC
Jayme C. Brown Bachelor of Science Nursing Cum Laude Irmo SC
Jackson A. Burke Bachelor of Landscape Architecture Landscape Architecture Irmo SC
Haley Darling Carter Bachelor of Science Marketing Cum Laude Irmo SC
Sarah Catherine Coleman Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Irmo SC
Victoria E. Davis Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Irmo SC
April R. Epting Bachelor of Science Management Irmo SC
Christine Elizabeth Hart Bachelor of Science Biochemistry Summa Cum Laude Irmo SC
Rachel E. Henderson Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Irmo SC
Joshua C. Hutchinson Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Irmo SC
Bradley Allen Kasir Bachelor of Science Electrical Engineering Irmo SC
Jacob A. Kaufmann Bachelor of Science Computer Science Summa Cum Laude Irmo SC
Joshua M. Kaufmann Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude Irmo SC
Taylor Courtney Lightner Bachelor of Science Industrial Engineering Irmo SC
James A. Mcgee Bachelor of Science Mechanical Engineering Irmo SC
Haley C. Newell Bachelor of Arts Sociology Cum Laude Irmo SC
Tyler L. Nguyen Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Irmo SC
Shannon L. Roberson Bachelor of Science Chemical Engineering Irmo SC
Caleb H. Roberts Bachelor of Arts Architecture Cum Laude Irmo SC
Udayvir Singh Sidhu Bachelor of Science Industrial Engineering Irmo SC
Barry C. Smith Master of Business Administration Business Administration Irmo SC
Nathanael Perry Specht Bachelor of Science Computer Science Irmo SC
Cori C. Stewart Bachelor of Arts History Irmo SC
Caleb M. Thomas Bachelor of Science Computer Engineering Irmo SC
Melissa D. Thompson Bachelor of Science Graphic Communications Magna Cum Laude Irmo SC
Tal M. Wanish Bachelor of Science Mechanical Engineering Irmo SC
Macy N. White Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Irmo SC
Cole H. Younginer Bachelor of Science Computer Engineering Summa Cum Laude Irmo SC
Robert H. Clarke Bachelor of Science Materials Science and Engineering Isle of Palms SC
Evan R. Deforest Bachelor of Science Computer Engineering Isle of Palms SC
Margaret Dixon Graham Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Isle of Palms SC
Victor E. Harper Bachelor of Science Mathematical Sciences Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Isle of Palms SC
Derek Allen Ondrof Bachelor of Science Industrial Engineering Isle of Palms SC
Matthew R. Stapleton Bachelor of Arts English Isle of Palms SC
Braiden Leigh Burdette Bachelor of Arts Biological Sciences Iva SC
Taylor L. Burriss Bachelor of Science Psychology Iva SC
Tristen K. Fields Bachelor of Science Chemical Engineering Iva SC
Steven W. Hall Bachelor of Science Chemical Engineering Iva SC
Kensley L. Jordan Bachelor of Science Management Iva SC
Jacob D. Pinson Master of Science Civil Engineering Iva SC
Brandi P. Cato Bachelor of Science Electrical Engineering Jefferson SC
Abigail Madelyn Horton Bachelor of Arts Communication Jefferson SC
Katherine Louise Miller Bachelor of Science Agribusiness Jefferson SC
Victoria Lynn Rollins Bachelor of Science Management Jefferson SC
Connor J. Canning Bachelor of Science Financial Management Johns Island SC
James Robert Fairey Bachelor of Science Construction Science and Management Johns Island SC
John Lewis Gervais IV Bachelor of Science Civil Engineering Cum Laude Johns Island SC
James Garris Killingsworth Bachelor of Landscape Architecture Landscape Architecture Johns Island SC
Krystal H. Magwood Bachelor of Science Biochemistry Johns Island SC
Jonathan T. McKeown Bachelor of Science Microbiology Johns Island SC
John Henry Murdy Bachelor of Arts Political Science Bachelor of Arts Philosophy Magna Cum Laude Johns Island SC
Lucas B. Hooks Bachelor of Science Health Science Johnsonville SC
Adam Job Powell Bachelor of Science Forest Resource Management Johnsonville SC
Baylor D. Jones Bachelor of Arts Computer Science Johnston SC
Blair Gault Master of Science Nursing Jonesville SC
Anne M. Barton Bachelor of Science Marketing Kershaw SC
Hailey Danielle Hunter Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Magna Cum Laude Kershaw SC
Kalee R. Lineberger Bachelor of Arts English Summa Cum Laude Kingstree SC
Darrius J. Mazyck Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Kingstree SC
James M. Swicord Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Kingstree SC
Antonio J. Ayala Master of Engineering Biomedical Engineering Ladson SC
Douglas James Fulton III Bachelor of Science Management Ladson SC
Ricki E. Hughes Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Ladson SC
Vianca Daniella Valadez Jaramillo Bachelor of Arts Communication Ladson SC
Raul Sanchez Vicencio Bachelor of Science Construction Science and Management Ladson SC
Carine Elese Brown Bachelor of Science Language and International Health Lake City SC
Rachel Suzanne Cook Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Lake City SC
Kenneth D. Parker Bachelor of Arts Biological Sciences Bachelor of Arts Science Teaching Cum Laude Lake City SC
Ashlyn Amanda Hatcher Bachelor of Science Agribusiness Lake View SC
Kristopher Gregory Gross Bachelor of Arts Chemistry Magna Cum Laude Lake Wylie SC
Quinn Xavier Hernandez Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Magna Cum Laude Lake Wylie SC
Zane A. Hernandez Bachelor of Arts Computer Science Lake Wylie SC
Mitchell D. Johnson Bachelor of Science Financial Management Lake Wylie SC
Robert B. Johnson Bachelor of Science Industrial Engineering Lake Wylie SC
Brooke E. Maddie Bachelor of Science Biological Sciences Lake Wylie SC
Ericka Leilani Steele Bachelor of Science Civil Engineering Lake Wylie SC
Dustin Ray Brecht Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Lancaster SC
Benjamin Grant Caskey Bachelor of Science Agribusiness Lancaster SC
Elise Kathryn Denney Bachelor of Arts Elementary Education Lancaster SC
Mary Elizabeth Gaston Bachelor of Science Bioengineering Lancaster SC
Robert Ellison Hagins Bachelor of Science Mechanical Engineering Lancaster SC
Josiah D. Harper Bachelor of Science Management Lancaster SC
Calum Henderson Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Cum Laude Lancaster SC
Joshua G. Howard Bachelor of Arts Computer Science Lancaster SC
Robert L. Kirkland II Bachelor of Arts Architecture Lancaster SC
Hannah N. Mccain Bachelor of Science Sociology Lancaster SC
Emily L. Richards Bachelor of Arts History Bachelor of Arts Modern Languages Magna Cum Laude Lancaster SC
Georgianna Waters Scott Bachelor of Science Plant and Environmental Sciences Magna Cum Laude Lancaster SC
Marcus Alexander Smyre Bachelor of Science Mechanical Engineering Lancaster SC
Kaisha E. Young Bachelor of Arts Communication Lancaster SC
Skyler Tipton Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Landrum SC
Lindsay Morgan Wilson Bachelor of Science Health Science Landrum SC
Mary B. Boroff Bachelor of Arts Early Childhood Education Cum Laude Laurens SC
Katheryn Danielle Burton Bachelor of Science Psychology Laurens SC
Michael H. Elwood Bachelor of Science Turfgrass Laurens SC
Phillip Rodney Holmes Jr. Bachelor of Science Management Laurens SC
Kayla M. Mitchell Bachelor of Arts Sociology Laurens SC
James W. Tinsley Bachelor of Science Construction Science and Management Laurens SC
Alexander Vincent Duvall Bachelor of Science Computer Science Leesville SC
Daniel L. Hoppe Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude Leesville SC
Mary J. May Bachelor of Fine Arts Visual Arts Leesville SC
Andrew P. Ackley Bachelor of Science Civil Engineering Lexington SC
Kaitlyn Onolee Amsler Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Lexington SC
John J. Barrett IV Bachelor of Arts English Lexington SC
Mitchell B. Bauschka Bachelor of Science Economics Lexington SC
William Christian Black Bachelor of Science Forest Resource Management Lexington SC
Luke A. Boland Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude Lexington SC
Sarah E. Boyt Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Lexington SC
Jacob Bradley Campbell Bachelor of Science Mechanical Engineering Lexington SC
Kelsey Dawn Campbell Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Lexington SC
John Grayson Carter Bachelor of Science Packaging Science Lexington SC
Brianna G. Chavarria Bachelor of Science Biosystems Engineering Cum Laude Lexington SC
Stephen N. Collins Bachelor of Science Mechanical Engineering Lexington SC
Trev L. Comstock Bachelor of Science Electrical Engineering Lexington SC
Danielle Barbara Dupuis Bachelor of Science Graphic Communications Lexington SC
Nicholas Robert Fields Master of Construction Science Management Construction Science and Management Lexington SC
Madison Marie Fisher Bachelor of Science Political Science Magna Cum Laude Lexington SC
Megan L. Floyd Bachelor of Science Microbiology Summa Cum Laude Lexington SC
Vincent Joseph Galatolo Bachelor of Science Horticulture Cum Laude Lexington SC
Monica C. Garvin Bachelor of Arts Communication Summa Cum Laude Lexington SC
Demetrius T. Graves Bachelor of Science Construction Science and Management Lexington SC
Mary K. Grubbs Bachelor of Science Psychology Lexington SC
Perry J. Hammond Bachelor of Arts Architecture Magna Cum Laude Lexington SC
Michael R. Harrison Bachelor of Science Mathematical Sciences Lexington SC
Caroline M. Hill Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Lexington SC
Stephen H. Hill Master of Science Civil Engineering Lexington SC
Jessica J. Holthausen Bachelor of Science Marketing Lexington SC
Matthew Robert Keane Bachelor of Science Financial Management Bachelor of Science Accounting Magna Cum Laude Lexington SC
Mary Weston Lawrence Bachelor of Science Psychology Lexington SC
Kinsey G. Lee Bachelor of Arts Chemistry Magna Cum Laude Lexington SC
Matthew C. Lewis Bachelor of Science Civil Engineering Lexington SC
Shannon R. Mahoney Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Summa Cum Laude Lexington SC
Yarely A. Martinez Bachelor of Arts Architecture Lexington SC
Emily N. Mattone Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Lexington SC
Dillon M. Mckenzie Bachelor of Science Industrial Engineering Lexington SC
Victoria Elizabeth Oswald Bachelor of Arts History Bachelor of Arts Secondary Education Summa Cum Laude Lexington SC
Bethany M. Parrott Bachelor of Arts Women's Leadership Lexington SC
Gregory A. Pittman Bachelor of Science Computer Science Lexington SC
Sripriya J. Raja Bachelor of Science Biochemistry Bachelor of Science Genetics Lexington SC
Jesse R. Rauton Bachelor of Science Agricultural Education Lexington SC
Evelyn G. Rogers Bachelor of Arts Early Childhood Education Lexington SC
Jennifer A. Rogers Bachelor of Arts Language and International Trade Lexington SC
Mikhail Romanov Bachelor of Science Computer Engineering Lexington SC
Connor T. Rouillard Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Lexington SC
Blake A. Sauls Bachelor of Science Marketing Lexington SC
Alexandra Emma Scott Bachelor of Science Psychology Lexington SC
Ryan W. Sharpe Master of Science Civil Engineering Lexington SC
Benjamin P. Slice Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Magna Cum Laude Lexington SC
Richard D. Speers Bachelor of Science Biological Sciences Lexington SC
Kylie Anne Elizabeth Stiltner Bachelor of Science Psychology Lexington SC
Sarah A. Sturkie Bachelor of Arts Psychology Lexington SC
Chastyn S. Webster Bachelor of Arts Psychology Cum Laude Lexington SC
Natalie A. Williams Bachelor of Science Biological Sciences Lexington SC
Brittanie Michele Wilson Bachelor of Arts Mathematical Sciences Lexington SC
Matthew B. Zielinski Bachelor of Arts Economics Lexington SC
Shannon Marie Barchalk Master of Science Applied Health Research and Evaluation Liberty SC
Holly Paige Gillespie Bachelor of Science Anthropology Liberty SC
Randy Steven Gilstrap Jr. Master of Education Administration and Supervision Liberty SC
Tyler G. Gilstrap Master of Science Nursing Liberty SC
Joshua T. Greathouse Bachelor of Science Civil Engineering Liberty SC
Dolan Mackenzie Holder Bachelor of Science Sociology Liberty SC
Oleksandr Klep Doctorate Materials Science and Engineering Liberty SC
James David Knott Bachelor of Science Management Liberty SC
Savannah Jan Ladd Bachelor of Science Nursing Liberty SC
Carson A. Moore Bachelor of Science Microbiology Summa Cum Laude Liberty SC
Mallorie Lianna Sanders Bachelor of Science Psychology Liberty SC
Elizabeth A. Stauder Bachelor of Science Computer Science Liberty SC
William Zackary Sullivan Bachelor of Science Computer Science Liberty SC
Heather Venable Suttles Bachelor of Fine Arts Visual Arts Liberty SC
Jarod Andrew Tolleson Bachelor of Arts English Liberty SC
Miller Austin Townsend Jr. Bachelor of Science Mechanical Engineering Liberty SC
Chad Eric Wilson Jr. Bachelor of Science Agricultural Education Liberty SC
Alex Nicholas Houghtaling Bachelor of Science Political Science Little River SC
Hunter Ryan Hamvas Bachelor of Science Bioengineering Longs SC
Jonathan Wayne Fox Master of Science Plant and Environmental Sciences Loris SC
Walker Andrew Westlund Bachelor of Science Electrical Engineering Loris SC
Thomas G. Branham Bachelor of Science Microbiology Lugoff SC
Timothy Michael Campbell Master of Science Computer Science Lugoff SC
Joshua Martin Dunn Bachelor of Science Management Lugoff SC
Lindsey Marshall Gilstrap Bachelor of Arts Early Childhood Education Cum Laude Lugoff SC
Kathryn A. Lankford Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Summa Cum Laude Lugoff SC
Katharine Dawn Morse Bachelor of Science Accounting Lugoff SC
Emmett F. Rouse Jr. Bachelor of Science Marketing Luray SC
Allison Lee Edge Bachelor of Arts Political Science Cum Laude Lyman SC
Eric Jordan Lamb Bachelor of Science Electrical Engineering Lyman SC
Mitchell R. Gardner III Bachelor of Science Agricultural Education Manning SC
Alexander M. Stone Bachelor of Science Computer Science Marietta SC
Tyler Jennings McKenzie Master of Architecture Architecture Marion SC
Korey E. Thomas Bachelor of Science Civil Engineering Marion SC
Corey Matthew Abel Bachelor of Science Management Mauldin SC
Jennifer Anne Banker Bachelor of Arts Modern Languages Mauldin SC
Vaneasha Janeashe Danzy Education Specialist Counselor Education Mauldin SC
John D. Erbrecht Bachelor of Science Management Mauldin SC
Nancy Suzanne Falconer Doctorate International Family and Community Studies Mauldin SC
Michael B. Lawrimore Bachelor of Science Computer Information Systems Mauldin SC
Snowil John Lopes Master of Business Administration Business Administration Mauldin SC
Riley Banks Morningstar Bachelor of Arts Sports Communication Mauldin SC
Kylie Lee Raines Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Mauldin SC
Kathryn Baker Staggs Master of Arts Communication, Technology, and Society Mauldin SC
Sarah C. Statom Bachelor of Science Mechanical Engineering Mauldin SC
Alexandria Marie Thomas Bachelor of Science Industrial Engineering Mauldin SC
William Scott Turner Bachelor of Science Management Mauldin SC
Chris W. Worl Master of Science Applied Economics and Statistics Mauldin SC
Shelby M. Wayne Bachelor of Science Agricultural Education Mc Bee SC
John R. Covington Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Cum Laude Mc Coll SC
Emily A. Doumar Bachelor of Science Agribusiness Cum Laude Modoc SC
Caleb M. Dennis Bachelor of Science Electrical Engineering Moncks Corner SC
Lauren C. Jackson Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Moncks Corner SC
Kramer M. Jance Bachelor of Science Electrical Engineering Moncks Corner SC
Sidney Cloud Kizer Bachelor of Science Graphic Communications Moncks Corner SC
Victoria C. Cockrell Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Monetta SC
Julie M. Anderson Bachelor of Science Health Science Moore SC
Rebekah Taylor Bates Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Cum Laude Moore SC
Caitlin S. Boyd Bachelor of Science Science Teaching Moore SC
David G. Bulman Bachelor of Science Mathematical Sciences Magna Cum Laude Moore SC
Pamela Rose Burgess Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Moore SC
Jessica Cash Master of Science Nursing Moore SC
Katie Marie Craft Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Moore SC
Ashley Kathleen Frias Bachelor of Science Biological Sciences Moore SC
Kyle M. Hill Bachelor of Science Marketing Moore SC
Mia Gabrielle Lorenz Bachelor of Arts English Moore SC
Carson Olivia Pellegrino Bachelor of Arts Psychology Moore SC
David M. Prince Bachelor of Science Mechanical Engineering Moore SC
Eric M. Sippel Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Moore SC
Matthew W. Thorne Bachelor of Science Civil Engineering Moore SC
Heather A. Ward Bachelor of Science Nursing Cum Laude Moore SC
Todd R. Williams Bachelor of Science Accounting Moore SC
Rebecca Elizabeth Albers Master of Science Industrial Engineering Mount Pleasant SC
Brady J. Allardice Bachelor of Science Economics Cum Laude Mount Pleasant SC
Madeline G. Anderson Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Mount Pleasant SC
Zachary B. Anderson Bachelor of Science Economics Mount Pleasant SC
Madison R. Ansley Bachelor of Arts Architecture Mount Pleasant SC
Alston C. Badger III Bachelor of Arts English Summa Cum Laude Mount Pleasant SC
Jessica Ann Barnes Bachelor of Science Health Science Cum Laude Mount Pleasant SC
Steven William Benjamin Master of Science Food, Nutrition, and Culinary Sciences Mount Pleasant SC
Mckenzie A. Betfort Bachelor of Arts Architecture Mount Pleasant SC
Lisa Marie Blackburn Bachelor of Science Psychology Mount Pleasant SC
Christian Alexandra Blakely Bachelor of Science Psychology Mount Pleasant SC
Margaret K. Bloder Bachelor of Science Psychology Cum Laude Mount Pleasant SC
Graham P. Bourne Bachelor of Science Science Teaching Mount Pleasant SC
William Spencer Bresnihan Master of Engineering Biomedical Engineering Mount Pleasant SC
John H. Bryan Bachelor of Science Forest Resource Management Mount Pleasant SC
Allison Patton Buechele Bachelor of Arts Psychology Mount Pleasant SC
Samuel D. Bunce Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Mount Pleasant SC
Thomas Wilson Bunch Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Mount Pleasant SC
Jessie Camlin Bunting Bachelor of Arts Mathematical Sciences Mount Pleasant SC
Olivia R. Carbonero Bachelor of Science Health Science Cum Laude Mount Pleasant SC
Hayley H. Cassidy Bachelor of Science Industrial Engineering Mount Pleasant SC
Chris Reid Chapman Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Irene Gayi Cheng Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Mount Pleasant SC
Daniel Keith Christensen Bachelor of Science Mathematical Sciences Mount Pleasant SC
Tori N. Cockrell Bachelor of Science Accounting Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Sydney Caroline Copleston Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Molly Christine Dalva Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Mount Pleasant SC
Zachary Evan Dauscher Bachelor of Science Agribusiness Mount Pleasant SC
Martha McElveen Thompson Davis Bachelor of Science Biosystems Engineering Mount Pleasant SC
Emily Annette Dibona Bachelor of Science Materials Science and Engineering Mount Pleasant SC
Alan Michael Diehl Bachelor of Science Economics Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Calynn Jennifer Dioses Bachelor of Science Biochemistry Mount Pleasant SC
Kendall Johnson Dodd Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Mount Pleasant SC
Kathryn E. Dodds Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Mount Pleasant SC
Suzanna H. Donato Bachelor of Science Psychology Mount Pleasant SC
Sara R. Dudash Bachelor of Arts Communication Mount Pleasant SC
Rachel Jean Edwards Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Rachel M. Edwards Bachelor of Science Horticulture Mount Pleasant SC
Andrew James Eskinazi Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Matthew Harold Finlayson Bachelor of Science Environmental Engineering Mount Pleasant SC
Gregory David Francis Bachelor of Science Computer Science Mount Pleasant SC
Carly A. Geary Bachelor of Science Biological Sciences Mount Pleasant SC
Mary G. Glenn Bachelor of Science Computer Science Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Nicklaus Walker Glyder Master of Science Computer Science Mount Pleasant SC
Elizabeth R. Grech Bachelor of Science Biological Sciences Mount Pleasant SC
Elizabeth M. Hay Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Mount Pleasant SC
Merritt L. Headden Bachelor of Arts Biological Sciences Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Margaret A. Henderson Bachelor of Arts Secondary Education Bachelor of Arts History Cum Laude Mount Pleasant SC
Elizabeth Sease Hill Bachelor of Arts Computer Science Mount Pleasant SC
Waring E. Hills Bachelor of Science Chemical Engineering Mount Pleasant SC
Katelin R. Hills Bachelor of Science Accounting Mount Pleasant SC
Mary W. Howle Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Mount Pleasant SC
Elizabeth S. Huey Bachelor of Science Biochemistry Bachelor of Science Genetics Cum Laude Mount Pleasant SC
Bradley William Hurlburt Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Simon Louson Johnson Bachelor of Science Materials Science and Engineering Mount Pleasant SC
Anna Christine Johnston Master of Agricultural Education  Agricultural Education Mount Pleasant SC
Madeleine E. Kennedy Bachelor of Arts Early Childhood Education Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Colleen Patricia Kinslow Bachelor of Science Language and International Health Mount Pleasant SC
James Edward Lady Jr. Bachelor of Arts Economics Mount Pleasant SC
Garrett L. Leaird Bachelor of Science Agribusiness Mount Pleasant SC
Andrew H. Lee Bachelor of Science Construction Science and Management Mount Pleasant SC
Matthew William Lewis Lee Bachelor of Science Industrial Engineering Mount Pleasant SC
Kristen E. Linscott Bachelor of Science Accounting Summa Cum Laude Mount Pleasant SC
Chandler James Lunny Bachelor of Science Mechanical Engineering Mount Pleasant SC
Richard L. Mahon Bachelor of Science Biological Sciences Mount Pleasant SC
Emily Anne Mason Bachelor of Arts Communication Cum Laude Mount Pleasant SC
Emily Lyn Mason Bachelor of Science Biological Sciences Mount Pleasant SC
Casey Aaron McCurley Master of Science Computer Engineering Mount Pleasant SC
Helen Huette Mcdowell Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Mount Pleasant SC
Mitchell R. Mckenzie Bachelor of Science Computer Science Mount Pleasant SC
Carolyn J. McNamara Bachelor of Science Chemistry Mount Pleasant SC
Trevor R. Moody Bachelor of Science Agribusiness Mount Pleasant SC
Andrew C. Mulvaney Bachelor of Science Psychology Mount Pleasant SC
Halle O'Neal Murphy Bachelor of Science Plant and Environmental Sciences Mount Pleasant SC
Joshua J. Murray Bachelor of Science Management Bachelor of Science Marketing Mount Pleasant SC
Olivia G. Newman Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Mount Pleasant SC
John C. Newton Jr. Bachelor of Science Industrial Engineering Mount Pleasant SC
Mary M. Nitz Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Hannah Amy Ohlund Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Mount Pleasant SC
Anne W. Padgett Bachelor of Science Management Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Kristen A. Popovich Bachelor of Arts Sociology Mount Pleasant SC
Ashley M. Popovich Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Mount Pleasant SC
Kendall A. Pottieger Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Catherine A. Powell Bachelor of Science Marketing Mount Pleasant SC
Katherine J. Quinn Bachelor of Arts English Mount Pleasant SC
Marissa A. Ramos Bachelor of Science Chemical Engineering Mount Pleasant SC
Stephen J. Reamer Bachelor of Science Marketing Mount Pleasant SC
Matthew D. Rodgers Bachelor of Science Computer Science Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Katelyn E. Romaine Bachelor of Science Accounting Mount Pleasant SC
Robert A. Ross Bachelor of Science Health Science Cum Laude Mount Pleasant SC
Merritt C. Rupert Bachelor of Science Management Bachelor of Science Marketing Mount Pleasant SC
William A. Russell IV Bachelor of Science Economics Mount Pleasant SC
Mathew Allen Sarsfield Bachelor of Arts Modern Languages Mount Pleasant SC
Kayleigh Alden Semeraro Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Mount Pleasant SC
Julia Marie Shore Bachelor of Science Accounting Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Roman S. Shtompil Bachelor of Science Materials Science and Engineering Mount Pleasant SC
Yanni V. Sitsis Bachelor of Science Financial Management Mount Pleasant SC
Emmaline F. Spier Camposano Bachelor of Science Microbiology Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Ashlyn D. Spitz Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Summa Cum Laude Mount Pleasant SC
Jeffrey M. Thomas II Bachelor of Science Management Mount Pleasant SC
Megan Elizabeth Trenaman Bachelor of Science Biological Sciences Mount Pleasant SC
Thomas Gerard Trouche Jr. Bachelor of Arts Biological Sciences Mount Pleasant SC
Kate Margaret Tumulty Bachelor of Science Biological Sciences Mount Pleasant SC
Morgan K. Tykal Bachelor of Science Science Teaching Mount Pleasant SC
Lucio Vaccaro Bachelor of Science Biological Sciences Mount Pleasant SC
Sarah Catherine Van Brunt Bachelor of Science Biosystems Engineering Mount Pleasant SC
Preston Winfield Walker Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Mount Pleasant SC
Jared J. Wells Master of Science Bioengineering Mount Pleasant SC
Emilie Y. Whitesell Bachelor of Science Computer Science Mount Pleasant SC
Elizabeth A. Williams Bachelor of Science Packaging Science Mount Pleasant SC
Rika Win Bachelor of Science Language and International Health Mount Pleasant SC
Alexander S. Wonderlic Bachelor of Science Financial Management Mount Pleasant SC
Michael T. Wurst Bachelor of Arts History Mount Pleasant SC
Joseph S. Yu Bachelor of Science Industrial Engineering Mount Pleasant SC
James E. Zuraw Bachelor of Arts Architecture Magna Cum Laude Mount Pleasant SC
Justin Vashawn Hamilton Bachelor of Arts Elementary Education Mullins SC
Dorothy N. Ward Bachelor of Science Nursing Mullins SC
Joseph A. Larkin Bachelor of Science Industrial Engineering Murrells Inlet SC
Thomas R. Mccoy Bachelor of Science Industrial Engineering Murrells Inlet SC
Alisha Nicole Rice Bachelor of Science Psychology Murrells Inlet SC
Taylor A. Roberson Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Murrells Inlet SC
Patrick H. Saber Bachelor of Science Civil Engineering Murrells Inlet SC
Brian Wayne Atkinson Master of Science Computer Engineering Myrtle Beach SC
Michael J. Aylett Bachelor of Science Bioengineering Myrtle Beach SC
Dominic M. Becker Bachelor of Arts Architecture Myrtle Beach SC
Andrew L. Bolchoz Bachelor of Science Financial Management Myrtle Beach SC
Benjamin David Brooks Bachelor of Science Financial Management Myrtle Beach SC
Megan L. Burcaw Bachelor of Arts Elementary Education Myrtle Beach SC
Thomas Anthony Curci Bachelor of Science Computer Science Myrtle Beach SC
Tessa M. Deneen Master of Agricultural Education  Agricultural Education Myrtle Beach SC
Phillip Ryan Elvis Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Myrtle Beach SC
Carolyn C. Gore Bachelor of Science Graphic Communications Summa Cum Laude Myrtle Beach SC
Ashley B. Kahn Bachelor of Science Marketing Bachelor of Science Management Myrtle Beach SC
John Ryan Kowalski Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Myrtle Beach SC
Anna E. Lark Bachelor of Science Psychology Summa Cum Laude Myrtle Beach SC
Camilla M. Martin Bachelor of Science Marketing Myrtle Beach SC
Patrick Joesph Nicolosi Bachelor of Science Industrial Engineering Myrtle Beach SC
Marianna E. Painter Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Magna Cum Laude Myrtle Beach SC
Connor S. Patsel Bachelor of Science Computer Science Myrtle Beach SC
Dylan A. Pyle Bachelor of Science Computer Science Myrtle Beach SC
James Hunter Renfrow Bachelor of Science Economics Myrtle Beach SC
Garrett Watson Richards Bachelor of Science Industrial Engineering Myrtle Beach SC
William M. Schmidt Bachelor of Science Genetics Summa Cum Laude Myrtle Beach SC
William T. Sparks Bachelor of Science Electrical Engineering Myrtle Beach SC
Paige E. Thompson Bachelor of Science Marketing Myrtle Beach SC
Amanda B. Crayne Bachelor of Science Biological Sciences Newberry SC
Jack C. Huggins Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Newberry SC
Danielle Claire Balentine Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Ninety Six SC
Jacob Philip Garber Bachelor of Science Chemistry Ninety Six SC
Sean A. Hart Bachelor of Science Physics Ninety Six SC
Chesney C. Thomas Bachelor of Arts Early Childhood Education Cum Laude Ninety Six SC
Brent Eugene Werts Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Ninety Six SC
Sarah M. Waldvogel Bachelor of Science Genetics Bachelor of Science Biochemistry Summa Cum Laude Norris SC
KeAndrea LaShay Brown Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude North SC
Rebecca L. Hammons Bachelor of Science Nursing North SC
Benjamin U. Adams Bachelor of Science Psychology North Augusta SC
Tessa E. Adams Bachelor of Science Biological Sciences North Augusta SC
Sheena N. Amin Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude North Augusta SC
April Lauren Arthur Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology North Augusta SC
Glenn W. Barnes Jr. Bachelor of Science Mechanical Engineering North Augusta SC
Nicholas G. Barrs Bachelor of Science Computer Science Magna Cum Laude North Augusta SC
Bronwyn E. Bigger Bachelor of Arts Special Education Cum Laude North Augusta SC
Mia L. Bowman Bachelor of Arts Science Teaching Chemistry North Augusta SC
Kaylee E. Bryant Bachelor of Science Accounting North Augusta SC
Andrew J. Buist Bachelor of Science Microbiology North Augusta SC
Mallory S. Burckhalter Bachelor of Science Accounting North Augusta SC
Joseph Floyd Carr Bachelor of Science Biological Sciences North Augusta SC
Elizabeth Jane Caskey Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences North Augusta SC
Ryan A. Hammond Bachelor of Science Biological Sciences North Augusta SC
David A. Huskey Bachelor of Arts Secondary Education Bachelor of Arts English North Augusta SC
Alex Kayleigh Joyner Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences North Augusta SC
Arthur Harold Krantz III Bachelor of Science Mechanical Engineering North Augusta SC
Lauren A. Lindsey Master of Science Historic Preservation North Augusta SC
Richard D. Melton Bachelor of Science Biological Sciences North Augusta SC
John T. Monahan Bachelor of Science Biological Sciences North Augusta SC
Allison B. Owings Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude North Augusta SC
Zoe Rogers Bachelor of Fine Arts Visual Arts Cum Laude North Augusta SC
Josiah John Smith Bachelor of Science Management North Augusta SC
Caitlyn R. Smoldt Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude North Augusta SC
Emsley J. Snyder Bachelor of Science Management North Augusta SC
Julia K. Spieker Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude North Augusta SC
Ryan Heath Thurmond Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business North Augusta SC
William Ronald Tudor Bachelor of Science Electrical Engineering North Augusta SC
Alexander T. Ward Bachelor of Science Computer Science North Augusta SC
Eric C. White Bachelor of Science Civil Engineering North Augusta SC
Miranda Danielle Whitfield Bachelor of Science Electrical Engineering North Augusta SC
Lauren Cierra Alford Bachelor of Science Bioengineering North Charleston SC
Douglas James Chickarello Master of Science Mechanical Engineering North Charleston SC
Gabrielle Griggs Bachelor of Arts Computer Science North Charleston SC
Alexis C. Hoffman Bachelor of Science Science Teaching North Charleston SC
Tyler J. Levaur Bachelor of Science Electrical Engineering Bachelor of Science Computer Engineering North Charleston SC
Andrew T. Mccullough Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition North Charleston SC
Elliott K. Mueller Bachelor of Science Mechanical Engineering North Charleston SC
Justice A. Murray Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences North Charleston SC
Christopher Michael Nagle Master of Science Mechanical Engineering North Charleston SC
Alondra Pena Bachelor of Arts English North Charleston SC
Lydia Anne Rabon Bachelor of Science Packaging Science Magna Cum Laude North Charleston SC
Montez A. Smoak Bachelor of Science Management North Charleston SC
Christian B. Steen Bachelor of Arts Economics North Charleston SC
Jaymie Allison Danford Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude North Myrtle Beach SC
Claude H. Davis IV Master of Science Computer Science North Myrtle Beach SC
Taylor N. Gerland Bachelor of Arts Early Childhood Education North Myrtle Beach SC
Shea Katlyn Hasty Bachelor of Science Health Science North Myrtle Beach SC
Laura Randall Spivey Bachelor of Science Accounting North Myrtle Beach SC
William R. Watson Bachelor of Arts History North Myrtle Beach SC
Brady S. Mckenzie Bachelor of Science Agribusiness Okatie SC
Lainee Rosemarie Craft Bachelor of Fine Arts Visual Arts Orangeburg SC
Jack C. Ford Bachelor of Science Marketing Orangeburg SC
Mark Alexander Hinds Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Orangeburg SC
Kyle T. Jenkins Bachelor of Science Management Orangeburg SC
Alexei Devon Magee Bachelor of Arts Computer Science Orangeburg SC
Robin C. Mims Bachelor of Science Management Orangeburg SC
Henry G. Rutland IV Bachelor of Science Electrical Engineering Orangeburg SC
Shelbey Kate Spencer Master of Science Biological Sciences Pacolet SC
Daniel Quintin Atkinson Master of Arts English Pageland SC
Aubree J. Houston Bachelor of Science Biological Sciences Pageland SC
Heather Nicole McRorie Bachelor of Arts Political Science Religious Studies Pageland SC
Stephanie Rebecca Poston Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Pamplico SC
Ryan J. Padgett Bachelor of Science Mechanical Engineering Pauline SC
Matthew P. Andrade Bachelor of Science Construction Science and Management Pawleys Island SC
Madison L. Bass Bachelor of Science Industrial Engineering Pawleys Island SC
Parker D. Brinson Bachelor of Science Management Pawleys Island SC
Elizabeth Ann Farmer Bachelor of Arts Political Science Pawleys Island SC
Shannon Rose Gallagher Bachelor of Science Horticulture Pawleys Island SC
Guerry Elliott Green Jr. Bachelor of Science Financial Management Summa Cum Laude Pawleys Island SC
Griffin C. Hatton Bachelor of Science Marketing Pawleys Island SC
Sarah Elaine Hawkinson Bachelor of Science Management Pawleys Island SC
Jackson Taylor Homnick Bachelor of Science Industrial Engineering Pawleys Island SC
Catharine A. Lindsay Bachelor of Science Health Science Cum Laude Pawleys Island SC
Austin Thomas Meares Bachelor of Science Construction Science and Management Pawleys Island SC
Brennan D. Van Nest Bachelor of Science Electrical Engineering Pawleys Island SC
Amanda B. Walker Bachelor of Science Graphic Communications Pawleys Island SC
Kate Tyler Watkins Bachelor of Science Language and International Health Pawleys Island SC
Covington Baker Watson III Bachelor of Science Biological Sciences Pawleys Island SC
Jordan F. Wilkinson Bachelor of Science Marketing Pawleys Island SC
Troy Hunter Allen Bachelor of Science Financial Management Pelzer SC
Dawn-Marie Farrell-Smith Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Pelzer SC
Dillard L. Robertson Bachelor of Science Chemical Engineering Pelzer SC
Adam T. Seiler Bachelor of Science Mechanical Engineering Pelzer SC
Jonathan David Allen Bachelor of Science Microbiology Pendleton SC
Caitlin E. Barber Bachelor of Science Marketing Pendleton SC
Nolan Ryan Carroll Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Pendleton SC
Racquel E. Collier Bachelor of Arts English Pendleton SC
Lansing Alexandria Dodd Master of Architecture Architecture Pendleton SC
Katie Annette Edwards Doctorate Healthcare Genetics Pendleton SC
Alison Elizabeth Fecher Master of Education Counselor Education Pendleton SC
David James Fletcher Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Pendleton SC
Ellen C. Francis Master of Science Applied Health Research and Evaluation Pendleton SC
Kennedy Elizabeth Fricks Bachelor of Arts Communication Pendleton SC
Stephanie Elizabeth Johnson Master of Agricultural Education  Agricultural Education Pendleton SC
Jacob P. Koch Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Pendleton SC
Amanda Leigh Marcotte Bachelor of Science Psychology Bachelor of Science Anthropology Pendleton SC
Alexander C. Morris Bachelor of Science Biological Sciences Pendleton SC
Eric J. Stephens Doctorate Rhetorics, Communication and Information Design Pendleton SC
Angela M. Vatrano Bachelor of Science Psychology Pendleton SC
Chelsea L. Waugaman Doctorate Educational Leadership Pendleton SC
Leszek Zdzislaw Zaczek Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Pendleton SC
Sarah Elizabeth Brucke Bachelor of Arts Biological Sciences Pickens SC
Anna G. Chastain Bachelor of Science Marketing Pickens SC
Margaret Mary Citarella Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Pickens SC
Virginia S. Dillard Bachelor of Science Management Pickens SC
Thomas Francis Doherty III Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Pickens SC
Austin C. Jacks Bachelor of Science Electrical Engineering Pickens SC
Michaela A. Leslie Bachelor of Science Health Science Cum Laude Pickens SC
Alexandra L. Lofink Bachelor of Science Biological Sciences Pickens SC
Ginger Thomasana McCleer Master of Science Nursing Pickens SC
Lauren Ovca Master of Architecture Architecture Pickens SC
Leah R. Brazell Bachelor of Fine Arts Visual Arts Magna Cum Laude Piedmont SC
Elizabeth Ashton Campbell Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Piedmont SC
Leanne Alexandra Cooper Bachelor of Science Graphic Communications Piedmont SC
Lenford K. Gordon Bachelor of Science Management Piedmont SC
Allison G. Hackenberg Bachelor of Science Nursing Piedmont SC
Nathaniel I. Hagen Bachelor of Science Computer Science Piedmont SC
Hayley B. Hassler Bachelor of Science Microbiology Piedmont SC
William Wesley Hodges Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Piedmont SC
Jerry Lee Langley Jr. Bachelor of Science Marketing Piedmont SC
Matthew Eric Lindley Bachelor of Science Marketing Piedmont SC
Lisa McClanahan Mann Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Piedmont SC
Trisha Marie Markus Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Piedmont SC
Julia Kathryn Mcdonald Bachelor of Science Criminal Justice Magna Cum Laude Piedmont SC
Carey Wray Morton Master of Fine Arts Visual Arts Piedmont SC
Stephen Michael Parham Bachelor of Science Construction Science and Management Summa Cum Laude Piedmont SC
Tusharbhai J. Patel Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Piedmont SC
Arlene Jean Pestka Bachelor of Science Microbiology Piedmont SC
Marett R. Richardson Bachelor of Science Biosystems Engineering Piedmont SC
Kimberly G. Rogers Bachelor of Arts Biological Sciences Piedmont SC
Micah A. Samuels Bachelor of Science Microbiology Piedmont SC
Kelsey Patrick Smith Bachelor of Arts Sociology Piedmont SC
Kandy L. Stevenson-Black Master of Science Nursing Piedmont SC
William Thomas Taylor Jr. Bachelor of Science Health Science Piedmont SC
Amanda Brooke Turner Bachelor of Science Mechanical Engineering Piedmont SC
Mary A. Vargo Bachelor of Science Horticulture Piedmont SC
Hannah G. Ward Bachelor of Arts Elementary Education Piedmont SC
Bryce F. Kunkle Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Pinopolis SC
Robert Lee Storey Bachelor of Arts Political Science Cum Laude Plum Branch SC
Madison Haley Dominick Bachelor of Science Forest Resource Management Pomaria SC
Dalton M. Fulmer Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Pomaria SC
Alina C. Fraley Bachelor of Science Nursing Port Royal SC
Jordan L. Promislow Bachelor of Science Industrial Engineering Cum Laude Port Royal SC
Trey A. Daniel Bachelor of Arts Architecture Prosperity SC
Ashley C. Lake Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Prosperity SC
Maggie L. Burbage Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Ravenel SC
Meagan P. Kizer Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Magna Cum Laude Reevesville SC
Bennett C. Harrelson Bachelor of Science Plant and Environmental Sciences Cum Laude Rembert SC
Brodie Etheridge Bachelor of Science Agribusiness Ridgeland SC
Cameron J. Bennett Bachelor of Science Accounting Ridgeville SC
Asha M. Collier Bachelor of Science Industrial Engineering Ridgeville SC
Wesley B. Harvey Bachelor of Science Industrial Engineering Ridgeville SC
Daniel Blake Jenkins Bachelor of Science Chemical Engineering Ridgeville SC
Derek D. Mcmullen Bachelor of Science Materials Science and Engineering Ridgeville SC
Brooke D. Davis Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Magna Cum Laude Ridgeway SC
Sydnee M. Abel Bachelor of Arts Political Science Rock Hill SC
Devin James Alexander Bachelor of Science Financial Management Rock Hill SC
Michael W. Belk Jr. Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Rock Hill SC
Aakash B. Bhagat Bachelor of Science Computer Science Magna Cum Laude Rock Hill SC
Natalie Avis Black Bachelor of Science Economics Rock Hill SC
Hayley E. Boyd Master of Science Animal and Veterinary Sciences Rock Hill SC
Tara Michelle Brooks Bachelor of Science Chemical Engineering Rock Hill SC
Erin E. Brooks Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Rock Hill SC
Logan Bissell Childs Bachelor of Science Civil Engineering Rock Hill SC
Amy Cabaniss Clinton Master of Science Nursing Rock Hill SC
Clayton Mckenzie Cooper Bachelor of Arts Economics Rock Hill SC
Charles M. Cranford Jr. Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Rock Hill SC
Armani Kemion Darby Bachelor of Science Management Rock Hill SC
Kassi N. Early Bachelor of Science Marketing Rock Hill SC
Kathleen M. Faris Bachelor of Arts Elementary Education Rock Hill SC
James R. Faris Bachelor of Science Electrical Engineering Rock Hill SC
John Cade Farris Bachelor of Science Industrial Engineering Rock Hill SC
Chad Pearson Fennell Bachelor of Science Financial Management Rock Hill SC
Thomas Wells Ferguson Bachelor of Science Sociology Rock Hill SC
Briana Ruth Firth Bachelor of Science Mechanical Engineering Rock Hill SC
Leah Romaine Gehret Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Rock Hill SC
Joshua M. Hanson Bachelor of Science Electrical Engineering Bachelor of Science Physics Summa Cum Laude Rock Hill SC
Leah Catherine Harper Bachelor of Science Marketing Rock Hill SC
Hunter N. Harty Bachelor of Science Accounting Rock Hill SC
Johnny L. Helms III Bachelor of Science Computer Information Systems Rock Hill SC
Austin P. Hensley Bachelor of Science Bioengineering Rock Hill SC
Jessica Caroline Herron Bachelor of Science Psychology Rock Hill SC
Justin D. Horne Bachelor of Science Industrial Engineering Rock Hill SC
James M. Hurst Bachelor of Science Computer Science Magna Cum Laude Rock Hill SC
Kayla Marie Jackson Bachelor of Science Agribusiness Rock Hill SC
Elijah Z. Judd Bachelor of Science Biological Sciences Rock Hill SC
Allison D. Keaton Bachelor of Science Management Rock Hill SC
Megan Su Yen Kee Bachelor of Arts Mathematical Sciences Bachelor of Arts Secondary Education Rock Hill SC
Min-Young Kim Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Rock Hill SC
Matthew J. King Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Rock Hill SC
Hallie Mariah Lawrence Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Rock Hill SC
Elizabeth A. Marks Bachelor of Arts Early Childhood Education Summa Cum Laude Rock Hill SC
Bailey R. Nicolas Bachelor of Science Genetics Cum Laude Rock Hill SC
Lauren G. Owens Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Rock Hill SC
Kayla Hong Pham Bachelor of Science Microbiology Rock Hill SC
Alexander G. Raymond Bachelor of Science Electrical Engineering Cum Laude Rock Hill SC
Melody Anne Reynolds Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Rock Hill SC
Anna D. Rollo Bachelor of Science Biological Sciences Rock Hill SC
Allison Hannah Simpson Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Rock Hill SC
Graceyn E. Taylor Bachelor of Arts English Rock Hill SC
Cody Dean Taylor Bachelor of Science Construction Science and Management Rock Hill SC
Jonathan T. Thomas Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Rock Hill SC
Walter William Thompson Jr. Bachelor of Science Computer Science Rock Hill SC
Zachary T. Thompson Bachelor of Science Bioengineering Rock Hill SC
Jack W. Troutman Bachelor of Arts Computer Science Rock Hill SC
Emma N. Tuttle Bachelor of Science Health Science Rock Hill SC
Breanne Marie Williams Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Magna Cum Laude Rock Hill SC
Lucas C. Williams Bachelor of Science Marketing Rock Hill SC
Matthew P. Worley Bachelor of Science Construction Science and Management Rock Hill SC
Phillip David Yommer Bachelor of Science Computer Science Rock Hill SC
Katelyn R. Bagwell Bachelor of Science Science Teaching Cum Laude Roebuck SC
Sarah Elaine Butler Bachelor of Science Management Roebuck SC
Nick C. Glance Bachelor of Science Psychology Roebuck SC
Mitchell S. Grant Master of Engineering Biomedical Engineering Roebuck SC
Mackenzie Chase Hagood Bachelor of Science Microbiology Cum Laude Roebuck SC
Robert Alan Jolly Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Roebuck SC
Libby G. Kesler Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Roebuck SC
Darian C. Thomas Bachelor of Science Biochemistry Roebuck SC
Zachary David Whitworth Bachelor of Science Computer Science Roebuck SC
Joseph Emerson Barrett Bachelor of Arts Sociology Ruffin SC
Lawrence T. McMillan Bachelor of Science Agribusiness St. George SC
Phillip A. Myers Jr. Bachelor of Science Agribusiness St. George SC
Janay Georgetta Crosland Bachelor of Arts Psychology St. Matthews SC
Robert S. Barr III Bachelor of Science Electrical Engineering Salem SC
Corbin R. Lee Bachelor of Science Industrial Engineering Salem SC
LaRoweshia Marie Uzell Bachelor of Science Health Science Salters SC
Curtis Hunter Berry Master of Agricultural Education  Agricultural Education Saluda SC
Carley N. Boone Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Saluda SC
Carson Addy Buzhardt Bachelor of Science Agribusiness Saluda SC
Bryan Levi Orr Bachelor of Science Marketing Saluda SC
Rudd W. Orr Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Saluda SC
Ashley Nicole Owens Bachelor of Science Agricultural Education Cum Laude Saluda SC
Kevin Lyle Witt Bachelor of Science Mechanical Engineering Saluda SC
Valencia F. Mcneal Bachelor of Science Marketing Santee SC
Bryce M. Elmore Bachelor of Science Biological Sciences Scranton SC
Kelly Corrine Alder Bachelor of Arts Elementary Education Seneca SC
Justin K. Anderson Bachelor of Science Electrical Engineering Seneca SC
James Bardusk Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Seneca SC
Justin Arthur Beitz Bachelor of Science Turfgrass Seneca SC
Svetlana Igorevna Besedina-Skiles Master of Science Nursing Seneca SC
Carl Brandenburg II Bachelor of Science Management Seneca SC
Garrison Lloyd Broome Master of Science Industrial Engineering Seneca SC
Harrison Sumter Browder Bachelor of Science Agribusiness Seneca SC
Joshua Connor Buhay Bachelor of Science Management Seneca SC
Adam Charles Cabell Bachelor of Science Management Seneca SC
Melissa Grace Cason Bachelor of Science Language and International Health Summa Cum Laude Seneca SC
Albert Paul Cliffel IV Bachelor of Science Microbiology Seneca SC
James A. Cloer Bachelor of Arts English Seneca SC
Christopher Michael Costley Bachelor of Science Civil Engineering Summa Cum Laude Seneca SC
Brittany Nicole Crenshaw Bachelor of Arts Special Education Seneca SC
Mackenzie Leah Crenshaw Bachelor of Science Health Science Seneca SC
Tyler Graham Crowe Bachelor of Arts Biological Sciences Seneca SC
Jacob D. Dance Bachelor of Science Mechanical Engineering Seneca SC
John Mark Davidson Bachelor of Arts History Seneca SC
Cassandra Lauren Davis Bachelor of Arts Communication Seneca SC
Kensley Ashton Deanhardt Bachelor of Science Psychology Cum Laude Seneca SC
Eva Diaz Bachelor of Science Psychology Cum Laude Seneca SC
Josie Lee Duncan Bachelor of Science Mechanical Engineering Seneca SC
Elizabeth Lynne Elmore Bachelor of Science Horticulture Magna Cum Laude Seneca SC
Jared Ralston Elrod Bachelor of Science Economics Seneca SC
Hamilton W. Erwin Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Seneca SC
Ty Brenden Evans Bachelor of Science Management Seneca SC
Ashley A. Ferenchak Bachelor of Science Computer Science Magna Cum Laude Seneca SC
Mckenzie E. Fletcher Bachelor of Fine Arts Visual Arts Seneca SC
Lori A. Frager Master of Public Administration  Public Administration Seneca SC
Jan Mikael Fredman Bachelor of Science Accounting Seneca SC
John Silva Galpin Bachelor of Science Accounting Seneca SC
Jillian Davis Gaskins Bachelor of Arts English Cum Laude Seneca SC
Jonathan Chace Graham Bachelor of Science Mechanical Engineering Seneca SC
Jacob Scott Harbin Bachelor of Science Sociology Seneca SC
Sarah Marie Helms Doctorate Bioengineering Seneca SC
Charity Ruth Hubbard Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Seneca SC
Morgan C. Hunter Bachelor of Science Construction Science and Management Seneca SC
Rebecca Hudson Jones Bachelor of Science Graphic Communications Seneca SC
Berti A. Jungnick Bachelor of Science Graphic Communications Seneca SC
William P. Krier Bachelor of Science Electrical Engineering Summa Cum Laude Seneca SC
Jane Elizabeth Kuebler Master of Arts English Seneca SC
Julienne Nichole Kvasnak Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Magna Cum Laude Seneca SC
Alexzander D. Lee Bachelor of Arts Computer Science Seneca SC
Nicholas A. Leising Bachelor of Arts Language and International Trade Seneca SC
Mark Marshall Master of Science Nursing Seneca SC
Alexander Scott Massios Bachelor of Science Economics Seneca SC
William Cole McKibbin Bachelor of Science Industrial Engineering Seneca SC
Jennifer Leigh Mcmurray Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Seneca SC
Jordan M. Mixson Bachelor of Science Management Seneca SC
Violeta Montserrat Molas Bachelor of Arts Women's Leadership Seneca SC
Hunter T. Morton Bachelor of Science Agricultural Education Seneca SC
Rachael Ann Nicholson Bachelor of Arts Special Education Magna Cum Laude Seneca SC
Sean Price Nolan Doctorate Animal and Veterinary Sciences Seneca SC
Samuel Jeremy Ogg Bachelor of Arts Elementary Education Seneca SC
Eda Ozyesilpinar Doctorate Rhetorics, Communication and Information Design Seneca SC
Anderson L. Patrick Jr. Bachelor of Science Bioengineering Seneca SC
Lauren Eubanks Pollard Master of Arts Professional Communication Seneca SC
Sarah Elizabeth Richardson Master of Arts Writing, Rhetoric, and Media Seneca SC
Melina Melissa Rodelo Bachelor of Science Accounting Seneca SC
Monica J. Rozman Bachelor of Arts English Magna Cum Laude Seneca SC
Kelsey S. Sauer Bachelor of Arts Early Childhood Education Magna Cum Laude Seneca SC
Molly Dawn Saxon Bachelor of Science Health Science Cum Laude Seneca SC
James Henry Schuster Bachelor of Science Management Seneca SC
Garrison W. Scruggs Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Seneca SC
Nicholas Austin Sisk Bachelor of Science Economics Seneca SC
Asher R. Smiley Bachelor of Science Marketing Seneca SC
Amy R. Smith Bachelor of Arts Special Education Seneca SC
Kayla E. Sommers Bachelor of Science Management Seneca SC
Trevor E. Squires Bachelor of Science Mathematical Sciences Seneca SC
Garrett A. Stone Doctorate Parks, Recreation and Tourism Management Seneca SC
Graham W. Tindall Bachelor of Science Chemical Engineering Seneca SC
Heber Sinab Vicario Bachelor of Science Mechanical Engineering Seneca SC
Della Elise Waters Bachelor of Arts Psychology Magna Cum Laude Seneca SC
Savannah A. Willis Bachelor of Science Biosystems Engineering Cum Laude Seneca SC
Caroline Katherine Wolfe Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Seneca SC
Malcolm J. Thompson Bachelor of Science Biological Sciences Sharon SC
Donald C. Ables Bachelor of Science Financial Management Simpsonville SC
Jason Ray Alexander Bachelor of Science Computer Science Simpsonville SC
Austin Matthew Allen Bachelor of Landscape Architecture Landscape Architecture Simpsonville SC
Grant S. Anderson Bachelor of Science Industrial Engineering Simpsonville SC
Kylie Ann Anderson Bachelor of Science Anthropology Simpsonville SC
John William Andrews Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Ian C. Ayala Bachelor of Science Biological Sciences Simpsonville SC
Ansley E. Bain Bachelor of Science Industrial Engineering Simpsonville SC
Matthew J. Bergman Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Joshua David Bertelsman Bachelor of Science Accounting Simpsonville SC
Connor G. Bolick Bachelor of Science Computer Information Systems Simpsonville SC
Lauren Elaine Bone Bachelor of Science Biological Sciences Simpsonville SC
Inga M. Brake Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Margaret E. Burnett Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Simpsonville SC
Robert Wesley Byrd Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Mariah Chantel Canty Bachelor of Arts Sociology Simpsonville SC
Allison M. Carley Bachelor of Science Health Science Simpsonville SC
Nicholas Alexander Castro Bachelor of Science Computer Science Simpsonville SC
Ronald Caudill Jr. Master of Science Nursing Simpsonville SC
Maria Fernanda Celis Villagrana Bachelor of Arts Biological Sciences Simpsonville SC
Zhaoxie Chen Bachelor of Science Industrial Engineering Simpsonville SC
Abby B. Chew Bachelor of Science Psychology Simpsonville SC
Adam H. Childers Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Simpsonville SC
Tatyana Marie Ciccarelli Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Joseph David Clinton Bachelor of Science Environmental Engineering Simpsonville SC
Brady W. Coker Bachelor of Science Construction Science and Management Simpsonville SC
Eric Michael Compton Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Jack Tyler Couch Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Ashlyn E. Cox Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Simpsonville SC
Amy Caitlyn Crisp Master of Science Nursing Simpsonville SC
Cody M. Davidson Bachelor of Science Chemical Engineering Cum Laude Simpsonville SC
Leonard Haden Dotson Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Alex John Dunbaugh Bachelor of Science Mechanical Engineering Simpsonville SC
Hayden B. Ferrell Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Simpsonville SC
Lydia G. Frady Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Simpsonville SC
Brittany N. Fritz Bachelor of Arts Biological Sciences Bachelor of Arts Psychology Simpsonville SC
Katherine Elizabeth Fuchs Bachelor of Science Marketing Simpsonville SC
Seth L. Garrison Bachelor of Science Microbiology Simpsonville SC
Zachary Parke Girvin Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Simpsonville SC
Sarah June Good Bachelor of Science Mechanical Engineering Simpsonville SC
Kaleb J. Guion Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Simpsonville SC
Ashley M Hafer Master of Education Administration and Supervision Simpsonville SC
Alexander Russell Hall Bachelor of Science Electrical Engineering Simpsonville SC
Mathew J. Harriz Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Simpsonville SC
Brendan James Hatley Bachelor of Science Mechanical Engineering Simpsonville SC
Alyssa R. Henson Bachelor of Science Industrial Engineering Simpsonville SC
Brynna Rinehart Holland Master of Science Nursing Simpsonville SC
Kalie E. Hopkins Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Magna Cum Laude Simpsonville SC
Jacob C. Hurd Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Simpsonville SC
Jewel Ivana Jones Bachelor of Science Accounting Simpsonville SC
Cameron Thomas Jupena Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Dallis Ann Kennedy Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Simpsonville SC
Jessica Marie Krefski Bachelor of Science Microbiology Simpsonville SC
Stephen W. Krupka Bachelor of Science Financial Management Simpsonville SC
Neha Kumar Bachelor of Science Genetics Magna Cum Laude Simpsonville SC
Julianne M. Kunkel Bachelor of Science Nursing Cum Laude Simpsonville SC
Emily G. Lady Bachelor of Arts Communication Modern Languages Summa Cum Laude Simpsonville SC
Edward Joseph Laiewski Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Lauren Elizabeth Larose Bachelor of Science Marketing Simpsonville SC
Walter Anton Lee Doctorate Educational Leadership Simpsonville SC
Elizabeth M. Leonard Bachelor of Science Biochemistry Simpsonville SC
Timothy K. Litzinger Master of Engineering Biomedical Engineering Simpsonville SC
Courtney L. Long Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Meghan Christine Lovine Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Simpsonville SC
Nelson J. Magwood Bachelor of Arts Sociology Simpsonville SC
Samantha J. Maich Bachelor of Science Microbiology Simpsonville SC
Pearson C. Mann Bachelor of Science Construction Science and Management Simpsonville SC
Ella J. Mastroberti Bachelor of Science Management Cum Laude Simpsonville SC
Julia M. Mathews Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Greg Mcclellan Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Kate Marie McClellan Master of Science Nursing Simpsonville SC
Grace May Mcnamara Bachelor of Science Bioengineering Simpsonville SC
Adam M. Miele Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Simpsonville SC
Jacqueline Montoya Bachelor of Science Management Simpsonville SC
Joseph R. Morelli Bachelor of Science Accounting Simpsonville SC
Kathryn Juanita Morrow Master of Science Nursing Simpsonville SC
Grace K. Mosley Bachelor of Science Graphic Communications Summa Cum Laude Simpsonville SC
Jeffrey Andrew Nager Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Arash Nozartash Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Catherine Elaine Owens Bachelor of Science Graphic Communications Simpsonville SC
Hannah K. Page Bachelor of Science Marketing Simpsonville SC
Ryan A. Palso Bachelor of Science Management Magna Cum Laude Simpsonville SC
Connor J. Pereyo Bachelor of Science Marketing Simpsonville SC
Abigail Butler Pierce Bachelor of Science Graphic Communications Simpsonville SC
Emily Reed Piller Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Simpsonville SC
Lindsay Ellen Renwick Bachelor of Science Psychology Simpsonville SC
Alexandra M. Reynolds Bachelor of Science Marketing Simpsonville SC
Kayla Rivera Bachelor of Arts Psychology Simpsonville SC
Matthew Christian Roach Master of Engineering Biomedical Engineering Simpsonville SC
Mary C. Robbins Bachelor of Arts Early Childhood Education Simpsonville SC
Tanner G. Roberson Bachelor of Science Bioengineering Simpsonville SC
Phoebe Lynn Robertson Bachelor of Arts Psychology Simpsonville SC
Cole T. Robinson Bachelor of Arts Architecture Simpsonville SC
Amanda Katherine Rowe Bachelor of Science Marketing Simpsonville SC
Thomas Clifford Sanders IV Bachelor of Science Economics Simpsonville SC
Jillian Carol Scheben Bachelor of Science Physics Simpsonville SC
Chloe A. Schockling Bachelor of Science Health Science Cum Laude Simpsonville SC
Corey R. Schultz Bachelor of Science Genetics Simpsonville SC
Allison Elizabeth Shaw Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Simpsonville SC
Alexander C. Sheldon Bachelor of Science Mechanical Engineering Simpsonville SC
Shyla Smith Bachelor of Science Microbiology Simpsonville SC
Gregory Randal Smith Master of Science Nursing Simpsonville SC
Chris Snider Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Mario Starace Bachelor of Arts Political Science Simpsonville SC
David Alexander Stewart Master of Business Administration Business Administration Simpsonville SC
Morgan Brittany Stiles Bachelor of Arts Biological Sciences Simpsonville SC
Michael John Stritch Bachelor of Science Biochemistry Simpsonville SC
Renee K. Swoap Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Simpsonville SC
Daniel Ralph Tedder Bachelor of Science Civil Engineering Simpsonville SC
Zachary R. Tidmore Bachelor of Science Accounting Magna Cum Laude Simpsonville SC
James E. Tillman II Bachelor of Science Construction Science and Management Simpsonville SC
Catherine D. Tollman Bachelor of Science Microbiology Simpsonville SC
Matt Tull Master of Science Athletic Leadership Simpsonville SC
Sarah Elizabeth Turner Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Simpsonville SC
Richard Hayden Turner Bachelor of Science Chemical Engineering Simpsonville SC
Latasha C. Turner Master of Science Nursing Simpsonville SC
Katherine Laney Tuten Master of Architecture Architecture Simpsonville SC
Nakita Joy Van Kirk Bachelor of Science Psychology Simpsonville SC
Stephen Thaddaeus Wassynger Master of Fine Arts Digital Production Arts Simpsonville SC
Whitney L. Watt Bachelor of Arts Secondary Education History Simpsonville SC
Sydne Marie Wetmore Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Simpsonville SC
Anna C. Woodward Master of Science Nursing Simpsonville SC
Lindsey C. Wright Bachelor of Arts Political Science Communication Simpsonville SC
Parker Andrew Wyatt Bachelor of Science Financial Management Simpsonville SC
Kerry H. Younts Bachelor of Science Marketing Simpsonville SC
Wei S. Zheng Bachelor of Science Bioengineering Simpsonville SC
Bettie K. Hudson Master of Business Administration Business Administration Six Mile SC
William B. Page Bachelor of Arts Political Science Bachelor of Arts Economics Magna Cum Laude Six Mile SC
Morgan Summerlin Bachelor of Science Biological Sciences Six Mile SC
Grant H. Adams Bachelor of Science Computer Science Spartanburg SC
Jacob David Anderson Bachelor of Science Mechanical Engineering Spartanburg SC
Caroline E. Bales Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Spartanburg SC
Phillip H. Bridges Master of Science Bioengineering Spartanburg SC
Madyson Caroline Coggins Bachelor of Science Bioengineering Spartanburg SC
Clayton Lewis Compton Master of Science Bioengineering Spartanburg SC
Benjamin A. Coomes Bachelor of Science Computer Science Summa Cum Laude Spartanburg SC
Margaret Garland Crowley Bachelor of Arts English Spartanburg SC
Haleigh E. Davis Bachelor of Science Management Spartanburg SC
Michael John Dimaggio Bachelor of Science Mechanical Engineering Spartanburg SC
Shadrach R. Floyd Master of Business Administration Business Administration Spartanburg SC
Kathryn Estelle Giles Bachelor of Arts English Spartanburg SC
Saralane Green Bachelor of Science Marketing Spartanburg SC
Daniel O. Heacox Bachelor of Science Civil Engineering Magna Cum Laude Spartanburg SC
Brian C. Helsel Master of Science Applied Health Research and Evaluation Spartanburg SC
Shelby D. Hill Bachelor of Arts Chemistry Spartanburg SC
Anna C. Hoover Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Spartanburg SC
Derrick L. Macmillan Bachelor of Science Management Spartanburg SC
Londan Courtney Means Master of Science Biological Sciences Spartanburg SC
Kevin C. Meegan Bachelor of Science Materials Science and Engineering Spartanburg SC
Davis Gregory Miller Bachelor of Science Management Spartanburg SC
Christina Nicole Miyares Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Spartanburg SC
Grayson William Moore Bachelor of Science Mechanical Engineering Spartanburg SC
Collin A. Morris Bachelor of Science Biological Sciences Spartanburg SC
Charles A. Pickens Jr. Bachelor of Science Bioengineering Spartanburg SC
Adam David Renwick Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Spartanburg SC
Luis Javier Ruiz Master of Business Administration Business Administration Spartanburg SC
Katie Thomas Rush Master of Science Nursing Spartanburg SC
Carson M. Sallis Bachelor of Science Computer Science Spartanburg SC
Abigail Grace Scull Bachelor of Science Psychology Spartanburg SC
Shelby L. Smith Bachelor of Arts Elementary Education Spartanburg SC
James Cameron Thompson Bachelor of Science Mechanical Engineering Spartanburg SC
Andrew Parker Tolbert Bachelor of Science Economics Spartanburg SC
Samuel Goode Williams Vensel Bachelor of Science Computer Science Spartanburg SC
Pathravuong Vorn Bachelor of Science Mathematical Sciences Spartanburg SC
Brandon Allan Waddell Bachelor of Science Turfgrass Spartanburg SC
Daniel Mason Wilson Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude Spartanburg SC
Julia F. Wilson Bachelor of Science Financial Management Cum Laude Spartanburg SC
Phillip Carroll Wilson Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude Spartanburg SC
Susan M. Justice Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Springfield SC
Brittney N. Burns Bachelor of Arts Psychology Starr SC
Hobie Anderson Miller Bachelor of Science Industrial Engineering Starr SC
Megan Marie Marr Bachelor of Science Psychology Sullivans Island SC
Aaron Bradley Crandall Bachelor of Arts English Summerton SC
Kristina R. Poston Master of Science Historic Preservation Summerton SC
Jonathan Andrew Adams Jr. Bachelor of Science Microbiology Summerville SC
Harrison S. Albo Bachelor of Science Biological Sciences Summerville SC
Kinsey Suzanne Baughman Bachelor of Science Psychology Cum Laude Summerville SC
Carlie A. Blankenship Bachelor of Science Psychology Summerville SC
Renee M. Bourgeois Bachelor of Science Nursing Cum Laude Summerville SC
Mackenzie G. Bowen Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Summerville SC
Luna S. Bozeman Bachelor of Science Mathematical Sciences Summa Cum Laude Summerville SC
Grant A. Byrum Bachelor of Science Computer Science Summerville SC
Jonathan Matthew Charron Bachelor of Science Mechanical Engineering Summerville SC
Lindsey Margaret Culley Master of Public Administration  Public Administration Summerville SC
Mollie G. Davidson Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Summerville SC
Brian William Doucet Bachelor of Science Management Summerville SC
Bethany A. Eaton Bachelor of Science Chemical Engineering Summerville SC
Taylor R. Esch Bachelor of Science Materials Science and Engineering Summerville SC
Rachel E. Fate Bachelor of Science Psychology Cum Laude Summerville SC
Kevin P. Ferry Bachelor of Science Civil Engineering Summerville SC
Quinton W. Gamache Bachelor of Science Management Summerville SC
Kassidy N. Gomes Bachelor of Science Marketing Summerville SC
Megan Christine Sydel Hanna Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Summerville SC
Amanda Maria Hazell Bachelor of Fine Arts Visual Arts Summerville SC
Kaitlin E. Helfter Bachelor of Science Computer Science Summerville SC
Mark A. Helfter Bachelor of Science Computer Science Summerville SC
Galen Michael Helfter Master of Science Digital Production Arts Summerville SC
Daniel Agustin Hernandez Bachelor of Science Electrical Engineering Summerville SC
Julianna Victoria Hoover Bachelor of Science Microbiology Summerville SC
Andrew M. Hunter Bachelor of Science Computer Information Systems Summerville SC
Haley W. Jones Bachelor of Science Materials Science and Engineering Summerville SC
Tanner Maxwell Karp Bachelor of Science Chemical Engineering Summerville SC
Annelise Diane Kauffman Bachelor of Science Biological Sciences Summerville SC
Timothy Matthew Kennedy Bachelor of Science Economics Summerville SC
Alexandra J. Kerns Bachelor of Arts Communication Summerville SC
Charles E. Kimmel Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Summerville SC
Timothy Charles Koch Bachelor of Science Electrical Engineering Summerville SC
Austin T. Lake Bachelor of Science Biological Sciences Summerville SC
Harrison S. Leiendecker Bachelor of Science Physics Summa Cum Laude Summerville SC
Zoe A. Levine Bachelor of Science Microbiology Summerville SC
Jarrett D. Londergan Bachelor of Science Chemical Engineering Summerville SC
Pedro Luna Master of Science Mechanical Engineering Summerville SC
Patrick Mann Bachelor of Arts Economics Summerville SC
Lindsay D. Manning Bachelor of Arts Biological Sciences Summa Cum Laude Summerville SC
Alyssa Clark Marion Bachelor of Science Graphic Communications Summerville SC
Carlan A. May Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Summerville SC
Carl A. Merting Bachelor of Science Industrial Engineering Summerville SC
Matthew B. Murdock Bachelor of Science Computer Engineering Summerville SC
Sean W. Nance Bachelor of Science Chemical Engineering Summerville SC
Brian B. Nix Bachelor of Science Packaging Science Summerville SC
Nicholas M. Onstott Bachelor of Science Mechanical Engineering Summerville SC
Marvin L. Pulaski Jr. Bachelor of Science Construction Science and Management Summerville SC
Andrew Jamison Ramsey Bachelor of Arts Architecture Summerville SC
Cole David Reber Bachelor of Science Packaging Science Summerville SC
Andrew B. Samuels Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Summerville SC
Kaitlin Lynette Samuels Bachelor of Science Biological Sciences Summerville SC
Jared C. Stewart Bachelor of Science Mechanical Engineering Summerville SC
Camden Rose Taylor Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Summerville SC
Alexander Lee Todd Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Summerville SC
Rachel Ann Van der Meyden Bachelor of Arts Communication Magna Cum Laude Summerville SC
Mary H. Welsh Bachelor of Science Biochemistry Summa Cum Laude Summerville SC
Caitlin E. Willan Bachelor of Science Biological Sciences Summerville SC
Melissa G. Williams Bachelor of Science Language and International Health Summerville SC
Melanie F. Wilson Bachelor of Science Microbiology Summerville SC
James Alfred Woods Jr. Master of Architecture Architecture Summerville SC
Leanne M. Amick Bachelor of Arts Communication Sumter SC
Ashleigh Watson Collins Bachelor of Arts Psychology Sumter SC
Curtis-Lynne Edens Bachelor of Arts Early Childhood Education Sumter SC
Jeremy Neil Edwards Bachelor of Science Financial Management Sumter SC
Emma M. Frank Bachelor of Science Chemistry Sumter SC
James A. Goodson IV Bachelor of Science Biological Sciences Sumter SC
Harris E. Jordan Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Sumter SC
Allison Elizabeth Kay Bachelor of Science Mechanical Engineering Sumter SC
Mary K. Killen Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Sumter SC
Ian Michael Lovice Bachelor of Science Biosystems Engineering Sumter SC
Andrew Scott McDuffie Master of Science Athletic Leadership Sumter SC
Jane E. Segars Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Sumter SC
Hannah E. Voisin Bachelor of Science Language and International Health Cum Laude Sumter SC
Julie Summey Bedi Doctorate Applied Health Research and Evaluation Sunset SC
Madalyn A. Dalton Bachelor of Arts Modern Languages Bachelor of Arts Economics Sunset SC
Jordan L. Russell Bachelor of Science Accounting Cum Laude Sunset SC
Carson Mackenzie Ida Brewer Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Tamassee SC
Bilal Hasan Abdul-Rahmaan Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Taylors SC
Aaron Matthew Anderson Bachelor of Science Mechanical Engineering Taylors SC
Julia Alexandria Baer Bachelor of Arts Psychology Taylors SC
Michael Cruise Bell Bachelor of Science Mechanical Engineering Taylors SC
Katie E. Bennett Bachelor of Science Marketing Taylors SC
Kayla A. Carter Bachelor of Science Marketing Taylors SC
Jessica Alexandra Cromer Bachelor of Arts Psychology Taylors SC
Christopher W. Duncan Master of Science Computer Science Taylors SC
Lauren J. Graves Bachelor of Arts Economics Taylors SC
Raymond Adam Henderson Bachelor of Arts English Summa Cum Laude Taylors SC
Meghan Leigh Hogberg Education Specialist Administration and Supervision Taylors SC
Joanna G. Kwon Bachelor of Science Psychology Taylors SC
David Eduardo Landazuri Bachelor of Science Mechanical Engineering Taylors SC
Brian P. Leporte Bachelor of Science Management Taylors SC
Angela Marie Loiselle Bachelor of Science Psychology Taylors SC
Grant Daniel Mcclaran Bachelor of Science Management Taylors SC
Jared R. Mogan Master of Business Administration Business Administration Taylors SC
Frederick Mckenzie Perry IV Bachelor of Science Computer Information Systems Taylors SC
Kendall Avery Roberson Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Magna Cum Laude Taylors SC
Erica Ann Urban Education Specialist Administration and Supervision Taylors SC
Wade E. Wilson Bachelor of Science Mechanical Engineering Taylors SC
Colin Robert Young Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Taylors SC
Casey R. Boudinot Bachelor of Arts Modern Languages Tega Cay SC
Catherine Corrigan Bachelor of Science Psychology Tega Cay SC
Olivia M. Dewey Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Tega Cay SC
Brooke Alexandra Forehand Bachelor of Science Graphic Communications Tega Cay SC
Arianna L. Grevious Bachelor of Arts Communication Summa Cum Laude Tega Cay SC
Michael Christopher Hallinan Bachelor of Arts Architecture Tega Cay SC
Shane Weston Lenard Bachelor of Arts Architecture Tega Cay SC
Andrew J. Macphee Bachelor of Science Financial Management Tega Cay SC
Rhea Elizabeth Mathew Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Tega Cay SC
Alexander Scot Michaeli Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Tega Cay SC
Matthew W. Navarro Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Tega Cay SC
Chandler David Paff Bachelor of Science Mechanical Engineering Tega Cay SC
Trevor J. Pickitt Bachelor of Arts Elementary Education Tega Cay SC
Jessica A. Zahn Bachelor of Science Chemical Engineering Tega Cay SC
Louie Charlton Alexander Jr. Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Townville SC
Evelyn L. Lyles Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Townville SC
Gabrielle Elizabeth Vandermeade Bachelor of Arts Economics Townville SC
Dana Jeanine Buskovitz Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Travelers Rest SC
Lauren Ashley Creps Bachelor of Science Management Travelers Rest SC
Joshua Ryan Duncan Bachelor of Science Mechanical Engineering Travelers Rest SC
Samuel Taylor Edwards Bachelor of Science Accounting Cum Laude Travelers Rest SC
Meredith A. Gentry Bachelor of Science Biological Sciences Travelers Rest SC
Joseph Collin Keller Bachelor of Arts Economics Cum Laude Travelers Rest SC
Savannah Leigh Klosowski Bachelor of Arts Modern Languages Travelers Rest SC
Jesse P. Looper Bachelor of Science Construction Science and Management Travelers Rest SC
Sara Moore Mcbride Bachelor of Arts Psychology Magna Cum Laude Travelers Rest SC
Clayton C. Medlock Bachelor of Science Industrial Engineering Travelers Rest SC
Heather Elizabeth Scovill Bachelor of Science Biological Sciences Travelers Rest SC
Logan Martin White Bachelor of Arts Architecture Travelers Rest SC
Ebony M. Johnson Bachelor of Science Industrial Engineering Cum Laude Trenton SC
John R. Byrd II Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Turbeville SC
Hanna Blake Driggers Bachelor of Science Psychology Turbeville SC
Caroline Elizabeth Weaver Master of Business Administration Business Administration Turbeville SC
Joseph C. Beavans Bachelor of Science Materials Science and Engineering Cum Laude Union SC
Damien Keire Means Master of Business Administration Business Administration Union SC
Ivy Rebekkah Murphy Bachelor of Arts English Bachelor of Arts Secondary Education Union SC
Haley Allison Palmer Bachelor of Science Accounting Union SC
Alexandra Jayne Boswell Bachelor of Arts Psychology Magna Cum Laude Varnville SC
Baileigh Elizabeth Goolsby Bachelor of Science Psychology Wagener SC
Maxime Fernand Bilodeau Bachelor of Science Microbiology Walhalla SC
Micah J. Floyd Bachelor of Science Political Science Walhalla SC
Madison Nicole Hedden Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Walhalla SC
Stacey Michelle Holden Bachelor of Science Management Walhalla SC
Lillian Elizabeth Jones Master of Architecture Architecture Walhalla SC
Josse R. Towe Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Walhalla SC
Alexis C. Ward Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Walhalla SC
Anjanette C. Wright Bachelor of Science Management Walhalla SC
Maxton Brice Shaw Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Wallace SC
Jack H. Bonds Bachelor of Science Accounting Walterboro SC
James Carlton Brown Master of Construction Science Management Construction Science and Management Walterboro SC
William G. Drawdy Bachelor of Science Forest Resource Management Walterboro SC
Emily Nicole Hiott Bachelor of Arts English Walterboro SC
Madison Leigh Lucas Bachelor of Science Anthropology Walterboro SC
Roberto A. Lugo Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Walterboro SC
Terry April Shaw Jr. Bachelor of Science Management Wando SC
Carmen Lee Ann Brewington Master of Science Nursing Ware Shoals SC
Sydney Hope Posey Bachelor of Science Genetics Ware Shoals SC
Eric Auburn Bishop Bachelor of Science Electrical Engineering Warrenville SC
Kaitlynn C. Haney Bachelor of Arts Language and International Trade Summa Cum Laude Warrenville SC
Caroline Kathryn Hicks Bachelor of Arts Language and International Trade Waterloo SC
Cameron Rainier Jackson Bachelor of Science Chemical Engineering Wellford SC
Austin S. Bush Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts West Columbia SC
Nicholas P. Day Bachelor of Arts Architecture West Columbia SC
Morgan L. Dimery Bachelor of Science Genetics Cum Laude West Columbia SC
Hannah Lydia Gore Bachelor of Science Bioengineering West Columbia SC
Andrew Oliver Hess Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude West Columbia SC
Mary Grace Heustess Bachelor of Science Health Science West Columbia SC
Hannah M. Mulliken Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude West Columbia SC
Duncan H. Myer Bachelor of Science Accounting West Columbia SC
Jonathan Michael Rexford Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences West Columbia SC
Saavon Clary Smalls Bachelor of Arts English West Columbia SC
Helena G. Walters Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude West Columbia SC
Stephen J. Wright Bachelor of Science Civil Engineering Cum Laude West Columbia SC
Patrick Ray Darragh Bachelor of Science Management West Union SC
Gregory Ethan Lecroy Doctorate Chemistry West Union SC
Justin B. Rogers Bachelor of Arts Sports Communication West Union SC
Zachary Scott Allgood Bachelor of Science Management Westminster SC
Savannah M. Butts Bachelor of Science Health Science Westminster SC
Brooklyn Faye Garrett Bachelor of Arts Women's Leadership Philosophy Cum Laude Westminster SC
Kevin C. Mcmichael Bachelor of Science Accounting Westminster SC
Wesley James Moore Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Westminster SC
Jacquelyn Michelle Pruitt Master of Science Nursing Westminster SC
Denise Savidge Doctorate Educational Leadership Westminster SC
James W. Sterling Bachelor of Science Mechanical Engineering Westminster SC
Reagan Chandler Bell Bachelor of Science Health Science Williamston SC
Sydney Lollis Bracken Bachelor of Science Psychology Cum Laude Williamston SC
Nicholas W. Cox Bachelor of Science Mechanical Engineering Williamston SC
Bailey L. Crenshaw Bachelor of Science Health Science Williamston SC
Jessica Ann Durham Master of Science Nursing Williamston SC
Ashlan Elisabeth Ferguson Master of Science Nursing Williamston SC
Morgan Ashley Kallio Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Williamston SC
Ashley M. Ragsdale Bachelor of Science Management Williamston SC
William J. Threlkeld Master of Arts in Teaching Middle-Level Education Williamston SC
Tyler Lee Woodall Bachelor of Science Marketing Williamston SC
Madison Alexandrea Bates Bachelor of Science Agribusiness Williston SC
William G. Grubbs Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Williston SC
Brittany R. Walsh Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Windsor SC
Adam C. Currin Bachelor of Science Mechanical Engineering Woodruff SC
Alexa Nicole Demaio Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Woodruff SC
Eric M. Fierce Bachelor of Science Chemical Engineering Woodruff SC
Katlyn R. Simmons Bachelor of Science Electrical Engineering Woodruff SC
Justin R. Theo Bachelor of Science Agribusiness Woodruff SC
Hayden Chandler Smith Bachelor of Science Management Yemassee SC
Mark Matthieson Boyd Bachelor of Science Forest Resource Management York SC
Jon Paul Brownfield Jr. Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude York SC
Joseph H. Catoe Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude York SC
Erin M. Gray Bachelor of Science Management York SC
Caroline L. Guerry Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology York SC
Jennifer Lynn Howe Bachelor of Arts Psychology York SC
Alfred C. Johnson III Bachelor of Science Biological Sciences York SC
Taylor Brianne Johnson Bachelor of Science Microbiology York SC
Riley J. Koran Bachelor of Science Management York SC
Kathryn S. Logue Bachelor of Science Biological Sciences York SC
Mary K. Macinnis Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Magna Cum Laude York SC
Tyler Ryan Mccall Bachelor of Arts Computer Science York SC
Taylor Jordan Mccall Bachelor of Science Computer Science York SC
Ashley Sue Mccarter Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences York SC
John H. Mcgarity IV Bachelor of Science Management York SC
Amber M. Moore Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences York SC
Mallory M. Prosser Bachelor of Arts Biological Sciences York SC
Kimball W. Prosser Bachelor of Science Management York SC
Quinn Thomas Smith Bachelor of Science Marketing York SC
Kenneth N. Whitesides Bachelor of Science Microbiology Summa Cum Laude York SC
Shannon P. Guffey Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management APO AE
Carolyn Michelle Bates Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Bay Minette AL
Kristin M. Fuller Bachelor of Science Materials Science and Engineering Magna Cum Laude Daphne AL
Nicholas Evan Lang Master of Education Counselor Education Florence AL
Hannah Lee Maeser Bachelor of Science Materials Science and Engineering Magna Cum Laude Huntsville AL
Katherine E. Miller Bachelor of Science Biological Sciences Huntsville AL
Cassidy D. Lamm Master of Fine Arts Digital Production Arts Meridianville AL
Hannah Gay Maisel Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Mobile AL
Kathleen Ellen Jackson Bachelor of Science Marketing Cum Laude Mountain Brk AL
Christopher Ashton Suttle-ware Bachelor of Arts Architecture Northport AL
James Ethan Bruce Bachelor of Science Electrical Engineering Prattville AL
Jackson W. Carlile Bachelor of Science Construction Science and Management Vestavia Hills AL
Jennifer A. Hibberts Bachelor of Science Biosystems Engineering APO AP
Tracie Lee Gelinas Master of Science Biological Sciences Siloam Springs AR
Amanda Joellen Sloan Bachelor of Science Biological Sciences Tucson AZ
Kyle Christopher Beerman Bachelor of Science Economics Arcadia CA
Brynne Nicole Guzman Bachelor of Science Agribusiness Atascadero CA
Rachael J. Villeneuve Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Calabasas CA
Demar Evan Jackson Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Chula Vista CA
Rebecca Ann Parkin Master of Science Biological Sciences Clovis CA
Patrick Timothy Cromwell Bachelor of Arts Communication Costa Mesa CA
Kevin Joseph Mccarthy Bachelor of Science Marketing Danville CA
Marina Luisa Velo Bachelor of Science Language and International Health Danville CA
Zheng Xie Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Hillsborough CA
Mary Kayla Kilgo Doctorate Environmental Engineering and Science Irvine CA
Westin Patrick Waldburger Bachelor of Science Computer Science La Jolla CA
Alexander Cook Harper Bachelor of Science Economics Lafayette CA
Brooke Jameson Stroyke Bachelor of Arts Political Science Cum Laude Manhattan Beach CA
Dennis Bernard Grover Bachelor of Science Marketing Pasadena CA
Nathan G. Betcher Master of Science Historic Preservation Placerville CA
Hunter Lindsey Clayton Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Magna Cum Laude Pleasanton CA
Amelia G. Ahles Bachelor of Science Agribusiness Rancho Santa Fe CA
Haley Laurel Klaus Bachelor of Science Marketing Rancho Santa Fe CA
Kelley M. Clinkenbeard Bachelor of Arts Psychology Magna Cum Laude San Clemente CA
Tasha Rae Ward Bachelor of Science Economics San Diego CA
Brittany N. Coker Master of Science Biological Sciences San Dimas CA
Bretton Haller Laudeman Bachelor of Arts Political Science San Marino CA
Madeleine Viola Kruener Bachelor of Science Marketing San Pedro CA
Daniela Ruiz Alvarez Bachelor of Science Industrial Engineering Santa Cruz CA
Jake J. Horan Bachelor of Science Marketing Cum Laude Tiburon CA
Joseph R. Law Bachelor of Science Accounting West Hills CA
Paul Debaun Master of Fine Arts Digital Production Arts Yorba Linda CA
Dana Madison Maydew Bachelor of Science Management Broomfield CO
Chloe A. Wilson Master of Science Applied Psychology Castle Rock CO
Christopher James Mayerl Doctorate Biological Sciences Colorado Springs CO
Scott T. Pope Jr. Bachelor of Science Materials Science and Engineering Summa Cum Laude Colorado Springs CO
Elizabeth J. Marrs Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Denver CO
Makonen Ato Campbell Master of Arts History Fountain CO
Meghan K. Zieger Bachelor of Arts English Magna Cum Laude Highlands Ranch CO
Nicole D. Graham Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Littleton CO
Devin Edward DuPree Master of Science Biological Sciences Peyton CO
Danielle Louise Opinante Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Westminster CO
Sean P. Neagle Bachelor of Science Economics Avon CT
Lindsay J. Jenkinson Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Magna Cum Laude Bethel CT
Katherine T. Maher Bachelor of Science Accounting Cum Laude Danbury CT
Jack Edward Schosser Bachelor of Science Computer Engineering Danbury CT
Allison Veronica Cusick Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Easton CT
Anne Marie Moeder Bachelor of Arts Communication Cum Laude Fairfield CT
Jeffrey F. Brown Bachelor of Science Financial Management Glastonbury CT
Matthias James Kelly Master of Architecture Architecture Glastonbury CT
Bridget M. Hackett Bachelor of Science Psychology Guilford CT
Evan J. Depersia Bachelor of Science Accounting Hebron CT
Courtney Lynn Masna Bachelor of Arts English Hebron CT
Spencer Michael Persechino Bachelor of Science Biological Sciences Litchfield CT
Paul Arthur Guardino Bachelor of Science Mathematical Sciences Manchester CT
Joseph S. Voss Bachelor of Science Construction Science and Management Manchester CT
Ryan James Pantalena Bachelor of Science Management Meriden CT
Michael Steven Massar Bachelor of Science Mechanical Engineering Monroe CT
Caroline M. Muller Bachelor of Arts Language and International Trade New Canaan CT
Ryan Williams Bachelor of Science Financial Management New Canaan CT
Zachary Lewis Thompson Bachelor of Science Environmental Engineering Norwalk CT
Olivia T. Lindgren Bachelor of Science Bioengineering Ridgefield CT
Clare E. Mellinger Bachelor of Arts Early Childhood Education Cum Laude Ridgefield CT
Erin A. Purvis Bachelor of Science Marketing Ridgefield CT
Amanda P. Richter Bachelor of Science Accounting Ridgefield CT
Melissa D. Nenninger Bachelor of Science Marketing Rocky Hill CT
Hayes Patrick Martin Bachelor of Science Economics Simsbury CT
Riley L. Blais Bachelor of Science Geology Cum Laude Southbury CT
Antonia M. Cavallo Bachelor of Science Management Southington CT
Anthony D. Ferraro Bachelor of Science Economics Stratford CT
Allison Schmidt Bachelor of Arts Communication Cum Laude Trumbull CT
William Brian Stickle II Bachelor of Science Mechanical Engineering Trumbull CT
Andrew P. Madar Bachelor of Science Financial Management Magna Cum Laude Wallingford CT
Ashley G. Tremaine Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude West Hartford CT
Natalie Rose Hassett Bachelor of Arts Psychology Summa Cum Laude Weston CT
Joshua Lionel Dyson Bachelor of Arts Psychology Washington DC
Jeremy Manfai Hinz Bachelor of Arts Political Science Bachelor of Science Economics Washington DC
Montez LeGrand-Punter Master of Public Administration  Public Administration Washington DC
Megan S. Grahne Bachelor of Science Bioengineering Harbeson DE
Delaney Elizabeth Lee Bachelor of Science Accounting Wilmington DE
Danielle S. Noonan Bachelor of Landscape Architecture Landscape Architecture Cum Laude Altamonte Springs FL
Caylin S. Hirapara Bachelor of Arts English Bachelor of Arts Political Science Boca Raton FL
Kara Marie Lerchenfeld Bachelor of Fine Arts Visual Arts Clearwater FL
Daniel Bernard De Paula Fonseca Bachelor of Science Accounting Davie FL
Cassidy Ann Laird Master of Science Biosystems Engineering Fleming Island FL
Dana F. Johnson Bachelor of Science Marketing Bachelor of Science Economics Fort Lauderdale FL
Kailee Alexis Morris Master of Agricultural Education  Agricultural Education Greenville FL
Morgan Katherine Maxwell Master of Education Counselor Education Jacksonville FL
Caitlyn J. Risley Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Jacksonville FL
Coleman Conroy Scott Bachelor of Science Financial Management Jacksonville FL
John Wesley Taylor Bachelor of Arts Sociology Jacksonville FL
Erica L. Brown Bachelor of Science Management Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Jacksonville Beach FL
Peter Mathison Bachelor of Arts Communication Jupiter FL
Casimir David Kiersnowski Bachelor of Science Mechanical Engineering Lake Mary FL
Stanley Augustus Kiersnowski Bachelor of Science Mechanical Engineering Lake Mary FL
Kay E. Senn Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Cum Laude Lakeland FL
Courtney MacLean Huff-Oelberg Master of Arts English Lakewood Ranch FL
Andrea L. Gilliland Bachelor of Science Nursing Lithia FL
Nicholas J. Forsythe Bachelor of Science Construction Science and Management Madeira Beach FL
Austin Patrick Campbell Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Marco Island FL
Danielle Cara Stevens Master of Education Counselor Education Merritt Island FL
Katelyn V. Voorhees Master of Education Counselor Education Merritt Island FL
Kyle A. Mcdonald Bachelor of Science Mechanical Engineering Miami FL
Scott Michael Giberson Master of Science Biological Sciences Miramar FL
Matthew Burke Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Naples FL
Elizabeth Ann Rosalez Bachelor of Arts Psychology Naples FL
Rachel Emily Wright Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Naples FL
Ailed Mazasfernandez Master of Architecture Architecture North Miami Beach FL
Kelly R. Barry Bachelor of Science Psychology Odessa FL
Mackenzie Morgan Cuffe Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Odessa FL
Virginia Lynn Theriault Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Oldsmar FL
Jonathan Daniel Clayton Bachelor of Science Agribusiness Orlando FL
Serina R. Valdes Bachelor of Arts Architecture Orlando FL
Samuel R. Vedamanikam Bachelor of Arts Mathematical Sciences Orlando FL
Ellen C. Mccormack Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Oviedo FL
Joseph R. Watkins Bachelor of Science Electrical Engineering Pace FL
Jo Ann Martin Master of Engineering Biomedical Engineering Palm City FL
Lauren Sandra Pace Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Polk City FL
Lora Elizabeth Frazier Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Ponte Vedra FL
Natalie Michelle Montoya Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Ponte Vedra Beach FL
William A. Roy Bachelor of Science Marketing Ponte Vedra Beach FL
Benjamin R. Guthrie Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude St. Johns FL
Emily Rose Goff Bachelor of Science Marketing Sarasota FL
Taylor M. Johnson Bachelor of Science Chemical Engineering Summa Cum Laude Sarasota FL
Tara Francis Scanlon Tecce Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Sarasota FL
Donna Marie Carmack Master of Science Biological Sciences Spring Hill FL
Albert Speranza Jr. Bachelor of Science Financial Management Magna Cum Laude Tampa FL
Marcus T. Wade Bachelor of Science Mechanical Engineering Titusville FL
Kristen Price Cullen Bachelor of Arts Architecture Wellington FL
Austin R. Mills Bachelor of Science Management Wellington FL
Reed Hill Cawthon Bachelor of Science Management Windermere FL
Kaleigh Sheree Simmons Master of Public Administration  Public Administration Yulee FL
Kathryn L. Bishop Bachelor of Science Nursing Cum Laude Alpharetta GA
Heidi Michelle Henderson Bachelor of Arts Women's Leadership Alpharetta GA
Haley Coit Mckay Bachelor of Arts Communication Women's Leadership Magna Cum Laude Alpharetta GA
Horace R. Priester IV Bachelor of Arts Communication Bachelor of Science Marketing Alpharetta GA
Alexander Benjamin Schnell Bachelor of Science Construction Science and Management Alpharetta GA
Anna Debban Virgo Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Alpharetta GA
Forrest Tillman Johnson Bachelor of Science Construction Science and Management Athens GA
Melanie Dyan McElroy Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Athens GA
Daniel J. Sullivan Bachelor of Science Industrial Engineering Athens GA
Michael T. Akin Bachelor of Science Financial Management Cum Laude Atlanta GA
Brice R. Barnett Bachelor of Science Chemical Engineering Atlanta GA
Matthew Becherer Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Atlanta GA
Kirsten Rose Caverhill Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Atlanta GA
Carter Mclendon Fiveash Bachelor of Science Construction Science and Management Atlanta GA
John Kennard Neal Jr. Bachelor of Science Psychology Atlanta GA
James M. O'Shaughnessey Bachelor of Science Economics Cum Laude Atlanta GA
Elizabeth A. Sheldon Bachelor of Science Environmental Engineering Atlanta GA
Madeline E. Southers Bachelor of Science Graphic Communications Atlanta GA
Daniel Stephen Garrett Master of Science Biological Sciences Auburn GA
Maria Danielle Malcom Master of Science Biological Sciences Auburn GA
Sarah Margaret Carter Master of Arts Professional Communication Augusta GA
Cara C. Joseph Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Augusta GA
Elizabeth Charron Master of Science Applied Health Research and Evaluation Bogart GA
Amber Lynn Rewis Bachelor of Arts Communication Braselton GA
Michael Antonio Cheeks Jr. Bachelor of Science Financial Management Buford GA
Daniel H. Infante Master of Science Bioengineering Buford GA
Gayla Faye Bell Master of Education Counselor Education Carrollton GA
Taylor M. Roddie Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education College Park GA
John Neal Bagwell Master of Public Administration  Public Administration Commerce GA
Will Caldwell Hardy Bachelor of Arts Sports Communication Conyers GA
Kennedy K. Chambers Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cumming GA
Tyler J. Crawford Master of Science Applied Economics and Statistics Cumming GA
Claire Brown Gagnier Bachelor of Arts Modern Languages Cumming GA
Sarah E. Green Bachelor of Science Marketing Cumming GA
Russell W. Krenek Doctorate Industrial Engineering Cumming GA
Trevor Nicolas Torres Bachelor of Science Financial Management Cumming GA
Seth Baity Cheatham Bachelor of Science Financial Management Dacula GA
Kelby J. Jordan Bachelor of Science Financial Management Dacula GA
Shadell Armond Bell Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Decatur GA
Colin A. Lyman Bachelor of Science Mechanical Engineering Decatur GA
Elizabeth G. White Bachelor of Science Bioengineering Decatur GA
Shaderia Riachell Johnson Bachelor of Arts Philosophy Douglasville GA
Nygaele M. Mcgeathey Bachelor of Science Marketing Douglasville GA
William Santos Melendez Master of Education Counselor Education Douglasville GA
Emily Becker Eanes Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Dunwoody GA
Madelin Elizabeth Nelson Bachelor of Science Marketing Dunwoody GA
Mitchell Phillip Smith Master of Arts Professional Communication Dunwoody GA
Sara B. Richard Bachelor of Science Management Fayetteville GA
Anna K. Black Bachelor of Science Civil Engineering Summa Cum Laude Flowery Branch GA
Elizabeth Diane Johnson Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Flowery Branch GA
Emma Kathleen Stapleton Master of Science Biological Sciences Flowery Branch GA
Clinton T. Walker Bachelor of Science Industrial Engineering Flowery Branch GA
Timothy James Hamil Master of Education Counselor Education Franklin Springs GA
Ethan M. Hopkins Master of Architecture Architecture Gainesville GA
Julian Thomas Owens Master of Architecture Architecture Grovetown GA
Bonnie Woolard Pratt Master of Science Biological Sciences Hartwell GA
Katelyn L. Waters Bachelor of Arts Communication Hartwell GA
Jonah Edward Carmichael Bachelor of Science Materials Science and Engineering Magna Cum Laude Hoschton GA
Diana L. Davidson Bachelor of Arts Communication Cum Laude Johns Creek GA
Kristina M. Johnson Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Johns Creek GA
Diego Bazzani Bachelor of Arts Architecture Kennesaw GA
Eric Kristianson Boley Master of Science Environmental Engineering and Science Lawrenceville GA
Matthew Boyd Mullin Bachelor of Science Civil Engineering Lawrenceville GA
Xianwen Xi Master of Education Counselor Education Lawrenceville GA
Emily Virginia Blakely Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Marietta GA
Jason M. Boone Bachelor of Science Biological Sciences Marietta GA
Brian C. Fitzgerald Bachelor of Science Electrical Engineering Summa Cum Laude Marietta GA
Patricia Anne Gaskins Bachelor of Science Marketing Marietta GA
Paige A. Jordan Bachelor of Arts Modern Languages Marietta GA
Kenneth F. Maassen Bachelor of Science Mechanical Engineering Summa Cum Laude Marietta GA
Alice Louise Perry Bachelor of Science Marketing Cum Laude Marietta GA
Dylan L. Moore Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude McDonough GA
Gabriel Edward Viso Bachelor of Science Management McDonough GA
Erin E. Balmes Bachelor of Science Bioengineering Milton GA
Jessica Barry Bachelor of Science Industrial Engineering Milton GA
Leland J. Dunwoodie Bachelor of Science Biochemistry Summa Cum Laude Milton GA
Katherine C. Gerlach Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Milton GA
Ivy Janai Atkism Bachelor of Science Health Science Monroe GA
Brian Keylan Myers Master of Education Counselor Education Mount Airy GA
Annie M. Goswick Bachelor of Science Civil Engineering Magna Cum Laude Murrayville GA
Caroline E. Wyrick Master of Architecture Architecture Newnan GA
Joseph H. Masters Bachelor of Science Financial Management Norcross GA
Benjamin Michael Paulsen Bachelor of Science Management Norcross GA
Hannah Nicole Pitts Bachelor of Arts Special Education Norcross GA
Megan C. Donahue Bachelor of Science Financial Management Peachtree City GA
Simon Daniel Groeneveld Bachelor of Science Electrical Engineering Powder Springs GA
Stephen M. Hundley Master of Arts English Richmond Hill GA
John P. Jackson IV Bachelor of Science Construction Science and Management Roswell GA
William C. Kramer Bachelor of Science Economics Roswell GA
Zachary C. Robida Bachelor of Science Mechanical Engineering Roswell GA
Suzanne S. Pickens Bachelor of Science Sociology Saint Simons Island GA
Neale C. Madden Bachelor of Science Graphic Communications Sandy Springs GA
Jessica Jean Mathis Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Savannah GA
Amanda Sanabria Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Sharpsburg GA
Audrey M. Fisher Master of Science Hydrogeology Smyrna GA
Alexandra Q. Mesler Bachelor of Science Nursing Snellville GA
Grayson S. Whiteside Bachelor of Science Mechanical Engineering Snellville GA
John Rock Master of Business Administration Business Administration Statham GA
Jonathan J. Shealy Bachelor of Science Chemical Engineering Summerville GA
Melanie Kaye Aycock Bachelor of Arts Political Science Bachelor of Science Graphic Communications Summa Cum Laude Suwanee GA
Brodie Tyler Davila Master of Business Administration Business Administration Suwanee GA
Austin J. Golden Bachelor of Science Biosystems Engineering Suwanee GA
Sydnie Elizabeth Smith Bachelor of Arts Special Education Cum Laude Suwanee GA
Andrew Russell Wharton Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Suwanee GA
Kennedy L. Deaver Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Thomasville GA
John W. Huff Master of Agricultural Education  Agricultural Education Watkinsville GA
Holly M. Williams Bachelor of Science Health Science Watkinsville GA
Steven Malone Wilson Bachelor of Science Financial Management Woodstock GA
Cierra Symone Hollington Bachelor of Arts Special Education Cum Laude Honolulu HI
Kimberly Ann Kult Master of Science Biological Sciences Ankeny IA
Hope L. Walgamuth Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Bellevue IA
Christopher Ralph Girres Bachelor of Science Plant and Environmental Sciences Bode IA
Webb A. Kosin Bachelor of Science Materials Science and Engineering Dubuque IA
Chelsea Marie Anderson Master of Architecture Architecture Eldridge IA
Emily Elizabeth Braught Master of Education Counselor Education Iowa City IA
Andrew M. Perry Bachelor of Science Chemical Engineering Mount Pleasant IA
Christine Ann Jacobs Bachelor of Science Financial Management Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude West Des Moines IA
Kaitlyn Faugerstrom Bachelor of Science Environmental Engineering Arlington Heights IL
Alexandria Skyler Jenkins Master of Arts Communication, Technology, and Society Arlington Heights IL
William Lee Motluck Bachelor of Science Economics Aurora IL
Kelly L. Shugh Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Aurora IL
Eugene C. Mcelheny Bachelor of Science Financial Management Magna Cum Laude Carbondale IL
Joseph Michael Mioux Master of Architecture Architecture Carlyle IL
Danny L. McGuire Jr. Master of Public Administration  Public Administration Chicago IL
Kristina Lynn Reid Master of Education Counselor Education Chicago IL
Matthew T. Bruns Bachelor of Science Civil Engineering Clarendon Hills IL
Evelyn K. Wheeler Bachelor of Arts Communication Magna Cum Laude Clarendon Hills IL
Courtney C. Luber Bachelor of Science Psychology Cum Laude Collinsville IL
Britta Marie Frenzel Bachelor of Science Bioengineering Glen Ellyn IL
Madison B. Matre Bachelor of Science Marketing Glen Ellyn IL
Elizabeth Claire Lynch Bachelor of Science Marketing Lake Forest IL
Amanda Lynn Cazel Bachelor of Science Marketing Lake in the Hills IL
Samantha Nicole Smith Bachelor of Arts English Lockport IL
Meghan Elizabeth Hanewall Bachelor of Science Health Science Cum Laude Lombard IL
Nicole Rose Hass Bachelor of Arts Special Education Cum Laude Lombard IL
Andrea C. Keane Bachelor of Science Industrial Engineering Long Grove IL
Erin K. Smith Bachelor of Science Industrial Engineering McHenry IL
Martha F. Hayes Bachelor of Arts Secondary Education Mathematical Sciences Mount Prospect IL
Kelsey N. Cruse Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Naperville IL
Katharine Elizabeth Patzelt Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Naperville IL
Jordyn M. Saper Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Naperville IL
Jensen O. Williams Bachelor of Science Bioengineering Naperville IL
Julia T. Schaumann Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Palatine IL
Joseph R. Comparini Bachelor of Science Environmental Engineering Plainfield IL
Jacquelyne M. Brewer Bachelor of Science Health Science Quincy IL
Matthew Robert Filek Bachelor of Science Accounting River Forest IL
Jessica B. Kende Bachelor of Science Materials Science and Engineering River Forest IL
Brandon J. Criss Bachelor of Science Civil Engineering Saint Charles IL
Nolan P. Brennan Bachelor of Arts Architecture Springfield IL
Laney Marie Janes Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Stillman Valley IL
Kyle J. Hibsch Bachelor of Science Accounting Warrenville IL
Rachel Hitzemann Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Wheaton IL
Megan Therese Jendra Bachelor of Science Civil Engineering Cum Laude Wheaton IL
Hannah Louise Elsman Bachelor of Science Psychology Wilmette IL
Crystal L. Griffith Master of Science Biological Sciences Yorkville IL
Jeffery Andrew Arseneau Bachelor of Arts Biological Sciences Crown Point IN
Nicholas Gallol Buckman Bachelor of Science Mechanical Engineering Indianapolis IN
Nicholas Michael Matel Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Indianapolis IN
Savannah Taylor Oneacre Bachelor of Arts Biological Sciences Indianapolis IN
Eric James Wiederhoeft Master of Science Biological Sciences Logansport IN
Katie L. Walker Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Westfield IN
Allison Kirstin Coleman Master of Education Counselor Education Zionsville IN
Elizabeth Lin Schuler Bachelor of Science Industrial Engineering Cum Laude Zionsville IN
Steven Kenneth Morelli Master of Public Administration  Public Administration Fort Leavenworth KS
Kathryn L. Wyrick Bachelor of Science Psychology Bowling Green KY
David H. Hilty Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Lexington KY
Phillip M. Burkhardt Bachelor of Science Biochemistry Bachelor of Science Genetics Summa Cum Laude Louisville KY
Grace Anne Dougherty Bachelor of Science Health Science Louisville KY
Eric C. Zuberi Bachelor of Science Genetics Bachelor of Science Microbiology Summa Cum Laude Prospect KY
Megan Anne Bergeron Master of Science Biological Sciences Lafayette LA
John Phillip Waltz Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Ruston LA
Emily Catherine Oakman Master of Science Forest Resources Slidell LA
Dean Robert Legg Bachelor of Science Biological Sciences Amesbury MA
Briana Leigh Smith Bachelor of Science Accounting Andover MA
Diandra M. Crowley Bachelor of Science Accounting Summa Cum Laude Beverly MA
Michael Richard Drumm Bachelor of Arts Political Science Beverly MA
Katherine Rose Silvestri Bachelor of Science Biological Sciences Beverly MA
Angela Mary Cataldo Bachelor of Arts Psychology Summa Cum Laude Braintree MA
Jason Michael Hogan Bachelor of Science Civil Engineering Braintree MA
Brittany Anne Gayton Bachelor of Arts Modern Languages Buzzards Bay MA
Hallie E. Stidham Master of Science Mechanical Engineering Dennis MA
Garrett Martin Hippert Bachelor of Science Civil Engineering Douglas MA
Henry Pearson Narlee Bachelor of Science Financial Management Duxbury MA
Colin Mcguire Jones Bachelor of Arts Sports Communication Hanover MA
Emma Lee Neat Bachelor of Science Marketing Hingham MA
Nicholas Thomas Passios Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Hingham MA
Nathaniel N. Bubello Bachelor of Science Industrial Engineering Holliston MA
William D. Foster Bachelor of Science Environmental Engineering Holliston MA
Callan Byrne Berry Bachelor of Science Financial Management Hopkinton MA
Kyle L. Carrier Bachelor of Science Financial Management Summa Cum Laude Hopkinton MA
Michael Robert Chlumecky Bachelor of Science Chemical Engineering Manchester MA
Brian P. Neumann Bachelor of Science Industrial Engineering Marblehead MA
John R. Sullivan Bachelor of Science Mechanical Engineering Marblehead MA
Maureen E. Regan Bachelor of Arts English Needham MA
Madison Anne Williams Bachelor of Science Graphic Communications Summa Cum Laude Newbury MA
Amanda M. Little Bachelor of Science Graphic Communications Newton MA
Shannon Lynn Riley Bachelor of Science Health Science Newtonville MA
John Paul Pino Bachelor of Science Accounting North Easton MA
Patrick R. Kane Bachelor of Science Mathematical Sciences Cum Laude Northborough MA
Matthew Palmer Bachelor of Science Computer Information Systems Northborough MA
Timothy J. Foley Bachelor of Science Economics Norwell MA
Peter M. Marchetti Bachelor of Science Biochemistry Norwell MA
Meaghan Aimee Turcotte Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Summa Cum Laude Pepperell MA
Maria Droganova Doctorate Economics Revere MA
Hope Maree Weaver Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Rockport MA
Andrea Margaret Haddad Bachelor of Arts Psychology Seekonk MA
Nicholas Speranzella Bachelor of Science Marketing Southborough MA
Madeline M. Sinkus Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Stoughton MA
Nicholas J. Cady Bachelor of Science Financial Management Cum Laude Walpole MA
Colin Samuel Fair Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Walpole MA
Margaret D. Lin Bachelor of Arts Secondary Education Mathematical Sciences Summa Cum Laude Wayland MA
Andrew Scott Lindquist Bachelor of Science Management Wellesley MA
Molly Cecelia Micou Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Wellesley MA
John B. Wilson Bachelor of Science Management Wellesley MA
Mackenzie M. Grosso Bachelor of Arts Early Childhood Education Wellesley Hills MA
Corine A. Bechard Bachelor of Science Management West Barnstable MA
Amelia Rose Shein Bachelor of Arts English Magna Cum Laude Westford MA
Benjamin Kevin Smith Bachelor of Science Marketing Westford MA
Molly Elizabeth Johnson Bachelor of Arts Psychology Women's Leadership Cum Laude Weston MA
James M. Dinardo Bachelor of Arts Language and International Trade Winchester MA
James Fredrick Ryan Bachelor of Science Mathematical Sciences Winchester MA
Obed Ofosu-Ampofo Bachelor of Science Industrial Engineering Worcester MA
Marston Enrico Conti Bachelor of Science Mechanical Engineering Annapolis MD
William C. Goodman Bachelor of Science Mechanical Engineering Annapolis MD
Dylan Alexander Jones Bachelor of Science Management Cum Laude Annapolis MD
Megan Lorraine Latimer Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Magna Cum Laude Annapolis MD
Ryland G. Bristow IV Bachelor of Science Computer Science Arnold MD
John K. Manley Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Arnold MD
Caitlin M. Seluzicki Bachelor of Science Microbiology Magna Cum Laude Baltimore MD
Wenzhuo Tuttle Master of Architecture Architecture Baltimore MD
Abigail M. Fleming Bachelor of Science Accounting Magna Cum Laude Bel Air MD
Amanda Susan McVearry Bachelor of Arts Communication Magna Cum Laude Bethesda MD
Ryan Kennedy St. Laurent Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Chesapeake Beach MD
Kaelyn Leigh O'Neill Bachelor of Science Chemical Engineering Clarksburg MD
Kelly Maria Becker Master of Education Counselor Education Cockeysville MD
Benjamin C. Ramsey Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Crofton MD
Bethany Marie Baldwin Bachelor of Science Bioengineering Crownsville MD
Lindsey A. Bidwick Bachelor of Science Industrial Engineering Damascus MD
Emily L. Van Horn Bachelor of Science Biological Sciences Damascus MD
Emily M. Agate Bachelor of Science Marketing Darnestown MD
Courtney A. Doyle Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Dayton MD
Emily Anja Skibenes Bachelor of Science Biosystems Engineering Easton MD
Tyler A. Pollard Bachelor of Science Mechanical Engineering Eldersburg MD
Evan Tyler Straub Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Elkridge MD
Kendall P. Devries Bachelor of Science Civil Engineering Ellicott City MD
Nolan Edward Hoolachan Bachelor of Science Mechanical Engineering Ellicott City MD
Richard C. Marcinek Bachelor of Science Construction Science and Management Ellicott City MD
Taylor E. Shank Bachelor of Arts Architecture Emmitsburg MD
Collin J. Humphrey Bachelor of Science Industrial Engineering Frederick MD
Nicole J. Martin Bachelor of Science Financial Management Cum Laude Fulton MD
Erica Marie Cooper Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Gaithersburg MD
Stephen Redlack Master of Science Automotive Engineering Gaithersburg MD
Whitney Byrd Wilson Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Gaithersburg MD
Michael J. Crider Bachelor of Arts Architecture Germantown MD
Lauren E. Smith Bachelor of Arts Secondary Education English Cum Laude Glenwood MD
Madison Marie Middeke Bachelor of Science Graphic Communications Jefferson MD
Zoe Claire Alpert Bachelor of Science Health Science Cum Laude Kensington MD
Caitlin E. Kirchner Bachelor of Science Psychology Kensington MD
Sarah Wescott Holmes Bachelor of Science Management La Plata MD
Marcquise Reed Bachelor of Arts Sports Communication Laurel MD
Lauren Olivia Munns Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Leonardtown MD
Ishmael I. Kamara Bachelor of Science Management Lusby MD
Chelsea M. Rothschild Bachelor of Science Nursing Lutherville MD
William R. Cusic Bachelor of Science Management Mechanicsville MD
Lucas J. Tatem Bachelor of Science Bioengineering Middletown MD
Daniel J. Staab Bachelor of Science Civil Engineering Monkton MD
Alexandra K. Manaras Bachelor of Science Bioengineering Mount Airy MD
Katherine T. Bolek Bachelor of Science Materials Science and Engineering North Potomac MD
Megan E. Morley Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition North Potomac MD
Kathryn Michelle Chiogioji Bachelor of Science Mechanical Engineering Olney MD
Brendan J. Elie Bachelor of Science Bioengineering Olney MD
Caroline Margaret Tatnall Bachelor of Arts Biological Sciences Olney MD
Kimberly A. Vielhaber Bachelor of Science Financial Management Olney MD
Julianna Leslie Klein Bachelor of Arts Secondary Education Potomac MD
Brittany Renee Testa Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Potomac MD
Allison Kathleen Hayzlett Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Rockville MD
Karen M. Kane Bachelor of Arts Modern Languages Rockville MD
Elizabeth A. Mccormick Bachelor of Science Industrial Engineering Rockville MD
James Oristian Bachelor of Science Biochemistry Bachelor of Science Microbiology Cum Laude Rockville MD
Alexis Athena Cronis Bachelor of Science Management Rosedale MD
Casey V. Young Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Saint Leonard MD
John B. Evans Bachelor of Science Construction Science and Management Salisbury MD
Laura Elizabeth Fuller Bachelor of Arts Secondary Education History Salisbury MD
Brady David Hemmerle Bachelor of Science Financial Management Severna Park MD
Katherine Marie Jarosz Bachelor of Science Marketing Cum Laude Severna Park MD
Samuel W. Mason Bachelor of Science Mechanical Engineering Severna Park MD
Ian W. Mills Bachelor of Science Microbiology Severna Park MD
Jocelyn Wagner Bachelor of Science Language and International Health Cum Laude Severna Park MD
Amanda King Bachelor of Science Biological Sciences Silver Spring MD
Susannah G. Merrill Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Silver Spring MD
Margot E. Walsh Bachelor of Science Management Silver Spring MD
Kevin Carson Wright Bachelor of Science Plant and Environmental Sciences Magna Cum Laude Silver Spring MD
Kimberly C. Schlosser Bachelor of Arts Psychology Sudlersville MD
Jessica L. Batista Master of Science Bioengineering Sykesville MD
Jillian M. Robert Bachelor of Science Nursing Sykesville MD
Bridget M. Rudolphi Bachelor of Science Accounting Towson MD
Peter Hennessy Weigman Bachelor of Science Industrial Engineering Towson MD
Timothy L. Hulett Bachelor of Science Psychology Cum Laude West Friendship MD
Stephanie Lynn Wellen Bachelor of Science Electrical Engineering West Friendship MD
Megan E. Austin Bachelor of Science Accounting Summa Cum Laude Woodbine MD
Sarah Morris Pyne Bachelor of Arts Architecture Dixmont ME
Anna Eileen Mcdevitt Bachelor of Science Biological Sciences Ann Arbor MI
Michelle L. Edwards Master of Architecture Architecture Central Lake MI
Meghan A. Schorfhaar Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Coldwater MI
Lisa J. Hieftje-Conley Bachelor of Science Computer Information Systems Grosse Pointe Park MI
Robert Nolan Otis Bachelor of Science Financial Management Holland MI
Henry D. Busch Master of Science Environmental Engineering and Science Lake Leelanau MI
Megan D. Magrane Bachelor of Science Biological Sciences Summa Cum Laude Menominee MI
Shea D. Repins Bachelor of Science Psychology Cum Laude Middleville MI
Matthew D. Carson Bachelor of Science Biochemistry Bachelor of Science Genetics Cum Laude Northville MI
Dylan Gelven Master of Science Automotive Engineering Northville MI
Ellen G. Duane Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Rochester Hills MI
Kirsten N. Adgate Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude South Lyon MI
Esther E. Philip Master of Education Counselor Education Sterling Heights MI
Lauren Ashley Grzibowski Master of Architecture Architecture Williamston MI
Emily A. Gottberg Bachelor of Science Biosystems Engineering East Grand Forks MN
Alexandra L. Limberis Bachelor of Science Mechanical Engineering Eden Prairie MN
Madelin Victoria Eastman Bachelor of Arts Biological Sciences Magna Cum Laude Mound MN
Sarah Michele Suddarth Bachelor of Arts History Chesterfield MO
Russell B. Hawes III Bachelor of Science Genetics Bachelor of Science Biochemistry Summa Cum Laude Kirkwood MO
Caitlynn Generose Helen Cunningham Master of Science Biological Sciences Montgomery City MO
Kenneth John Meyer Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Pacific MO
Laura Elizabeth Deering Master of Science Biological Sciences Parkville MO
Sarah M. Vlaich Bachelor of Science Economics Cum Laude Sappington MO
Sidney Thomas Godfrey Master of Science Wildlife and Fisheries Biology Florence MS
Carley Amanda Robertson Master of Arts English Hattiesburg MS
Douglas H. Camp Master of Business Administration Business Administration Starkville MS
Steven Andrew Fredericks Doctorate Mechanical Engineering Missoula MT
Martha A. Fields Bachelor of Arts Psychology Advance NC
Gray R. Nichols Bachelor of Science Marketing Advance NC
Jordan T. Redman Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Albemarle NC
Jessica Rose Smith Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Apex NC
Denton M. Richey Bachelor of Science Management Asheboro NC
Schuyler D. Krug Bachelor of Science Construction Science and Management Asheville NC
Sophia Marie Porach Bachelor of Science Bioengineering Summa Cum Laude Asheville NC
Mariah Sydney Reisman Bachelor of Science Marketing Bear Creek NC
Raiya Aleena Feinberg Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Belmont NC
Matthew J. Frazier Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Belmont NC
John G. Bailey Bachelor of Science Political Science Canton NC
Mckinley T. Brown Bachelor of Science Accounting Canton NC
Hayley Dare Braun Bachelor of Science Civil Engineering Cary NC
Emily E. Castelloe Bachelor of Science Microbiology Summa Cum Laude Cary NC
Quinn Bradley Mcginnis Bachelor of Science Packaging Science Cary NC
Polly E. Payne Bachelor of Science Mathematical Sciences Summa Cum Laude Cary NC
Madison B. Reid Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Cary NC
Cyndel Viroqua Brunell Master of Education Counselor Education Chapel Hill NC
Walker Madison Knight Bachelor of Science Graphic Communications Chapel Hill NC
Laura Camille Matrazzo Bachelor of Science Marketing Chapel Hill NC
Katherine A. Meller Bachelor of Arts Secondary Education History Magna Cum Laude Chapel Hill NC
Jordan Caroline Watkins Bachelor of Science Industrial Engineering Chapel Hill NC
Joseph R. Baynard Bachelor of Science Financial Management Cum Laude Charlotte NC
Abigail Mackenzie Black Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Charlotte NC
Christopher S. Brown Bachelor of Science Chemical Engineering Charlotte NC
Diamond Simone Brown Master of Education Counselor Education Charlotte NC
Matthew David Burt Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Charlotte NC
Saiteja Chagantipati Bachelor of Science Computer Science Charlotte NC
Aaliyah D. Cupil Bachelor of Science Marketing Charlotte NC
Anna Claire Dodd Master of Education Counselor Education Charlotte NC
Samuel M. Edwards Bachelor of Science Mechanical Engineering Charlotte NC
Meredith Overton Ellis Bachelor of Arts Economics Charlotte NC
Margaret Wright Foushee Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Charlotte NC
Jonah D. Giller Bachelor of Science Financial Management Charlotte NC
Matthew S. Hunter Bachelor of Science Civil Engineering Charlotte NC
Alexandra R. Jackan Bachelor of Science Biological Sciences Charlotte NC
Marissa R. Jennings Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Charlotte NC
Lindsay C. Jones Bachelor of Science Biological Sciences Charlotte NC
Steven M. Kasay Bachelor of Science Mechanical Engineering Charlotte NC
Amanda R. Kennelly Bachelor of Arts Early Childhood Education Cum Laude Charlotte NC
Correy Jordan Menzel Bachelor of Science Mechanical Engineering Charlotte NC
Brent M. Milgrom III Bachelor of Science Electrical Engineering Charlotte NC
Grace Catherine O'Brien Bachelor of Science Graphic Communications Charlotte NC
Alexander M. Ormerod Bachelor of Science Bioengineering Charlotte NC
Alexa Christine Parker Bachelor of Science Computer Science Charlotte NC
Suttle Payne Bachelor of Science Management Charlotte NC
Baxley Asher Pierce Bachelor of Science Civil Engineering Charlotte NC
Henry R. Reed Bachelor of Science Geology Charlotte NC
Brooke C. Rogers Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude Charlotte NC
Megan A. Schoonmaker Bachelor of Landscape Architecture Landscape Architecture Cum Laude Charlotte NC
Chandler G. Schramm Bachelor of Science Electrical Engineering Cum Laude Charlotte NC
Keiona Andrea Spence Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Charlotte NC
Parker S. Toney Bachelor of Arts Political Science Charlotte NC
Donald T. Whitmore Jr. Bachelor of Science Economics Charlotte NC
Emily C. Wood Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Charlotte NC
Elizabeth Diane Baxter Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Summa Cum Laude Cherryville NC
Austin Nikole Vick Master of Education Counselor Education Clayton NC
Cecilia G. Armstrong Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Clemmons NC
Nancy H. Barnhill Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Clemmons NC
Joshua C. Sparks Bachelor of Science Chemical Engineering Clemmons NC
Darren Raymond Bachelor of Science Management Concord NC
Elizabeth A. Elliott Bachelor of Arts Communication Women's Leadership Cum Laude Connelly Springs NC
Claire H. Alexander Bachelor of Science Management Conover NC
Carolyn M. Hynes Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Summa Cum Laude Cornelius NC
Joseph R. Zuhosky Bachelor of Science Financial Management Magna Cum Laude Cornelius NC
Matthew L. Agee Bachelor of Science Electrical Engineering Cramerton NC
Sydney Leigh Manning Cahill Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Denver NC
Amanda M. Hindman Bachelor of Science Industrial Engineering Denver NC
Brittany Lynn Dupree Master of Science Biological Sciences Dunn NC
Summer N. Anderson Bachelor of Arts Architecture Durham NC
Brittany C. Dickerson Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Cum Laude Durham NC
Constance B. Leder Bachelor of Arts Special Education Durham NC
Lauren Elizabeth Phillips Bachelor of Science Graphic Communications Durham NC
Abigail Sharpless Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Durham NC
Charity N. Shaw Bachelor of Arts Women's Leadership Durham NC
Jennifer Marie Shaw Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Durham NC
Katherine Kerr Rogers Bachelor of Arts Early Childhood Education Magna Cum Laude Eastover NC
Marsha Tart Master of Science Biological Sciences Faison NC
Nicholas A. Baxter Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Fayetteville NC
Donnell Woolford Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Fayetteville NC
Patrick D. Reddy Bachelor of Science Electrical Engineering Fuquay Varina NC
Grant Michael Davidson Bachelor of Science Materials Science and Engineering Cum Laude Greensboro NC
Daphne I. Foster Bachelor of Arts Special Education Greensboro NC
Ansley W. Sackett Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Greensboro NC
Abigail E. Maxim Master of Arts Writing, Rhetoric, and Media Harrisburg NC
Kayleigh Anne Sunderman Bachelor of Arts Psychology Harrisburg NC
Arinze Henry Chukwuma Bachelor of Science Mechanical Engineering High Point NC
Bryan Morrison Clodfelter Jr. Bachelor of Science Economics High Point NC
Chandler C. Clodfelter Bachelor of Science Construction Science and Management Cum Laude High Point NC
Rebecca E. Allen Bachelor of Arts Communication Cum Laude Holly Springs NC
Joseph B. Murray Bachelor of Science Civil Engineering Holly Springs NC
Connor R. Smith Bachelor of Science Biological Sciences Holly Springs NC
Matthew Ross Trombley Bachelor of Science Mathematical Sciences Magna Cum Laude Holly Springs NC
Stephen Jameson Behnke Bachelor of Science Biochemistry Huntersville NC
Peter J. Dimartinis Bachelor of Science Management Huntersville NC
Kyle Winfield Hammill Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Huntersville NC
Kyle M. Kerby Bachelor of Science Computer Engineering Huntersville NC
Jenna M. Patterson Bachelor of Science Mechanical Engineering Huntersville NC
Jeffrey Michael Schachner Bachelor of Science Industrial Engineering Huntersville NC
Jacob R. Vaughn Bachelor of Science Mechanical Engineering Iron Station NC
Ross D. Bennett Bachelor of Science Construction Science and Management Kernersville NC
William O. Wooten Jr. Master of Science Civil Engineering Kernersville NC
Jennifer R. Haines Bachelor of Science Chemistry Cum Laude Knightdale NC
Erica Leigh Jusko Master of Science Biological Sciences La Grange NC
Sarah Elizabeth Mckain Bachelor of Science Bioengineering Matthews NC
Elizabeth H. Moshier Bachelor of Science Biological Sciences Matthews NC
Ryan William Weaver Bachelor of Science Management Matthews NC
Reginald L. Ferland Bachelor of Science Computer Science Midland NC
Jennifer Hope Battle Bachelor of Science Genetics Bachelor of Science Microbiology Cum Laude Mills River NC
Preston S. Little Bachelor of Science Mechanical Engineering Mills River NC
John R. Helfenberger Bachelor of Science Mechanical Engineering Summa Cum Laude Mint Hill NC
Stephen C. Borthayre Bachelor of Science Microbiology Summa Cum Laude Mooresville NC
Ryan Griffin Guthrie Bachelor of Science Mechanical Engineering Mooresville NC
Katelyn Moloney Bachelor of Science Packaging Science Mooresville NC
Malavika Pai Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Mooresville NC
Kinsey A. Porter Master of Science Food, Nutrition, and Culinary Sciences Mooresville NC
Tyler Benton Patterson Bachelor of Science Financial Management Morehead City NC
Taylor H. Thompson Bachelor of Science Industrial Engineering Newton NC
Katherine E. Czerkawski Bachelor of Science Language and International Health North Wilkesboro NC
Emily C. Gaither Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Cum Laude Oak Ridge NC
Michael Patrick Cope Doctorate Forest Resources Penrose NC
Matthew S. Harris Bachelor of Science Management Pisgah Forest NC
Jennifer Gregson Lam Master of Science Biological Sciences Pleasant Garden NC
Jeremy Newton Bell Master of Science Automotive Engineering Raleigh NC
Chase Vaughan Edmunds Bachelor of Arts Political Science Raleigh NC
Brittany Nicole Glatz Doctorate Chemical Engineering Raleigh NC
Jessica M. Graves Bachelor of Arts Special Education Cum Laude Raleigh NC
Philip M. Hood Bachelor of Arts Architecture Raleigh NC
William H. Jackson Master of Science Applied Economics and Statistics Raleigh NC
John R. Macrae Bachelor of Science Computer Science Raleigh NC
Raygene Latrice Parks Bachelor of Science Microbiology Raleigh NC
Joshua H. Pitre Bachelor of Science Criminal Justice Raleigh NC
John P. Shearin Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Raleigh NC
Caroline Weaver Talton Bachelor of Arts English Magna Cum Laude Raleigh NC
Sarah R. Wills Bachelor of Science Nursing Cum Laude Raleigh NC
Zachary H. Tate Bachelor of Science Health Science Reidsville NC
Benton T. Kribbs Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Salisbury NC
Joshua Michael Rowell Bachelor of Arts Architecture Cum Laude Salisbury NC
Robert Gabriel Devoe III Bachelor of Science Marketing Shelby NC
Jane Elizabeth Gragg Bachelor of Science Materials Science and Engineering Shelby NC
Lisa M. Nanney Bachelor of Science Mathematical Sciences Shelby NC
Brennan Edward Teddy Bachelor of Science Agricultural Mechanization and Business Shelby NC
Alexis E. Wagner Bachelor of Science Financial Management Sherrills Ford NC
James P. Hunter Bachelor of Science Environmental Engineering Statesville NC
Erin Elaine Altvater Bachelor of Science Graphic Communications Summerfield NC
Alyssa C. Bacon Bachelor of Science Genetics Summerfield NC
Alan Mark Newton Master of Science Biological Sciences Thomasville NC
Adric Maurice Hardy Master of Education Counselor Education Vanceboro NC
Alaina L. Baker Bachelor of Science Graphic Communications Magna Cum Laude Wake Forest NC
David Francis Cuntapay Bachelor of Science Chemical Engineering Wake Forest NC
Amanda K. David Bachelor of Science Bioengineering Wake Forest NC
Courtney M. Johnston Bachelor of Science Industrial Engineering Cum Laude Wake Forest NC
Daniel E. Raitz Master of Fine Arts Digital Production Arts Wake Forest NC
William Bradley Fulp Bachelor of Science Management Walkertown NC
Christin C. Anthony Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Waxhaw NC
Tyler Rex Anthony Bachelor of Science Computer Science Waxhaw NC
Blake P. Hagge Bachelor of Science Mathematical Sciences Waxhaw NC
Jessica M. Lynch Bachelor of Science Financial Management Magna Cum Laude Waxhaw NC
Rebecca L. Mcree Bachelor of Science Microbiology Waxhaw NC
Shelton Malik Mitchell II Bachelor of Arts Sports Communication Waxhaw NC
Jacob Brian Price Bachelor of Science Industrial Engineering Summa Cum Laude Waxhaw NC
Amber Marie Reini Bachelor of Science Biochemistry Cum Laude Weaverville NC
Brooks Nicole Artis Master of Education Counselor Education Whitsett NC
Sarah Lydia Ann Martin Master of Fine Arts Digital Production Arts Wilmington NC
Madison Elizabeth Sauls Doctorate Human Factors Psychology Wilmington NC
Katherine C. Gwyn Bachelor of Arts Political Science Bachelor of Science Marketing Cum Laude Winston Salem NC
Lemuel B. Ware Bachelor of Science Turfgrass Winston Salem NC
Morgan C. Sullivan Bachelor of Science Materials Science and Engineering Omaha NE
Joshua T. Pifer Bachelor of Science Chemical Engineering Concord NH
Meaghan C. Hanlon Bachelor of Science Biochemistry Cum Laude Derry NH
Andrea Skeith Bachelor of Science Management Summa Cum Laude Exeter NH
Nicholas John Stilian Bachelor of Science Electrical Engineering Hampstead NH
Delaney Kathleen Roche Bachelor of Science Marketing Hooksett NH
Shannon E. Corcoran Bachelor of Science Mathematical Sciences Summa Cum Laude Londonderry NH
Brandon Walter Zalinsky Bachelor of Science Mechanical Engineering Londonderry NH
Jessica L. Bulow Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Merrimack NH
Annika L. Kossayda Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Nashua NH
Jennifer Froehly Master of Science Wildlife and Fisheries Biology North Conway NH
Kevin A. Peck Bachelor of Science Chemical Engineering North Hampton NH
Alexander E. Newton Bachelor of Science Chemical Engineering Pelham NH
Chandler R. Peterson Bachelor of Science Environmental Engineering Strafford NH
James Patrick Mcnamara Bachelor of Science Industrial Engineering Aberdeen NJ
Madeline Sage Genco Master of Science Entomology Annandale NJ
Paige B. Anderson Bachelor of Science Packaging Science Basking Ridge NJ
Sean William Buechele Bachelor of Science Physics Magna Cum Laude Belmar NJ
Rachel Jones Master of Education Counselor Education Branchburg NJ
Dale Andrew Kocher Bachelor of Science Biochemistry Brick NJ
Leah M. Watson Bachelor of Science Psychology Bridgewater NJ
Emily Sunshine Amey Bachelor of Science Graphic Communications Burlington NJ
Dylan Raposo Bachelor of Science Civil Engineering Cum Laude Califon NJ
Deianira D. Huettenmoser Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Chatham NJ
Jennifer A. Hyland Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Chatham NJ
Natalie M. Schroder Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Chatham NJ
Anna M. Sulpizio Bachelor of Arts Special Education Summa Cum Laude Cherry Hill NJ
Kristopher C. Kohm Bachelor of Science Computer Science Magna Cum Laude Colts Neck NJ
Liam King Helstrom Bachelor of Arts Political Science Cranbury NJ
Emily Renee Roman Bachelor of Science Nursing Cum Laude Cranford NJ
Kelly Lynn Schoustra Bachelor of Science Financial Management Cum Laude Cranford NJ
Jonathan David Lonski Master of Science Industrial Engineering East Brunswick NJ
Paige Julianna Debow Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Eastampton NJ
Gabrielle Grace Nugent Master of Arts English Eatontown NJ
Ariel E. Curry Bachelor of Science Management Englewood NJ
Christopher William Griffith Bachelor of Science Mechanical Engineering Ewing NJ
Jourdan Hope Lenskold Bachelor of Science Language and International Health Fair Haven NJ
Bryan Joseph Klion Bachelor of Arts Economics Fair Lawn NJ
Samuel Gregory Mills Bachelor of Science Mechanical Engineering Flanders NJ
Timothy J. Cuccio Bachelor of Science Accounting Flemington NJ
Paul I. Cucco Bachelor of Science Packaging Science Flemington NJ
Nicholas Adam Markferding Bachelor of Science Biological Sciences Florham Park NJ
Paige Kathryn Cantz Bachelor of Science Psychology Magna Cum Laude Green Creek NJ
Nicholas Rocco Marino Bachelor of Arts Sociology Haddon Township NJ
Andrew Arthur Augugliaro Bachelor of Science Packaging Science Haddonfield NJ
Catherine Flynn Feeney Bachelor of Science Economics Hainesport NJ
Samantha M. Rochford Bachelor of Science Marketing Cum Laude Harrington Park NJ
Anne T. Laspina Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Ho Ho Kus NJ
Turner D. Gruenewald Bachelor of Science Civil Engineering Hopewell NJ
Jonathan Hunter Ayres Bachelor of Science Electrical Engineering Howell NJ
Elizabeth Ashley Otto Bachelor of Science Financial Management Kinnelon NJ
Kevin J. Burke III Bachelor of Arts Psychology Little Silver NJ
Murphy Rose Davis Bachelor of Science Marketing Cum Laude Little Silver NJ
Matthew Lubertazzi Bachelor of Science Financial Management Long Valley NJ
Robert J. Miller Bachelor of Science Industrial Engineering Lumberton NJ
Robert J. Benson Bachelor of Science Bioengineering Manalapan NJ
Mackenzie L. Conlon Bachelor of Arts Architecture Maplewood NJ
Rebecca Ashley Rainey Bachelor of Science Financial Management Martinsville NJ
Emily M. Schultz Bachelor of Science Health Science Cum Laude Mendham NJ
Justin Philip Lippert Bachelor of Arts Secondary Education Mathematical Sciences Middletown NJ
Jill M. Depol Bachelor of Arts Architecture Montvale NJ
Kevin T. Hassett Bachelor of Science Construction Science and Management Moorestown NJ
Samantha Jane Trivinia Bachelor of Fine Arts Visual Arts Moorestown NJ
Ryan S. Badum Bachelor of Science Geology Morganville NJ
Victoria R. Straga Bachelor of Science Bioengineering Mullica Hill NJ
Heather Josefina Gregory Bachelor of Science Biological Sciences New Providence NJ
Christian E. Mattessich Bachelor of Science Biological Sciences Northvale NJ
Jewell V. Smolenski Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Oakland NJ
Daniel P. Coggins Bachelor of Science Marketing Ocean View NJ
Alexandra Q. Becker Bachelor of Science Accounting Cum Laude Oceanport NJ
Austin Robert Patella Bachelor of Science Management Oceanport NJ
Olivia R. Sipler Bachelor of Arts Architecture Oceanport NJ
Keegan H. Wilson Bachelor of Science Mechanical Engineering Pennington NJ
Jennifer Mary Mustillo D'Anthony Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Phillipsburg NJ
Jennifer Anne Dulin Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Port Monmouth NJ
Sihao Chen Master of Business Administration Business Administration Princeton NJ
Liang Yu Master of Science Computer Science Princeton NJ
Timothy James Lindquist Bachelor of Science Bioengineering Randolph NJ
Michael S. Mastropaolo Bachelor of Science Industrial Engineering Red Bank NJ
Kerianne Taylor Matre Bachelor of Arts Architecture Red Bank NJ
Joe Illsley Bachelor of Science Economics Ridgewood NJ
Emily R. Kuhn Bachelor of Science Management Robbinsville NJ
Courtney Hom Lee Bachelor of Science Biological Sciences Rockaway NJ
Natalie M. Pellizzi Bachelor of Science Bioengineering Rumson NJ
Lindsay Rebecca Ratner Bachelor of Science Genetics Cum Laude Scotch Plains NJ
Mary R. Lloyd Bachelor of Science Biological Sciences Sewell NJ
Jillian Rose Raffino Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Sparta NJ
Victoria S. Webster Bachelor of Arts Communication Spring Lake NJ
Albert N. Bowyer Bachelor of Science Mechanical Engineering Summit NJ
Josephine Persson Bachelor of Arts Communication Cum Laude Summit NJ
Olivia Elizabeth Kaiser Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Magna Cum Laude Three Bridges NJ
Olympia Gaglioti Master of Science Biological Sciences Toms River NJ
Chandler N. Schalhoub Bachelor of Science Accounting Magna Cum Laude Toms River NJ
Natalie Rowe Motolese Bachelor of Arts Language and International Trade Turnersville NJ
Michael Joseph Carnevale Master of Science Animal and Veterinary Sciences West Long Branch NJ
William Van Tuyl Hobbie IV Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology West Orange NJ
Joseph Peter Duma Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Woodbine NJ
Allison M. Diaz Bachelor of Science Graphic Communications Wyckoff NJ
Meredith L. Hayden Bachelor of Science Marketing Wyckoff NJ
Damiana S. Altamirano Doctorate Genetics Albuquerque NM
Sandra Jean Quick Master of Science Biological Sciences Almond NY
Kevin M. Kaiser Bachelor of Science Mathematical Sciences Magna Cum Laude Auburn NY
Anastasia Evangeline Homer Doctorate Curriculum and Instruction Binghamton NY
Taylor Anne Sabatino Bachelor of Arts Political Science Brooklyn NY
Sarah Tazghini Master of Science Biological Sciences Brooklyn NY
Sarah Burns Parish Bachelor of Science Bioengineering Buffalo NY
Caitlyn Torres Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Croton on Hudson NY
Michael Josef Latter Bachelor of Science Economics Delmar NY
Michael J. Whitney Bachelor of Science Financial Management Delmar NY
Nicholas D. Ahlstrom Master of Science Mathematical Sciences Dunkirk NY
Thomas J. Murtagh Bachelor of Science Construction Science and Management Eastchester NY
Matthew K. Power Bachelor of Science Mechanical Engineering Eastchester NY
Danielle Marie Borriello Bachelor of Science Health Science Ellenville NY
Michelle L. Kott Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Magna Cum Laude Fairport NY
John Thomas Aneser Bachelor of Science Marketing Garden City NY
David Leibell Bachelor of Arts English Bachelor of Arts Political Science Great Neck NY
Michael Andrew Goren Bachelor of Arts Sports Communication Hauppauge NY
Joshua Harrison Dimon Bachelor of Science Industrial Engineering Summa Cum Laude Horseheads NY
John Stephen Otton Bachelor of Science Management Huntington NY
Juniore Cajuste Bachelor of Science Construction Science and Management Huntington Station NY
Caroline E. Leck Bachelor of Arts Elementary Education Cum Laude Island Park NY
Elise Marie Regina Bachelor of Science Health Science Malverne NY
Vincent Francis Devenoge Bachelor of Science Marketing Manhasset NY
Brittany Elizabeth Lapple Bachelor of Arts Architecture Middle Island NY
Samantha E. Worth Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Mohegan Lake NY
Benjamin Arthur Abernathy Bachelor of Science Mechanical Engineering New York NY
Samina Barwani Master of Science Electrical Engineering New York NY
Sajad Ali Hashem Master of City and Regional Planning City and Regional Planning New York NY
Naqibullah Hotak Master of Construction Science Management Construction Science and Management New York NY
Austin D. Stewart Bachelor of Science Bioengineering Newburgh NY
Charles Roland Launsbach Bachelor of Science Financial Management Niskayuna NY
Macey L. Carr Bachelor of Science Marketing North Chili NY
Nicole H. Frantz Bachelor of Science Industrial Engineering Orchard Park NY
Emily Nicole Radziwon Bachelor of Science Health Science Orchard Park NY
Kristen Elizabeth Dudek Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Pelham NY
Daniel Harrison Wile Bachelor of Science Chemical Engineering Poughkeepsie NY
Hannah L. Allen Bachelor of Arts Psychology Rochester NY
Angel R. Rivera Master of Science Automotive Engineering Rochester NY
Ian Delaney Bachelor of Science Marketing Saratoga Springs NY
Jaclyn Olivia Hughes Bachelor of Science Health Science Smithtown NY
James C. De-Socio Bachelor of Science Civil Engineering Staten Island NY
Kristy Marie Ricca Bachelor of Science Health Science Staten Island NY
Alexandra C. Nichols Bachelor of Science Accounting Syosset NY
Jennifer Anne Root Bachelor of Science Packaging Science Syracuse NY
Alex Lasher Bulmer Bachelor of Science Management Water Mill NY
Mark Dillon Flaherty Bachelor of Science Health Science Cum Laude Webster NY
Shaun Andrew Blevins Master of Science Biological Sciences Arlington OH
Conor I. Ocallaghan Bachelor of Science Materials Science and Engineering Aurora OH
Thomas J. Riedy Bachelor of Science Political Science Aurora OH
Amelia Jean Kinsella Doctorate Human Factors Psychology Centerville OH
Alex G. Di Staulo Bachelor of Science Management Cum Laude Chagrin Falls OH
Brooke E. Wangler Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Chagrin Falls OH
Allison Quinn Brophy Bachelor of Science Mechanical Engineering Magna Cum Laude Cincinnati OH
Francie E. Dorger Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Cincinnati OH
David T. Evans Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Cincinnati OH
Matthew Flege Doctorate International Family and Community Studies Cincinnati OH
Julie M. Keighley Bachelor of Science Marketing Cincinnati OH
Courtney Nicole Kinman Master of Science Industrial Engineering Cincinnati OH
Joshua M. Leibel Bachelor of Science Industrial Engineering Cincinnati OH
Lauren E. Robinett Bachelor of Science Mechanical Engineering Cincinnati OH
Patrick C. Schiess Bachelor of Science Marketing Cincinnati OH
Madeline Clare Upham Bachelor of Science Psychology Cum Laude Cincinnati OH
Michael D. Murad Bachelor of Science Mechanical Engineering Cleveland OH
Jenna N. Foote Bachelor of Science Chemical Engineering Columbus OH
Kelsey L. Miller Bachelor of Science Chemical Engineering Columbus OH
Katherine V. Smith Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Dayton OH
Jacob Theodore Burger Bachelor of Arts Modern Languages Delaware OH
Garrett Michael Dranichak Doctorate Mathematical Sciences Dublin OH
Erin M. Mcauliffe Bachelor of Science Accounting Dublin OH
Todd M. Turner Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Dublin OH
Anthony J. Hughes Bachelor of Science Financial Management Fairfield OH
Rebecca E. Groner Bachelor of Science Management Magna Cum Laude Gahanna OH
Gabrielle A. Schirmer Bachelor of Science Political Science Hamilton OH
Kevin Douglas Greenoe Bachelor of Science Mechanical Engineering Holland OH
Stephanie Nicole Lunka Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Kirtland OH
Gabrielle Sophia Blados Bachelor of Science Marketing Liberty Township OH
Whitney E. Willms Bachelor of Science Psychology Liberty Township OH
Brian C. Foos Bachelor of Science Industrial Engineering Magna Cum Laude Loveland OH
Jennifer A. Hadley Bachelor of Science Bioengineering Magna Cum Laude Loveland OH
Kevin Christopher Shroat Bachelor of Arts Communication Mason OH
Abigail Grace Sigward Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Mason OH
Amanda F. Leuty Bachelor of Science Biological Sciences Mentor OH
Sydney Marie Carroll Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Montgomery OH
Kathryn Shea Lothrop Bachelor of Science Marketing Cum Laude Montgomery OH
Katherine E. Engels Bachelor of Arts Political Science New Franklin OH
Melissa E. Kozik Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude North Royalton OH
Taylor Lynn Gladieux Master of Education Counselor Education Perrysburg OH
Julie C. Rice Doctorate Food Technology Poland OH
William B. Wiemels Bachelor of Science Accounting Powell OH
Jessica N. Dancer Master of Architecture Architecture Springboro OH
Brooke Elizabeth Griffin Master of Science Biological Sciences Tiffin OH
Tanner C. Schodowski Bachelor of Science Chemical Engineering Cum Laude Twinsburg OH
Cole J. Barker Bachelor of Science Biochemistry Magna Cum Laude Upper Arlington OH
Curtis Michael Ludwig Bachelor of Science Mechanical Engineering Vermilion OH
Thu Do Master of Architecture Architecture West Chester OH
Madison Mcclain Fales Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology West Chester OH
Emma Catherine Hume Bachelor of Science Genetics West Chester OH
Shannon N. Jeffers Bachelor of Science Accounting West Chester OH
Lauren Elizabeth Jones Bachelor of Science Industrial Engineering Westerville OH
Kylie Inara Cash Bachelor of Arts Language and International Trade Cum Laude Westlake OH
Catherine Elizabeth Petty Bachelor of Arts Biological Sciences Summa Cum Laude Stillwater OK
Kathlyn V. Farmer Bachelor of Science Marketing Tulsa OK
John Taras Halushka Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Bend OR
Alexis McCray Carter Bachelor of Science Management Tigard OR
Tabitha Leigh Davis Bachelor of Science Financial Management Magna Cum Laude West Linn OR
Kathlynn E. Traub Bachelor of Science Environmental Engineering Airville PA
Olivia Hunter Gibney Bachelor of Arts Sociology Berwyn PA
Luke O'Connor Turanski Bachelor of Science Economics Berwyn PA
Michael West Holtermann Bachelor of Science Financial Management Bethlehem PA
Abigail V. Halferty Bachelor of Science Management Birdsboro PA
Michael Louis Calfe Bachelor of Science Biosystems Engineering Magna Cum Laude Brackenridge PA
Megan Elizabeth Byham Master of Science Industrial Engineering Bridgeville PA
Savannah R. Gorisek Bachelor of Science Biological Sciences Magna Cum Laude Canonsburg PA
Nolan T. Jones Bachelor of Science Economics Cum Laude Canonsburg PA
Jason D. Smiddy Bachelor of Science Bioengineering Chadds Ford PA
Trevor Andresen Bachelor of Science Marketing Chester Springs PA
Matthew R. Petrulio Bachelor of Science Financial Management Cum Laude Chester Springs PA
Andrew Chrisostomas Phillips Bachelor of Science Economics Chester Springs PA
Megan E. Driscoll Bachelor of Science Mathematical Sciences Downingtown PA
Evan Hermans Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Downingtown PA
Rebecca L. Englehart Bachelor of Science Marketing Doylestown PA
Regan Ann Gallagher Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Dresher PA
Takumi Joshua Bolte Master of Science Computer Science Easton PA
Sarah Jayne Kerr Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Exton PA
Peter William Anthony Bachelor of Science Industrial Engineering Flourtown PA
Tyler Sean Winning Bachelor of Science Management Fort Washington PA
Nicholas David Luce Bachelor of Science Computer Science Gibsonia PA
Brandt James Ruszkiewicz Doctorate Automotive Engineering Gibsonia PA
Lauren Ann Tracy Bachelor of Science Biochemistry Cum Laude Greensburg PA
Mark D. Wilson Bachelor of Science Computer Science Magna Cum Laude Jeannette PA
Mary Noel Transue Bachelor of Science Psychology Kennett Square PA
Rachel Marie Basiura Bachelor of Science Psychology Magna Cum Laude Lansdale PA
Sarah D. Petro-Roy Bachelor of Science Packaging Science Summa Cum Laude Lansdale PA
Luke Patrick Mcstravick Bachelor of Science Management Malvern PA
Sydney E. Scott Bachelor of Science Marketing McMurray PA
Mckenna Elise Marie Mcmaster Bachelor of Science Language and International Health Summa Cum Laude Mechanicsburg PA
Patrick David Lawler Bachelor of Science Mechanical Engineering North Wales PA
April K. Bittner Bachelor of Science Industrial Engineering Pittsburgh PA
Sarah G. Burton Bachelor of Arts Language and International Trade Pittsburgh PA
Robin Yuet Ying Eng Master of Science Wildlife and Fisheries Biology Pittsburgh PA
Magdalena Morgane Angela McGowan Master of Science Graphic Communications Pittsburgh PA
Madeline C. Daschbach Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Cum Laude Port Matilda PA
Alexandra E. Frangiosa Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Cum Laude Sanatoga PA
Monica F. Dougherty Bachelor of Arts Early Childhood Education Magna Cum Laude Sayre PA
Jordan E. Miller Master of Education Counselor Education Education Specialist Counselor Education Stevens PA
Eleanor Talitha Savage Master of Science Biological Sciences Valencia PA
Vida Joan Komer Bachelor of Science Materials Science and Engineering Cum Laude Venetia PA
Tyler Brooks Pollack Bachelor of Science Accounting Magna Cum Laude Venetia PA
Patricia Madison Macrone Bachelor of Science Management Wayne PA
Rebecca Marie Simonetti Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Magna Cum Laude Wayne PA
Christopher Nathaniel Cummings Bachelor of Science Economics Bachelor of Science Civil Engineering Magna Cum Laude West Chester PA
Evan Daniel James Bachelor of Science Construction Science and Management West Chester PA
Kara M. Kaniefski Bachelor of Arts Special Education Cum Laude West Chester PA
Maeve E. Murphy Bachelor of Science Nursing Magna Cum Laude West Chester PA
Rebecca Kathleen Day Bachelor of Science Materials Science and Engineering West Grove PA
Kaitlyn A. Long Bachelor of Science Bioengineering West Grove PA
Sean M. Allen Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Wexford PA
Michelle Alexandra Bleyaert Bachelor of Science Nursing Summa Cum Laude Wexford PA
Hannah Taylor Mcnulty Bachelor of Science Environmental Engineering Magna Cum Laude Wexford PA
Allison Mary Auletta Bachelor of Science Psychology Yardley PA
Vincent R. Marechal Master of Science Biological Sciences York PA
Christopher R. Lerew Bachelor of Science Horticulture York Springs PA
Catherine Nicole Silva Bachelor of Science Language and International Health Barrington RI
Jennifer Mary Alexander Master of Science Biological Sciences Bristol RI
Samantha Ellen Covington Bachelor of Science Mechanical Engineering East Greenwich RI
Duncan A. Englehart Bachelor of Science Sociology East Greenwich RI
Kateland Elizabeth Dittig Master of Education Counselor Education Warwick RI
Terrence R. Oglesby Bachelor of Arts Communication Benton TN
Evan M. Broyles Bachelor of Science Chemical Engineering Blountville TN
Chante Desiree Bowens Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Brentwood TN
Leyla Maclean Education Specialist Counselor Education Master of Education Counselor Education Brentwood TN
Andrew W. Shumaker Bachelor of Science Industrial Engineering Bristol TN
Nathan R. Hale Bachelor of Science Financial Management Collierville TN
Hannah L. Bassett Bachelor of Science Packaging Science Eads TN
Martin R. Anderson Bachelor of Science Mechanical Engineering Cum Laude Franklin TN
Hannah M. Perryman Bachelor of Science Nursing Cum Laude Franklin TN
Joseph R. Trabucco Bachelor of Science Civil Engineering Franklin TN
Aaron Michael Longe Bachelor of Science Marketing Hendersonville TN
Ben Jeter Master of Science Biological Sciences Humboldt TN
Michele Billings Master of Science Biological Sciences Jackson TN
Ethan W. Eilo Bachelor of Science Biochemistry Johnson City TN
Lauren H. Forbush Bachelor of Arts Political Science Cum Laude Johnson City TN
Jennifer Grace Hill Bachelor of Science Graphic Communications Johnson City TN
Madelyn A. Moore Bachelor of Science Animal and Veterinary Sciences Summa Cum Laude Johnson City TN
Mia B. Warner Bachelor of Science Bioengineering Cum Laude Johnson City TN
Megan Ann Earnest Bachelor of Science Industrial Engineering Magna Cum Laude Knoxville TN
Mindy Ann Earnest Bachelor of Science Electrical Engineering Summa Cum Laude Knoxville TN
Rachel E. Ham Bachelor of Science Microbiology Summa Cum Laude Knoxville TN
Erik D. Kropilak Bachelor of Science Mechanical Engineering Knoxville TN
Garrett Michael Malone Bachelor of Science Microbiology Summa Cum Laude Knoxville TN
Catherine W. McManus Bachelor of Arts English Cum Laude Knoxville TN
Kristen Nicole Wong Bachelor of Science Genetics Summa Cum Laude Knoxville TN
Abigail L. Wood Bachelor of Arts History Secondary Education Summa Cum Laude Knoxville TN
Jessie E. Tipton Master of Science Animal and Veterinary Sciences Limestone TN
Derek Allen Collins Master of Science Biological Sciences McKenzie TN
Mary Harbert C. Stromberg Bachelor of Arts Psychology Cum Laude Memphis TN
Erin Elizabeth McGarel Bachelor of Science Marketing Summa Cum Laude Morristown TN
Andrew Thomas Hawken Bachelor of Science Environmental Engineering Nashville TN
James Clark W. Hooks Bachelor of Science Financial Management Cum Laude Nashville TN
Coleman M. Kelley Bachelor of Science Biochemistry Nashville TN
Emily J. Peters Bachelor of Science Microbiology Magna Cum Laude Nashville TN
Christopher M. Slack Bachelor of Science Industrial Engineering Nashville TN
William Joseph Webb Bachelor of Science Chemical Engineering Cum Laude Nashville TN
Delaney H. Williams Bachelor of Science Microbiology Nashville TN
Mikaela Leigh Wright Bachelor of Science Management Nashville TN
William J. Lloyd Master of City and Regional Planning City and Regional Planning Newport TN
Joseph J. Whitaker Bachelor of Science Chemical Engineering Cum Laude Piney Flats TN
Christa Lea Davidson Master of Science Biological Sciences Stewart TN
Kellye D. Burns Bachelor of Science Physics Tullahoma TN
Joshua A. Wood Doctorate Rhetorics, Communication and Information Design Arlington TX
Luke Silas Davis Master of Architecture Architecture Athens TX
Elizabeth Rose Brigham Bachelor of Science Industrial Engineering Magna Cum Laude Austin TX
Lauren E. Fuller Master of Science Computer Science Austin TX
Morgan Nicole Perras Bachelor of Science Mechanical Engineering Austin TX
Caroline Zagorin Bachelor of Science Biological Sciences Austin TX
Bethany Danielle Bolen Bachelor of Science Nursing Conroe TX
Megan C. Girvan Master of Architecture Architecture Cypress TX
Madeline L. Lynn Bachelor of Science Biological Sciences Dallas TX
Travis J. Dale Bachelor of Arts Architecture Dickinson TX
Melinda R. Russell Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Cum Laude Friendswood TX
Benjamin Parker Thomas Master of Construction Science Management Construction Science and Management Haslet TX
Elena C. Gaidousek Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Cum Laude Houston TX
Jillian E. Holliday Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Houston TX
Wanlam Ng Master of Architecture Architecture Houston TX
Alexa C. Van Keuren Bachelor of Science Political Science Houston TX
Jordan L. Ezell Bachelor of Science Marketing Cum Laude Keller TX
Peter Fontaine Martin Bachelor of Science Accounting Kingwood TX
Kelsey G. Stapp Bachelor of Science Political Science Missouri City TX
Daphne Gretchen Ebenkamp Master of Science Biological Sciences Pampa TX
Keely M. Hayes Bachelor of Arts Psychology Plano TX
Rachel N. Rogers Bachelor of Arts Special Education Magna Cum Laude Plano TX
Elizabeth Widaski Master of Architecture Architecture Richmond TX
Michael Howard Briglin Master of Science Youth Development Leadership San Antonio TX
Linda Marie Haire Bachelor of Science Microbiology San Antonio TX
Katie E. Turner Master of Architecture Architecture San Antonio TX
Cullen David Smith Master of Architecture Architecture San Marcos TX
Charles W. Glenn Bachelor of Science Civil Engineering The Woodlands TX
Kristi Laine Coleman Master of Science Biological Sciences Tomball TX
Tanner Lewis Arwine Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Watauga TX
Madeline Burns Thatcher Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Magna Cum Laude Bluffdale UT
Ciara M. Marshall Master of Arts Professional Communication Logan UT
Tracy Lynn Coleman Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Ogden UT
Charles Voyton III Doctorate Chemistry Provo UT
Amber Rose Mortensen Master of Science Biological Sciences St. George UT
Hunter M. Owen Bachelor of Science Microbiology Salt Lake City UT
Ann Elizabeth Barletta Bachelor of Arts Political Science Alexandria VA
John L. Carter-Hirt Bachelor of Arts Political Science Alexandria VA
Victoria Lynn Coleman Bachelor of Science Accounting Alexandria VA
Colin Francis Gregory Bachelor of Science Management Alexandria VA
Aubrie Smits Holman Master of Science Biological Sciences Alexandria VA
Marissa Kyle Johnson Master of Science Parks, Recreation and Tourism Management Alexandria VA
Austin Julian White Bachelor of Arts Sports Communication Magna Cum Laude Alexandria VA
Sara Noel Febbo Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Annandale VA
Reilly Payne Burlingame Bachelor of Arts Elementary Education Magna Cum Laude Arlington VA
Olivia M. Layman Bachelor of Science Chemical Engineering Arlington VA
George W. Birsic Bachelor of Science Biological Sciences Cum Laude Ashburn VA
Shelby Elizabeth Miller Thompson Bachelor of Science Marketing Bachelor of Science Psychology Cum Laude Ashburn VA
Martha Sue Karnes Master of Arts Writing, Rhetoric, and Media Bedford VA
Diana Darathip Inthavong Master of Science Historic Preservation Bristow VA
Kayla Shroyer Bachelor of Arts Production Studies in Performing Arts Cum Laude Broadlands VA
Marissa R. Bossard Bachelor of Arts Biological Sciences Bachelor of Arts Science Teaching Burke VA
John Karl Bossard Bachelor of Science Electrical Engineering Burke VA
Corrin L. George Bachelor of Science Mechanical Engineering Carrollton VA
Meredith Leigh Johnson Master of Science Food, Nutrition, and Culinary Sciences Carrollton VA
Mary C. Fesak Master of Science Historic Preservation Centreville VA
Gregory Walter Kubacki Doctorate Bioengineering Charlottesville VA
Jonah V. O'Connor Bachelor of Science Electrical Engineering Charlottesville VA
Jonathan Michael Broyles Bachelor of Science Civil Engineering Chesapeake VA
Kathleen A. McNinch Bachelor of Landscape Architecture Landscape Architecture Cum Laude Chester VA
Alexander Locker Herd Bachelor of Science Chemical Engineering Chesterfield VA
Cooper L. Stewart Bachelor of Science Industrial Engineering Chesterfield VA
Natalie M. Hill Bachelor of Science Industrial Engineering Cum Laude Christiansburg VA
Sarah Mackenzie Walters Bachelor of Science Accounting Clifton VA
Richard L. Snyder II Master of Science Mechanical Engineering Danville VA
Claire M. Demars Master of Science Computer Science Fairfax VA
Lauren A. Higgs Bachelor of Science Political Science Bachelor of Science Economics Magna Cum Laude Fairfax VA
Katherine E. Knight Bachelor of Science Biosystems Engineering Summa Cum Laude Fairfax VA
Stefanie Louise Maria Spitz Bachelor of Science Psychology Cum Laude Fairfax VA
Claire K. Weisskopf Bachelor of Science Biological Sciences Fairfax VA
Jackson B. Stricker Bachelor of Science Construction Science and Management Falls Church VA
Mary Cassidy Fasick Master of Science Biological Sciences Ferrum VA
Jacob A. Hoppel Bachelor of Science Materials Science and Engineering Cum Laude Fredericksburg VA
Devin A. Ostermann Bachelor of Science Marketing Cum Laude Fredericksburg VA
Michele Lynne Barber Master of Science Biological Sciences Front Royal VA
Jeremy A. Frantz Bachelor of Science Environmental Engineering Glen Allen VA
Carah P. Abod Bachelor of Science Sociology Great Falls VA
Thomas Cade Mazich Bachelor of Arts Political Science Great Falls VA
Frederick D. Paxton IV Bachelor of Science Economics Great Falls VA
Amanda R. Bluhm Bachelor of Arts Elementary Education Summa Cum Laude Hamilton VA
Tamara S. Dobson-Brown Master of Science Applied Sociology Hampton VA
Victoria C. Willis Master of Agricultural Education  Agricultural Education Harrisonburg VA
Joshua E. Fairbanks Bachelor of Science Mechanical Engineering Haymarket VA
Selene Franziska Hess Bachelor of Science Microbiology Magna Cum Laude Henrico VA
Matthew H. Richardson Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Henrico VA
Carlyn M. Shue Bachelor of Science Graphic Communications Cum Laude Herndon VA
Justin David Weeks Bachelor of Arts Computer Science Herndon VA
Emma M. Anderson Bachelor of Science Food Science and Human Nutrition Leesburg VA
Gentry L. Bowen Bachelor of Science Bioengineering Leesburg VA
Martha Grace Bowen Bachelor of Science Civil Engineering Leesburg VA
Caitlin Lord Maglich Bachelor of Science Mechanical Engineering Lorton VA
Kate M. Ramsey Bachelor of Science Nursing Cum Laude Lyndhurst VA
Jake A. Huber Bachelor of Science Civil Engineering McLean VA
Thomas A. Rippert Bachelor of Science Accounting Cum Laude McLean VA
Jordan E. Bassett Bachelor of Science Civil Engineering Midlothian VA
Emily L. Blair Bachelor of Science Environmental Engineering Magna Cum Laude Midlothian VA
Amanda Marie Taylor Bachelor of Arts Philosophy Midlothian VA
Morgan E. Ashby Bachelor of Science Health Science Summa Cum Laude Newport News VA
Catherine M. Bean Bachelor of Science Biological Sciences Newport News VA
Laura Catherine Koepsell Master of Education Counselor Education Newport News VA
John Junius Porter III Master of Science Computer Science Newport News VA
Noah Hampton Chiles III Bachelor of Science Psychology Norfolk VA
Amanda N. Cruley Bachelor of Science Materials Science and Engineering Oak Hill VA
Elizabeth Joan Goodiel Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Oakton VA
Daniel Regis Weiss Bachelor of Science Biosystems Engineering Oakton VA
Christian James Renick Bachelor of Science Mechanical Engineering Potomac Falls VA
Amanda L. Cummings Bachelor of Arts Political Science Prince George VA
Anna M. Keyes Bachelor of Arts Communication Bachelor of Arts Psychology Reston VA
Scott E. Fath Bachelor of Science Mechanical Engineering Richmond VA
William Dearing Grattan Bachelor of Science Agribusiness Richmond VA
Jane Elizabeth West Bachelor of Science Marketing Magna Cum Laude Richmond VA
Lauren Elizabeth Snyder Master of Professional Accounting  Accounting Riner VA
Amber L. Thompson Bachelor of Arts Architecture Riner VA
Edwin A. Ball Bachelor of Science Chemical Engineering Magna Cum Laude Roanoke VA
Katie O'Neal Fortner Bachelor of Arts Communication Roanoke VA
Scot R. Mackenzie Bachelor of Science Financial Management Magna Cum Laude Smithfield VA
William H. Riddick IV Bachelor of Science Industrial Engineering Smithfield VA
John Joseph Garstka Jr. Master of Business Administration Business Administration Springfield VA
Megan Elizabeth Kauffeld Bachelor of Arts Elementary Education Springfield VA
Quinnlan C. Sweeney Bachelor of Science Electrical Engineering Springfield VA
Samuel R. Biggers Master of Science Historic Preservation Staunton VA
Megan Colleen Mcelroy Bachelor of Arts Special Education Magna Cum Laude Sterling VA
Abigail Darling Rose Bachelor of Arts Secondary Education Mathematical Sciences Sterling VA
William J. Doran Bachelor of Science Electrical Engineering Vienna VA
Connor Alexander Sekas Bachelor of Science Construction Science and Management Vienna VA
Tianara M. Eddy Bachelor of Science Civil Engineering Virginia Beach VA
La Portia J. Perkins Bachelor of Science Wildlife and Fisheries Biology Virginia Beach VA
Andrew J. Perry Master of Science Automotive Engineering Waynesboro VA
Jackson K. Grubbs Bachelor of Science Materials Science and Engineering Williamsburg VA
Daniel Braden Quinn Master of Science Applied Psychology Williamsburg VA
Nicholas Alexander Sydow Master of Education Counselor Education Williamsburg VA
Kelsey Elizabeth McCravy Bachelor of Arts Special Education Woodbridge VA
Arianna Mcguire Bachelor of Science Marketing Woodbridge VA
Addie L. Southwick Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Saint Albans VT
Abbey F. Norris Bachelor of Science Marketing Cum Laude Shelburne VT
Hunter R. Ford Bachelor of Science Biochemistry Bothell WA
Joseph E. Hilbert III Bachelor of Science Computer Science Cum Laude Joint Base Lewis McChord WA
Susan Elizabeth Vander Kooi Master of Fine Arts Visual Arts Lynden WA
Eunji Kim Bachelor of Science Industrial Engineering Seattle WA
Hillary L. Thompson Master of Science Wildlife and Fisheries Biology Scandinavia WI
Jared Wellborn Hanna Master of Science Civil Engineering Charleston WV
Donte Lamont Grantham Bachelor of Science Parks, Recreation and Tourism Management Martinsburg WV
Edwin Sabuhoro Doctorate Parks, Recreation and Tourism Management Rwanda Africa
MD Zadid Khan Master of Science Civil Engineering Rajshahi Bangladesh
Danielle Christine Reitsma Bachelor of Science Health Science Calgary Canada
Hannah Jane Donovan Bachelor of Science Management London Canada
Ryan Roeder Doctorate Materials Science and Engineering Ontario Canada
Hannah J. Carlton Bachelor of Arts Architecture Cum Laude Palgrave Canada
Shuo Cheng Bachelor of Science Electrical Engineering Beijing China
Rundong Jiang Master of Science Computer Science Beijing China
Yamin Liu Doctorate Chemistry Beijing China
Yijian Qiu Doctorate Biochemistry and Molecular Biology Beijing China
Qi Qiang Bachelor of Science Electrical Engineering Bejing China
Qiwei He Doctorate Economics Changsha China
Yage Chen Master of Architecture Architecture Chengdu China
Xiangfeng Chen Master of Science Photonic Science and Technology Deyang China
Weihang Tan Bachelor of Science Electrical Engineering Foshan China
Changshuai Li Doctorate Economics Guilin China
Mingzhe Jiang Doctorate Chemical Engineering Hangzhou China
Jiaqi Qian Master of Science Industrial Engineering Jiangyin China
Xiaotong Zhong Master of Science Computer Science Jiangyin China
Zhan Zhang Master of Science Automotive Engineering Karamay China
Xi Yang Doctorate Biological Sciences Nanjing China
Xue Ding Master of Arts Professional Communication Qingdao China
Xiaohan Ji Bachelor of Science Environmental and Natural Resources Qingdao China
Bo Wang Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Qingdao City China
Jixuan Gong Doctorate Mechanical Engineering Road, Qingdao China
Jiaxin Fei Bachelor of Science Financial Management Shanghai China
Jiayi Shen Master of Architecture Architecture Shanghai China
Qingqing Sun Master of Architecture Architecture Shanghai China
Tiandong Wang Master of Science Electrical Engineering Shanghai China
Yiming Wen Master of Science Computer Science Shanghai China
Yin Xia Master of Architecture Architecture Shanghai China
Yiwei Xu Master of Arts Communication, Technology, and Society Shanghai China
Ziyun Zhang Master of Science Computer Science Shanghai China
Zhiqi Zhao Doctorate Economics Shanghai China
Xuebo Song Doctorate Computer Science Shenyang China
Yiheng Huang Doctorate Economics Shenzhen China
Chen Liang Master of Architecture Architecture Shijiazhuang China
Chunpeng Shao Master of Science Computer Engineering Shijiazhuang China
Qiyao Chen Master of Science Computer Science Suzhou China
Yupeng Wu Master of Science Computer Science Suzhou China
Wenji Zhu Master of Science Computer Science Suzhou China
Fan Yang Doctorate Chemistry Urumqi, Xinjiang China
Wanfang Fu Master of Science Plant and Environmental Sciences Weifang China
Yibo Xu Doctorate Mathematical Sciences Wuhan China
Xinwei Ge Doctorate Physics Xi'an China
Yu Sun Master of Science Computer Science Xi'an China
Mengxiao Li Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Ya'an China
Yi Huang Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Yangzhong China
Chen Shen Bachelor of Science Electrical Engineering Yangzhoug China
Lingsong Zhang Master of Science Computer Science Yingtan China
Zhaowei Si Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Zhejiang China
Na Song Master of Science Computer Science Zhengzhou China
Jiayu Zhao Master of Architecture Architecture Zhengzhou China
Qingci Cao Master of Landscape Architecture Landscape Architecture Zhenjiang China
Wenge Zhu Doctorate Electrical Engineering Zhoushan China
David Skara Bachelor of Arts Economics Skabrnja Croatia
Roque F. Gochez Doctorate Chemical Engineering Santa Tecla El Salvador
Francesca Tagliapietra Bachelor of Arts Psychology Carre' France
Benoit Claude Jacques Faugas Doctorate Mater